کاغذ توالت کمبود واقعی است. اما باید آن را مختصر.

هر چیزی را انجام دهید در مواقع اضطراری است.

اجرا بر روی کاغذ توالت زده بسیاری از مردم به عنوان عجیب و غریب, با توجه به اینکه نیاز به این محصول نمی رود به رشد به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها تنظیم به کار از خانه بسته مدارس لغو شد, حوادث و دیگر وقفه ناگهانی به زندگی روزمره ناشی از این بیماری همه گیر.

اما انباشت است نه یک واکنش غیر معمول موجب ترس و دانشمندان علوم اجتماعی می گویند. ترس از در حال اجرا. ترس از ناشناخته ها و چه آمده است.

پس از سال 2011 زلزله و سونامی که ژاپن را ویران کرد محققان در Hitotsubashi دانشگاه مورد مطالعه الگوهای خرید و به این نتیجه رسیدند: “ما می توانیم که می گویند به خصوص اضطراب خانواده ها به نظر می رسد به خرید هر چیزی که آنها می توانند دست خود را دراز.”

از جمله مقدار زیادی از کاغذ توالت.

در حال حاضر کمبود کاغذ توالت در ایالات متحده آمار برخی از غول سوپر مارکت ها و فروشگاه های کاستکو. آمازون به نظر می رسد به تک رول تازگی کاغذ توالت در شب جمعه.

این کمبود به نظر می رسد به طور پراکنده و منطقه ای با درجه محلی نگرانی در مورد بیماری همه گیر رانندگی فروش.

اما ملت کمبود کاغذ توالت است که انتظار می رود به طور خلاصه با توجه به مصاحبه با خرده فروشان و تولید کنندگان.

افزایش ناگهانی در تقاضا انتظار می رود که به فروکش و عرضه ادامه خواهد داد به رشد به عنوان شرکت در حفظ و ساخت کاغذ توالت. حدود 90 درصد از کاغذ توالت های فروخته شده در ایالات متحده ساخته شده است در اینجا هم با توجه به صنعت داده است.

“ما همچنان به تولید و کشتی Charmin به ما خرده فروشان” یک Procter & Gamble گفت: در بیانیه ای افزود این شرکت متوجه شده فروش سنبله و مشغول به کار بود به ثابت بودن مشکلات است.

اما این هنوز به این معنی برخی از قفسه های خالی در حال حاضر.

“به دلیل تقاضای قریب به اتفاق ما در حال حاضر دچار کمبود و خارج از سهام در بسیاری از خانواده کالاهای اساسی گفت:” اشلی, گل, مدیر روابط عمومی در این مشاعره شرکت ، اجرا می شود که 186 فروشگاه های مواد غذایی در پنسیلوانیا و مریلند ویرجینیا و ویرجینیای غربی. “ما در حال متمرکز شدن در انبار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اما کاغذ توالت ناپدید شده است به طور کامل از فروشگاه ها. منابع کافی در دسترس بود ظهر جمعه در Snider فوق العاده مواد غذایی در سیلور اسپرینگ گفت: مدیر الکس Xenochristos.

“ما قادر به نگه دارید تا با تقاضا,” او گفت:. “اما من نمی دانم برای چه مدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im