در ایالات متحده زنان را در تیم ملی نگه می برد اما خود بزرگترین مبارزه در حال آمدن است در دادگاه

اما در آن روز خارج لیون Rapinoe گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که “من یکی از اولین گام تا و مبارزه با آنها و با ارنج زدن آنها کمی بیشتر اما آنها باید مورد حمایت ما فوق العاده در مقایسه با سایر فدراسیون ها در جهان است. من فکر نمی کنم آن را دید. همین دلیل است که ما توانسته ایم به عنوان موفق و غالب باشد تا زمانی که ما داریم.

“ما اغلب نمی دهد آنها تجلیل, اما این است که قطعا یکی من مایل به من بدهید.”

در اصل Rapinoe اعتبار USSF برای جهانی بودن پیشگامی در فوتبال زنان در حالی که اصرار آن را به داخلی سود.

نیاز به پرداختن به مسائل در این زمینه و در دادگاه از آن شده است یک عمل متعادل برای هر دو طرف. در میان برخی از اصطکاک آنها همچنان به همزیستی.

در اردوگاه های آموزشی آن همه کسب و کار و تعامل با مقامات فدراسیون است و صمیمی.

اما به عنوان برتر جهان-رتبه بندی تیم preps برای بازی های المپیک در تابستان امسال در ژاپن دو طرف ادامه به مانور در عرصه حقوقی.

با آزمایشی مجموعه ای برای شروع ممکن است 5 هر دو بازیکنان و فدراسیون هفته گذشته به ثبت حرکات قضاوت به طور خلاصه. در پر کردن بازیکنان نشان داد آنها به دنبال تقریبا $67 میلیون دلار خسارت.

در درخواست برای اخراج این فدراسیون ذکر شده جداگانه قراردادهای معامله برای مردان و زنان است. زنان دریافت پایه حقوق و پاداش های کسب درآمد در حالی که مردان جمع آوری ظاهر هزینه ها و پاداش تنها.

“زنان و بازیکنان تیم ملی پرداخت می شود متفاوت است چرا که آنها به طور خاص برای خواسته و مذاکره کاملا متفاوت قرارداد از تیم ملی مردان با وجود اینکه ارائه شده و رد مشابه پرداخت به توافق طی مذاکرات” به USSF گفت: در اخیر دادگاه پرونده. “اولویت خود را یک قرارداد است که فراهم می کند قابل توجهی مزایای اضافی است که تیم ملی مردان ندارد.”

فدراسیون گفت: زنان از طریق CBA است که اجرا می شود از طریق 2021 دریافت تضمین شده سالانه حقوق, پزشکی و دندانپزشکی, بیمه, پرداخت, مراقبت از کودکان, کمک, پرداخت, بارداری و والدین ترک, مزاياي حقوق و دستمزد ادامه در طول دوره از آسیب دسترسی به یک طرح بازنشستگی و پاداش های متعدد.

مولی لوینسون سخنگوی بازیکنان مقابله با گفتن در بیانیه ای اعلام کرد: “در تازه ترین CBA مذاکره USSF بارها و بارها گفت: برابر پرداخت یک گزینه نیست بدون در نظر گرفتن ساختار پرداخت. USSF پیشنهاد پرداخت-به-بازی بازی های ساختار [برای بازیکنان زن] با پرداخت کمتر در سراسر هیئت مدیره. در هر نمونه به صورت دوستانه یا رقابتی, مسابقه, زنان بازیکنان ارائه شد پرداخت کمتر از همتایان مرد خود.

“این تعریف بسیار از تبعیض جنسیتی و البته بازیکنان آن را رد کرد.”

در USSF را 2018 مالیات بیانیه به عنوان اولین گزارش در هفته گذشته توسط واشنگتن پست بالا-درآمد بازیکنان بودند. به این دلیل است که زنان نیز پرداخت شده توسط این فدراسیون در بازی های ملی فوتبال زنان لیگ; مردان را تقریبا تمام پول خود را از طریق عقد قرارداد با باشگاه در سراسر جهان است.

این USSF تحت است زنان لیگ پس از آن در سال 2013 راه اندازی پرداخت حقوق نخبگان آمریکایی بازیکنان.

را تحت پیگرد بازیکنان می گویند NWSL تکالیف در بالا از آنچه آنها را به عنوان یک چندساله بین المللی نیروگاه. زنان را در تیم از دست داده است پس از یک ژانویه 2019 دوستانه در فرانسه و در این ماه آن را کشیده و آن شکست نخورده خط به 28 (25-0-3) توسط طوفان از طریق کونکاکاف مقدماتی المپیک مسابقات بدون اذعان به یک هدف است.

در یک رسوب این زمستان USSF رئیس جمهور کارلوس Cordeiro خواسته شده بود در مورد یک کمپین در بیانیه ای که در آن او گفت: “ما بازیکنان زن درمان شده اند به همان اندازه است.”

و در Rapinoe را رسوب های USSF پرسش در مورد مصاحبه ای که در آن او گفت: “ما پرداخت ساختار متفاوت است. ما بازی بازی های مختلف. ما متفاوت هستیم رتبه بندی در جهان مانند آن را فقط سیب را به پرتقال است.”

جنسیتی-سهام موضوع گسترش به مربیان وجود اینکه هیچ پرونده های حقوقی درگیر است. 2018 پرونده های مالیاتی نشان می دهد فدراسیون پرداخت قابل ملاحظه ای بیشتر حقوق به مردان مربیان تیم ملی از مربی جیل الیس که برنده جام جهانی متوالی عناوین قبل از پله پایین در پاییز.

در حالی که دادگاه تاریخ نزدیک شدن به تیم ملی خواهد سعی کنید به تمرکز بر روی پنجمین مدال طلای المپیک است. تحت مربی جدید Vlatko Andonovski آموزش اردوگاه سر گرفته خواهد شد در این هفته در منطقه اورلاندو جلوتر از پنجم سالانه SheBelieves جام.

ایالات متحده روبرو خواهد شد شماره 6 انگلستان در 5 مارس در اورلاندو شماره 13 اسپانیا در 8 مارس در هریسون (آرکانزاس), N. J., و شماره 10 ژاپن در تاریخ 11 مارس در Frisco, Tex.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im