ایالات متحده در حال حاضر ممکن است در یک رکود و آن را می ماندند و حتی پس از covid-19 بحران است

سرعت که در آن همه از این اتفاق بی سابقه است. در سال 2008 آن را در زمان 274 روز برای بازار سهام وارد مخوف “بازار خرس” قلمرو. در آن زمان 24 روز برای ورود به یک بازار فروش در حال حاضر. (حتی پس از روز جمعه تجمع داو باقی می ماند در بازار خرس). جی پی مورگان فقط تغییر پیش بینی خود را برای پیش بینی دو چهارم از رشد منفی است که به طور معمول تعریف شده به عنوان یک رکود است.

اقتصاددانان و بزرگ وال استریت سرمایه گذاران تقریبا همه موافق ملت به انجام آنچه در آن طول می کشد برای دریافت بحران بهداشت و درمان تحت کنترل حتی اگر این بدان معناست که قرار دادن اقتصاد به رکود اقتصادی است. امید است که رکود خواهد بود کوتاه زندگی می کردند. تا زمانی که فقط چند روز پیش اکثر اقتصاددانان در مورد صحبت شد V یا U شکل وضعیت با یک افت سریع در این بهار خواهد بود که به دنبال یک جهش بزرگ در این تابستان به عنوان آمریکایی ها cooped در خانه انجام یک توده راش بازگشت به زندگی “عادی”.

اما در حال حاضر وجود دارد این است که نگرانی واقعی این را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک “L” که در آن سهام مخزن اقتصاد و تانک و ملت تجارب بهبود آهسته و دردناک. به عبارت دیگر حتی اگر بحران بهداشت و درمان است رام بحران اقتصادی می تواند طولانی تر آخرین.

بسیاری از این بستگی دارد که چگونه زمانی که اقتصاد در حالت ایست — چند هفته یا چند ماه. به عنوان یک صاحب کسب و کار در میشیگان که صحبت در خواست نامش فاش نشود زیرا او می ترسید هیچ گونه نگرانی مشتریان خود گفت: متن: “من فروش پایین به نصف. من نمی خواهد زنده ماندن سه ماه بود.”

همان درست است برای کارگران است. اخراج در حال حاضر آغاز شده و در سراسر کشور در متنوع کسب و کار از جمله بنادر هتل ها و نانوایی. بسیاری از مردم می eke برای چند هفته به خصوص با برخی از دولتی و غیر انتفاعی کمک به گسترش مزایای بیکاری بیمار پرداخت و مواد غذایی تمبر اما داستان متفاوت است و اگر این وضعیت طول می کشد برای ماه می باشد. مردم شروع به از دست رفته پرداخت کارت های اعتباری, وام خودرو و وام مسکن به دلیل کمک دولت به طور معمول است که به عنوان مقدار به عنوان آنها قبل از. سپس آنها شروع به از دست دادن خود را در ماشین و یا خانه.

“اقتصاد آمریکا در سقوط” می نویسد: اقتصاددان کلودیا Sahm در وبلاگ خود. “در این ماه و در ماه به درآمد خانواده ها در سراسر کشور سقوط خواهد کرد و آن را غیر ممکن است برای برخی از به پایان می رسد دیدار. به عنوان یک نتیجه هزینه خواهد سقوط و برخورد به خط پایین سخت در رستوران, ماشین, نمایندگی, ساخت و ساز, شرکت ها و بسیاری دیگر.”

نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی افزایش دوشنبه پس از Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا” که آن را “هشت هفته یا بیشتر” از خاموش شدن ناگهانی و کار از خانه به کنترل covid-19.

چه چیزی باعث این وضعیت اقتصادی خیلی پیچیده است که عدم قطعیت بالا باقی می ماند تا زمانی که وضعیت سلامت تثبیت. بنابراین معمول راهکار ارسال آمریکایی ها پول و یا برش مالیات خود را و یا کاهش هزینه های استقراض نمی کند اگر آنها به معنای واقعی کلمه نمی تواند و یا نمی خواهید به ترک خانه های خود.

در بالا از آن لیستی از صنایعی که نیاز به کمک در حال رشد است به سرعت در حال, یک ترسناک یادآور وضعیت از سال 2008. در ابتدا coronavirus بود و عمدتا صدمه زدن به بخش سفر — هواپیمایی و هتل ها و خطوط کروز — و West Coast حمل و نقل و بنادر است که بسته به شدت به چین است. اما در حال حاضر این درد است که احساس در سراسر بسیاری از بخش خدمات که حساب برای بیش از 110 میلیون شغل بدون احتساب مراقبت های بهداشتی.

“مصرف در حال رفتن به سقوط مانند یک سنگ در ماه مارس است. شما نمی خواهید برای دریافت کنید که برگشت گفت:” کنستانس شکارچی اقتصاددان ارشد در KPMG. او در حال حاضر پیش بینی 30 درصد کاهش مصرف در این ماه به تنهایی یک ضربه ویرانگر برای رستوران ها و سالن های رویداد و بیشتر.

“شما نیاز به کمک به افراد و کسب و کار بیشتر به شدت نهفته است. در غیر این صورت آن را نمی خواهد یک V-شکل برخورد با یک جهش به عقب” شکارچی گفت.

یک سوم ضربه است قیمت نفت به جنگ عربستان سعودی و روسیه راه اندازی بیش از آخر هفته. نفت در حال حاضر معاملات در سختی بالای 30 دلار در هر بشکه در سطح اکثر شرکت های ایالات متحده نمی تواند زنده ماندن برای مدت طولانی. در یکی دیگر از ضربه اخراج گسترده به احتمال زیاد در بخش انرژی در هفته آینده و شغل ممکن است به گزاف گویی حتی اگر coronavirus در نهایت از بین می رود.

سیاستگذاران روبرو هستند تقریبا Whac-A-Mole وضعیت به عنوان آنها سعی کنید به کشف کردن که کسب و کار و آمریکایی ها در بیشتر نیاز به حمایت. خیلی از اقتصاد به هم پیوسته است. اگر انرژی flounders تولید و سرمایه گذاری کسب و کار هستند تقریبا قطعی به نزول با آن شبیه به آنچه که اتفاق افتاده است در سال 2015 و اوایل 2016. صاحبان کسب و کار کوچک و فرفره کارگران به احتمال زیاد آهسته به بیرون رفتن برای غذا خوردن دوباره و یا انجام سفر گران قیمت به عنوان آنها در تلاش برای بازسازی خود و حساب های بانکی پس از coronavirus.

“این است که ارزش به خاطر سپردن است که در اوایل سال بازار مسکن رکود بسیاری از ما فکر می کردم که این مشکلات خواهد بود محدود به وام مسکن وامهای بیپشتوانه در بازار گفت:” لوئیس Sheiner سیاست مدیر برای Hutchins مرکز در سیاست پولی و مالی در یک پست وبلاگ. “ما بسیار اشتباه است.”

در میان اقتصاددانان و دیوار خیابان اجماع است که آمریکا رهبران بیش از حد آهسته به پاسخ در سال 2008 و بیش از حد ناشی از خست با کمک های اولیه. وجود دارد بیش از حد تمرکز بر روی یک بخش از بازار به جای تحقق سریع این سرريز خواهد بود برای اقتصاد گسترده تر. هیچ کس می خواهد از تکرار 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>