“صادقانه به شما بگویم من نمی فکر می کنم در بازی های المپیک است که به احتمال زیاد برگزار می شود, در سال آینده” Kentaro ایواتا استاد بیماری های عفونی و کوبه دانشگاه گفت: هر آسوشیتد پرس. “برگزاری بازی های المپیک دو شرایط; یکی از کنترل covid-19 در ژاپن و کنترل covid-19 در همه جا.”

“من بسیار بدبینانه در مورد برگزاری بازی های المپیک تابستان آینده مگر اینکه شما در برگزاری بازی های المپیک در یک کاملا متفاوت با ساختار جمله هیچ مخاطبان و یا بسیار محدود مشارکت” Iwata اضافه شده است.

Devi Sridhar استاد بهداشت جهانی در دانشگاه ادینبورگ گفت: AP هفته گذشته که سال آینده بازی های المپیک و بازی های زمستانی 2022 در پکن که در حال برنامه ریزی برای شروع حدود شش ماه بعد — بستگی توسعه covid-19 واکسن.

“من فکر می کنم از آن همه بستگی دارد که آیا ما باید یک واکسن” Sridhar گفت. “و بنابراین من فکر می کنم اگر شما را به صحبت برخی از دانشمندان آنها گفت: ما باید یک واکسن با سقوط و ما می توانید تولید آن را به سرعت و ما می توانیم آن را دریافت کند به مردم است. اگر ما پس از آن من می خواهم بگویم در واقع ما یک فرصت بزرگ را از رفتن پیش با بازی های المپیک است.”

اما همانطور که بارها و بارها توسط Anthony S. Fauci, ایالات متحده آمریکا,’ پیشرو بیماری های عفونی, متخصص, مراحل توسعه یک واکسن می تواند از یک سال تا 18 ماه.

“اگر آن را به نظر می رسد در چند ماه آینده که یک واکسن است که اثبات دشوار است که در واقع آن را عظیم عوارض جانبی و یا آن موثر نیست و یا ما در واقع در ساختمان, ایمنی در افراد پس از آن من فکر می کنم [بازی های المپیک خواهد شد] که به تاخیر افتاد” Sridhar گفت.

حتی اگر آن را دومین کشور پس از چین به رکورد یک مورد از coronavirus ژاپن انتقاد شده است برای پاسخ به همه گیر با نخست وزیر شینزو آبه نه سازماندهی در سراسر کشور وضعیت اضطراری تا هفته گذشته در میان یک افزایش شدید در آزمون مثبت. کشور است که دیده می شود در مورد 11,000 تایید عفونت و حدود 240 مرگ و میر و از دوشنبه دیده است آن امکانات پزشکی سبب با اتاق های اورژانس قادر به درمان افراد با دیگر شرایط بهداشتی جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات