این آخرین چشمگیر پیدا کردن در مورد استارک تحول جهانی اقیانوس — پیوستن به آیات عظیم مرجانی مرگ آف تحول به شیلات اقیانوس محور ذوب گرینلند و قطب جنوب یخ ورق به طور فزاینده ای شدید اقیانوس امواج گرما و شتاب افزایش سطح دریا.

“زمین ما و شما به دنبال نشانه آن است که چگونه واکنش به انسانی گازهای گلخانه ای را وادار گفت:” مایکل McPhaden ملی اقیانوسی و جوی اداره پژوهشگر و نویسنده این مطالعه جدید در علم پیشرفت. “این یکی دیگر از نشانه است.”

تحقیقات جدید دریافتند که 76 درصد از اقیانوس جهانی است, بالا بردن سرعت تا زمانی که بالای 2000 متر از اقیانوس ها در نظر گرفته شود. افزایش سرعت شدید ترین گرمسیری در اقیانوس ها و به خصوص اقیانوس آرام گسترده.

دانشمندان نیست برخی از تمام عواقب ناشی از این speedup نشده است. اما آنها ممکن است شامل اثرات در مناطق کلیدی در امتداد سواحل شرقی قاره ها که در آن چندین جریان به شدت. در نتیجه در برخی موارد شده است مخرب اقیانوس نقاط مهم که باید طرح میتوانست زندگی دریایی.

این مطالعه به رهبری Shijian Hu, یک پژوهشگر با آکادمی علوم چین که مشغول به کار با McPhaden و کارشناسان دیگر در چین و استرالیا و ایالات متحده است. محققان با استفاده از یک شبکه جهانی از دستگاه به نام آرگو شناور به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مجموعه داده ها برای رسیدن به نتیجه گیری خود را.

آنها دریافتند جهانی افزایش در سرعت بیش از اقیانوس در حدود 2 درصد در هر دهه از دهه 1990 که ترجمه را به حدود 5 درصد افزایش در هر دهه در سرعت جریانهای اقیانوسی است.

پس از این جریان حرکت می کند بسیار سریع برای شروع با تغییر نخواهد بود قابل توجه از, می گویند تعظیم یک کشتی است. یک زمان اقیانوس آرام جنوبی استوایی زمان به طور معمول حرکت می کند و در حدود یک مایل در هر ساعت به طوری که سرعت افزایش بیش از یک دهه می شود به حدود 1.05 مایل در ساعت McPhaden گفت.

هنوز, گرفته, سراسر, سیاره, این نشان دهنده یک تغییر عظیم و فوق العاده ای ورودی از انرژی باد. و آن را انتظار می رود اتفاق می افتد است.

این مطالعه اشاره می کند که در گرم شدن آب و هوا حالات یک speedup جهانی بادها نیز رخ می دهد اما این تغییر بود و انتظار می رود به اوج در پایان این قرن پس از بسیار گرم شدن بیشتر از تا کنون اتفاق افتاده است. این نشان می دهد که زمین در واقع ممکن است حساسیت بیشتری نسبت به تغییرات آب و هوایی از شبیه سازی های ما در حال حاضر می تواند نشان می دهد McPhaden گفت.

محققان اعتراف آنها می تواند ثابت کند که تغییر آنها شناسایی شده است رانده شده صرفا توسط گازهای گلخانه ای. اقیانوس ها به خصوص اقیانوس آرام باید چرخه طبیعی است که آنها را به عنوان به خوبی. آنها استدلال می کنند که تغییراتی که رخ داده است می باشد “به مراتب بزرگتر از آن است که در ارتباط با تنوع طبیعی.”

و این اتفاق می افتد نه در انزوا — چند تغییرات زیادی شناسایی شده اند در اقیانوس های جهان از اواخر.

“این شبیه به تغییرات در سطح دریا از نظر شتاب افزایش بیش از 25 سال گذشته” McPhaden گفت. “و این ممکن است متصل شود و به احتمال زیاد هستند.”

داشتن شناسایی عظیم جهانی تغییر محققان می گویند آنها هنوز به طعنه از محلی عواقب. اما آنها به طور قابل توجهی.

“شاید مهم ترین نتیجه افزایش توزیع گرما در اطراف این سیاره است که قوی تر گردش می آورد گفت:” الکس Sen Gupta یک اقیانوس آب و هوا و متخصص در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی که اظهار نظر در این مطالعه بود اما نه درگیر در پژوهش. “این امر تحت تاثیر دما توزیع و می تواند بر الگوهای آب و هوایی — اما کار بیشتری مورد نیاز خواهد بود به این لینک کلیک کنید.”

یکی دیگر از اقیانوس و آب و هوا, کارشناس ادوارد Vizy از دانشگاه تگزاس در آستین گفت: او را مشکوک به دانشمندان بر روی چیزی با یافته های خود را, اما همچنین که این تغییر ممکن است به عنوان بزرگ به عنوان آنها در گزارش.

“من مطمئن هستم که ما اقیانوس مشاهدات بهبود یافته در اوایل 2000s, بنابراین من تعجب می کنم که چقدر از این تغییر در اقیانوس reanalyses بازتابی از گنجاندن این اطلاعات,” او گفت:.

تا کنون وقتی که می آید به اثر تغییر آب و هوا در جریانهای اقیانوسی, بزرگترین مقدار از مورد توجه واقع شده است منطقه آتلانتیک شمالی. در اینجا عمده سیستم فعلی — آتلانتیک Meridional واژگون شدن گردش خون و یا AMOC — در حال حرکت سریع تر نیست اما کندتر است.

این گردش است هدایت می شود نه به سادگی توسط بادها — آن را نیز سوق چگالی آب دریا سرد است که تعیین می کند چقدر آب می سینک و جریان بازگشت به سوی جنوب در اقیانوس عمیق است. بنابراین این نتایج لزوما متناقض است.

در مربوط به تحقیقات McPhaden و همکارانش دریافته اند که در سراسر جهان یک کلید تنظیم جریانهای اقیانوسی است که در واقع در سمت غربی اقیانوس حوضه شده است تغییر حرکات آنها و در برخی موارد تشدید. به عنوان آنها انجام داده ایم تا این جریان را اغلب در سمت چپ در پشت مناطق گرم شدن شدید آنها به عنوان حمل و نقل آب گرم به مکان های جدید.

این تغییرات بیش از حد در حال هدایت می شود با تغییر اقیانوس بادها, به طوری که آنها می تواند متصل شود.

کردن ساحل شرقی استرالیا و تاسمانی به عنوان مثال یک زمان به نام شرق استرالیا زمان شدت یافته و به عقب رانده جنوب, آوردن آب گرمتر به سواحل تاسمانی و ویرانگر بومی جنگل اشنه دریایی اکوسیستم است که تا به حال یک بار رونق وجود دارد. این مطالعه جدید نشان می دهد مشخص شده زمان تشدید در این منطقه است.

“وجود دارد یک فوتی و فوری منطق که می گوید که اینها مربوط به” McPhaden گفت.

مطالعه حاضر نمی تمرکز بر اثرات محلی, اما, اما نه در جهانی عکس.

“این فقط مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن نبض از سیاره” McPhaden گفت. “این جای تعجب است که این نوع نتیجه بیرون می آید به طوری قوی.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im