تیمبرولوز می تواند به فروش می رسد و Kevin Garnett بسیار علاقه مند به خرید

“من به تازگی با نزدیک شدن توسط رین گروه به بحث در مورد آینده ما حق رای دادن. از زمان خریداری این تیم در سال 1994 من همیشه می خواستم چه چیزی بهترین را برای ما طرفداران و سرگرم فرصت تکامل از تیمبرولوز و سیاهگوش ساختار مالکیت” تیلور گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای.

تیمبرولوز که وارد NBA به عنوان یک گسترش حق رای در سال 1989 شده اند تحت 79 ساله تیلور اکثریت کنترل از سال 1994. Kevin Garnett عضو 2020 مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت کلاس که صرف 14 فصل با تیمبرولوز نوشت: در Instagram که او بخشی از یک گروه سرمایه گذاری علاقه مند به دستیابی به این تیم است.

“من یکی از این گروه ها تلاش” گارنت نوشت. “[خداوند لطفا] اجازه دهید گروه من این است.”

تیلور که متولد و بزرگ شده در مینه سوتا انباشته ثروت خود را به عنوان رئیس جهانی شرکت چاپ بر اساس در دولت است. کسانی که عمیق روابط تیلور گفته ورزشی, باید او را تنها در نظر گرفتن مناقصه متعهد به نگه داشتن حق رای دادن در مینیاپولیس.

Garnett, 44, 10 بار در all-star تیم با تیمبرولوز منجر آنها را به خود تنها کنفرانس نهایی سفر در سال 2004. از بازگشت او به حق رای در سال 2015 در خدمت به عنوان یک مربی به حق رای دادن بزرگ مرد کارل-آنتونی شهرها و به طور بالقوه موقعیت خود را به صورت حرفه ای با این سازمان احتمالا به عنوان یک اقلیت صاحب پس از بازنشستگی خود را.

اما تلنگر ساندرز, مربی سابق و اجرایی آورده است که گارنت به مینه سوتا درگذشت ناگهانی پس از مبارزه با سرطان در سال 2015. رابطه بین Garnett و تیلور حل شده با گارنت با اشاره به تیلور به عنوان یک “مار” در آوریل مصاحبه و گفت که “زمانی که تلنگر درگذشت, همه چیز با او رفت.” با این وجود Garnett باقی مانده افتخاری از مینه سوتا تیمبرولوز پایه فن.

“از روزی که پیش نویس [Garnett] در سال 1995 ما می دانستیم که وجود دارد چیزی در مورد او که در ایالت مینه سوتا تا به حال هرگز قبل از تجربه” تیلور گفت. “من تماشا کرده ام Kevin رشد و دادگاه و برای همیشه خواهد بود سپاسگزار برای کمک های خود را به تیمبرولوز سازمان است. او محبوب طرفداران ما در راه است که تنها تعداد کمی از بازیکنان با تجربه است.”

گارنت به دست آورده است که بیش از 340 میلیون دلار در حقوق و دستمزد خود را در طول 22 سال فعالیت حرفه ای صدا مایل به let bygones be bygones در تعقیب او فصل بعد.

“من شور و شوق برای مینه سوتا تیمبرولوز به یک تیم قهرمانی است که به خوبی شناخته شده است اما من باید عمیق تر محبت برای شهر مینیاپولیس. من یک بار دیگر می خواهم برای دیدن مینیاپولیس به عنوان متنوع و جامعه محبت که من می دانم آن است” گارنت در توییتر نوشت. “هیچ دو نفر عاشق این شهرستان بیشتر از خودم و گلن تیلور و من مشتاقانه منتظر به تلاش برای کار با او برای رسیدن به رویای من است.”

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de