مغلوب ساختن پیشی جستن طرح سایه بیش از اسرائیل انتخابات

اما بر خلاف قبلی رای جناح راست افراطی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر آخرین پیشنهاد برای انتخاب مجدد برگزار خواهد شد پس از رئیس جمهور تهمت را اواخر ماه ژانویه اعلام جزئیات دولت او را “صلح به رفاه” طرح برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها است. آمریکا پیشنهاد اگر به طور کامل به تصویب رسید که اساسا چشم پوشی اسرائیل الحاق وسیعی از غرب بانک و ارائه فلسطینی ها در آینده نیز از معنی دار سیاسی حاکمیت. برای کسانی که به دلایل و بسیاری دیگر از آن شده است به طور گسترده ای رد فلسطینی رهبری و نگاه با شک و تردید زیاد از جامعه بین المللی است.

نتانیاهو و متحدان خود را در تهمت و دولت در حال فشار دادن به آینده. این هفته یک مشترک آمریکا-اسرائیل و کمیته رهبری سفیر ایالات متحده دیوید فریدمن برگزار شد اولین جلسه خود برای شروع نقشه برداری از سرزمین های که در آن اسرائیل می تواند “گسترش حاکمیت خود” — که بارها مورد استفاده قرار اسرائیلی تعبیری برای الحاق — مطابق با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است. هیچ یک از این روند البته فلسطینی پشتیبانی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید طرح های پیشنهادی خود را می تواند یک نقطه شروع برای گفت و گو اما در آن موازی اصرار که این “آخرین فرصت” برای فلسطینی ها داده است این تصور را از یک اتمام حجت.

هر چند صحبت از قریب الوقوع الحاق سرد قبل از انتخابات آن را شعله ور در پیامدهای آن به ویژه اگر حزب لیکود نتانیاهو پدیدار با یک دستور قاطع تر. در یک پیشنهاد به دادگاه مهاجر رای دهندگان در سمت راست نتانیاهو اعلام کرد که او در پیشبرد طولانی منجمد برنامه ای برای ساخت 3,500 خانه در جیب از قلمرو شناخته شده به عنوان E1 مجاور به یک یهودی کرانه حل و فصل در خارج از اورشلیم. این امر به طور موثر قطع شرق اورشلیم — که فلسطینی ها هنوز هم امید را پایتخت دولت آینده — از بقیه کرانه. هر دو ایالات متحده آمریکا دولت باراک اوباما و جورج دبلیو بوش هشدار داد خود را به همتایان اسرائیلی در برابر چنین حرکت می کند.

برای نتانیاهو وجود دارد فوری انتخاباتی ضرورت در بازی. “اگر چیزی وجود دارد که تضعیف ثبات مبارزات انتخاباتی نتانیاهو در چشم آن است که حمله از راست” مقاله نویس ماتی Tuchfeld نوشت: در جناح راست روزانه Israel Hayom قبل از استناد به کتاب مقدس نام از غرب بانک. “این است که نه تنها سرنوشت کرانه باختری رود اردن است که بر روی خط. سیاسی خود سرنوشت است به عنوان به خوبی.”

برخی از مهاجران لزوما خرید نتانیاهو gambit. در گذشته نخست وزیر با استفاده از الحاق “به عنوان انتخابات چرخش و او به سرعت قابل درک است که او نمی خواهید به آن را انجام دهد” الی روزنبام یک مدیر مدرسه در یک یهودی حل و فصل آسوشیتدپرس گفت. “لحظه ای او فکر کرد که او دریافت کرد حمایت ما از او حمایت کردن.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران نتانیاهو بیشتر مجوز نسبت به قبل حتی اگر این بدان معناست که عبور طولانی تاسیس خطوط قرمز است. “اگر [گسترش در E1] که تا کنون اجرا شده آن خواهد بود به طور کامل ناسازگار با هر نوع عملکردی دولت فلسطینی در کرانه باختری گفت:” دانیل شاپیرو یک سفیر سابق ایالات متحده به اسرائیل در دولت اوباما در روز سه شنبه جلسه توجیهی با خبرنگاران در واشنگتن است.

در اسرائیل هر چند وجود دارد کمی سیاسی انگیزه ای برای نگرانی در مورد فرضی فلسطینی حاکمیت. Benny Gantz نتانیاهو رقیب اصلی و سابق نظامی اسرائیل ارشد نیز ارائه پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، اما احتمالا با توجه به قریب الوقوع انتخابات.

“اگر او می گوید هر چیزی کوتاه که اسرائیل یک رای دهندگان می تواند مشروع بپرس از او که چرا شما قبول هر چیزی کمتر از آنچه که ایالات متحده بر روی میز قرار داده?'” اوان Gottesman از اسرائیل و سیاست های فروم گفت: در همان جلسه. “من فکر می کنم این تغییرات هدف پست و گفتگو در اسرائیل در اطراف این موضوع به طور قابل توجهی.”

اگر Gantz آبی و سفید داد برنده به اندازه کافی بزرگ دستور روز شنبه به فرم بعدی اسرائیل و دولت او می تواند غرفه حرکت بیشتر به سمت غرب بانک الحاق. است که حداقل تا ماه نوامبر هنگامی که ایالات متحده نگه می دارد خود را در انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی خواهد اضافه کردن فشار بر روی فلسطینی ها برای رسیدن به یک جدول که در آن تراشه های انباشته شده در برابر آنها را به عنوان به خوبی به عنوان یک پتانسیل نخست وزیر Gantz به دنبال از طریق با نقشه های جدید که رسم توسط فریدمن و همکاران خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن شکست هر چند که تنظیم مجدد این سناریو در واشنگتن; هیچ یک از پیشرو دموکراتیک نامزدها به عقب دولت را, دیدگاه برای “سلام.”

“اگر دولت جدید یک سال از من انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را بسیار کوتاه عمر مفید” شاپیرو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im