The Witcher 3 بر روی سوئیچ امتیاز به بازی های آینده. Animal Crossing: New Horizons را نجات سیستم یک گام به عقب.

در ق وجود دارد شکایت در مورد نیاز به پرداخت 20 دلار در سال برای خدمات آنلاین و در عین حال قادر به استفاده از آن ابر صرفه جویی در خدمات برای هر بازی (یکی از ویژگی های ارائه شده برای سال حتی در حال حاضر-باستان ایکس باکس 360). یکی از VentureBeat نویسنده نوشت که اخبار او را “مضطرب است.” این گیج کننده است که نینتندو بالا ترین تعهد بازی مانند عبور از حیوانات و یا Splatoon سری را پشتیبانی نمی کند یک سرویس است که تضمین می کند شما ساعت های طولانی را ناپدید می شوند نیست به اتر است. نینتندو با وجود شهرت خود را به عنوان بهترین بازی ساز, وحشتناک یک ارائه دهنده خدمات.

پس از آن نامطلوب است که در هفته گذشته در نینتندو سوئیچ یک بازی از سال 2015 ساخته شده کوچک اما لذت بخش گام نسبت به آینده این صنعت است. The Witcher 3: Wild Hunt بر روی سوئیچ به طور ناگهانی مجاز ابر صرفه جویی و عبور-قابلیت ذخیره با PC نسخه. این بدان معناست که صاحبان هر دو نسخه به راحتی می توانید انتقال و ذخیره داده ها بین دو سیستم عامل است.

پرش بین سیستم عامل بر روی Witcher 3 مدرن-بعد بازی معجزه است. و حداقل با توجه به Tim Sweeney, مدیر عامل شرکت, حماسه بازی ها, این نیاز به آینده است.

حماسه بازی Fortnite را باعث شده است تا این صنعت در کراس پلت فرم متقابل صرفه جویی در عملکرد. بازی مجبور سونی دست باز کردن پلی استیشن 4 به بازیکنان در سیستم عامل های دیگر و با الهام از اکتیویژن بلیزارد اجازه می دهد تا بازیکن را به ثبت نام در یکی از همان حساب بدون توجه به آنچه پلت فرم آنها در حال بازی آخرین بازی ندای وظیفه ،

“اعداد ثابت کرده اند این است که آینده از بازی” Sweeney گفت با اشاره به حماسه, بازی, خود, موفقیت, باز کردن Fortnite. “آنچه واقعا نیاز به آینده اتفاق می افتد این است که اتصال و federating تمام این سیستم های مختلف با هم.”

در The Witcher 3 بر روی سوئیچ های آینده یکپارچه یکپارچه شده است. اگر شما در حال حاضر Witcher 3 ذخیره فایل های خود را در بخار یا یاجوج حساب همه شما باید انجام دهید کلیک است “ابر ذخیره” در the Witcher 3 منو (مطمئن شوید که شما به روز رسانی به نسخه 3.6). انتخاب کنید که آیا برای ورود به بخار یا یاجوج پانچ در اطلاعات حساب خود را و انتخاب کنید و ذخیره کنید فایل شما می خواهید به استفاده از.

از آنجا شما می توانید آن فایل را بر روی خود سوئیچ حافظه. و اگر شما می خواهید برای آپلود سوئیچ پیشرفت به کامپیوتر شما, شما می توانید فقط با کلیک بر روی “ها.” سپس شما می توانید خود را ادامه Witcher 3 سوئیچ فایل در شکوه 60 فریم در ثانیه بر روی کامپیوتر خود برج و بدون گم شده ضرب و شتم.

من به تازگی از طریق یک تکه بزرگ از Witcher 3 در بخار به لطف Netflix بکشد نشان می دهد تجدید علاقه من در جهان بازی. اما از آنجا که من در حال حاضر سوزانده شده را از طریق بازی به درستی بر روی پلی استیشن 4, من کامپیوتر من کامپیوتر فایل به آن را آسان تر برای دریافت از طریق برخی از فعالیت های خسته کننده مانند جمع آوری پول.

با تشکر از cross-save عملکرد کامپیوتر من فایل منتقل شده به سوئیچ من با من buffed کردن زره و 9 میلیون دلار دست نخورده (پول بیشتر از من همیشه می تواند امید به صرف در بازی). The Witcher 3 رفت و به فضای بیرونی به چنگ من بخار صرفه جویی در فایل کردن یک ماهواره فقط به پرتو آن حق را به من کمی قرمز و آبی دستی کنسول.

نینتندو هنوز به طور کامل توضیح تصمیم خود برای پشتیبانی نمی full ابر موجب صرفه جویی در حیوانات عبور و یا در آن بزرگترین تعهد بالا بازی ها از جمله نرم افزار Dark Souls Remastered (Dark Souls بر روی سیستم عامل های دیگر پشتیبانی از ابر صرفه جویی). و Splatoon 2 آنلاین تیرانداز نیز پشتیبانی نمی کند آن را با وجود این ویژگی به راحتی در دسترس بودن برای سال در, پیچیده تر و محبوب تر بورس آنلاین با پر جنب و جوش رقابتی جوامع مانند ندای وظیفه.

عبور حیوانات است esport. آن را نمی خواهد باید در تابلوهای رهبر. بنابراین خیانت احتمالا نینتندو نگرانی است. اگر تمام ابر ذخیره پشتیبانی امکان پذیر نمی باشد برای عبور حیوانات سوئیچ مشتریان سزاوار به همین دلیل برای توضیح.

نینتندو نیز با انتشار اطلاعات متناقض در لحظه. نینتندو کانال یوتیوب reuploaded مستقیم و دو روز بعد اما با reworded زبان به دولت “جزئیات بیشتر در ذخیره و بازیابی اطلاعات قابلیت” به اشتراک گذاشته خواهد شد در تاریخ بعد.

در ضمن نینتندو انگلستان روشن است که قابلیت انتقال و ذخیره اطلاعات را به یک کنسول جدید در دسترس خواهد بود بعد از آن. وب سایت خود را جادوها که “یک تابع خاص به Animal Crossing: New Horizons به حرکت کاربران و ذخیره داده ها به کنسول دیگر است که برنامه ریزی شده برای اواخر این سال است.” در حالی که امداد رسانی به ویژه به خانواده ها با چند کنسول آن را گیج کننده چرا این تابع در دسترس نیست بلافاصله. پست رسیده به نینتندو برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد هنگامی که ما دریافت پاسخ.

CD Projekt Red در ضمن با افتخار در جمعه اعلام کرد که 80 درصد از درآمد خود را در حال آمدن است از بخار فروش Witcher 3 یک بازی است که شکست سوابق در همزمان بازیکنان پس از Netflix بکشد نشان می دهد کاهش یافته است در ماه دسامبر. بخار نسخه انباشته از 50 میلیون دلار درآمد از اکتبر سال 2018 است. و بازی به فروش می رسد 554 درصد بیشتر نسخه در ماه دسامبر از آن را سال گذشته تقویت شده توسط سوئیچ انتشار و Netflix بکشد نشان می دهد.

به عنوان این بازی است که محبوب تر از همیشه هر نسخه از این بازی است برای گرفتن تن از به روز رسانی رایگان در چهار سال گذشته از جمله سوئیچ نسخه cross-save و گرافیکی به روز رسانی. آن را تبدیل به یکی از مهمترین و به خوبی پشتیبانی می کند و سخاوتمندانه بازی در بازار قابل توجهی برای یک بازیکن آفلاین نقش بازی بازی.

The Witcher 3 2015 بازی است و بیشتر مربوط و موفق امروز از همیشه قبل از به لطف توانایی خود را برای به روز رسانی و تکامل با مخاطبان خود را نیازهای در حال تغییر. نینتندو دارای تکیه بر قدرت آن بسیاری از مارک های ویژه حیوانات عبور و تفریحی شامل نگه داشتن خود را رقابتی است. در حال حاضر آن را باید نگاه کنید به نگه داشتن بازیکنان خود را خوشحال و کمتر مضطرب است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im