‘وجود دارد هرگز بهانه ای برای به اشتراک گذاری اطلاعات’: دکتر دبورا Birx حملات چین بیش از coronavirus در طول تهمت جلسه

هماهنگ کننده آمریکا coronavirus پاسخ ضربه در چین به عدم شفافیت در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در حالی که خواستار پکن گزارش مرگ و مير “غیر واقعی”.

چین برای اولین بار به توان نهفته Covid-19 در ماه نوامبر سال گذشته منجر به جرم خاموش کردن زندگی روزمره و گسترده پزشکی پاسخ از جمله ساختمان جدید بیمارستان و تهیه پیش نویس در پرسنل پزشکی از خارج از کانون ووهان در استان هوبئی.

اما دکتر دبورا Birx ساخته شده است که نام او به عنوان یک immunologist در مبارزه با ایدز گفت: درست است وحشت از این بیماری نمی شد توضیح داد به ما با چین اما در کشورهای اروپا مانند فرانسه و ایتالیا در یک مداخله صریح که chimed با رئیس شعارهای چگونه پکن به کار گرفته coronavirus.

او گفت: روز شنبه در کاخ سفید در نشست خبری: “آنها گفت: بسیار مراقب باشید وجود دارد فوق العاده بالا میزان مرگ و میر در میان افراد با شرایط از پیش موجود. و ما با استفاده از اطلاعات خود را به ارمغان بیاورد که به مردم آمریکا است.

“که اطلاعات از همکاران اروپایی ما بودند که در این میان خود را در نبرد خود را. بنابراین هرگز بهانه ای برای به اشتراک گذاری اطلاعات نیست.

“هنگامی که شما برای اولین بار کشور به شیوع شما واقعا باید یک تعهد اخلاقی به جهان نه تنها در مورد آن صحبت کنید اما برای ارائه اطلاعات مهم به بقیه جهان واقعا پاسخ به این معتبر.”

نظرات او به دنبال یک درهم و برهم در سخنرانی افتتاحیه توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در مورد شکایت دولت دموکراتیک فرمانداران او feuded و تحقیقات مربوط به انتخابات روسیه دخالت در حالی که صحبت کردن تا دولت او را بسیار مورد انتقاد قرار داد, پاسخ به همه گیر.

رئیس جمهور قبلا تلاش برای به حداقل رساندن تهدید به آمریکایی با مقایسه Covid-19 به آنفولانزا و پیشنهاد آن در حال حاضر شده است موجود است. ظاهرا پس از پذیرش خطرات آن او به دنبال اعمال فشار بر پکن با سوال در مورد این ویروس را ریشه و دولت تلاش های اولیه برای مقابله با آن است. “این می تواند متوقف شده است در چین قبل از آن آغاز شده و کل جهان رنج می برد به دلیل آن را” او ادعا کرد که در روز شنبه.

در طول Dr Birx را ارائه Mr تهمت جلب توجه به یک نمودار نمایش داده می شود پشت سر او نشان داد که coronavirus مورد میزان مرگ و میر در تعدادی از کشورها از جمله چین است. با اشاره به چینی ها رقم 0.33 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر از او پرسید: “آیا کسی واقعا اعتقاد داریم که این تعداد؟”

Dr Birx بود سریع به تماس به شکل “غیر واقعی” قبل از راه اندازی به انتقاد او از چین است. دیگر چهره های مدعی در ارائه شامل 5.25 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در آلمان 11.24 در آمریکا و 21.97 در انگلستان است. این مرگ و میر نمودار شد و به سرعت تحت فشار قرار دادند در رسانه های اجتماعی توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حالی که آقای ترامپ انتخابات کمپین به اشتراک گذاشته و تصویری از دکتر Birx انتقاد از چین است.

اما برگ برنده دولت خود تولید اطلاعات نادرست در طول همه گیر به ویژه در دسترسی به تست. رئیس جمهور بارها و بارها ادعا کرد که هر کسی که می خواست یک تست می تواند یک وقتی بود که این مورد نیست.


هفته گذشته مقامات در چین تجدید نظر تعداد مرگ و میر در شهر ووهان – یک recalibration که دیدم تعداد تلفات افزایش 50 درصد است.

آمار و ارقام تعداد کل عفونت در این شهر افزایش یافت به 50,333 با 3,869 مرگ و میر. “پزشکی کارگران در برخی از امکانات ممکن است دغدغه بوده است با صرفه جویی در زندگی می کند و با وجود تاخیر در گزارش underreporting یا گزارشدهی نادرست اما شده است وجود دارد هرگز هر گونه پوشش و ما اجازه نمی دهد پوشش یو پی اس” گفت: یک سخنگوی وزارت خارجه از تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im