جادوگران بازگشت از این همه ستاره با ورزشها در 113-108 دست دادن به آخرین محل کلیولند

اگر واشنگتن ویزاردز واقعا آرزوی به پلی آف آنها باید مراقبت از برخی از بازی ها — بازی های چنین به عنوان یکی از جمعه شب زمانی که کلیولند کاوالیرز آمد به پایتخت یک عرصه با یک مربی جدید اما همان مشکلات.

کاوالیرز نمی تواند دفاع از مبارزه برای نمره و خرابکاری دور بسیاری از بازی ها که جان Beilein اشاره به تلفات تمام است که در حال از دست دادن شادی خود را به این دلیل او را به جای پیاده روی به دور از میلیون ها نفر از مربی یکی دیگر از بازی برای کلیولند.

و در عین حال این آوازی جادوگران که صحبت کردیم تا چشم انداز ساخت postseason اجازه بدترین تیم در کنفرانس شرق به فرار با یک 113-108 پیروزی در اولین بازی خود پس از این همه ستاره.

“این بازی واقعا برای ما مهم است” rookie Rui Hachimura گفت. “ما در حال تلاش برای ایجاد پلی آف و ما در حال تلاش برای ایجاد یک اجرا, اما ما از دست داده است.”

Bradley Beal به ثمر رساند 26 امتیاز (9-برای-28 تیر) و احتمالا به پایان رسید فقط به عنوان بسیاری از کبودی. او احساس فوریت در سه ماهه پایانی و خود را پرت اطراف, اغلب برخورد دادگاه با صدای بلند thuds. Beal نشان داد همان ضرورت پس از بازی با خروج از رختکن قبل از اینکه خبرنگاران اجازه داده شد در داخل به سوال بپرسید.

[Moritz واگنر چیزی جز خاطرات مثبت از جان Beilein خود کالج مربی]

پس از یکی از جادوگران’ خسته کننده تر از زیان های این فصل کمی نیاز به توضیح داده شود. همچنین پس از یک ریزش تا روحیه اش را تضعیف ساخت پلی آف باید آخرین چیزی که جادوگران در نهم در شرق می خواهید به بحث در مورد.

نه زمانی که کلیولند تظاهرات از 16 نقطه کسری در خانه خود طبقه است. کاوالیرز شده بود 0-81 هنگام فرار توسط حداقل این است که بسیاری از بیش از دو فصل گذشته با توجه به ESPN آمار و اطلاعات حساب توییتر.

و هنگامی که کاوالیرز’ جوان backcourt از Collin خادم و داریوش گارلند outscores جادوگران’ جانباز جفت از Beal و حرکت اسمیت در حالی که پیروزی در سه ماهه چهارم دوئل شاید در دور اول رقابت در برابر NBA-بهترین Milwaukee Bucks نباید هدف.

سکستون به ثمر رساند 14 از 25 امتیاز در سه ماهه پایانی. حلقه گل قرار دادن یک تازه کار که با بازی در Beal را AAU تیم ساخته شده هر دو خود را از سه نقطه تلاش در این دوره است. بسیار شبیه به بیل اسمیت تا به حال فقیر تیراندازی شب (2 تا 12) و او به پایان رسید و با پنج امتیاز.

آن را یک فرصت از دست رفته: هشتم-محل اورلاندو سحر و جادو (24-32) کاهش یافت و به دالاس ماوریکس و جادوگران (20-34) باقی مانده سه بازی از فینال حذفی نقطه.

“این یک لطمه می زند و بیرون آمدن از این همه ستاره” اسمیت گفت. “به خصوص که این تیم در مقابل شما از دست داده اند و همچنین. اما هنوز هم وجود دارد 28 بازی های بیشتر. ما برای نگه داشتن سنگ زنی ادامه دهم.”

آن را به عنوان اگر جادوگران بازی نمی کند به اندازه کافی سخت. واشنگتن بازیکنان صرف بستن دقیقه زیر Beal سرب و پرتاب خود را به زمین چنگ می زنند برای توپ سست و با عصبانیت اعتراض به سوت — حتی در وسط بازی. دیویس Bertans را با تکان دادن دست خود را با زیرکی در یک مقام رسمی در اواخر توهین آمیز اختیار کلیولند.

[از یک هفته پیش: در all-star شکستن جادوگران هستند و احساس خوب]

اما آن نوع شور — یا وحشت — تنها به نظر می رسد که واقعیت در مجموعه ای که کاوالیرز (15-40), بازی, بازی اول خود تحت J. B. Bickerstaff می تواند برنده شدن در شب.

دیوانه وار انرژی نمی تواند منجر به تولید زمانی که آن اهمیت: با در اختیار داشتن توپ در حالی که انتهایی 109-106 با کمتر از 90 ثانیه به بازی جادوگران به حال چهار شانس به کراوات نمره و یا در یک نقطه. به جای Bertans از دست رفته یک pull-up سه اشاره گر. Hachimura امن ارتجاعی و ارسال توپ به اسمیت, اما او نمی تواند با ضربت بزمین کوبیدن یک باز سه. و سپس توماس برایانت پشت در دادگاه پس از از دست رفته قبلی چهار بازی با پای راست آسیب به حال دو نزدیک محدوده به نظر می رسد در حاشیه, اما او نمی تواند تبدیل یا تلاش.

شکست خورده دنباله سمان از دست دادن و کاملی از جادوگران فقیر عکسبرداری در شب. هر چند Beal مسئول بسیاری از آجر — تنها دو او نه می آمد در خارج از رنگ به عنوان او رفت و از 1 به 10 از فراتر از سه نقطه arc — جادوگران شات 38.7 درصد از این زمینه است.

“ما در آغاز بازی توپ پرواز در اطراف ما در حال ساخت عکس های. سپس ما را نمی تواند عکس” اسکات بروکس مربی تیم گفت. “کسانی که گذشته سه چهارم من فکر نمی کنم آنها بد بودند به نظر می رسد. من فکر می کنم بعضی از شب ها که می رویم به اتفاق می افتد. در سه ماهه چهارم در واقع سه چهارم آخرین توپ فقط رفتن نیست برای ما.”

واشنگتن به ثمر رساند 41 امتیاز در افتتاحیه سه ماهه و رهبری 16 در اوایل دوم. به جای ریختن آن در آن مجاز کلیولند به چسبیدن به اطراف. اگر چه کاوالیرز در یکی از تیم نادر که در رتبه پایین هفت دفاعی و تهاجمی امتیاز آنها در بر داشت یک ریتم برابر جادوگران’ دفاع.

“حتی در نیمه اول من فکر کردم که ما بازی سخت است اما ما فقط یک هدف” Bickerstaff گفت. “در نیمه دوم ما به نوعی حل و فصل کردن [و] شروع به بازی سخت تر و با یک هدف و پس از آن ما دفاع کردم خیلی بهتر است. چیزی که یکباره ما را به پیروزی.”

در اطراف نقطه وسط از سه ماهه چهارم کلیولند رفت و در به ثمر شراب خواری به افزایش جلوتر است. تریستان تامپسون گره خورده است نمره در 95. حلقه گل با سه اشاره گر و پس از برایانت از دست رفته دو پرتاب خادم گذشته Hachimura. زمانی که دانته Exum به ثمر رساند بیش از یک جهش Bertans این کاوالیرز رفت تا 102-97 با 5:25 باقی مانده است.

جادوگران به حال شانس به عقب بر گردیم به بازی اما بسیار شبیه به خود حذفی آرمان کسانی که شانس نگه داشته لغزش دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>