واشنگتن نام تاخیر بی دست و پا است اما به اعتبار نادر نشان از صبر و شکیبایی

این می تواند سال ها طول بکشد اما دانیل اسنایدر در ابتدا نشان داد او می خواست به عجله آن را در چند هفته عمدتا با کمک از ران ریورا مربی جدید. در حال حاضر این تیم می توانید کمی استراحت کنید از طریق 2020 فصل (به چالش کشیدن به اندازه کافی در زمان از رمان coronavirus) و متعهد به true تغییر علامت تجاری فرایند است که در آن وعده را شامل خواهد شد “بازیکن, فارغ التحصیلان, فن, جامعه و حامی ورودی.”

اسنایدر وضعیت به عنوان صاحب اکثریت ندارد به نظر می رسد در معرض خطر و برای که او باید سرشار سپاس از نظر اخلاقی سست و برادری حاکم است که در میان NFL 32 فرانچایز های منحصر به فرد گروه است که محافظت از آن تمایل به پاسخ به هیچ یک از. اما جایگاه او به عنوان یک پادشاه سرکش است آسیب پذیر تر از آن تا کنون بوده است. برای اولین بار اسنایدر نیاز به کسب امتیاز پاداش از مردم و این ممکن است نشانه ای است که او می خواهد به عنوان در نظر گرفتن این چالش جدی است.

اما اجازه نمی دهد او را بیش از حد قوی پت در پشت. انجام درست و داشتن یک رویکرد استراتژیک نباید به عنوان پیچیده به عنوان اسنایدر باعث می شود آن را. او هنوز هم نیاز به 21 سال متناوب سطح از آشفتگی آمریکا و فشار است که می تواند نابود کسب و کار خود را قبل از اینکه او مجبور شد برای تغییر نام. این تیم اعلام کرد بررسی جولای 3 و آمد 10 روز بعد می گویند آن را “بازنشسته” نام خود را در حالی که همه ترک یک معنا به عنوان ریورا در مصاحبه ای اعلام کرد که آن را تحویل rebranding تکان دهنده به سرعت قبل از فصل جدید آغاز شد. در حال حاضر بیشتر از 10 روز بعد از آن شکست در برابر عظمت این تعهد.

یا آن رقصید بازیگوش جست و خیز کردن به دستکاری اخبار چرخه زیرا احساس نیاز به سعی کنید به douse یک شهادتها داستان.

مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید اسنایدر می آید در سراسر به عنوان خوب اسنایدر. یا او تصادفا به درک که یک نام سریع رفع شد بیش از حد بلند پروازانه است که به طرز حیرت انگیزی ساده لوح اولیه صاحب یک دارایی فوربس به ارزش $3.4 میلیارد دلار — یا او فکر کرد که چیزی به عنوان بی اهمیت به عنوان یک ورزش حق رای دادن را نام می تواند به کاهش تاثیر چیزی به عنوان شورش به عنوان یک ورزش حق رای دادن سمیت. است که به طرز حیرت انگیزی ساده لوح ،

هنوز فرصت باقی مانده است. اسنایدر نیست به نوع خواندن یک اتاق هست و از آنجا که او دریافت کرده است بسیاری از سزاوار انتقاد است. اما در حال حاضر زمان وجود دارد را تغییر علامت تجاری فراگیر تلاش به جای یک بخشنامه فریاد زد از قله کوه.

آن را واقعا سخت به نام یک تیم به خصوص یک موجود است. نه مثل خیلی افتخار خواهد رخ می دهد تحت این طور موقت واشنگتن تیم فوتبال تخصيص به هر حال. ریورا در سال 1 از بازسازی و رمان coronavirus تبدیل کل offseason به یک دسته از ویدیو چت. اگر تا کنون وجود دارد که زمان خوبی برای بازی در یک فصل را با “به زودی” رنگ در سراسر خود را با نام تجاری این است که آن را به دلیل آن است که به مقصد به را فراموش کرده اید سال است. یک 6-10 رکورد خواهد بود دلیلی برای جشن.

واشنگتن تیم فوتبال شیرین و مطلوب است, امن, حقایق ، و این نقطه است. آن را فقط ورق پلاستیکی برای پوشش پنجره های شکسته برای در حالی که کمی. نام باعث می شود من فکر می کنم فوتبال کالج ها و Huskies. آن را ندارد به من انقباض غیر ارادی ماهیچه, اما, و عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد که پیشرفت.

صحبت از ایالت واشنگتن از آن به نام جدید آن تیم NHL پنج شنبه: سیاتل Kraken. و آن را به نظر می رسد آمار و چون مردم احساس می کنند یک اتصال قوی به یک افسانه ای دریا هیولا. گسترش حق رای دادن صرف نزدیک به دو سال سخت کوش و همکاری در اجرای آن. آمد تا با یک آرم سرد و رنگ. بهترین از همه, آن ساخته شده تجربه جشن و توضیح آن استدلال دقیق و روشن به شیوه ای است که طرفداران می تواند احترام.

بنابراین حداقل یکی از واشنگتن به نام یک تیم و آن را مناسب. دیگر متفاوت است زیرا در آن دارای سابقه ای طولانی به نظر عاقلانه تمدید ساعت است. که گزاره بسیار امیدوار کننده تر از راه ریورا در ابتدا ارائه شده تمایل برای تعمیر سریع: “ما با یک زن و شوهر از نام دو نفر از آنها را واقعا دوست دارم.”

به تری Bateman های اسنایدر مشاور است که رسما تیم اجرایی معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر در حال حاضر این زمان به سادگی یک رویکرد است که می تواند ایجاد هیجان. به طرفداران این زمان به دور شستشو طعم غذا در دهان از یک نام بود که برای تقریبا 90 سال است. به سازمان هم به تمدد اعصاب خود را دوباره پس از یکی دیگر از رسوایی.

در این راه وجود دارد این است که برخی از صورت ظاهر از امید به قیف به سمت آینده است. حاضر است بیش از حد اسیدی برای هر vibes خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de