این USOPC کنگره خواسته برای پول است. کنگره باید پاسخ با پاره شدن آن.

آن را نهایی را نشان دهد. هیچ کس در کنگره می تواند هر گونه توهمی در مورد ماهیت واقعی آمریکا المپیک و پارالمپیک کمیته و یا کسی که آن را واقعا خدمت: این خدمت خود نفخ است. آن ممکن است تغییر نام خود افزود: “پارالمپیک” در تلاش برای براق, تازه, فضیلت, اما این واقعا همان نقدی-جربنج پوسته-بازی مخمل خواب دار, عایق شده-توسط-لوکس USOC. یک سازمان با $443 میلیون دلار دارایی می پردازد که نه از آن حقوق مدیران بیش از 400.000 دلار و پنجاه رفت و گریه برای یک تکه از محرک بسته امداد در زمانی که یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری و مرگ و میر از coronavirus نمایی در حال رشد است.

لطفا کنگره, این خنده-تا-شما-گریه کمدی بزن و بکوب از بین برود. برای عشق از کودکان آمریکا که یک روز از بازی خارج و دوباره دست کشیدن از این پوسیده خانه سرگرم کننده را.

این نیست که رهبران USOPC بد مردم. مدیر عامل سارا Hirshland به نظر می رسد کاملا خوب و در واقع گرفته شده به طور داوطلبانه پرداخت برش مانند بسیاری از شرکت های بزرگ جهان. مشکل این است که نیت خوبی دارند موفق به تغییر یک ریشه دوانده فرهنگ پرواربندی کردن ورزشکاران و عزت برخورد از قانون و لابی است که به شدت وزن نسبت به پاداش کارمندان بیش از رقبا. مثال: ما مدال طلای هاکی زنان بازیکنان دریافت فقط 6000 دلار بیش از کل چهار سال quadrennial. در ضمن در سال 2018 موقت مدیر عامل و عضو هیئت مدیره سوزان لیون اعطا شد 7500 دلار در هر ماه فقط در کمک هزینه رفت و آمد. و بود که در بالا از $500,000 حقوق و دستمزد. لیون ساخته شده و بیشتر در یک ماه برای هزینه های بیش از یک مدال طلا اعطا شد در چهار سال.

این USOPC معتقد محرک پول رفته اند به “حمایت” ورزشکاران است. آن را کاملا ریاکارانه بیانیه. “ورزشکار حمایت” یکی از بحث انگیزترین عبارات در المپیک ایالات متحده جنبش تلخی ناخوشایند بچه ها که فراموش واقعی رقابت. برای سال USOPC بازی های برگزار شده است, مات, بازی با اعداد و آنچه به منزله “ورزشکار حمایت” تا زمانی که هیچ کس نمی تواند بگوید دقیقا آنچه در آن است و نه شما می توانید آن را مرتب کردن بر روی USOPC مالیات اسناد و مدارک. چیزی که به ندرت از آن بدان معنی است که پول نقد به طور مستقیم به جیب یک شناگر و یا دونده یا اسکی باز. که نوع حمایت است کسری حتی در ثروتمندترین شرایط.

Hirshland می گوید ورزشکاران شده اند پشتیبانی از طریق 150 میلیون دلاری او می خواست به به ملی حاکم بر بدن (NGBs) خود را فردی ورزشی است. اما NGBs تنها تقلید اداری اتساع و دوست صمیمی پشت خاراندن: آنها حمل 4,500 کارکنان — 2,550 ورزشکاران است. رئیس ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست باعث می شود $1.14 میلیون نفر در هر سال. رئیس ایالات متحده آمریکا شنا $699,000. سر از ایالات متحده اسکی و اسنوبرد, $800,000.

شما می دانید که مهم ترین حامیان ما ورزشکاران المپیک در بسیاری از ورزش هستند ؟ این USOPC یا NGBs. این گپ و باشگاه محلی است. در نمرات nonrevenue المپیک تلاش خفته در طول چرخه دانشگاه ما هیئت مدیره ما ورزشکاران, تغذیه ورزشکاران ما در قطار ورزشکاران ما آموزش ورزشکاران ما.

دانشگاه استنفورد تولید شده 280 مدال المپیک; UCLA 224. میشیگان تولید شده 134; تگزاس 130; ایالتی اوهایو حتی 100. آنها و کنفرانس ها تمام خواهد شد و رو به وخیم اقتصادی شرایطی از لغو NCAA بزرگترین تولید درآمد وقایع است. اگر کنگره تا کنون می خواهد به ورزش بدن یک نجات آن باید در نظر دانشگاهها ،

درک این مورد فعلی ما USOPC ساختار: آن را خالی می نهنج برای ابتلا به تمام نقدی که می افتد به آن از هزینه های بزرگ برای المپیک پخش حقوق و صدور مجوز هیچ یک از آن واقعا تولید می کند و هیچ یک از آن وجود داشته باشد بدون ورزشکاران است. به عنوان یک غیر انتفاعی نقش اصلی باید به توزیع این پول به طور مستقیم به ورزشکاران است. اما به نوعی پول همیشه مسدود می شود در یک آرایه سردرگم از لوله های که شما می توانید باز کردن آنها تقریبا همواره منجر به کسی که با پوشیدن یک ژاکت به جای کفش ورزشی. با توجه به USOPC آخرین مالیات اسناد $13.7 میلیون رفت به هزینه های قانونی. برای جبران فقط بالای آن افسر آمد به $7.6 میلیون نفر است.

پس چقدر که پول کمک مالی آیا شما فکر می کنم که واقعا رفته به ورزشکاران چیست ؟ و چقدر رفته اند به پرداخت حقوق و دستمزد و هزینه های سفر برای صندلی کمیته فرعی در بزرگ کمیته?

این ننگین تلاش در filching می آید بر روی پاشنه از دیگر اقدامات USOPC در ماه گذشته است که نشان می دهد یک بار و برای همه است که ورزشکاران نیست اولویت سازمان و هرگز خواهد بود تا زمانی که آن را تشکیل می دهند در این راه.

در پایان ماه ژانویه به USOPC ساخته شده ننگین تلاش به وضعیت هر جبرانی خسارت برای ورزشکاران بودند که مورد آزار جنسی از جمله قربانیان سریال molester لری Nassar خود را در سکوت. به عنوان بخشی از یک lowball ارائه به Nassar را, ژیمناستیک, قربانیان آن نه تنها خواستار شوخی بلکه برای رهایی از مسئولیت برای طیف وسیعی از متجاوزین حتی برای “همه آینده ادعا می کند.” بیشتر آنچه که به عنوان قاضی در مورد عصبانیت مشاهده این USOPC ارائه کرده است و نه “نیکل” به قربانیان از کیف پول خود را برای Nassar تراژدی به جای وادار کردن شرکت های بیمه و ورشکستگی ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, برای پیدا کردن پول برای ادعا می کند.

در حال حاضر وجود دارد تنها یک دلیل USOPC خواهد تقاضا سکوت و منتشر شده از قربانیان که برای جلوگیری از بیشتر کشف. این یک Harvey Weinstein تاکتیک. این از یک سازمان است که برخوردار از مالیات معاف وضعیت و عمومی اهدا کرده است مقدار زیادی از پول را در این فرض آن را نسبت به مراقبت از ورزشکاران جوان.

سپس در هفته گذشته وجود داشت آن مصون سازی ترد-mouthed تردید به تماس برای به تعویق افتادن توکیو بازی. برای USOPC به دفاع از خود اقدام به چنگ زدن در پول محرک کرد و گفت: “آن را برای ورزشکاران” در یک شوخی است با توجه به این که تنها چند روز قبل از آن زمانی که آن را تا به حال شانس به آن را نشان می دهد در واقع در مورد مراقبت های فیزیکی خود را به خوبی بودن آن را نمی تواند دشوار تماس بگیرید. به جای آن منتظر دیگر کشورها را در موقعیت قوی. کانادا شجاعت اعلام آن را به حال هیچ وجه قصد ارسال آن جوانان دویدن و شنا به شیوع ویروسی. اما نه USOPC.

هیچ کس نباید ارسال سکه دیگر به این غول دوغاب صندوق دوباره — و نه مالیات و نه کنگره و نه گمراه اهدا کنندگان. نه تا زمانی که از آن شده است کاملا بازسازی به یک خط لوله به طور مستقیم به ورزشکاران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>