اما شاید سخت ترین و چالش های پیش رو است یکی از بسیاری از Brexiteers امیدوار خواهد بود که ساده ترین: بریتانیا پس از Brexit رابطه با ایالات متحده است.

انگلیسی ها به مدت طولانی گرامی “رابطه ویژه” بین لندن و واشنگتن و بسیاری از نرم افزار-مبارزه با تروریسم در اروپا صداها از جمله مبارز Nigel Farage و نخست وزیر بوریس جانسون پیشنهاد کرده اند که ترک E. U. کمک خواهد کرد به تقویت این روابط با “آقای Brexit” خود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما واقعیت این ممکن است سختتر است. زمانی که بریتانیا برگ E. U. یکی از آن وظایف را به مذاکره دو جانبه ایران با ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است “عظیم” اما کارشناسان نشان می دهد که او همچنان خود را hard-nosed, برنده طول می کشد تمام روش.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به انجام Johnson هر نعمت” آماندا Sloat, یک عضو ارشد با موسسه بروکینگز در واشنگتن به رویترز گفت این هفته است. “او قصد ندارم به او یک معامله تجاری بدون امتیازات بزرگ.”

و آن را غیر محتمل است که جانسون ارائه خواهد شد هر گونه نعمت را در بازگشت. این هفته بریتانیا نخست وزیر خاطر نشان کرد جهان است که حتی پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و بریتانیا نیست حاضر به سادگی سقوط در خط با آن متحد آمریکا.

دولت بریتانیا اعلام کرد که روز سه شنبه آن را اجازه می دهد چینی غول تکنولوژی Huawei تجهیزات برای استفاده در شبکه های مخابراتی 5G در کشور مارک عمده تقسیم با ایالات متحده که تا به حال تحت فشار قرار دادند متحدان حاضر به همکاری با این شرکت است.

Huawei در جهان است پیشرو در ارائه دهنده 5G تجهیزات و اغلب قادر به ارائه خدمات خود را در قیمت های بسیار رقابتی است اما ایالات متحده هشدار می دهد که آن را بیش از حد نزدیک به دولت چین و واشنگتن خواستار تحریم این شرکت است.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab بازی کردن این تصمیم نشان می دهد در بیانیه ای اعلام کرد که بریتانیا “را هرگز تصمیم گیری است که ما را تهدید امنیت ملی و یا امنیت ما پنج چشم شرکای” یک مرجع به اشتراک گذاری اطلاعات میان استرالیا و کانادا و نیوزیلند و بریتانیا و ایالات متحده است. Huawei محروم شد از “هسته ای” از بریتانیا شبکه های تلفن همراه و استراتژیک مهم سایت و سهم بازار آن شد دربسته در 35 درصد است.

اما بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن متفقین — و حتی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن از دشمنان که شک و تردید خود را از Huawei — ابراز خشم خود را در حرکت می کند. برخی تعجب می کنم که چگونه تند و شدید رهبر آمریکا واکنش نشان می دهند در حال حاضر که جانسون مقاومت خود را فشار.

“تماس های بزرگ توسط بوریس روی Huawei نه به دلیل آن را بسیار خشمگین جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” Piers Morgan همیشه بحث برانگیز تلویزیون بریتانیا دانشمند توییتی شنبه. “این باید در پایان هر ترس نخست وزیر ما خواهد بود lapdog به کاخ سفید است.”

آن را تنها یک موضوع از زمان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن-Johnson ماه عسل به پایان رسید. هر چند تهمت آشکارا به حمایت Brexit و جانسون و رهبر در تراز وسط قرار دارد خود را بیشتر از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن از هر اروپای غربی رهبر آنها بسیار متفاوت از مردان است.

جانسون آکسفورد تحصیل polyglot که صرف بیشتر عمر خود را زندگی در خارج از کشور و hobnobbing با نخبگان سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن است … خوب شما نقطه دریافت کنید. نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت منفور در بریتانیا یک واقعیت است که جانسون است که احتمالا آگاه.

حتی کسانی که در بریتانیا تأسیس تقریبا هم تراز با مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نمی صحبت می کنند و با مهربانی از او. دیوید دیویس سابق مبارزه با تروریسم در اروپا وزیر امور خارجه که پشتیبانی ایالات متحده از نظر Huawei به بی بی سی گفت در روز چهارشنبه که تهمت بود “معامله” و “نمی خواهد به یاد داشته باشید آنچه که اتفاق افتاده این هفته است.”

اما تفاوت بین بریتانیا و ایالات متحده ممکن است فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. “بسیاری از اروپایی ها و حتی بسیاری از انگلیسی ها باور سیاسی خود و مدل های اقتصادی نسبت به ماست,” هنری اولسن نوشت برای پست این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دیده خود را در باغی و افراطی Brexiteers اما قلب که جنبش کاملا انگلیسی. آن گره خورده بود با احساسات در مورد دست دادن نفوذ خود در صحنه جهانی و خزش از نفوذ خارجی به بریتانیا. که نمی نشستن و با مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا اول” فلسفه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده و جانسون بریتانیا ممکن است در نهایت در طرف مقابل از انواع مسائل از ایران به استفاده از مواد شیمیایی برای شستشو آمریکایی مرغ. آنها ممکن است پیدا کردن برخی از زمان برای به اشتراک گذاشتن در جشن روز جمعه اما وجود دارد می تواند یک اثر باقی مانده برای جانسون — به خصوص اگر تهمت است مجددا انتخاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de