جادوگران هستند متصل ماندن حتی به عنوان آنها حفظ فاصله

بلر o’donovan این تیم مدیر فیزیکی تهیه شده با استفاده از زوم ویدئو کنفرانس منجر به بازیکنان از طریق فردی تمرینات.

زمانی که بازیکنان باید بیشتر از ورزش Thomas Anderson پیشرو ورزشی روانشناس و دو محلی شبان شده اند در تماس است.

زمانی که آنها نیاز به دانستن چه چیزی برای خوردن در خانه — آشپزخانه داخل تسهیلات عمل بسته — تیم متخصص تغذیه سو ساندرز Bouvier به اشتراک گذاشته است مشاوره. و اگر بازیکنان نمی دانم تفاوت بین یک کتری و یک ظرف سس, آشپز, Stephen Korda هدایت تازه کار از طریق جلسات پخت و پز.

“خیلی خوب” مدیر کل تامی شپرد گفت.

“ما به حال هر گونه مسائل” شپرد گفت: به تازگی. “بچه های ما شده اند بدون علامت. ما نه به حال باعث به بیرون رفتن و آزمایش مردم و من فکر می کنم ما باید واقعی آگاه از کمبود آزمون … و همچنین منطقی بیایید صبر کنید.”

وقتی NBA بازیکنان مجاز به سفر چند جادوگران چپ منطقه برای بازگشت به صفحه اصلی پایگاه. از مارس 23, شپرد تخمین زده می شود 13 بازیکن هنوز باقی مانده در بازار اما انتظار می رود این تعداد به رویم را لیگ وقفه همچنان ادامه دارد. جادوگران از ذهن نیست بازیکنان خود را ترک به عنوان طولانی به عنوان آنها همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله و به یاد داشته باشید به یک حرفه ای و ماندن در شکل.

Bradley Beal و جان دیوار بالا پرداخت می شود جانبازان که خود خانه مجلل مجهز به دادگاه های بسکتبال و وزن اتاق باید فقط خوب است. (آنها زندگی جریان تمرینات خود را در Instagram.) بازیکنان جوان در فهرستی اما باید بیشتر از یک چالش است. عمومی, تناسب اندام, اتاق داخل آپارتمان مجتمع یا آپارتمان ممکن است بسته به طوری که آنها به سمت چپ محدود به فضای خود را بدون تجهیزات. هنوز جادوگران در بر داشت یک راه حل برای آن است.

این تیم با ارسال هر بازیکن یک کیت با لامسه فوم رول و عملکرد گروههای موسیقی است. برخی از آنها برای مقاومت در برابر نور به ضمیمه اطراف مچ پا خود را به صورت چمباتمه دیگران بودند سنگین به اندازه کافی برای آویزان از سقف برای lat pull فراز. هر چند هر بازیکن دریافت چیزی متفاوت برای نیازهای شخصی خود تیم مشترک همان هدف: فعال ماندن و سعی کنید به نگه داشتن یک روال.

“این یک زمان بسیار چالش برانگیز بنابراین برای ما من فکر می کنم ما باید به همدردی و تاکید می کند با بازیکنان که در حال استفاده بودن در بیشتر ساختار همانطور که همه ما در حال پیدا کردن خود را در یک واقعیت جدید را در بهترین وضعیت.” گفت: Sashi قهوه ای رئیس برنامه ریزی و افسر عملیات به یاد ماندنی در بسکتبال. “یک قطعه بزرگ است که ارتباط و پیدا کردن خلاقیت و نوآورانه راه برای در تماس با بازیکنان و کمک به آنها در پیدا کردن راه حل برای ماندن در شکل کار کردن خوردن به راه راست در حالی که ما هستید.”

جادوگران نیز با استفاده از قدرت و مطبوع نرم افزار پل. تقریبا روزانه, بازیکنان دریافت تمرینات شخصی از طریق برنامه و در حالی که تماشای یک فیلم. برخی از بازیکنان ممکن است نیاز به راهنمایی بیشتر بنابراین o’donovan و دیگر کارکنان قرار داده و آنها را از طریق انجام تمرینات بیش از زوم.

مجازی چهره به چهره جلسات را ادامه داد و به آشپزخانه اگر لازم است. در تلاش برای نگه داشتن بازیکنان کردن مواد غذایی آشغال Korda که در سال اول خود را به عنوان یک آشپز برای یاد ماندنی بازی بسکتبال نشان داد که چگونه به طبخ و چه برای قرار دادن به مواد غذایی خود را. آغاز و تا روز دوشنبه سازمان و مهمان نوازی و ارائه دهنده Flik, راه اندازی سرویس غذا. بازیکنان که هنوز هم در این منطقه می توانید سفارش ناهار و شام دو تا سه بار در روز و انتخاب کنید تا غذا آماده در تمرین تسهیلات.

جادوگران می گویند که آنها در حال تلاش برای بازی برادر بزرگ به طور مداوم نگه داشتن زبانه ها در بازیکنان خود را. اگر یک مرد باید به سمت چپ به تنهایی برای گرفتن کار خود را انجام آنها احترام است. هنوز هم آنها می خواهند به خیاط کمک به هر فرد و مطمئن شوید که هیچ بازیکن پشت سر گذاشت.

“مربیان و کادر پزشکی نوع تقسیم کنید تا فهرستی اما آنها مجبور هر بازیکن در هر روز: ‘آنچه شما امروز انجام دهید ؟ اجازه دهید من را ببینید شما’ ” شپرد گفت. “این بچه ها جوان هستند شما نگران. همسر بازیکنان کهنه من به عنوان نگران حرفه ای خود را و توانایی خود را به [می گویند]: “هی من رو به در شکل باقی بماند چون این کار من است.'”

علاوه بر تناسب اندام, جادوگران نگران بودند در مورد بازیکنان بهداشت روانی از طریق این بیماری همه گیر. برخی از بازیکنان جوان و کودکان ممکن است قادر به ایستادن شنیدن کارتون آهنگ تم بسیار طولانی. نیز وجود دارد که شش بازیکنان بین المللی در جادوگران که نمی توانند کشور را ترک کنند و آنها ممکن است اشتیاق برای خانواده است. به یاد ماندنی بسکتبال مقامات گفت که آنها برنامه ریزی شده برای این مسائل و پیگیری کنفرانس callsplayers و کارکنان یادآور شد از تیم منابع است.

“ما تا به حال متخصصان تغذیه سرآشپزها و سلامت روان [حرفه ای] به طور کامل در دسترس برای بازیکنان ما از روز 1” گفت: Daniel مدینه, رئیس ورزشکار مراقبت و عملکرد.

در این فصل اندرسون و تیم خود را از روانشناسان ورزشی آغاز به کار کرد به یاد ماندنی تیم بسکتبال شده اند و در دسترس برای بازیکنان و خانواده های آنها بیش از این وقفه. همچنین تیم کشیش را توصیه بازیکنانی که از دست رفته روال نمازخانه در بازی شب و مطالعه کتاب مقدس در طول سفرهای جاده ای با توجه به شپرد.

در حالی که برخی منابع می تواند عمیقا شخصی جادوگران هنوز هم می خواهید به نگه داشتن یک باند در این تیم است. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک گروه مجازی کلاس یوگا به رهبری مریم مقدم مربی و جادوگران’ بازیکن مربی تیم توسعه کامران صوفی. شپرد نیز پیش بینی شروع یک باشگاه کتاب, که در آن او به شما ارسال عناوین خاص برای بازیکنان مختلف برای کمک به آنها در گذر زمان عاقلانه است.

اما حتی آنلاین بازی های ویدئویی و رسانه های اجتماعی می تواند مفید باشد در زمان. شپرد می برد اسکرول گذشته گفتگوی بورسی خود را در مورد مجازی درگیری و یا تماشای آخرین Infinite رقص روال انجام شده توسط Beal و خود را نامزد Kamiah Adams.

“برادلی و Kamiah در حال تبدیل شدن Infinite ستاره های موسیقی راک,” شپرد گفت. “همه متصل ماندن بچه ها در حال اظهار نظر در سایر بچه ها پست ها و صحبت با صدا غذا خوردن.”

هیچ کس نمی داند چه مدت تعلیق از بازی های گذشته و زمانی که تیم خواهد بود کل دوباره. اما حتی به عنوان وب سایت جادوگران crisscross کشور آنها در حال پیدا کردن راه هایی به هم بچسبند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>