“گرفتن توپ . . . جعبه و گرفتن آن را. آن را به عنوان ساده به عنوان که” واگنر گفت.

واشنگتن (18-33) بوده است outrebounded در 26 از آن 33 ضرر و زیان در این فصل است. در حالی که جادوگران به حال یک بازیکن گرفتن 10 یا بیشتر ریباند در یک بازی 27 بار آنها اجازه داده اند یک بازیکن مخالف را به انجام این کار 54 بار. به طور کلی جادوگران رتبه 27 در NBA در به طور متوسط 42.5 ریباند در هر بازی.

آن را کاملا ساده اما نشان می دهد که جادوگران’ مسائل بنیادی به طور کامل از خود کم rebounding بالغ.

ایندیانا پیسرز برای مثال حذفی محدود تیم با این همه ستاره در مرکز Domantas Sabonis میانگین همان تعداد کم از پرتاب ریباند به عنوان جادوگران و در عین حال آنها را صرف بقیه فصل مبارزه برای خانه-دادگاه مزیت در دور اول از postseason.

تعداد کل پرتاب ریباند ممکن است مهم نیست تا آنجا که کلی سود از رقابت برای آنها. بیشتر ریباند در حال حاضر بیشتر دوم-شانس به ثمر رساند ،

روز یکشنبه گریزلیز درمان rebounding مانند یک تیم پیوند فعالیت است. در حالی که مرکز جوناس Valanciunas gobbled 18 ریباند تیم هسته بازیکنان جوان Jaren جکسون جونیور و جعفر Morant به پایان رسید با 11 و 10 بود.

در سه ماهه چهارم واشنگتن از دست داد هفت نقطه منجر شود چرا که ممفیس بود, بیشتر, فعال, فیزیکی بیشتر تیم. گریزلیز پاک کسری رفت تا با دو امتیاز و زمانی که حمله تک به تک توسط جکسون منجر به کلارک براندون سه اشاره گر با 2:38 باقی مانده آنها در نهایت قرار دادن جادوگران دور.

“اندازه دشوار است. که به چالش کشیدن” واگنر گفت. “آنها به خوبی در rebounding و ما تلاش به پایان بازی می کند.”

ممفیس به حال 20 دوم-شانس امتیاز در حالی که واشنگتن تا به حال 12.

“این دشوار است. من فکر می کنم ما ضرب و شتم بر روی تخته” جادوگران گارد Bradley Beal گفت. “گاهی اوقات ما پایین آمده ما نمی توانیم متوقف می شود و پس از آن ما می توانید عکس یا. چیزی رو به من بدهید. ما هر دو رو به توقف و یا عکس. در پایان روز, بزرگترین چیزی که ما می توانیم کنترل ما است دفاع. ما فقط به عقب بر گردیم به حراست و دفاع از راه حق است.”

در روز سه شنبه جادوگران را کمی بدتر از بازگشت تیم شیکاگو بولز که میانگین 42.4 در هر بازی. شاید پس از آن بیشتر جادوگران ملحق خواهد شد Hachimura و واگنر در کمک به امن تخته.

“ما فقط انجام یک کار خوب دفاعی, هجومی و rebounding,” Hachimura گفت: خلاصه ممفیس از دست دادن. “ما فقط به آن نزدیک است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im