اما در خارج از کشور — که در آن برای اولین بار آیووا دموکرات زد سه ماهواره قفقاز در گلاسکو اسکاتلند; پاریس; و تفلیس گرجستان — رسیدگی به نظر می رسید برای رفتن بدون دردسر. جلسه ناظران گزارش نتایج راه قدیمی از مد افتاده: از طریق تلفن.

“من سپاسگزار است که ما نمی با استفاده از برنامه” گفت: Colyn Burbank, یک, Des Moines, مادری که میزبانی یک جلسه از 19 نفر در گلاسکو صفحه اصلی شنبه شب. Burbank گفت: جلسه داوطلبان خارج از کشور شد و گفت: زود نیست برای استفاده از این برنامه به دلیل “نگرانی های امنیتی است.” او FaceTimed نتایج در.

برخی از داوطلبان در آیووا مواجه بار نگه داشتن طولانی در تلاش برای تماس در نتایج خود را, اما در خارج از کشور, پایگاه تماس در قبل از آن ساعت را تجربه نکرد که موضوع است. “این آسان بود” Burbank گفت.

پس از سن. برنی ساندرز (I-Vt.) جلب بیشترین تعداد caucusers, Burbank و جدید خود را Iowan آشنایان رهبری به میخانه.

در تفلیس نمایندگان Hawkeye دولت جمع آوری شده به انجمن در قفقاز. جاشوا Kucera یک روزنامه نگار مستقل مستقر در گرجستان سرمایه نوشت: در این کشور از تصمیم خود برای اعمال میزبان یک حزبی در خارج از کشور.

“من باید یکی دیگر Iowan دوستان در اینجا در تفلیس و هنگامی که سایت ما مورد تایید قرار گرفت, ما در مورد تلاش برای پیدا کردن دیگر مردم آیووا نمایندگان شان در آن شرکت کنند. ما ارسال شده در جاست Facebook گروه ها و تماس سفارت ایالات متحده و سپاه صلح در اینجا به دیدن اگر آنها هر گونه مردم آیووا نمایندگان شان. در پایان ما در بر داشت … یکی,” او نوشت.

در جلسه بعد به جای استفاده از برنامه Kucera گفت واشنگتن پست است که او “phoned در نتیجه راه قدیمی از مد افتاده, هیچ مشکلی.”

او پست شده در توییتر که این روند شده بود “با موفقیت انجام شده.” (با یک عکس از یک Iowan غذا پیتزا و سس رنچ به آن را اثبات کند.)

دانشگاه آیووا دانشجو امیلی Hagedorn سازماندهی حزبی در پاریس که در آن او در حال تحصیل در خارج از کشور با توجه به France24. به عنوان یک جوان رای دهندگان او نمی خواست به دست او اولین فرصت به شرکت.

در حالی که نتایج اعزام شدند بدون مشکل سی ان ان گزارش داد که حزبی نبود همه صاف قایقرانی به دلیل برخی از سردرگمی بیش از زمانی که آن آغاز شده: 8 بعد از ظهر به وقت محلی. اما در نهایت این اقدام با بیشترین تعداد شرکت کنندگان caucusing برای بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.).

با وجود نبود از اشکالات مردم آیووا نمایندگان شان در خارج از کشور ابراز نارضایتی هر دو به تعویق افتاد, نتایج و روند caucusing.

“این احساس تقریبا مانند قرون وسطی-سطح” گفت: بروک Labagh یک ماساژ درمانگر زندگی در داندی اسکاتلند که شد از Fairfield, آیووا و با حضور بربنک حزبی در گلاسکو. “به نظر می رسد واقعا خنده دار, ما در حال انجام این کار هنگامی که ما می تواند تمام شود رای گیری با تلفن های ما” اضافه شده Labagh که caucused برای اندرو یانگ.

گلاسکو-بر اساس Burbank که در مدرسه برای یک استاد در کار اجتماعی گفت: او نا امید شده بود که فن آوری قطعی تبدیل شده بود داستان شب.

“در آن طول می کشد دور از توجه داوطلبان که آیا واقعا کار خوب,” او گفت:. “شما سعی می کنید برای ایجاد تکنولوژی برای زندگی را آسان تر و آن را به پایان می رسد زندگی مشکل تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im