تیمبرولوز آماده برای شیوع دارد اما هنوز هم در سمت چپ مقابله با ترس و شک

قبل از رمان coronavirus شد, یک خانوار در مدت تیمبرولوز در آن است. در اواخر ماه ژانویه تنها چند روز پس از اولین مورد گزارش شده در ایالات متحده آمریکا مقابل دفتر شروع به صدور هشدار به سفر خود را از حزب در مورد شستن دست ها. در این هفته که به دنبال غیر ضروری برنامه سفر بودند ساده و یا سوراخ کردی. در مارس 9, دو روز قبل از رودی Gobert مثبت تست led NBA به ناگهان به حالت تعلیق در آن فصل تیمبرولوز برگزار شد تیم جلسه با اجرایی مقايسه coronavirus را بالقوه در دراز مدت تاثیر بر جامعه به 9/11.

سنجش از آنچه که در آینده این سازمان همه چیز را می تواند به آماده شود. جلو دفتر مدیران برگزار شد به طور منظم تلفن تماس با بازیکنان و اعضای خانواده به شناسایی علائم ممکن است. هنگامی که فصل متوقف شد و تیم تاسیسات بودند توقیف این تیمبرولوز صف Peloton دوچرخه و خانه-تحویل وعده های غذایی برای بازیکنان خود را. آنها ارائه شده خود را در مرکز شهر, مینیاپولیس, تمرین تسهیلات با آن ساخته شده است در دسترسی به امکانات تست پزشکی به دولت برای استفاده در طول همه گیر و همه ستاره مرکز کارل-آنتونی شهرهای اهدا $100,000 به کلینیک مایو برای کمک به تلاش های تست.

اما حتی بهترین و بیشتر با وجدان تهیه نمی کند تضمین ایمنی. تیمبرولوز هنوز به یک بازیکن و یا عضو هیات تست مثبت اما ژاکلین کروز, شهرها, در, قرارداد, ویروس. کروز به سرعت در بیمارستان بستری و وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او وارد یک پزشکی ناشی از کما شد و قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. ناگهانی تشخيص و شدت کروز وضعیت شوکه شهرها و تیمبرولوز رهبری این سازمان برای راه اندازی پاسخ جامع با هدف کمک به بازیکنان و کارکنان مقابله با اثرات ناشی از کوروناویروس.

شهرهای 24 نشان کروز وضعیت در یک پیام ویدئویی شنبه خواستار coronavirus یک “مرگبار” بیماری است که “باید به آرامی گرفته شده است.” اطلاعیه خود قرار داده و یک نام جدید و در صورت وقوع در سراسر NBA. ده بازیکن باید آزمایش مثبت اما بیشتر گزارش کرده اند که بدون علامت. کروز ثابت در تیمبرولوز بازی که میبینیم در تشویق با صدای بلند در حالی که با پوشیدن پسرش نیوجرسی شد و مبارزه برای زندگی خود را.

“من به او گفت من او را دوست داشتم,” شهرهای گفت: بازگویی آخرین کلمات او با کروز قبل از او قرار داده شده بر روی ونتیلاتور. “هر روز من به او گفتم که چقدر من او را دوست داشتم. او به من گفتن چیزهایی که من نمی خواهم برای شنیدن. … مادر من است, قوی ترین زن, من می دانم. من می دانم که او را ضرب و شتم این و ما در حال رفتن به شادی زمانی که او می کند.”

در مینیاپولیس, اخبار, ضربه سخت است. رابی سیککا یک تیمبرولوز اجرایی که تا به حال گرفته شده نقش سرب در این سازمان شیوع, برنامه ریزی, تماشا به عنوان خود را حق رای دادن بازیکن پردازش غیر قابل تصور اخبار و افاضه ویروس پیشگیری راهنمایی برای بینندگان.

“باید صادقانه با شما گریه کردم” گفت: Sikka یک زن 38 ساله در ایالت مینه سوتا بومی و سابق متخصص بیهوشی که پیوست تیمبرولوز در تابستان گذشته. “من می دانستم که چگونه قلبی او بود. او دارای یک [emotional quotient] که مردم همیشه نمی شناسد. او احساس به شدت در مورد انجام کاری مثبت برای جامعه و کمک به دیگران است.”

شهرهای شماره 1 پیش نویس انتخاب در سال 2015 رشد کرده است تا در مینه سوتا پس از ورود به عنوان یک نوجوان. در مهلت تجارت در فوریه تیمبرولوز جمهور Gersson Rosas شکل فهرستی توسط تجارت برای شهرهای نزدیک, دوست, دوست d’angelo راسل و حمل و نقل جانبازان به reorient بازسازی تیم در شهرهای جدول زمانی. در حال حاضر محور بود را تراژدی شخصی.

“به عنوان یک سازمان ما را حمایت کارل و کل شهرهای خانواده” Rosas گفت. “ذهنی خوبی از بازیکنان ما و خانواده های آنها شده است و ادامه خواهد داد به یک اولویت است. به عنوان یک تیم ما خواهد آمد از این هم قوی تر است.”

به ثابت خود تیمبرولوز رسیده به NFL Seattle Seahawks و لیگ برتر بیسبال نیویورک یانکیز در میان دیگر سازمان های ورزشی در coronavirus نقاط داغ برای جمع آوری بهترین شیوه.

این سازمان یک نقطه به حفظ آن نقش و مسئولیت ها در طول لیگ را تعطیل, اهدای مواد غذایی فاسد شدنی از هدف مرکز به جوامع محلی در نیاز و دوباره پخش بازی با رسس زنده-تویت عمل یا ساندرز ارائه تصویری تفسیر.

جلو دفتر کارکنان و مربیان شروع به لمس پایه روزانه با بازیکنان و خانواده های آنها تاکید بر اهمیت برقراری ارتباط هر گونه علائم و ارائه مشاوره در مورد مسائل از جمله مراقبت از کودک, امن, ورزش شیوه های مانند پیاده روی روزانه و رسیدگی به سالمندان و اعضای خانواده.

در ضمن تیم کارکنان به طور منظم, ویدئو کنفرانس برای حفظ تعامل اجتماعی با برخی از مونتاژ “قرنطینه لیست پخش” که شامل آهنگ نشاط بخشی مانند سرنوشت فرزند “بازمانده.” با چشم نسبت به پیوند این تیم برگزار شد به طور منظم اطلاعاتی شهر سالن هفتگی رهبری سخنرانی ها و حتی جلسات باشگاه کتاب. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند درد نمیخورد که.

“این تنها رفتن به سخت تر” سیککا گفت: تکرار پیام او به اشتراک گذاشته شده در یک سازمان گسترده تماس شنبه. “این رفتن به تاثیر بیشتر و بیشتر از شما عزیزان. آیا شما آماده ؟ شما در حال رفتن برای برقراری ارتباط? شما در حال رفتن به می آیند به ما ؟ اگر شما انجام دهید ما به شما هر چیزی و همه چیز را ما می توانیم برای کمک به. ما یک خانواده است.”

بازیکنان قابل توجهی روبرو هستند چالش های غیر معمول. تیم های متعدد ابراز نگرانی در مورد مسائل مربوط به سلامت روان در لیگ وقفه. بازیکنان جدا شده از هم تیمی های خود را و سنتی سیستم های پشتیبانی. خود را دقیق برنامه ها و روال ناپدید شده اند. آنها محروم شده خود را در محیط رقابتی و مجبور به مقابله با بسیاری از تنش های مربوط به بهداشت جهانی بحران. و آنها به طور ناگهانی مقدار زیادی از بدون ساختار زمان و نامحدود دسترسی به رسانه های اجتماعی که می تواند در ارائه هر دو گریم اخبار و اطلاعات غلط.

“اگر این است که بازنشستگی من هرگز می خواهید به بازنشسته” یک بازیکن خود گفت عامل این هفته است. “من قصد دارم به سینه من [کون] چون من نفرت نشسته در اطراف.”

جاستین اندرسون تیمبرولوز تیم روانشناس انجام داده قابل فهم مشاوره بازیکنان و کارکنان است که آنها را به پیشرفت از طریق چهار روانی مراحل به دلیل coronavirus: عدم اطمینان و اضطراب و انزوا و خستگی و افسردگی و ترس و بازیابی.

کروز نبرد افزایش اضطراب و ناشناخته ظهر از شیوع کروناویروس و یکنواختی قرنطینه شیوه زندگی, چالش های عمده ای باقی می ماند. اندرسون هشدار داده تیمبرولوز کارکنان به آماده شدن برای احساسات عمیق از خشم و غم و اندوه اگر دیگر اعضای شبکه های شخصی خود را قرارداد این ویروس که تا به حال تولید شده بیش از 86,000 موارد در سراسر کشور که از صبح روز جمعه و در سمت چپ بیش از 1300 مرده است.

“هنگامی که این ویروس شروع به آمار کسانی که نزدیک به ما [مرحله سوم] بازدید سخت” اندرسون گفت. “مردم احساس درماندگی و قادر به اتصال نگه دارید و لمس عزیزان خود.”

برخی از کارمندان ما در بر داشت اندرسون چارچوب کمک کرده است تا آنها را بهتر مدیریت نوسانات خلق و خوی و درک آنچه که آنها ممکن است در ماه های آینده. سیککا به دنبال تعادل با صرف زمان بیشتری را با همسر و فرزندان و با تماشای قسمت از “میهن” به باد کردن قبل از خواب. هنوز او اعتراف کرد “تنش [coronavirus] پوشیدن در من” که در دراز مدت نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی آن و موج دوم ممکن است در پاییز ماندند.

به خاطر سپردن اندرسون مرحله نهایی — recovery — مفید بوده است برای کارکنان آنها به عنوان مبارزه با احساسات مشابه از بیم و شک است. در نهایت تیم کارکنان را به دفتر بازگشت. در نهایت بازی سر گرفته خواهد شد. سرانجام طرفداران اجازه خواهد داشت در این عرصه است. تکرار این اظهارات می تواند یک اثر آرام بخش در میان گسترش سریع و نامشخص جدول زمانی از coronavirus.

به همین دلیل تیمبرولوز قدر که کمیسر NBA آدم نقره ای می خواهد برای نجات این فصل اگر در همه ممکن است. امید است که یک نیروی حیاتی به عنوان آنها تمرکز کروز سلامت نظارت بر شهرهای رفاه و کار خود را از طریق ترسناک و ناراحت کننده واقعیت است.

“وجود دارد رفتن به بسکتبال, اما قطعا نه در خط مقدم از ذهن ما در حال حاضر” سیککا گفت. “این است که انسان حاضر است. ما باید برای قرار دادن خانواده ها و انسان برای اولین بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>