جهان فقط یاد گرفته از Astros’ ، داخل بازی بیس بال, این یک راز.

چارلی ریدل

AP

مدتها قبل از Astros بودند در معرض این offseason, مخالفان مشکوک هوستون از تقلب.

در شب Oct. 22, 2019, یک گروه از داوران لیگ برتر بیس بال مقامات و مغز تراست از اتباع واشنگتن و هوستون آستروس — مربوطه به طور کلی مدیران Mike Rizzo و جف Luhnow و مدیران دیو مارتینز و A. J. Hinch — ظ به یک اتاق زیر دقیقه, خدمتکار, پارک در هوستون برای جهان قبل از سری نشست. در حالی که عادی در طبیعت این جلسه را تبدیل به قابل توجه در این هفته است که به دنبال.

جو توره به سالن از شهرت مدیر که در حال حاضر به عنوان MLB ارشد بیس بال افسر برش از طریق استاندارد بررسی قوانین زمین و دیگر در زمینه مسائل غیر معمول “هیچ shenanigans” هشدار به گفته افراد آشنا با نشست: هیچ دوربین آموزش دیده در dugouts یا catchers هیچ الکترونیک در ستاره شرق.

http://www.washingtonpost.com/video/sports/the-astros-sign-stealing-is-the-latest-scandal-in-baseball-its-far-from-the-first/2020/02/03/acaa7bb5-3105-405b-a00f-ef7cdb09e205_video.html

هر چند همان پیام تحویل داده شده بود قبل از دیگر سری حذفی در دوره ای که در آن تکنولوژی رخنه کرده بود تا کنون نزدیک به ستاره شرق نه توره کارکنان خود و نه Astros می دانستم که چه ریزو و مارتینز بود: که Astros’ شهرت دارد که شایع متقلب بود که تا قبل از آنها اتباع وارد شده بود آماده شده است.

تا پایان ماه اتباع خواهد بپیچید تا یک سری جهانی قهرمانی. سیزده روز پس از آن آستروس’ حق رای خواهد بود رنگ آمیزی با یک ثبت نام الکترونیکی-سرقت رسوایی است که آلوده خود را در سال 2017 سری جهانی عنوان و مصرف این ورزش برای بسیار از زمستان گذشته.

آستروس’ سیستم برای استفاده از الکترونیک به سرقت علائم آمد به کامل مشخصات عمومی Nov. 12 وقتی سابق پارچ مایک Fiers در معرض دسیسه در یک داستان منتشر شده ورزشی است. این گزارش باعث شد یک MLB تحقیقات که منجر به تعلیق و اخراج هر دو Luhnow و Hinch پارانویا در مورد Astros,’ روش گریبانگیر بیس بال مؤثر در راه تیم های دیگر scouted و آماده به چهره هوستون در برخی موارد فلج مقامات با نگرانی است.

با توجه به مردم در تمام سطوح در سراسر ورزش — بازیکنان باشگاه وانجمن کارکنان پیشاهنگی و مدیران — ایده آستروس شاغل نابکار روش بود یک راز.

“کل صنعت می داند که آنها بوده ام, فریب داد, خود را یک—- خاموش برای سه یا چهار سال گفت:” یک مدیر اجرایی از یک تیم است که با آن مواجه Astros در پلی آف در آن span. “همه آن را می دانستند.”

[توماس Boswell: بیس بال به یک مشکل و آستروس تنها یک علامت است]

مانند بسیاری از مردم مصاحبه برای این داستان های اجرایی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به زودی یک MLB درخواست که پرسنل از تیم های دیگر خودداری از صحبت آزادانه در مورد Astros. او حدودا “10 تا 12” تیم شکایت کرده بود به MLB مورد Astros در طول سال. اجرایی از تیم دیگری به توافق با این تعداد.

در حالی که تدارکات آستروس’ طرح — یک دوربین در مرکز زمینه نظارت تصویری در نزدیکی ستاره شرق, گاییدن در سطل زباله به سیگنال زمین و آنچه در وال استریت ژورنال گزارش شده بود در یک عملیات به نام “Codebreaker” به کشف جالب توجه است نشانه ها — ناشناخته باقی مانده بود آن را به عنوان اتفاق می افتد سوء ظن است که بازی در برابر Astros شد رقابت بر ناهموار زمین بازی سر به فلک کشید.

“این یک راز واقعا بزرگ گفت:” یک جانباز دیده بانی از تیم دیگری که پوشش شامل آستروس. “در طول بازی بیس بال در سراسر سراغ جامعه برای چندین سال نه تنها با شروع در سال 2017. من می گویند احتمالا 2016 شاید قبلا از طریق [2019] همه چیز به رفتن [با آستروس] که پرهیاهو و در برابر قوانین.”

به این عرصه پا اتباع ظاهر می شود در مسابقات جهانی برای اولین بار در ماه اکتبر گذشته. آنها وارد سری به عنوان شکست به 107-برنده هوستون. اما آنها آمد مسلح با دو مزیت: زمان برای آماده سازی موجب رفت و برگشت خود را از سنت لوئیس کاردینالز در لیگ ملی قهرمانی سری; و کل ورزش بود که منافع مقرره در داشتن هر کسی اما آستروس برنده مسابقات قهرمانی.

به عنوان یک عضو از اتباع قرار داده و آن را “شگفت انگیز بود, هنگامی که [آن مطمئن بود] ما بازی Astros چگونه بسیاری از مردم بیرون آمدن از چوب به اجازه دهید ما می دانیم آنچه که آنها انجام می دهند.”

جیمی همراهی کردن

گتی ایماژ

آستروس مواجه داجرز در سال 2017 جهان سری. هوستون رفت 8-1 در دقیقه, خدمتکار, پارک که postseason.

مدت زمان طولانی در آینده

در بخش اول از فصل 2017 آمریکایی لیگ باشگاه های ساخته شده یک سفر به لحظه, خدمتکار, پارک به صورت یک Astros تیم که لود شد با استعداد است. دوم baseman جثه Altuve بود در راه خود را به یک MVP فصل است. Shortstop کارلوس کوریا شده بود اولین انتخاب از پیش نویس و پنج سال قبل. سوم baseman الکس Bregman دوم انتخاب در پیش نویس سه سال پس از آن. Lefty دالاس Keuchel برنده شده بود Cy جوان جایزه.

زمانی که این سریال به پایان رسید مدیر و مدیر کل بازدید تیم ملاقات کرد و در بازدید از محل باشگاه وانجمن. آنها نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم آستروس تا به حال چیزی در آنها چیزی اضافی.

“آنها به نظر می رسید در سراسر زمین خاصی از بچه های ما و تخمگذار کردن دیگران” GM از این تیم به یاد می آورد از Astros’ hitters.

توسط 2017 فصل بود ریشه دوانده در بیس بال و فرهنگ است. Hitters تبدیل شده بود به طوری متکی به تجزیه و تحلیل خود را در خفاش ها است که اغلب به آنها را midgame در محل باشگاه وانجمن. زمانی که MLB معرفی فوری نقد و بررسی پخش در سال 2014 آن را در خدمت به یک ابزار آشنا حتی نزدیک به ستاره شرق چون تیم در حال حاضر متکی تصویری کارکنان به رله به مدیر که آیا او باید چالش های خاص تماس بگیرید.

در اواخر سال 2017 فصل بالقوه برای سوء استفاده از سیستم شد هر دو مواد منفجره و آشکار است: Boston Red Sox گرفتار شده بودند رله توالی نشانه هایی از اتاق های ویدئویی به یک مربی در ستاره شرق که دریافت آنها را در سازمان دیده بان اپل. کمیسر راب مانفرد جریمه Red Sox و با صدور یادداشتی به تمام تیم های ترسیم که ثبت نام الکترونیکی-سرقت غیر قانونی بود و این که یک تیم مدیر و مدیر کل خواهد بود پاسخگو برای نقض.

[روشن تا سال 2017 Astros او هرگز تن به تن در MLB دوباره. در حال حاضر او را تحت پیگرد.]

اما به عنوان 2017 فصل عینک نزدیکی تصویری تجهیزات به ستاره شرق باقی ماند. آستروس رفت و به مقام اول در AL غرب در آوریل 14 و هرگز دوباره ازمایش کرده. آنها برنده 101 بازی. و به عنوان آنها وزوز گسترش: چیزی amiss. پیشاهنگی وظیفه با بررسی Astros و سپس رله تمایلات خود به باشگاه های خود را در بر داشت گزارش خود را پر از مواد است که تا به حال قبل از هرگز شده است لازم است — اساسا ضد جاسوسی.

“آن همه به ارمغان آورد تا” در پیشبرد گزارش دیده بانی تحویل به مافوق خود یکی AL دیده بانی گفت. “آن را به عنوان بخشی از این گزارش به عنوان هر چیز دیگری چرا که ما تا به حال به آمادگی برای مقابله با آن, اگر که امکان پذیر است. [استفاده از] یک دسته از ثبت نام سیستم . . . فقط هر راه ممکن سعی کنید به مبارزه با یک مزیت همه ما می دانستیم که آنها تا به حال اما نمی تواند هر چیزی در مورد. این احساس درماندگی. شما احساس احمقانه تقریبا می دانستند [آنها انجام می دهند چیزی] اما نیاز به فقط آن را در یک گزارش به عنوان اگر آن را یک چیز طبیعی به رقابت با. آن مکیده می شود.”

این سطح از سوء ظن و نا امیدی شروع به نفوذ از طریق مخالفت با سازمان. یکی AL اجرایی توصیف جلسات تیم خود را تجزیه و تحلیل بخش. اعضای بنابراین frazzled قبل از بازی هوستون که آنها به نظر می رسید تقریبا استعفا داد و به این ایده اجرایی گفت که “ما نمی توانیم آنها را ضرب و شتم اگر آنها را فریب داد.” اجرایی گفت: او التماس آنها را در یک جلسه به رها کردن حدس و گمان است.

“بچه ها,” او گفت: “ما باید برای دریافت آن از ذهن ما است.”

ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

آستروس’ A. J. Hinch گفت: اتهامات توسط یانکی ها در طول ALCS “خنده من به خاطر آن مسخره است.”

کلمه می شود حدود

پس از اتباع جاروب کاردینالها را به نفع خود پرچم و منتظر برای دیدن آنها خواهد بود رو در جهان سری پنج از ریزو بالا lieutenants scouted آستروس-یانکی ها ALCS در فرد است. آستروس که تحت Luhnow رژیم اخراج بسیاری از پیشاهنگان و به جای تکیه به شدت در فیلم سراغ هیچ پیشبرد پیشاهنگی در اتباع-کاردینالز سری.

با این نقطه سوء ظن در مورد هوستون غیرقانونی روش شروع به دست آوردن برخی از مکان کشش. یانکی ها متهم آستروس با استفاده از یک سیستم از سوت به رله سرقت علائم به مورد — که Hinch در زمان آستروس’ مدیر پاسخ داد: “از آن ساخته شده من خنده به خاطر آن مسخره است.”

در عین حال هر Astros حریف آن را احساس کرده بود خود را به انجام علت سعی و کوشش فقط در مورد. بنابراین در طول ALCS بازی در هوستون حداقل یکی از اتباع’ پیشاهنگی نگهداری یک جفت دوربین شکاری آموزش دیده در این منطقه فراتر از میدان مرکز نگه داشتن سازمان دیده بان برای هر دوربین های مشکوک و یا پرسنل. وقتی که موفق به نوبه خود هر چیزی نابکار یکی از پیشاهنگان در حداقل یک مناسبت بیرون رفت و به مرکز منطقه درست در فرد به کرباس آن است.

اتباع یافت هرگز هر چیزی مشکوک اما به آنها گفته شد: گارد خود را اجازه نمی کردن. و آنها آموزش دیده مناظر خود را در بازی 6 یانکی-Astros سری بازی در دقیقه خدمتکار پارک.

یانکی ها اشغال یک مکان منحصر به فرد در آستروس ثبت نام رسوایی سرقت شده مورد ضرب و شتم آنها را در ALCS در سال 2017 — هنگامی که آنها شناخته شده اند که مورد استفاده خود را طرح و در سال 2019 که در طی آن MLB گفت: پیدا کردن شواهدی از آن استفاده کنید. آستروس رفت و یک ترکیب 6-1 در آن سری است.

که شنبه شب در بازی 6 یانکی ها از دست این پرچم در یک پیاده روی کردن خانه های اجرا شده توسط Altuve که آمار یک نوار لغزنده از نزدیک Aroldis چاپمن. در میان بیس بال مردم که یک بازی را تقویت ضمنی این مورد در برابر هوستون در سراسر بیس بال.

یک ویدیو از Altuve شد به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین که نشان داد او ظاهر می شود برای هشدار دادن به هم تیمی های خود به پاره کردن پیراهن خود را به او نزدیک شد صفحه اصلی و در حال اجرا بلافاصله به محل باشگاه وانجمن برای تغییر پیراهن پس از آن.

“شما پوشش و برگزاری پیراهن خود را بسته و زمانی که شما آمار هومر را به نفع خود پرچم?” اجرایی خواسته فصاحت. “که تا کنون ضربه اجرا خانه را به نفع خود پرچم می رود و به محل باشگاه وانجمن و 20 ثانیه بعد بیرون می آید در یک های مختلف تی شرت ؟ هیچ. شما جشن می گیرند با هم تیمی های خود را.”

Altuve را رد کرده است این اتهامات و مانفرد است گفت: هیچ شواهدی از آستروس با استفاده از buzzers.

[چه نشانه دزدی ؟ ساخت حس از لیگ اصلی بیس بال آخرین رسوایی.]

اما با بسیاری از صنایع سوء ظن تایید توسط بررسی برخی از فرض عدم وجود شواهد و مدارک در مورد 2019 تنها به معنی Astros موفق به پنهان کردن آن گناهان. در مصاحبه با MLB Network هفته گذشته Hinch قابل توجه نیست آدرس سر یک سوال در مورد اینکه آیا Astros استفاده buzzers به سیگنال رزین به جای اشاره به MLB حال بررسی Astros’ اتهام استفاده از buzzers و هیچ مدرکی وجود ندارد.

یک یانکی رسمی معتقد است که توسط 2019 postseason این Astros رها کرده بود طرح خود را از ترس آنها به گرفتار شدن. اما بسیاری از یانکی ها بازیکنان و جلو-پرسنل دفتر ظاهرا معتقد بودند در غیر این صورت — و صرف ظن مداوم Astros طرح خود را یک نقطه ضعف رقابتی برای یانکی ها به دلیل آن ساخته شده آنها را به صرف زمان بیش از حد متمرکز بر ضد جاسوسی در اجرای بازی 1 از ALCS.

“ما خیلی با تمرکز بر آنها را فریب داد” یک یانکی رسمی کمربندش را بست و در طول یک پیش نشست “ما در حال فراموش کردن ما فقط بیرون رفتن و بازی است.”

بسیاری در بیس بال در حال پرسیدن که چرا آن را در زمان یک whistleblower — Fiers سابق Astros پارچ — به جرقه MLB به عمل هنگامی که بسیاری از مردم تا به حال مشکوک آستروس از خطا را برای سال با در نظر گرفتن گام اضافی از گزارش آن سوء ظن به MLB.

“ما بررسی هر آنچه که آورده شده به این دفتر” یک MLB گفت: دوشنبه کاهش به می گویند که چگونه بسیاری از کسانی که اتهامات را دریافت کرده است.

جان مک دانل

واشنگتن پست

حداکثر Scherzer به نام تیمی سابق تونی Sipp بپرسم که آیا اتباع نیاز به نگرانی در مورد Astros سرقت علائم.

رفته است اما فراموش شده

یانکی ها ” شکست در برابر Astros به خصوص در دقیقه, خدمتکار, پارک تنها اتباع موفقیت بیشتر قابل توجه است.

حتی قبل از هوستون به حال مورد ضرب و شتم یانکی ها اتباع’ ویدیو گروه — همراه با ریزو و لباس شخصی پرسنل که شامل تبادل مربی پل Menhart و مارتینز مدیر — اقداماتی برای پاک کردن ذهن خود از پچ پچ.

و وجود دارد مقدار زیادی از پچ پچ. لس آنجلس داجرز که از دست رفته در سال 2017 جهان سری به هوستون به خصوص آینده. چند داجرز رسیده به واشنگتن baseman دوم برایان دوزیه که تا به حال شده است با لس آنجلس سال گذشته گفت هوستون بود سرقت نشانه توجه یک فرد با آگاهی از این مذاکرات.

مارتینز صحبت با الکس کورا سابق هوستون نیمکت مربی بود که در آن نقطه مدیریت Red Sox با توجه به دو نفر با دانش مکالمات. کورا نام در MLB گزارش به عنوان یک اولیه آمر آستروس’ طرح شد و پس از آن از کار اخراج شده توسط Red Sox, کسی که با او برنده سری جهانی عنوان در سال 2018 اما موفق به ایجاد برگشتی در سال 2019.

مارتینز به گفته یک نفر نیز رسیده به تونی Sipp یک مسکن برای هوستون از سال 2014 تا 2018 که صرف بخش اول 2019 با واشنگتن است. مارتینز و Sipp نمی, اتصال, اما اتباع پارچ حداکثر Scherzer در زمان خود مراحل را برای پیگیری کردن Sipp. این استاندارد برای کوزه و فو به سوئیچ به یک مجموعه ای از نشانه ها با دوندگان در دوم — برای جلوگیری از دونده از سرقت نشانه و علامت آن را به خمیر یک عمل است که برای سال در نظر گرفته شده است قابل قبول — اما Scherzer خواسته Sipp که آیا اتباع نیاز به نگرانی در مورد Astros حتی با هیچ دونده بر روی پایه. Sipp گفت: بله با توجه به یک فرد آشنا با گفتگو.

[هنک آرون فکر می کند نشانه-سرقت Astros بازیکنان باید ممنوع از بیس بال]

بنابراین اتباع’ طرح شکل گرفت. این کوزه برای اولین بار ملاقات در روز جمعه قبل از مسابقات جهانی آغاز شده است. آنها اختصاص داده شده هر یک پارچ پنج مجموعه از نشانه هایی که می تواند ضمیمه شده به داخل کلاه خود را. آنها مجهز فو یان گومز و Kurt سوزوکی با مچبند با همه این علائم بسیار شبیه به یک کارفرمایی که می پوشد نقش خود را در ساعد. اگر چه سنتی نشانه-سرقت نیاز به یک دونده در پایه دوم که می توانید ببینید گیر قرار دادن انگشتان دست خود اتباع دستور خود catchers برای قرار دادن چند نشانه حتی زمانی که وجود دارد تنها یک دونده در اول یا هیچ یک در پایه.

ایده این بود برای پاک کردن کوزه ذهن از هر ایده ای که هوستون به حال یک مزیت غیر منصفانه است.

“این بدترین احساس در جهان پله در این تپه و داشتن یک ایده که hitter وظیفه می داند چه آینده” Menhart گفت: در ماه نوامبر. “این یکی از مهمترین و دلسردکننده احساسات. شما احساس درماندگی. شما فقط علامت به نقطه که در آن شما از دست دادن کل تمرکز و اعتماد به نفس.”

اتباع’ سعی و کوشش پرداخت در سراسر محکم بسته شده و هفت از سری بازی های. آنها موفق به کسب قهرمانی با در نظر گرفتن تمام چهار بازی در دقیقه خدمتکار پارک.

در چهارشنبه کوزه و خشکشویی از آستروس گزارش بهار آموزش در غرب پالم بیچ فلوریدا., تسهیلات آنها به اشتراک بگذارید. در طرف مقابل از همان بازیکنان از دو تیم روبرو خواهد شد پرسش های خارجی و داخلی در مورد این رسوایی که تحت سلطه نه تنها offseason گفتمان اما عملکرد داخلی از بیس بال رفتن سال است. فصل جدید آغاز شده است قبل از تمامیت تاثیر هوستون ناشایستگی شناخته شده است.

“این است که واقعا خسته کننده” اتباع نزدیک شان Doolittle توییتی هفته گذشته است. “یک ماه پس از MLB گزارش و همه ما باید در حال حاضر بیشتر شواهد و سوالات بیشتر. . . . یکپارچگی بازی در خطر است و بازیکنان و طرفداران سزاوار برخی از پاسخ.

“این احساس وجود دارد هنوز هیچ بسته و همه چیز پرتاب شده به سوال گذشته نتایج در حال دوم حدس زده و حتی بازی های آینده خواهد بود بازیگران در شک و تردید. می تواند وجود دارد هیچ رستگاری قوس پس از نهادینه رسوایی مانند این تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از پاسخگویی.”

آستروس و اتباع خود را باز گریپ فروت برنامه لیگ در برابر یکدیگر در فوریه. 22 چهار ماه به روز بعد از بازی 1 جهان سری.

جسی Dougherty و سام Fortier کمک به این گزارش.

ادامه مطلب: Sean Doolittle صحبت می کند در آخرین گزارش Astros ثبت نام-سرقت: “ما نیاز به پاسخ’ آیا نشانه سرقت خودگذشتگی Astros سری جهانی عنوان? خود مدیر سابق می گوید: این یک سوال عادلانه است.’ خیانت خرابه همه چیز در مورد ورزش. آستروس کردم آنچه را که آنها سزاوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im