دو نجات هر تاریخی در راه خود قرار داده و این کشور در مسیر گرفتگی جنگ جهانی دوم-دوران اوج در بدهی های ملی و فدرال رزرو در ترازنامه.

تمام گفته دولت آمریکا متعهد شده است بیش از $6 تریلیون دلار برای دستگیری رکود اقتصادی از این بیماری همه گیر. این حرکت به نظر می رسد که آرام سرمایه گذاران در بازار سهام اما ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن اقتصاد هم اگر بحران بهداشت و درمان میکشد از طریق تابستان است.

هنگامی که شما ترکیب اقدامات انجام شده توسط کنگره و تغذیه و حساب چگونه این دو تعامل ملی امریکا coronavirus پاسخ نشان دهنده بیش از یک چهارم از اقتصادی ایالات متحده خروجی. به احساس وزن از آن جمله سعی کنید به فکر “سه ماهه” به عنوان یک اندازه گیری از زمان نه کسری.

آن را به یک چهارم از تولید ناخالص داخلی. است که می گویند, پاسخ از کنگره و تغذیه مجموع به طور قابل توجهی بیش از 5.4 تریلیون دلار کالا و خدمات spewed چهارم با اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه چهارم سال 2019.

در نظر بگیرید همه چیز را دولت انجام مطالعات به منظور برآورد تولید ناخالص داخلی: نظامی دستمزدها و حقوق بازنشستگی رکورد فروش تلفن غرفه بازده محلی بزرگراه high school sports مشارکت فاضلاب-مجموعه رسید تولید-خانه حمل و نقل و حتی ارزش وعده های غذایی کشاورزان رشد خود را. وجود دارد حدود 2500 اندازه گیری است و coronavirus پاسخ به راحتی می تواند خرید همه چیز آنها نشان دهنده برای بیش از سه ماه.

مالی پاسخ

در آن صورت است که بزرگترین covid-19 پاسخ از هر دولتی در جهان با توجه به دانشگاه کلمبیا اقتصاددان Ceyhun الگین. در واقع آن را بزرگتر از کل اقتصادی سالانه خروجی از ایتالیا و برزیل و اما هفت کشور.

پس از آنها تنظیم کنگره پاسخ برای اندازه اقتصاد ایالات متحده الگین و همکاران Gokce Basbug (Sungkyunkwan University) و عبدالله Yalaman (اسکیسهیر اسمنگزی دانشگاه) یافت می شود که این کنگره محرک بود متناسب جهان 10th بزرگترین.

این حزبی کمیته مسئول بودجه فدرال برآورد مخارج محرک همراه با زمان هزینه و اثرات رکود اقتصادی فعلی کمک خواهد کرد پیش بینی $3.8 تریلیون دلار کسری بودجه در سال 2020 به عنوان به خوبی به عنوان یک $2.1 تریلیون دلار کسری بودجه سال بعد.

به عنوان کسانی که کسری شمع تا آنها پیش بینی شده منجر به قابل توجه بدهی های ملی نقطه عطف: در این سال برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ایالات متحده را مدیون بیش از آن اقتصاد می تواند به تولید در سال های حزبی کمیته تخمین می زند. که انتظار می رود به افزایش به 107 درصد تا سال 2025 و به عنوان بالا که 120 درصد تا سال 2030 — و این که اگر عمده مقررات از سال 2017 کاهش مالیات و مشاغل قانون نیست تمدید کرد.

پولی پاسخ

فدرال رزرو احتمالا در انجام به همان اندازه (یا بیشتر) برای سرپا نگه داشتن اقتصاد از کنگره است, اما آن کمک ها سخت تر برای اندازه گیری. چندین تغذیه مداخلات هیچ اظهار داشت: محدود کردن و هیچ یک از آنها این است که هزینه های دولت در مفهوم سنتی.

پترسون موسسه بین المللی اقتصاد ارشد جو Gagnon, یک جانباز از وزارت خزانه داری و فدرال رزرو گفت: تغذیه عظیم همه گیر پاسخ باید از فکر به عنوان واسطه گری به جای صرف.

“وجود دارد یک وام گیرنده و وام دهنده در خارج وجود دارد و آنها می ترسند از هر یک از دیگر در حال حاضر آنها نمی خواهند برای مقابله با یکدیگر است زیرا آنها نمی دانند که اگر وام گیرنده خواهد شد ورشکسته بنابراین تغذیه پله و کنگره است که دادن پول بانک فدرال برای تضمین کسانی که وام گیرندگان وام” Gagnon گفت.

“آن را انجام بسیاری از در واقع خطر-همه چیز رایگان برای نگه داشتن اقتصاد کار” Gagnon گفت. تاکید بر ایمنی فدرال رزرو اقدامات Gagnon توضیح داد که در گروه مداخله از مقیاس مشابه در سال 2008 تغذیه نه تنها نمی از دست دادن پول آن بیرون آمد جلوتر.

بر خلاف کنگره را صرف نشان می دهد که در بدهی های ملی سهم شیر از این مداخلات را نشان می دهد تا بر روی تغذیه ترازنامه. معین که در مجموع تا تمام خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و دارایی های دیگر متعلق به فدرال رزرو در حال حاضر ballooned از 4.16 تریلیون دلار در اواخر فوریه به 6.08 تریلیون دلار در مارس 8. بعد از به روز رسانی انتظار می رود روز شنبه بعد از ظهر را نشان می دهد آن گردش و حتی بالاتر.

چگونه بالا می تواند به آن بروید ؟ که به شدت پیچیده است اما ما می توانید سعی کنید به عقب-از-پاکت ریاضی. نمودار بالا به پایان می رسد در 8 آوریل. فدرال ریزرو اعلام کرد $2.3 تریلیون جدید و به روز برنامه در 9 آوریل. ترکیب که با نزدیک به 2 تریلیون دلار فدرال رزرو در حال حاضر اضافه شده به ترازنامه و ما به دنبال در شمال از 4 تریلیون دلار حتی اگر برخی از این برنامه ها نیست به طور کامل استفاده شده است.

با توجه به اینکه چند تا از برنامه ها هیچ تعریف درپوش آن را به نظر می رسد شرط بندی امن است که به عنوان وال استریت ژورنال را نیک Timiraos نوشت: هفته گذشته فدرال رزرو باقی خواهد ماند و در مسیر به دو ترازنامه — a $4.5 تریلیون پرش — در اواسط این سال است. که به تصویب 40 درصد از تولید ناخالص داخلی خط در نمودار بالا به راحتی بالاترین نقطه در آن نمودار است. اما حتی اگر شما فقط در زمان برنامه های حداکثر نظری است بسیار بالاتر است.

قبل از این سال های تغذیه شده بودند کاهش ترازنامه به عنوان بسیاری از استدلال آن را بیشتر مورد نیاز اتاق تکان دادن برای مبارزه با بحران است. در حال حاضر که بحران بعدی آمده است, فدرال رزرو و کنگره در حال پیدا کردن بیشتر در اتاق تکان دادن از کسی تصور بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات