آن است که غیر ممکن است برای دریافت از طریق ساعت و نیم یا بیشتر از این ویندرمر کودکان (BBC2) بدون گریه. این نادر است که در واقع برای پیدا کردن یک تلویزیون dramatisation حتی یکی مربوط می شود که در اینجا با هولوکاست که تمرینات چنین خام قدرت عاطفی. اولین خطوط ابراز بیش از این عناوین به شما اطلاع از آنچه شرح زیر است: “آنها پاره من از پدرم دست مرا گرفت و به دور. این لحظه من را هرگز فراموش نکنید.”

در سال 1945 مدت کوتاهی پس از پایان جنگ جهانی دوم دولت بریتانیا موافقت کرد به گرفتن برخی از 732 پناهنده یهودی بازماندگان نازی ها’ اردوگاه های مرگ (و بخش کوچکی از آن به قتل رسیده در آن کارخانه های مرگ). حدود 300 نفر از کودکان نو پا به نوجوانان بودند billeted در برخی از کلبه در نزدیکی ویندرمر. وجود دارد تحت نگران مراقبت از نگهبان و یک خاخام (با بازی Thomas Kretschmann, تیم McInnerney و کنستانتین فرانک با حساسیت) و همچنین به عنوان یک هنر درمانی, معلم, بازی های برگزار شده توسط Romola Garai آنها پیدا کردن خود را بازسازی از گرسنگی وحشت زده کودکان به حالت عادی قابل توجه در چند ماه.

سفر از dehumanisation به derealization ممنوع است. یکی از پسر پرسید اسم او را می کشد آستین خود را به او نشان می دهد و پاسخ: “B7608”. جوانترین دختران خواب در طبقه از عادت نشسته اند با هم به جای خود اختصاص داده تخت. هنگامی که کودکان در حال حاضر ده-loused نشستن در سالن خود را برای اولین بار به زبان انگلیسی وعده غذایی آنها گرفتن نان رول و اجرا به عنوان سریع به عنوان آنها می توانید به اتاق خود و صندلی و میز, پرواز, خندیدن گرانبها غذا در اجرا. و یا دیگری آنها ذخیره کردن آن را برای ترس از آن خواهد شد آخرین غذایی که آنها را ببینید در حالی که – فقط به عنوان آنها با نیمی از پوسیدن تکه آنها chucked در خلمنو, آشویتس بوخنوالت و ترزین اشتاد.

در گفت و گو شما شنیدن آنچه که من شک دارم به معتبر شهادت واقعی بازماندگان. آن را سخت به: “دلیل من هنوز هم زنده است چون من به اندازه کافی قوی برای گرفتن نان از کسی که بیش از حد ضعیف به آن را بخورم.” و یا: “یک بازی های مورد علاقه از نگهبانان بود برای قرار دادن زمین تا شیشه ای در ما سوپ بنابراین ما بلد به مرگ از درون.”

این طنز های سیاه و سفید است که تقریبا به عنوان سوزاننده. زمانی که چند پسر متوجه است که همه آنها در همان قطار از بوخنوالت یک جوک را به دوستان خود: “اول یا دوم کلاس؟” واقعیت یکی می آموزد این است که آنها را مجبور به خوردن اجساد به رفتن نگه دارید.

این ویندرمر کودکان ترکیبی از ارزش تولید و بصری جذابیت دوره از 1940s Miss Marple رمز و راز با گرافیک ترین horror flick. Twee تصاویر از Austins و بانوان در دو مجموعه و مروارید و فراگیر مناظر زیبا هستند در کنار نسل کشی است. تصاویر وحشتناک محدود هستند و مدوله شده به آزاد نقاشی بچه ها را تشویق به ایجاد. آنها همواره با مضمون مرگ و زندان; دستگیری و عمیقا تحت تاثیر قرار. ما مشاهده در شب ترور و تنها می توانید تصور کنید چه خاطرات دردناک خود را ذهن ناخودآگاه در تلاش هستند تا روند.

در نهایت بچه ها’ انتقال در ویندرمر کامل است; آنها در حال صحبت کردن در زبان انگلیسی در بازی فوتبال و رفتن به سینما و آماده برای شروع زندگی جدید خود را بیشتر اقامت در انگلستان. در حال حاضر شادتر ما دیدن چند دوجین از آنها را خیره به دریاچه سپس تصویر را در حل و نشان داد پنج بازماندگان واقعی ویندرمر کودکانی که رشد برخی از 75 سال از آزادی: Arek هرش MBE; خایم “هری” Olmer; آقا بن Helfgott; Schmuel “سام” Laskier; Icek “آیک” Alterman.

اگر درام بود تقصیر این بود آن کمی خود تبریک جنبه. وجود دارد کمی عجیب و غریب از خصومت مانند ادم سفیه و احمق بیابان در کندال انجام نازی سلام اما در غیر این صورت انگلیسی هستند و سالم و مهربان است. قطعا وجود دارد نه به اندازه کافی به اذعان بسیاری از هزاران نفر از کودکان و بزرگسالان که برای ماده, که, انگلیسی, رد پناهندگی به, یا برای انگلستان خود و یا برای فلسطین در 1930s و 1940s. امروز ما می دانیم که تنها بیش از حد بی رحمانه امتناع از پناهندگی به یک نسل جدید از بی خانمان, بی وطن, وحشت زده کودکان در اردوگاه. ما همچنین درک کمی بیشتر در مورد به همین دلیل بسیاری از مردم یهودی در حال حاضر احساس می کنم خیلی نگران recrudescence از یهودستیزی در بخش هایی از جامعه است. این ویندرمر کودکان پخش شد در روز یادبود هولوکاست در یک روح “هرگز دوباره”. اگر تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im