“هنگامی که شما نگاه کنید به بازی قوانین نیست که دیوانه” لوی گفت: در یک مصاحبه تلفنی پیش از آخر این هفته بازکن بین DC مدافعان و سیاتل اژدها در آئودی زمینه است. “این واقعا ترکیب خوبی بین دانشگاه و pro و آن را سریع تر است.”

لوی مورد علاقه چین و چروک در XFL کتاب قانون? حذف فوق العاده-نقطه آغاز در حمایت از جرائم این گزینه از رفتن برای یک نقطه و دو نقطه و یا سه امتیاز از 2-تا 5 یا 10-حیاط خطوط به ترتيب پس از touchdowns. 18-نقطه سرب در اواخر سه ماهه چهارم از یک کالج یا NFL بازی است که نسبتا امن حتی اگر انتهایی تیم کارفرمایی است پاتریک Mahomes. در XFL 18 نقطه منجر هنوز دو نمره بازی.

از XFL همچنین اجازه خواهد داد که جرائم را یک ثانیه به جلو پاس در هر بازی ارائه شده برای اولین بار عبور کند عبور از خط داد و بیداد. مانند در کالج عبور فو نیاز به تنها یک پا در نشیب.

یکی دیگر از تفاوت های عمده ای بین XFL و NFL خود را کوتاه تر بازی ساعت 25 ثانیه بین نقش به جای 40. در لیگ فصل اردوگاه آموزشی در هوستون ماه گذشته لوی و تحلیلگر گرگ McElroy به نام داد و بیداد از این غرفه برای دریافت استفاده می شود به سرعت سریع تر و آشنا با تولید و پیشرفت است که به بینندگان نزدیک به عمل است. زمینه تحلیلگر تام Luginbill و خبرنگار Dianna russini را بازتوییت کرد فرم نیم دیگر از ESPN سرب پخش تیم برای شنبه بازی.

“من نمی دانم که چگونه خوب فوتبال است برای رفتن به کاملا رک و پوست کنده” لوی گفت: “اما من فکر می کنم آن را سرگرم کننده است و من فکر می کنم آن را می شود بسیار جالب در تلویزیون به دلیل مناظر و صداها که شما واقعا نمی توانید از یک بازی NFL. در برخی از راه های آن ساخته شده برای تلویزیون فوتبال با صوتی اضافی و دسترسی. آنها دوست دارم به ایستد اما ما باید منتظر بمانیم و ببینیم در آن است. تلویزیون محصول است در درجه اول از نظر اهمیت.”

هر XFL بازی این فصل پخش خواهد شد در ABC, ESPN یا روباه Fox Sports 1, و چند بازیکن از هر تیم خواهد بود میکروفن می خواهم ، تولید کنندگان دسترسی به برقراری ارتباط صوتی بین یک تیم بازی تماس گیرنده و مهارت بازیکنان موقعیت و ممکن است ترکیب آن را به پخش در حالی که حاشیه خبرنگاران نمی خواهد که به صبر کنید تا زمانی که حاصل کار دو یا سوت پایان به انجام مصاحبه.

“من قادر به صحبت به سر مربی در طول بازی در یک درایو” لوی گفت. “این بی سابقه است. در هوستون ما تا به حال یک پسر از بازی خارج برای پرتاب پانچ تا 60 ثانیه بعد ما در حال صحبت کردن به او.”

لوی و ماندگار حافظه اصلی XFL که خورده پس از یک فصل با توجه به حضور ضعیف و رتبه های تلویزیون در سال 2001 توسط یک مشترک: او نفرت من, رنگارنگ نام مستعار شکنان لاس وگاس در حال اجرا پشت میله های هوشمند تصمیم به پوشیدن در پشت پیراهن خود را.

“این XFL به نوعی از بین رفته اند راه خود را به تقریبا وانمود کند که XFL اتفاق نمی افتد گفت:” لوی بود که با توجه به باز شنبه پخش با اشاره به هوشمند. “آنها می خواهند مردم بدانند این است که بسیار جدی تر این است که خیلی بیشتر در مورد فوتبال است. این طرح کسب و کار سال در ساخت آن عجله نمی کند و آنها در حال رفتن به واقعا سعی کنید برای رفتن به این. ESPN و ABC و دیزنی, ما در حال دادن این درمان سلطنتی. … آن را گرفتن ‘دوشنبه شب فوتبال’ درمان از نظر منابع و پرسنل, اما آن را بسیار نزدیک است.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im