از XFL می خواستم به زنده شدن تا (و زیبا) اضافی-point تبدیل کنید. آن کار می کند.


ژوئن جونز و هوستون Roughnecks در حال رفتن برای آن است. (مت Patterson/AP)

جدید و بهبود یافته XFL تکمیل آن در هفته اول فصل تا حد زیادی با بررسی مثبت است. این محصول در زمینه شبیه فوتبال ما استفاده می شود به با برخی از ترفند های بازی را هیجان انگیز تر. مهمترین آنها وجود دارد هیچ لگد اضافی-نقطه تلاش پس از touchdowns. در عوض تیم باید گزینه ای را برای اجرای یک بازی ارزش یک یا دو یا سه امتیاز اضافی — هر با اضافه شدن درجه سختی — ایجاد امکان نه نقطه زمین نشستن کامل هواپیما.

یک نقطه تلاش تلاش شده است از دو خط محوطه. دو نقطه تلاش تلاش شده است از پنج خط محوطه و سه نقطه تلاش تلاش شده است از 10-حیاط خط اگر چه لیگ هنوز برای دیدن آن سه نقطه را امتحان کنید.

“اساسی منطق در ذهن ما بود فوق العاده نقطه ضربه حتی با NFL در حال حرکت آن را به عقب چند سال پیش یک عمل انجام شده گفت:” الیور شانس, لیگ, مدیر عامل و کمیسر. “ما آن را در این رده از بی معنی نقش بازی می کند که در آن شما دریافت کردن نیمکت و یک ساندویچ. در عوض ما می خواستیم را به درام و استراتژی به این تصمیم حق کردن خفاش و به مربیان گزینه های پس از زمین نشستن کامل هواپیما. ما همچنین دوست game, این ایده از یک نه نقطه زمین نشستن کامل هواپیما به دلیل آن اجازه می دهد تا یک تیم به عقب بر گردیم به بازی سرعت بیشتر.”

قرار دادن کنار شور و هیجان و درام; ریاضی به مدت طولانی حمایت برای تیم های فوتبال به تهاجمی تر در تعقیب خود را از نقاط اضافی حتی اگر مربیان اغلب نادیده گرفت که مشاوره. و NFL اطلاعات از آنجا که لیگ منتقل خط داد و بیداد اضافی-نقطه تلاش از دو خط محوطه به 15-خط محوطه نشان می دهد که XFL دو نقطه و سه نقطه تبدیل فرصت خواهد بود با ارزش تر از رفتن برای یک.

از سال 2015 تا 2019 NFL تیم تبدیل 124 از 251 هدف-برای-رفتن نقش سوم و چهارم فراز از دو خط محوطه — نمایشنامه که شبیه دو نقطه سعی کنید در هر اطلاعات از TruMedia. که 49 درصد میزان موفقیت. تیم تبدیل 64 182 نقش هدف-برای-رفتن نقش سوم و چهارم را از پنج خط محوطه 35 درصد میزان موفقیت. و آنها رفت و 15 برای 82 از 10-حیاط خط دادن به آنها 18 درصد میزان موفقیت بیش از آن پنج فصل است. این اعداد و ارقام نشان می دهد که دو نقطه در تلاش است با ارزش ترین گزینه در XFL با یک نقطه تلاش حداقل ارزشمند از سه تولید تنها 0.49 انتظار امتیاز در هر سعی کنید از دو حیاط خط.

تلاش زمینه موقعیت پخش TD میزان موفقیت انتظار امتیاز در هر تلاش (NFL 2015 تا 2019)
یک نقطه دو خط محوطه 251 124 49 درصد 0.49
دو نقطه پنج خط محوطه 182 64 35 درصد 0.70
سه نقطه 10-خط محوطه 83 15 18 درصد 0.54

در طول تمرین های قبل از شروع آن فصل XFL تیم با تجربه تا حدودی مشابه میزان موفقیت از 50 درصد در یک نقطه تبدیل 30 درصد در دو نقطه تبدیل و 10 درصد سه نقطه تبدیل با توجه به بن فیشر ورزشی مجله کسب و کار. کسانی که نرخ را مربوط به انتظار ارزش نقطه از 0.5, 0.6 و 0.3 ترتيب دوباره نشان می دهد که برای دو کارآمد ترین شرط بندی پس از زمین نشستن کامل هواپیما.

تلاش زمینه موقعیت میزان موفقیت انتظار امتیاز در هر تلاش (XFL تمرین بازی)
یک نقطه دو خط محوطه 50 درصد 0.5
دو نقطه پنج خط محوطه 30 درصد 0.6
سه نقطه 10-خط محوطه 10 درصد 0.3

اما XFL تیم نیازی به تکیه بر آن فصل آمار و ارقام. لیگ تا به حال آن داده ها و تجزیه و تحلیل شریک زندگی مطلوب سراغ ساخت یک مدل تصمیم گیری مبتنی بر NFL پیروزی احتمال بیش از دهه گذشته به آن مربیان یک ورق تقلب نشان می دهد که برای رفتن برای یک, دو یا سه امتیاز بر اساس نقطه حاشیه سمت چپ هم در این بازی و نرخ تبدیل بر اساس NFL به طور متوسط.

“این نمودار در نهایت کمک به مربیان ما تصمیم به رفتن برای یک, دو یا سه” سام Schwartzstein مدیر فوتبال عملیات برای لیگ جدید توضیح داد: در یک مصاحبه تلفنی. “از یک انتظار امتیاز چشم انداز, همه چیز مساوی برای دو بهترین گزینه است. اما شما ببینید از این نمودار آن است که همیشه بهترین گزینه بر اساس چارچوب.”


تصمیم گیری و تحلیل اضافی-نقطه تبدیل به 60 دقیقه بازی (سمت چپ) و 10 دقیقه آخر (سمت راست)

بهینه سراغ یافت دو نقطه تبدیل به بهترین گزینه برای افزایش یک تیم برنده احتمال کلی با چند استثنا. این اولین بار است که هر وضعیت که در آن یک تیم انتهایی توسط شش یا بیشتر امتیاز پس از به ثمر touchdown; و یا زمانی که یک تیم انتهایی دو یا چند نقطه پس از به ثمر touchdown در فینال هشت دقیقه است. در آن شرایط یک تیم باید تلاش سه نقطه تبدیل. اگر یک تیم با چهار یا بیشتر امتیاز پس از به ثمر touchdown در هر وضعیت و یا هر سرب پس از به ثمر touchdown در فینال هشت دقیقه یک نقطه تبدیل شده است بهترین استراتژی است.

برای اکثر مربیان در واقع به دنبال اطلاعات در لیگ افتتاحیه آخر هفته. به طور کلی وجود دارد 11 یک نقطه تلاش هشت دو نقطه تلاش و هیچ سه نقطه تلاش در باز کردن چهار بازی. از 19, تبدیل, تلاش, 14 دنبال نمودار دقیق توصیه. از پنج تصمیم گیری است که رفت و در برابر نمودار سه تلاش می کند تبدیل شد در واقع بیشتر تهاجمی از نمودار توصیه می شود. دو نفر از کسانی که دو نقطه تلاش هوستون Roughnecks با وجود این نمودار برای دفاع از یک نقطه بازی است. همچنین شایان ذکر است Roughnecks تنها تیم را به تلاش بیش از دو نقطه تلاش و آنها را با موفقیت تبدیل دو نفر از چهار تلاش می کند.

“ما مربیان تصمیم گیری بر اساس یک قانون تنظیم آنها شناخته شده در NFL و در دانشگاهی در سطح” Schwartzstein گفت. “در حال حاضر آنها را یک قانون جدید کتاب به عنوان آنها آشنایی با داده ها و ابزار در دسترس آنها خواهد شد و در آغوش تغییرات خیلی بیشتر است.”

بیشتر بخوانید درباره XFL:

XFL را سی کچ نیست ردسکینز در مریلند که ممکن است توضیح 1 روز درخواست تجدید نظر

آنچه آورده سابق Redskins ستاره Kurt گوویا به سی و XFL? “من باید فوتبال است.’

دیدار با جان سخت Redskins فن آورده است که ‘فروش تیم Dan’ ثبت نام به XFL مدافعان’ درب بازکن

چه XFL? جدیدترین لیگ حرفه ای فوتبال توضیح داد.

نورمن چاد: ببخشید XFL. ما فقط لازم نیست بیشتر از فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>