لو می آید به داستان در این قسمت از بازی که در آن شما بازی به عنوان ابی, زنی که کشته شدن Joel شخصیت اول بازی است. بعد از آن در بازی او می شود گرفته شده توسط Seraphites بازی جناح مذهبی رادیکال و خودش را نجات داد توسط لو و یارا دو جوان Seraphite دارد. یارا مجروح و ابی به پایان می رسد تا به کمک او, ارتباط با کودکان در طول راه.

آن را از این لحظه که لو ظهور به عنوان یک نقطه کانونی از ابی داستان و توجه بازیکن است. ما یاد بگیرند از ابی دیدگاه خود را backstory — که او ترانس (هر چند خود کلمه است که گفت: هرگز) که او بیرون از Seraphite جناح او پس از اصلاح سر خود یک عمل است که علائم او را به عنوان یک مرد در میان Seraphites که او و خواهر خود را به سمت چپ unaccepting مادر پشت سر گذاشت. حل و فصل این قوس تبدیل به یک نگرانی عمده از ابی داستان.

به عنوان یک تراجنسیتی بازیکن گنجاندن لو است که در ابتدا بسیار تعجب آور است. سگ شیطان رفت از راه خود را برای پنهان کردن تقریبا همه از داستان “آخرین ما قسمت دوم” از بازیکنان قبل از انتشار از جمله با تحریم از سونی با شرایط سفت و سخت در مورد آنچه که می تواند و نمی تواند گفت در مورد داستان بازی توسط داوران. آینده که شوک اولیه ترانس بازیکنان تقسیم شده است در مورد لو برخی از ما با محبت به او و برخی از ما بسیار ناراضی با راه او به کار گرفته شده در بازی است.

لو می رود از طریق درد و رنج بسیار زیاد در این بازی بسیاری از آن به طور مستقیم به خود ترانس هویت. او deadnamed توسط دشمنان خود را — یک اصطلاح برای زمانی که یک فرد با استفاده از یک فرد همجنسگرا سابق نام یکی به جنسيت آنها را به عنوان خود را که بیشتر trans پیدا کردن افراد ناخواسته در بهترین حالت و پس از سانحه در بدترین حالت. خواهر او می میرد و مادر او تلاش می کند برای حمله به او هنگامی که او بازگشت به جزیره درگیری که منجر به کشتن او خودش را. خیلی چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد به لو, اما حتی پس از نقش او در داستان است, تناقض, یکی از امید و خوش بینی.

“آخرین ما” بازی ها را در یک عمیقا ترسناک و خشونت آمیز جهان. خیلی از موضوعی تلویحی از عاقبت داستان معاملات با راه های مختلف ایدئولوژی فاشیستی خود را بازسازی پس از ارسال-آخرالزمان — فاشیستی در حس دیدن جهان به عنوان یک بی رحمانه و خشونت آمیز در محل با یک گروه حفاظت و کنترل شده توسط نرم افزار خود تداوم خشونت در خارج و ستمكاران. ابوالفضل اسلامی حسین WLF است خوب قدیمی از مد افتاده آمریکایی مبارز فاشیسم همه اسلحه و بتن و خشونت و ستم در حالی که Seraphites هستند primitivist فرقه با مرتب سازی بر اساس محدودیت های مذهبی و سخت خط اعتقادات آشنا به هر کسی که از یک مسیحی انجیلی پس زمینه. Ellie و Joel هم تصاویر کلاسیک آمریکایی خشونت avengers, کابوی جدید, زامبی آلوده “مرز.”

در این زمینه لو درد و رنج را حس می کند به عنوان نتیجه اجتناب ناپذیر از فاشیسم مذهبی از Seraphites تلاش برای تحمیل هویت خود را. او پشتکار برای رهایی از آنها و در آغوش queerness ارائه می دهد یک جایگزین برای هر دو او و ابی که از جان گذشته برای پیدا کردن چیزی معنی دار در زندگی او و پس از او وابسته به ‘پیروس’ تلاش برای انتقام تبدیل او به یک فرد او دیگر می خواهد. برای هر دو آنها به دنبال لو مسیر — مسیر و دور از دگم دور از فتح و به سمت صادقانه خود شکوفایی — فراهم می کند وسیله ای برای فرار از چرخه خشونت بی معنی. به جای انتقام هر دو شخصیت در پایان داستان برای مبارزه متقابل آینده (که در آن دو را تشکیل می دهند و غیر متعارف از نوع واحد خانواده). لو داستان می شکند باز revenger منطق است که انگیزه های زیادی از داستان است. او هیچ علاقه ای به قصاص و هیچ علاقه ای به خشونت در خود و برای خود. او فقط می خواهد خودش را; او می بیند هیچ راه دیگری می شود. به زندگی دیگر زندگی غیر قابل تحمل باشد.

اما بیش از برای او که در ادامه داستان لو به من صحبت می کند چرا که در لحظه ساکت تر از بازی در این زمان شما معطل با او احساس واقعی است. شخصیت او را متمایز است — او را آرام و آرام و در عین حال کاملا سرکش در اعتقادات و ایمان خود را در خود. او عمیقا مذهبی حتی در برابر ظلم و ستم پزشکان از دین خود را تصویب کرده اند که بر او. واکنش های خود به خود شرایطی را حس برای من به عنوان یک ترانس فرد است. من می دانم که افرادی که فکر و رفتار راه او می کند و من تشخیص بخشی از خودم را در او. این چیزی است که من می خواهم از من ترانس شخصیت: نه برای هر خاص و خوب یا بد چیزی اتفاق می افتد به آنها را احساس می کنید صادق است. من می خواهم ترانس شخصیت های هستند که با توجه به لوکس بودن پیچیده راه cisgender شخصیت همواره اجازه داده شود و لو ارضا که تمایل در زمینه انتظار نداشتم.

حتی بازی خشونت در برخی از سطح به من صحبت می کند: من برای پیدا کردن توانایی ضربه زدن در انتقام خونین در برابر افرادی که بدرفتاری او مسهل. این یک راه برای کانال خود من خشم در راه من مردم درمان می شوند هر روز. این بازی مجذوب با انتقام و پیدا کردن معنی به بازیکنان خود را درک خشونت آن شخصیت های متعهد و در اینجا بیشتر از هر جای دیگری در آن غرق چنگال خود را به من در آن شرایط است. من یک مقدار زیادی از خشم در راه اطلاعرسانی درمان می شوند و این بازی انداخته تیره بخشی از من که خوشحال بود به تصویب برسانند که خشم در تصور خشونت فوران. مبارزه در کنار و لو من لذت بردم از خشونت است. این احساس توجیه می شود.

اما این قابل فهم است که بسیاری از همسالان من مخالف بود با من. که در آن من می بینم اعتبار در مشاهده لو از ابی دیدگاه منتقدان مانند واورلی (که با استفاده از آنها/آنها و او/او ضمایر) در رب مجله دیدن یک نمونه از ترانس شخصیت های در حال ایجاد آنها به عنوان آن را “به کشورهای مستقل مشترک المنافع, پنهان طب مکمل و احساس خوب در مورد خود است.” لو رنج می برند احساس می کند که در زیر لنز مانند فقط یک مثال از آنچه که اغلب در مورد ابلاغ ترانس شخصیت ها در رسانه ها — که ما وجود داشته باشد تنها به عنوان سطل برای حمل در سراسر درد است. که چه شخصیت های مانند لو پیشنهاد عمدتا cisgender مخاطبان فرصتی برای احساس رضایت بخش عاطفی همدلی است که به راحتی اجازه می دهد تا آنها را جلوگیری از بازتاب به پیچیدگی ترانس تجربه یا راه آنها ممکن است درمان trans افراد در زندگی شخصی خود است. پس از همه, او تنها trans فرد در بازی و یکی از این تنها در جریان اصلی بازی. نگاهی که نمی شود آن را غیر طبیعی به نظر او به عنوان یک synecdoche برای ترانس تجارب به طور کلی و به تصمیم می گیرید که شاید بودن ترانس فقط یک کابوس است.

و خود من تجربه بازی خرس برخی از آنچه Waverly است گفت: حتی اگر من با تصور مثبت از این تجربه خاص از آنها. همه افکار من واقع در درک من از یک داستان است که به ناچار به مراکز کسی دیگری. شما می توانید لو بی واسطه — منظر او همیشه درک از طریق شخص دیگری.

که ما به ارمغان می آورد در نهایت به مشکل واقعی با هر گونه گفتگو در مورد لو و ترانس نمایندگی در بازی به طور کلی است که آن را یک مکالمه است که اجازه می افتد حتی زمین. حتی اگر لو خوب-ایجاد شخصیت آن را نشانی از هیچ چیز به تغییر این واقعیت است که ترانس مردم کمتر هر دو بر روی صفحه نمایش در بازی AAA و از همه مهمتر کردن آن است. ما تقریبا هیچ فرصتی در جریان اصلی بازی های ویدئویی به ما بگویید داستان های خود را. تاریخ ترانس نمایندگی در تمام رسانه ها است که در آن ما کشته شده اند مورد آزار و اذیت ساخته شده به رنج می برند تقریبا در تمام جریان اصلی داستان در مورد ما. و حتی زمانی که چیزی است که وجود دارد در این داستان که قلاب ما احساس می کند که صادقانه آن را به ناچار گفت: افرادی که خارجی ها به ما تجارب خود را. این واقعیت می ایستد که “آخرین ما قسمت دوم” ایجاد شد و نه بدون هیچ گونه ترانس صدای در همه لو صدای بازیگر است یک ترانس و ترانس توسعه دهندگان بنا به گزارش ها در dev team — اما هنوز هم از طریق رهبری و مهم چشم انداز خلاق غیر trans.علاوه بر این ،

علاوه بر این, لو وجود درمان به عنوان یک پیچ و تاب و طرح به این معنی است که کسانی از ما که فراموش شخصی پاسخ عاطفی به بدترین لحظات لو سفر داده شد شانس کمی برای آماده سازی خودمان و یا انتخاب آگاهانه در مورد اینکه آیا این رسانه ها برای ما. به عنوان یک داور برای بازی من رفت و از طریق یک سری پیچیده از احساسات قبل از وصل شدن به لو. من برای اولین بار بود که خشم و پس از آن خستگی. این یک چیز شخصی برای پیدا کردن در یک بازی ویدیویی و من را به قدردانی از یک هشدار است.

وجود بزرگ متنوع و هیجان انگیز جامعه از ترانس و عجیب و غریب سازندگان کار در حاشیه بازی های مستقل و جایگزین محافل. و ما حتی شروع به پیدا کردن نمایندگی در وسط ردیف کوچکتر از ناشران مستقل با بازی های مانند “اگر یافت” ایجاد شده توسط عجیب و غریب تیم توسعه Dreamfeel بودن ترویج و منتشر شده توسط صنعت وسایل مانند ستایش ناشر آناپورنا تعاملی. اما وجود دارد هیچ بزرگ نام trans سازندگان در بازی AAA. هیچ که باید شانس خود را برای رهبری یک استودیو به وسواس فشار خود را خلاق چشم انداز همان راه سازندگان مانند Neil Druckmann هستند. وجود دارد به سختی هر گونه زنان یا مردم رنگ داده شده که امتیاز هر دو. و تا زمانی که تغییرات هیچ مقدار از شخصیت جالب کار کافی است.

برای روشن من لو داستان; شخصیت طنین انداز با من و من فکر کردن در مورد او و ابی در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است. اما بدون واقعی توانمندسازی و نمایندگی برای اطلاعرسانی در رسانه ها که به اندازه کافی خوب نیست. اگر شما می خواهید به واقع نشان دادن محبت به جوامع به حاشیه رانده شده چند compassions طنین انداز کاملا مانند اجازه دادن به ما صحبت می کنند برای خود و پرداخت ما به آن را انجام دهد. وقتی اتفاق می افتد که بازی های مثل “آخرین از ما, قسمت دوم” احساس نمی مانند میدانهای از آنجا که وجود خواهد داشت به اندازه کافی در مورد بازی های ما توسعه یافته توسط ما برای رفتن به اطراف. تا آن مانند داستان لو را حتی اگر آنها با شما طنین انداز خواهد شد و تنها منادی چقدر همه چیز بهتر می شود.

جولی Muncy یک نویسنده مستقل است سردبیر و شاعر کار در Austin, Texas. شما می توانید او در توییتر دنبال کنید @juliemuncy23.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im