The Walking Dead: پدر گابریل کتاب های کمیک مرگ است مورد اتفاق می افتد به کسی دیگری در نشان دادن

این قسمت یکی مانده به آخر از The Walking Dead season 10 فقط راه اندازی وحشتناک کتاب های کمیک مرگ است که اتفاق خواهد افتاد در آخر.

*اخلال گران دنبال شما هشدار داده شده است*

در حالی که در 15 قسمت در خدمت به عنوان AMC نشان می دهد موقت آخر تا کار می تواند انجام شود در قسمت گذشته طرفداران می توانند انتظار عمل بسیار که آن را در نهایت بازگشت و مرگ یک شخصیت است که در اطراف بوده است نشان می دهد و در فصل هفتم.

در این مرحله Robert Kirkman کتاب های کمیک آن پدر گابریل که با ساز خود را پس از بتا disembowels او و برگ او را بلعیدم توسط یک گروه ترکان و مغولان از واکر.

او ایستاده به تماشای زمانی که بتا منجر ارتش از Whisperers به برج بازماندگان در حال حاضر پر از سوراخ در و – پس از هشدار به دیگران – او ورقه و dangles از نردبان به عنوان واکر فرود.

“شما باید زمزمه” بتا – بازی در نمایش های Ryan Hurst – می گوید: قبل از کشتن او.

با این حال در فصل 10 به طور مستمر روشن باشد تا چیز از منبع مواد و شخصیت در حال حاضر در حال گابریل در این لحظه خاص است که دایان یکی از حزقیال ترین سربازان وفادار.

در حالی که هنوز بازیگران اصلی عضو کری کاهیل شده است یکی از برجسته ترین تکراری ستاره از آنجا که برای اولین بار او را در سال 2016. گابریل انجام شده توسط Seth Gilliam پس از نشان می دهد و در فصل پنجم.

این قسمت حتی برجسته گابریل امنیتی تغییر کرده است به پایان رسید با کشیش گفتن دایان: “به نوبه خود شما را به تماشای.”

آن است که در حال حاضر ناشناخته که قسمت نهایی خواهد شد اما از تریلر خود را می بیند بازگشت از طرفداران شخصیت های مورد علاقه – سازمان دیده بان آن را در اینجا.

The Walking Dead پخش در آمریکا AMC – این قسمت یکی مانده به آخر در دسترس است در انگلستان امشب (6 مارس) در روباه و در حال حاضر تلویزیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im