هفته coronavirus زمین ورزشی جهان به توقف

در بعد از ظهر از 6 مارس یک فرد پس از رسیدن به Sylvester تربیت بدنی در پردیس دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور برای دور اول بازی در NCAA Division III مردان مسابقات بسکتبال — ایجاد حفره دانشگاه یشیوا در مقابل موسسه پلی تکنیک ورچستر — شده اند که استقبال کنجکاو ثبت نام: آبی NCAA لوگو با کلمات زیر را با حروف قرمز: “هیچ تماشاگران است.”

توسط شب 13 مارس صرف هفته بعد که همان نشانه می توانست سیلی استعاری زبان در سراسر تقریبا تمامیت ملت های ورزشی چشم انداز است. وجود دارد هیچ تماشاگران — و نه بینندگان تلویزیون و نه ورزشکاران که برای ماده — زیرا در پایان هفته وجود نداشت ،

آن همه خیلی سریع اتفاق افتاد به عنوان رمان coronavirus شیوع بیماری های منتقل شده از یک عمدتا در خارج از کشور تهدید است که فقط شروع به خودی خود نشان می دهد در سواحل آمریکا به طور رسمی اعلام کرد همه گیر جهانی است که به سرعت در حال گسترش در سراسر این کشور است.

در جهان ورزش از 6 مارس تا آوریل 13, اثرات coronavirus مشابه نقل مکان کرد و از شوم اما جدا کنجکاوی — یک جفت مبهم بخش سوم, مسابقه بازی ها, بازی های برگزار شده بدون طرفداران از ضرب المثلی فراوانی از احتیاط — به یک بحران تمام عیار. در یک گیج کننده طول 24 ساعت از شب چهارشنبه تا پنج شنبه شب NBA ATP تور, لیگ برتر فوتبال, NHL, لیگ اصلی بیس بال ، WTA ، NCAA و PGA Tour معلق با تاخیر و یا آشکار لغو مانده از فصل خود را. در صبح روز جمعه استادان و ماراتن بوستون شد به تعویق افتاد و همچنین.

این هفته وقتی که زمین ورزشی به توقف و پس از آن اتفاق افتاد که به سرعت ذهن به سختی می تواند نگه دارید مستقیما دنباله ای از وقایع است. این بود که اگر گسترده و پیچیده موتور پشت جمعی شرکت شروع به ساخت عجیب و غریب به سختی قابل شنیدن سر و صدا — صدا بسکتبال کفش تق و لق در زمین ورزشگاه در خالی آرنا — اما قبل از هر کسی می تواند آن را بررسی و در کل چند میلیارد دلاری از خودرو پرتاب کرده بود یک میله و سقوط به خندق.

تاخیر و hiatuses محدوده حداقل در حال حاضر از دو هفته به — در مورد NCAA است که لغو همه postseason مسابقات و باقی مانده بهار ورزشی — برای همیشه لطفا برای. هیچ چیز در این کشور تاریخ اخیر حتی 9/11, آورده بود در مورد چنین طولانی و دقیق توقف بازی.

در برخی از امریکا بدترین دوران ورزشی شده است وجود دارد برای بازگرداندن حس ظاهر ، بود که رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت استدلال برای هل دادن بازی بیس بال بازی در طول جنگ جهانی دوم و NFL و MLB را دلیلی برای بازگشت پس از کوتاه hiatuses پس از 9/11 حملات.

اما این بار متفاوت است, به دلیل گسترش نامرئی ویروس. Covid-19 همه چیز را تغییر داد. بازی را از طریق این بحران را نداشته اند یک راه حل; آن شده اند که بخش عمده ای از مشکل است.

این است چگونه پر dispiriting هفته بازی کردن.

یشیوا را matchup با موسسه پلی تکنیک ورچستر در بخش سوم مردان مسابقات بسکتبال در بالتیمور یکی از اولین رویدادهای بازی بدون فن.

حتی بدون طرفداران در ساختمان مقدار زیادی از دیگر اقدامات احتیاطی گرفته شد.

تیلور Michel از ضد عفونی فن آوری های گروه آماده به تمیز کردن میدان جنگ و پس از آن ، (عکس ها توسط خواهد نیوتن برای واشنگتن پست)

بالا: یشیوا را matchup با موسسه پلی تکنیک ورچستر در بخش سوم مردان مسابقات بسکتبال در بالتیمور یکی از اولین رویدادهای بازی بدون فن. پایین سمت چپ: حتی بدون طرفداران در ساختمان مقدار زیادی از دیگر اقدامات احتیاطی گرفته شد. پایین سمت راست: تیلور Michel از ضد عفونی فن آوری های گروه آماده به تمیز کردن میدان جنگ و پس از آن ، (عکس ها توسط خواهد نیوتن برای واشنگتن پست)

جمعه, مارس 6

در 2:16 بعد از ظهر ثبت نسخه از سرود ملی بازی های برگزار شده در سراسر Sylvester تربیت بدنی با تقریبا تمام 1,100 صندلی های خالی. تصمیم به بازی بازی بدون طرفداران ساخته شده بود شب قبل توسط دانشگاه جانز هاپکینز میزبان مدرسه تا حد زیادی با توجه به این واقعیت است که یک یشیوا دانشجو قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus. نوک کردن زمان عقب رانده شد حدود 75 دقیقه به عنوان WPI منتظر تایید از مدیران مدرسه را به دادگاه. سه WPI بازیکنان با استناد به نگرانی های بیش از این ویروس را انتخاب کرد به نشستن بازی که یشیوا برنده 102-78.

رسمی حضور و غیاب: صفر است. اما یک جریان زنده در یشیوا وب سایت جلب 31,000 بینندگان.

شروع تاخیر به معنای تمایز بودن ایالات متحده برای اولین بار رویداد ورزشی برگزار شد بدون هواداران به دلیل coronavirus نگرانی رفت و به یک بخش سوم دور اول بازی زنان در امهرست, Mass., که در آن روآن ضرب و شتم ایالات متحده تجاری دریایی آکادمی 72-68. رسمی حضور: 14. شاید آنها شمارش سرایداران و scorekeepers.

من بازی برای طرفداران که آنچه در آن همه مورد است. اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران وجود من نیست ،

LeBron James لس آنجلس لیکرز

“آن خالی بود آرنا هیچ انرژی است. شما تا به حال به جلو و آن را از خودتان” روآن مربی Demetrius قطب به خبرنگاران گفت:. “که بد نیست و آنچه که شما قرار است انجام دهد به هر حال. اما زمانی که شما 35 دقیقه [به] این بازی و شما خسته هستید و شما در حال ضرب و شتم و سپس شما می توانید یک انحراف یا سرقت یا چیزی [که] که جمعیت به آن یا آنها خفه شو, شما هنوز هم تغذیه کردن از آن است. ما نمی توانید هر چیزی. آن را فقط سوت و کفش ورزشی.”

در جای دیگر coronavirus بیشتر بود نظری تهدید به ورزش و بسیاری از گمانه زنی ها در مرکز بازی بدون فن.

کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی که در آن وجود دارد 24 موارد تایید شده که از 6 مارس با صدور یک هشدار و توصیه به تعویق انداختن یا لغو “تجمع جمعی و بزرگ جامعه حوادث.” سن خوزه کوسه که بازی در این شهرستان اعلام کرد خانه خود بازی بعدی شب در برابر سناتورهای اتاوا را به عنوان برنامه ریزی شده — با طرفداران.

در لوس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James خواسته شد تا در مورد امکان بازی کردن بازی ها بدون طرفداران — چیزی NBA لیگ یادداشت دستور همه تیم ها برای آماده شدن برای. “من بازی برای طرفداران; که آنچه در آن است همه چیز در مورد” جیمز گفت: در نظر او دور برگشت از روز بعد. “اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران وجود من نیست،”

با جنون مارس در جریان در قالب مسابقات کنفرانس و با NCAA مسابقات مردان مجموعه ای برای شروع در 11 روز یک NCAA اعلام کروناویروس گفت: آن پانل مشاوره توصیه می شود سهامداران و ورزشکاران “عمل کاهش خطر در حوادث” اما در آن نقطه آن “نه توصیه لغو” از حوادث.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس که روز برایان Hainline های NCAA افسر ارشد پزشکی گفت: برنامه های احتمالی بودند که مورد بحث است که می تواند در نتیجه بازی در حال بازی بدون فن.

“که” او گفت: “احتمالا نهایی سناریو که براي شما آماده كرديم.”

در آن روز وجود دارد 307 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است.

طرفداران حضور 76ers’ matchup با رزمندگان در سان فرانسیسکو روبرو شدند و با علائم هشدار دهنده اما فیلادلفیا گلن رابینسون III راست و طلایی دولت Mychal مولدر در. (بن مارگوت/AP)

کوسه ها و سناتورها با طرفداران در حضور, در برابر یک توصیه از کالیفرنیا شهرستان سانتا کلارا. در اینجا سن خوزه goaltender هارون دل را انکار می کند اتاوا کریس Tierney در مجازات شات. (جوزی لپ/AP)

سمت چپ: طرفداران حضور 76ers’ matchup با رزمندگان در سان فرانسیسکو روبرو شدند و با علائم هشدار دهنده اما فیلادلفیا گلن رابینسون III راست و طلایی دولت Mychal مولدر در. (بن مارگوت/AP) راست: کوسه ها و سناتورها با طرفداران در حضور, در برابر یک توصیه از کالیفرنیا شهرستان سانتا کلارا. در اینجا سن خوزه goaltender هارون دل را انکار می کند اتاوا کریس Tierney در مجازات شات. (جوزی لپ/AP)

پنج شنبه, مه 7

در سان فرانسیسکو تعقیب و گریز از مرکز که در آن رزمندگان طلایی امور خارجه شد میزبانی Philadelphia 76ers که شب نشانه استقبال طرفداران با یک هشدار: “[A]ttending بازی امشب خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به کوروناویروس. با ورود به عرصه های شما به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات و توافق می کنید که شما نمی خواهد نگه دارید GSW عرصه LLC, NBA و یا هر یک از مربوطه خود را وابسته و یا کارکنان مسئول برای هر گونه نتیجه بیماری یا آسیب است.”

با اینحال یک اعلام کرد جمعیت 18,064 کمی بالاتر از تیم های نجومی میانگین این ماجرا به میدان جنگ به رزمندگان ضرب و شتم 76ers, 118-114.

صبح که رزمندگان داشتند با صدور بیانیه ای گفت: ستاره گارد Stephen Curry را از دست ندهید این بازی با یک بیماری است. چند ساعت بعد, پس از سراسیمگی از گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی این تیم با صدور بیانیه دوم مشخص کاری بود آنفولانزا.

“من فقط می خواهم همه چيز فقط در تلاش برای یادگیری در مورد” coronavirus رزمندگان, مربی استیو کر به خبرنگاران گفت: قبل از بازی. “این یک نگرانی, اما ما در حال انجام کار ما به در آمده و آماده شدن برای بازی و بازی بازی. لیگ را به ما بگویید که چه خواهد شد.”

برخی از تیم NHL شروع به بسته شدن خود را در اتاق پانسمان به رسانه ها و آوردن بازیکنان برای مصاحبه تعیین شده مناطق به جای.

“دستهای خود را بشویید. امن” داستین براون از پادشاهان لس آنجلس به خبرنگاران گفت: پس از ضبط یک کلاه ترفند در پیروزی 7-3 بیش از مینه سوتا است.

در SAP مرکز در سن خوزه کوسه ها جلو رفتم با خود قبلا برنامه ریزی شده بازی در برابر سناتورها در مخالفت با شهرستان سانتا کلارا یادداشت توصیه به تعویق افتادن یا لغو اجتماعات بزرگ و یا حوادث. یک اعلام کرد جمعیت 16,018 دیدم کوسه سقوط 2-1 در وقت اضافه.

در آن روز وجود دارد 437 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است.

BNP Paribas Open in Indian Wells, کالیفرنیا., اولین عمده ایالات متحده رویداد باید از بین برود. (آل Bello/گتی ایماژ)

یکشنبه, مارس 8

BNP Paribas Open in Indian Wells, کالیفرنیا. — گاهی اوقات به نام تنیس را “پنجمین عمده” به دلیل جمعیت بزرگ و کیف پول — شد اولین بار عمده ایالات متحده رویداد ورزشی به لغو و به دلیل coronavirus پس از مقامات در شهرستان ریورساید اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. مرحله مقدماتی مسابقات شد شروع به دوشنبه.

بازیکنان بسیاری از آنها از جمله ونوس ویلیامز و رافائل نادال در حال حاضر در سایت — به نظر می رسد شده اند blindsided و بیش از یک کمی peeved با لغو.

“این [بازیکنان] نمی توانید به وزن و در همه” کانادا Vasek Pospisil های 93-رتبه تک بازیکن در جهان گفت: تنیس روی کانال. “ما فقط گفته بسیار به طور ناگهانی است که این مسابقات لغو شد. … این نوع از یک وضعیت عجیب و غریب, دلیل این که شما نیز درک جاذبه coronavirus و شما نیاز به توجه است. در همان زمان, من فکر می کنم این فقط یک زمان گیج کننده برای همه است. احساسی آن را به سختی با دقت اشاره کردن واقعا چگونه ما احساس چرا که آن را خارج از کنترل ما است.”

با این نقطه بیشتر NHL تیم آغاز شد به اتخاذ هیچ رسانه ای-در-این-اتاق پانسمان, سیاست, از جمله واشنگتن پایتخت است که تمرین آن روز در Harborcenter تمرین تسهیلات در بوفالو.

کاربران رسانه منتظر در گوشه راهرو در خارج از اتاق پانسمان و چند بازیکن متوقف به صحبت با خبرنگاران به عنوان آنها آمد کردن یخ. اما سرمایه های دیگر راه می رفت با دست دستکشهایش ریخته پوشش دهان و بینی, شوخی در مورد عدم تمایل به دریافت کنید. برخی از همان بازیکنان پس از آن رفت و امضا امضا و به دور pucks به طرفداران در برخی موارد ایستاده اینچ به دور از آنها.

در Indianapolis, قهرمانی بازی از ده بزرگ مسابقات بسکتبال زنان بدون دردسر رفت با مریلند Terrapins جلسه ایالتی اوهایو. همه چیز عادی به نظر می رسید اگر چه تصویری قبل از بازی هر بازی مسابقات آموزش مردم به اقدامات احتیاطی مانند اجتناب از دست دادن و بطری Purell ضد عفونی کننده دست صف مطبوعات ردیف.

پس از Terrapins ادعا کرد این مسابقات با عنوان یک 82-65 برنده شدن بیش از Buckeyes, مریلند, بازیکنان و کارکنان در آغوش گرفت دست تکان داد و بالا fived در کف بانکداران Life Fieldhouse.

در آن روز وجود دارد 550 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است.

صحنه بود پربرکت مریلند به عنوان مربی برندا Frese و Terrapins جشن بزرگ ده دوره از مسابقات عنوان شده است. (کاترین فری/واشنگتن پست)

دوشنبه, مارس 9

به عنوان coronavirus ادامه داد: برای گسترش NHL, NBA, MLB و MLS با صدور یک بیانیه مشترک گفت: آنها را نزدیک خود را در رختکن به رسانه ها و تمام غیر ضروری پرسنل. بازیکنان خواهد بود به ارمغان آورد تعیین شده مصاحبه اتاق و یا مناطق به صحبت با رسانه ها, اعضای, که باقی می ماند شش تا هشت پا از ورزشکاران است.

هنوز هم آن قابل توجه است در حال حاضر برای دیدن فقط دو روز قبل از NBA متوقف فصل آن و سه روز قبل از لیگ های دیگر را, چگونه زندگی عادی هنوز هم در ورزش جهان است. وجود داشته و در عین حال به یک موج بازی های انجام شده در خالی کردن عرصه و استادیوم ها اگر چه صحبت از چنین اقدامی در حال افزایش بود.

اتباع واشنگتن فرستاده داخلی یادداشتی به بازیکنان و کارکنان از طریق ایمیل با تاکید بر نیاز به جلوگیری از از دست دادن هر زمان ممکن است. جایگزین ارائه شد: یک مشت دست انداز یا لمس آرنج. اما امن ترین راه برای خوش آمد می گوید هم تیمی و یا همکار این ایمیل گفته بود “کمی تعظیم.”

در ساحل میامی گرمای میامی برگزار شد سالانه خود را در جشن بزرگ تئاتر با این تیم سه قهرمانی NBA غنائم بر روی صفحه نمایش در نزدیکی در ورودی. به عنوان مهمان وارد شده بودند ملاقات کرد توسط یک اپراتور که ارائه آنها را با یک سرنگ از ضد عفونی کننده دست. سرور راه می رفت در سراسر ارائه لیوان شامپاین; دیگران ارائه شده بیشتر ضد عفونی کننده دست.

بسیار وجود دارد ما می توانید انجام دهید در حال حاضر. ما قصد داریم برای جلوگیری از دست زدن به توقف گفت: سلام به هر یک از دیگر و یا جلوگیری از دادن هر یک از دیگر بالا-سپاس.

رودی Gobert از یوتا جاز

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته اعلام کرد که لغو آن در رسانه ها نشست برنامه ریزی شده برای هفته بعد در لس آنجلس. بیش از 100 المپیک و المپیک امیدوار شده بود برنامه ریزی برای حضور در, از جمله پیگیری standout آلیسون فلیکس شناگر Ryan Lochte و بسکتبال ستاره دیانا Taurasi و النا Delle Donne.

آوردن بسیاری از ورزشکاران و رسانه ها به یکی از اعضای اتاق USOPC در بیانیه ای گفت: “با 136 روز افتتاح بازی های المپیک و 168 به افتتاحیه بازی های پارا المپیک است که به سادگی یک خطر ارزش مصرف است.”

در Zions بانک بسکتبال پردیس در سالت لیک سیتی که در آن یوتا جاز برگزار شد شلیک در اطراف پیش از بازی خود را که شب در برابر بازدید از تورنتو رودی Gobert یوتا همه ستاره مرکز پرسیده شد که چگونه بازیکنان بودند دست زدن به شیوع کروناویروس.

“فقط از آن آگاه گفت:” در حالی که نشسته پشت یک میز با میکروفن و دستگاه ضبط خاص در مقابل او. “بسیار وجود دارد ما می توانید انجام دهید در حال حاضر. ما قصد داریم برای جلوگیری از دست زدن به توقف گفت: سلام به هر یک از دیگر و یا جلوگیری از دادن هر یک از دیگر بالا-سپاس. اما فقط از آن آگاه است. و سعی کنید به برخی از بهداشت — کمی بیشتر بهداشت به خصوص با دست.”

لحظاتی بعد Gobert رز را ترک کنند اما قبل از خروج او رسید و با پوزخند نگاه رسانه ها را لمس هر یک از میکروفن و ضبط بر روی میز است. در نهایت او لبخند زد و سرش می دویم. از درب.

“گل رز قرمز, بنفشه آبی” Enes کانتر بوستون سلتیکز توییتی در 7:08 p. m. “شستن دست های خود را! شستن دست های خود را!”

در آن روز وجود دارد بیش از 600 تایید موارد coronavirus در ایالات متحده است.

یوتا رودی Gobert بود محکم دفاع تورنتو Serge Ibaka. (ریک Bowmer/AP)
اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine را تکان داد تا جهان ورزش با اعلام. (جولی Carr Smyth/AP)

سهشنبه, مارس 10

همه چیز شروع به تغییر کرد اما هنوز هم به آرامی. آیوی لیگ شد اولین NCAA کنفرانس به لغو آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال یک تصمیم را اعلام کرد فقط قبل از ظهر — به مخلوطی از سردرگمی و سرخوردگی و سولفات به خصوص از تحت تاثیر قرار ورزشکاران و مربیان است.

در یک سناریو که رخ می دهد چند بار در روز آینده در برخی از این ورزشکاران بودند سالمندان که به ظاهر خود را به حال دانشگاهی مشاغل پایان با یک صدای جیر جیر و یا انتشار اخبار.

“من فقط فکر می کنم آن را یک واکنش افراطی از آنچه ما می دانیم در حال حاضر,” استیو Donahue, مربی پن مردان تیم گفت: از لغو. “… همه چیزهایی که با آنها کار کرده ام پس آنها 7, 8 سال — برای به دست آوردن آن را دور زده مانند این به نظر می رسد واقعا ناعادلانه است. هیچ کس می داند که چگونه خطرناک این ویروس است اما شما می توانید [بازی بدون طرفداران] آن را کم خطر برای دانشجو-ورزشکاران است. که آنچه [مقامات] در حال رفتن به انجام این کار با تمام ورزش های دیگر.”

دانشگاه هاروارد گارد نقطه برایس ایکن بود و حتی بیشتر مستقیم: “وحشتناک, وحشتناک تصمیم گیری و در مجموع بی توجهی به بازیکنان و تیم ها قرار داده است که دل خود را به این فصل” او توییتی دقیقه پس از آیوی لیگ اعلام. “این اشتباه است در بسیاری از سطوح و @IvyLeague باید انجام علت سعی و کوشش برای پیدا کردن یک راه حل بهتر است. هر کس می داند که خطرات ناشی از بازی!”

لیگ آیوی حداقل بود گوش دادن به آنچه که دانشمندان و کارشناسان شد و به آنها می گوید. نه هر کس شد انجام همان.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) با استناد به بحران بهداشت اعلام کرد در بعد از ظهر بود که او توصیه داخلی رویدادهای ورزشی برگزار شد بدون تماشاگر اما در عرض چند ساعت از DeWine این بیانیه Columbus Blue Jackets اعلام کرد بازی های خانگی خود را پنج شنبه و شنبه را به عنوان برنامه ریزی شده — با طرفداران.

“مراحل اضافی گرفته شده اند که عبارتند از: گسترش دقیق تمیز کردن در طول تمام مناطق از عرصه و افزایش تعداد اسپری ضد عفونی کننده دست در دسترس برای همه” تیم در بیانیه ای گفت.

NCAA است که برنامه ریزی برای برگزاری افتتاحیه برای اولین بار چهار بازی از آن مردان مسابقات بسکتبال در دیتون در 17 مارس و اول و دور دوم بازی ها در کلیولند در مارس 20 و 22 منتشر شده خود را در بیانیه ای گفت: “ما در حال مشورت با مقامات بهداشت عمومی و … تصمیم گیری در روزهای آینده.”

دیگر کنفرانس ها از جمله اواسط آمریکا و غرب اعلام کردند که با برگزاری کنفرانس خود را مسابقات بدون فن.

MLB مقامات با روز افتتاحیه بلندی مارس 26 اصرار بیس بال تا به حال هیچ برنامه ای برای تغییر آن برنامه یا بازی در خالی استادیوم اما آن را شروع به اصرار تیم ها — ویژه کسانی که مانند Seattle Mariners در سخت-آمار مناطق — شروع به ساخت جایگزین ترتیبات.

یک ایده است که به دست آورده کشش بود برای نگه داشتن دریانوردان و دیگر تحت تاثیر تیم در آریزونا که در آن آنها مستقر بودند برای بهار و به بازی خود را به اولین بازی فصل خود را در بهار سایت آموزشی در تعقیب زمینه در ققنوس و یا در برخی دیگر خنثی سایت.

در آن روز وجود دارد بیش از 1000 coronavirus موارد در ایالات متحده است.

خدمه شکسته شدن دادگاه پس از ماوریکس شکست قطعات در دالاس. NBA معلق فصل آن در مدت کوتاهی پس از آن. (اشلی Landis/اخبار صبح دالاس/AP)

چهار شنبه, مارس 11

این روز امریکا شروع به تحقق بخشیدن به حد کامل آن بحران یک روز که شروع شد زودگذر امیدوارم که این بازی می تواند در بعضی از فرم یا مد — اما به پایان رسید که با کمی شک و تردید است که امید شده بود خاموش.

در ابتدا به نظر می رسید این کشور هنوز هم می تواند در فروشگاه برای یک مارس تقویم مالامال از بازی ها — بازی های برگزار شده در خالی کردن عرصه و استادیوم اما هنوز هم پخش شده و هنوز هم تلویزیونی. این امر می تواند یک حس کنجکاوی تازگی شاید یک ناراحتی به بسیاری از. اما حداقل وجود دارد خواهد بود بازی.

DeWine تغییر پیشنهاد خود را در برابر اجتماعات بزرگ به سفارش و کت آبی اعلام کردند که بازی باقی مانده خود را بازی در خانه در مارس با طرفداران. یک جهت مشابه در کالیفرنیا باعث شد رزمندگان به آنها اعلام خواهد بازی های آینده بازی های خانگی شروع با پنج شنبه شب رقابت در برابر بروکلین بدون فن.

اما حداقل وجود دارد خواهد بود بازی.

سپس یک نمایشگاه بازی برنامه ریزی شده برای مارس 24 بین غول سان فرانسیسکو و اوکلند دو و میدانی لغو شد.

زلزله سن خوزه از MLS شد اولین بار در آمریکای شمالی تیم حرفه ای برای به تعویق انداختن یک بازی هل دادن پشت خود را برنامه ریزی شده در مارس 21 بازی مقابل اسپورتینگ کانزاس سیتی است.

مارینرز گفت: آنها می تواند حرکت خود را در روز افتتاحیه و افتتاحیه homestand از T-Mobile پارک.

لیگ آیوی دوباره جلوتر از بقیه کشور اعلام کرد که لغو همه بهار های ورزشی.

در 4:30 بعد از ظهر آمد بزرگ توسعه: NCAA خود را اعلام کرد مردان و زنان مسابقات بسکتبال می تواند بازی بدون فن. در عرض چند ساعت فرد کنفرانس بودند زیر کت و شلوار با مسابقات خود را.

همه چیز شروع به تغییر ساعت اگر نه دقیقه است.

دو بازی اول از ده بزرگ مردان مسابقات بودند در مقابل طرفداران: مینه سوتا در مقابل غربی و نبراسکا در مقابل ایندیانا است. در تیم او بازی, نبراسکا, مربی فرد Hoiberg نگاه مشخصه بیمار روی نیمکت — هشدار دهنده تلویزیون بینندگان و تماشاچیان از جمله مربیان دستیار در کنار او مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را — و در نهایت به سمت چپ طبقه در طول نیمه دوم. نبراسکا بازیکنان بودند به طور خلاصه قرنطینه در رختکن بعد از بازی و Hoiberg منتقل شد به یک بیمارستان که در آن او مبتلا به آنفلوانزا A.

با توجه به شرایط پیش بینی نشده بازی به تعویق افتاده است. … شب خوب طرفداران.

یک اطلاعیه قبل از شهر اوکلاهما تندر و یوتا جاز شد تا برای بازی

ده بزرگ بعد از آن اعلام کرد که تمام باقی مانده مسابقات بازی ها می توان بدون طرفداران و آن را پیوست توسط بزرگ 12 بزرگ شرق Pac-12 SEC ACC اطلس 10 آمریکایی و ورزشی است. بسیاری از کسانی که در کنفرانس ها در حال حاضر شروع مسابقات خود را روز شنبه در مقابل طرفداران. زمانی که بزرگ 12 اعلام کرد طی یک ایالت آیووا/اوکلاهما امور خارجه دور اول بازی شد که آن را پاورهای جمعیت در پاسخ با یک گروه کر از بوس.

اما بازی — حداقل برخی از آنها هنوز هم در.

NHL تا به حال پنج بازی که شب با حضور در مجموع 84,690. مارتین Frk بازی-برنده برای Los Angeles Kings بلند کردن آنها را به یک پیروزی 3-2 بیش از اتاوا می ایستد در این لحظه به عنوان هدف نهایی از 2019-20 فصل است. در پایان شب با حوادث در حال حرکت به سرعت NHL فقط می گویند که آن را خواهد داد در صبح برای تعیین مسیر رو به جلو برای بقیه فصل آن.

NBA نیز تا به حال یک تخته سنگ از شش بازی که شب که چهار مخفیگاه آنان ، یک پنجم در شهر اوکلاهما شد و دقیقه به دور از اوج زمانی که بازیکنان از رعد و برق و جاز بودند کشیده کردن دادگاه و طرفداران فرستاده شد دور با مبهم اعلام بیش از PA: “با توجه به شرایط پیش بینی نشده بازی به تعویق افتاده است. … شب خوب طرفداران.” نیواورلئان در ساکرامنتو نیز نامیده می شد قبل از tip-off.

در عرض یک ساعت NBA اعلام کرد که تعلیق آن فصل با رئیس انگیزه پشت این اقدام سریع بودن یک بازیکن NBA آزمایش مثبت برای coronavirus. هویت بازیکن نمی شد بلافاصله اعلام کرد اما به زودی از آن نازل شده اند یوتا Gobert — همان بازیکنی که تا به حال به شوخی لمس خبرنگاران میکروفن و ضبط دو روز پیش از آن در سالت لیک سیتی. او می شده اند حامل ویروس در زمان.

در آن روز وجود دارد 1,311 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است.

بزرگ شرق مردانه مسابقات بازی بین سنت جان و کریقتن آغاز شده اما هرگز به پایان رسید. (مریم Altaffer/AP)

Juan Perez sanitizes کرسی در نشویل را بریجستون عرصه پس از بقیه SEC مردان مسابقات لغو شد. (علامت هامفری/AP)

اواسط آمریکا در کنفرانس کمیسر جان Steinbrecher سهام اخبار که بقیه از آن مسابقات بود. (تونی Dejak/AP)

بالا: بزرگ شرق مردانه مسابقات بازی بین سنت جان و کریقتن آغاز شده اما هرگز به پایان رسید. (مریم Altaffer/AP) پایین سمت چپ: Juan Perez sanitizes کرسی در نشویل را بریجستون عرصه پس از بقیه SEC مردان مسابقات لغو شد. (علامت هامفری/AP) پایین سمت راست: Mid-American کنفرانس کمیسر جان Steinbrecher سهام اخبار که بقیه از آن مسابقات بود. (تونی Dejak/AP)

پنج شنبه, مارس 12

در سراسر گریپ فروت لیگ بیس بال بازیکنان گزارش شده به اردوگاه های خود مطمئن نیستید که آیا آن خواهد بود که آخرین بار در حالی که برای. آن خواهد بود. اما برای یکی از آخرین روز, ریتم, بهار, آموزش های ارائه شده برخی از راحتی در آشنا: آفتاب صبح تمرین بعد از ظهر بازی.

ده تیم های لیگ در فلوریدا با مجموع حضور 29,523. در غرب پالم بیچ که در آن نیویورک یانکیز شد بازدید از اتباع خود را ارسال اولین sellout بهار فشردن یک اعلام کرد جمعیت 8,043 به Ballpark را از کف سواحل است.

هیچ چیز را احساس عادی دوباره.

ضربات شروع به فرود اولیه و واقعا هرگز متوقف فوق العاده ای از چند ساعت وقتی تقویم ورزشی سقوط در خود دارد.

ATP تور معلق مسابقات به مدت حداقل شش هفته قبل از 11 صبح

MLS به حالت تعلیق در آن فصل است.

PGA Tour گفت: بازی بقیه بازیکنان در مسابقات قهرمانی که در هفته در پونته ودرا بیچ فلوریدا., بدون فن.

دوم یوتا جاز, بازیکن, Donovan Mitchell, آزمایش مثبت برای coronavirus.

در سراسر کالج بسکتبال, بازیکنان, بودند در دادگاه آماده برای کنفرانس, مسابقات بازی ها — همه آنها در عرصه خالی. در Indianapolis, میشیگان, بازیکنان در زمان طبقه با سلاح های خود را مطرح و با اشاره به خالی می ایستد, شوخی, اندرز غیر جمعیت به برخی از غیر سر و صدا.

اما پس از آن آمد به آبشار از لغو, ابتدا با آمریکا در 11:42 صبح یک دقیقه بعد ده بزرگ لغو آن مسابقات را با بازیکنان از میشیگان و راتگرز بی سر و صدا ترک کف و سپس SEC, ACC و Pac-12. در Nashville, رتبه بندی, ساعت شمارش زمان تا نکته خاموش ماند گیر 38:07. زمان باقی مانده در این فصل بسکتبال کالج بود در مورد آمار 0:00.

“شما می توانید بپرسید که” چرا [تصمیم] ساخته نشده هر چه زودتر?’ این سوال منصفانه” ACC کمیسر جان Swofford گفت: در Greensboro, N. C. “پاسخ این است که آن را فوق العاده مایع وضعیت با اطلاعات در آینده به ما که تغییرات — من استفاده می شود به می گویند با این هفته و سپس به من گفت: روز به روز و در حال حاضر من بگو ساعت به ساعت.”

Swofford اعطا کنفرانس جایزه قهرمانی به طور منظم فصل قهرمان ایالتی فلوریدا در یک مراسم بی دست و پا در یک تقریبا به طور کامل خالی آرنا.

بیس بال یکی از آخرین ورزشی برای توقف رقابت است. (کریستین پترسون/گتی ایماژ)
اتباع و یانکی ها به sellout در وست پالم بیچ فلوریدا., قبل از آموزش بهار متوقف شد. (مایکل نفره/گتی ایماژ)

در واکو Tex., دفاع از قهرمان ملی بیلور تیم زنان شد در یک هواپیما در جاده اسفالته دارای سنگفرش عنوان به 12 مسابقات در شهر کانزاس زمانی که مربی کیم willie colon در زمان تماس بگیرید. در انتهای دیگر بود بیلور مدیر ورزشی ماک Rhoades. هر دو بزرگ 12 مسابقات لغو شد. Willie colon و بازیکنان هرگز از زمین.

اطلس 10 مسابقه نامیده می شد به عنوان VCU بازیکنان در یک pregame غوطه دادن خط.

در نزدیکی خالی باغ میدان مدیسون در نیویورک اسلحه N’ گل سرخ’ “به جنگل خوش آمدید” با بازی بیش از بلندگوها فقط قبل از کریقتن و سنت جان از متهم کردن آن شعر — “به جنگل خوش آمدید / ما باید سرگرم کننده و بازی / اگر شما پول عسل / ما باید بیماری خود را” — ارائه cringeworthy موسیقی متن فیلم.

در حاصل کار دو تیم St. john’s led 38-35. خواهد بود وجود دارد هیچ نیمه دوم. بازی متوقف شد و بقیه مسابقات لغو شد.

توسط midafternoon زمانی که NHL و MLB خود را اعلام کرد توقف — با سابق تعلیق آن فصل به طور منظم و دومی دور انداختن بقیه بهار آموزش و هل دادن به عقب باز روز حداقل دو هفته — آنها احساس faits accomplis.

“آن را به اتفاق می افتد” لس آنجلس داجرز پارچ قیمت دیوید به خبرنگاران گفت: به عنوان او راه می رفت به محل باشگاه وانجمن پنج شنبه. “این است که خیلی بزرگتر از ورزش است. من دو تا فرزند دارم.”

اواخر بعد از ظهر, NCAA رفته بود پیش رو و لغو آن باقی مانده زمستان و بهار مسابقات به عنوان به خوبی.

و در پایان شب فقط در مورد همه که باقی مانده بود PGA Tour — که مصمم به مرحله بقیه بازیکنان در مسابقات قهرمانی البته بدون فن — و نسکار بود که برنامه ریزی برای برگزاری مسابقه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر نیز بدون تماشاگر. مقدار زیادی از مردم مایل به گفتن آن دسته از اشخاص چگونه دیوانه بودند.

“من فقط واقعا نمی بینید صعودی به ادامه بازی” تحلیلگر Brandel کمبلی گفت: در گلف کانال. “هنگامی که شما نگاه کنید در این سناریو که در اینجا اتفاق می افتند چرا که آنها نه در نظر گرفتن بدترین سناریوی ممکن? … اگر آنها را در اینجا — یک بازیکن یا دو caddie یا دو و پیدا کردن در هفته آینده که به آنها آلوده شده است شما نمی تواند کمک کند اما در نظر گرفتن عواقب قانونی آن است.”

PGA Tour تغییر دوره تا پایان شب گفت: این امر انصراف از بقیه بازیکنان و همچنین سه بعدی وقایع در تقویم خود — در نظر گرفتن آن خاموشی تا به آستان کارشناسی ارشد که در آن لحظه هنوز برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9-12 در باشگاه گلف آگوستا ملی.

آنچه که می تواند ساخته شده به روز بدتر ؟ چگونه در مورد کمی لیگ بین المللی, فقط قبل از 8 p. m., توصیه های وابسته به آن در سراسر جهان “ورزش فراوانی از احتیاط و پیاده سازی موقت تعلیق تمام فعالیت های لیگ تا زودتر از 6 آوریل.”

در آن روز وجود دارد بیش از 1600 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است.

پایتخت’ پانسمان و اتاق خالی در پایتخت یکی از عرصه در واشنگتن است. (نیک Wass/AP)

جمعه, مارس 13

روز جمعه آمریکا ورزشی-عمومی بود پاینده در نازک حریره از امید در قالب مسابقه اتومبیل رانی و به طور بالقوه استادان در چند هفته با یک دیگر گاه به گاه انحراف پاشیده است. اما در پایان روز است که بیش از حد بود yanked دور.

کارشناسی ارشد: به طور نامحدود به تعویق افتاد.

NASCAR: تعطیل برای حداقل دو بعدی تعطیلات آخر هفته.

IndyCar: لغو طریق آوریل است.

ماراتن بوستون: تا سپتامبر به تعویق افتاد.

و نه وجود خواهد داشت هر گونه آرامش یافت و در اوایل صبح اروپایی مسابقات فوتبال; ترین لیگ را تعطیل.

همه که سمت چپ — به عنوان یک فرض آن را هنوز هم خواهد بود که زمین یک سنگ اسمانی بزرگ غول پیکر برخورد در فضا — است UFC. بعدی داخلی, رویداد, مارس 28 منتقل خواهد شد کلمبوس, اوهایو که در آن فرماندار سفارش مانع طرفداران به UFC متعلق به آرنا در لاس وگاس. هر چه اتفاق می افتد وجود دارد تنها می تواند امید وجود دارد خواهد ماند.

در آن روز وجود دارد بیش از 1700 مورد تأیید از coronavirus در ایالات متحده است.

Candace Buckner, چاک culpepper در جسی Dougherty, Emily Giambalvo بن Golliver سامانتا پل و آوا والاس کمک به این گزارش. ویرایش عکس توسط مارک گیل. طراحی توسط کلر رامیرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>