بازار کار ایالات متحده نشان داد قدرت در ماه فوریه اضافه کردن 273,000 شغل با وجود نگرانی از شیوع کروناویروس

“اشتغال گزارش تقریبا کامل در ماه فوریه قبل از رشد اقتصادی طوفان ناشی از گسترش coronavirus در سراسر کشور را تهدید می کند که بسیاری از صنایع که در آن مکان جمع آوری از فیلم, به سفر, به صنعت هواپیمایی و حتی مغازه ها و مراکز” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان از MUFG اتحادیه بانک نوشت: در تفسیر جمعه.

فوریه عملکرد قوی منعکس آرامش قبل از coronavirus وحشت گریبانگیر اقتصاد جهانی است. بیش از چند هفته گذشته کارشناسان رفته از خوش مشرب به طور فزاینده ای نگران در مورد این ویروس تهدیدی برای رشد اقتصاد جهانی به شیوع بیماری گسترش یافته است به حدود 90 کشور و بیمار تقریبا 100,000. بازارهای جهانی نشان داده اند که نوسانات و شدت کاهش یافته است سرمایه گذاران نظارت coronavirus’ تقلیل اثر بر تولید سفر و هزینه های مصرف کننده. تحلیلگران پیش بینی رشد اقتصادی جهانی می تواند آهسته به پایین ترین سطح از زمان بحران مالی این سه ماهه.

توقف تولید در کارخانه های چینی است برخورد ضربات به toymakers و الکترونیک تولید کنندگان به طور یکسان بسیاری از آنها در حال حاضر در برخورد با غیر قابل پیش بینی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین است. در اوایل این هفته فدرال رزرو در زمان غیر معمول گام تا برش معیار ایالات متحده نرخ بهره توسط نیم درصد به آینده اقتصادی و مالی خرید اینترنتی از coronavirus.

و در حالی که coronavirus گزارش roiled بازارهای مالی تمام هفته اکثر اقتصاددانان برآورد شیوع ندارد نهفته استخدام در سراسر ایالات متحده در ماه فوریه.

“در میان اخبار چرخه که در آن یک ساعت احساس می کند مانند یک کل روز انتشار گزارش اشتغال ماه فوریه به ارمغان می آورد یک فرصت برای چیزی مجازی دلتنگ رجعت” نوشته Bankrate مارک Hamrick قبل از این گزارش منتشر شد.

مشاغل موقت که ممکن است یکی از اولین اشتغال مناطق نهفته coronavirus کاهش یافته 3,300 در ماه فوریه است.

تازه فوریه داده ها نشان می دهد که زنان همچنان به تعداد مردان در نیروی کار یک آستانه است که عبور بود در ماه دسامبر برای دومین بار در تاریخ است.

رشد دستمزد همچنان به صعود با کارگران خود را از دیدن درآمد متوسط ساعتی افزایش 3 درصد در سال گذشته است.

هنوز هم اقتصاددانان نگران اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع رفتن به جلو. گردشگران چینی به طور ناگهانی گم شده و از مقاصد مهم توریستی و ویزای هشدار داد چشمگیر به سود حاصل از کاهش سفر و گردشگری و از آسیا است. جهانی هواپیمایی سهام ریخته اند $41 میلیارد دلار ارزش یا 25 درصد از بخش بازار کلاه در ماه گذشته است. بین المللی حمل و نقل هوایی است و پیش بینی 11 تا 19 درصد افت جهانی مسافری درآمد این سال رانده می افتد در حمل و نقل هوایی و حمل و نقل.

“بسیاری از این صنایع مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی در میان کسانی که به احتمال زیاد به تحت تاثیر coronavirus و ترس مربوط به” نیک پناهگاه اقتصادی مدیر پژوهش در واقع نوشت: در تفسیر. “این حرکت رو به جلو می تواند کمک به این صنایع آب و هوا این شوک بلکه افزایش این احتمال که رشد کار ممکن است به طور قابل توجهی اگر تاثیر این ویروس بازدید این صنایع سخت است.”

تحلیلگران پیش بینی کرده بود یک چشم انداز مثبت از 140,000 به 170,000 شغل. هنوز دستاوردهای آن انتظار می رود که خو ادامه داد: ضرر و زیان در خرده فروشی معدن و ساخت و تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de