رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دولت از آدرس اتحادیه (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

Ctrl + N

رئیس جمهور تهمت فقط نشان داد که چگونه او قصد دارد به برنده اینترنت در سال 2020 انتخابات است.

شب گذشته دولت از آدرس اتحادیه شد ماهرانه گردد برای رسانه های اجتماعی عصر. او را تکان داد تا به طور معمول ثابت واشنگتن امر با درام پر از لحظات و نشان می دهد که به نظر می رسید ساخته شده برای یک Facebook اخبار — اعم از خدمات عضو را لمس تجدید دیدار با خانواده خود به یک کمک هزینه تحصیلی تعلق می گیرد به یک فیلادلفیا چهارم گریدر.

در خصوص نامتعارف صفحه نمایش, بانوی اول, Melania Trump اعطا خبری محافظه کار مفسر Rush Limbaugh که به تازگی اعلام کرد او در مبارزه پیشرفته سرطان ریه با مدال آزادی ریاست جمهوری. این نشان می دهد بحث میزبان را حیرت زده بیان شد نوع ساخته شده-برای-الگوی رفتاری لحظه ای که مطمئن است به تجمع پایه مغلوب ساختن پیشی جستن.

سخنرانی یک یادآوری است که سازگار ترین صفت این اغلب غیر قابل پیش بینی رئیس جمهور تهمت توانایی ویروسی. سابق واقعیت تلویزیون ستاره در دفتر بیضی شکل دارای یک استعداد برای ایجاد لحظات است که می توانید یک, Twitter, Facebook و یا Instagram مخاطبان به طور موثر تر از شاید هر سیاستمدار آمریکایی.

که نمایش دهنده مانند کیفیت مطرح خواهد شد یک چالش مهم برای هر کس می شود حزب دموکرات نامزد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی به نظر می رسد فرموله شده برای جذب توجه یک کشور در طول یک هفته و در غیر این صورت تحت سلطه جهانی شیوع مرگبار coronavirus نتیجه گیری از گرم سنا استیضاح و محاکمه در یک هرج و مرج دموکراتیک حزبی در آیووا.

اولین نشانه آن است که این نمی تواند مانند هر دولت از آدرس اتحادیه بود که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Janiyah دیویس چهارم-گریدر که او را یک “فرصت بورس تحصیلی.” او به نام کنگره برای تصویب قانونی که گسترش و در دسترس بودن از جمله کمک هزینه تحصیلی است که جمهوری خواهان می گویند را به دانش آموزان انتخاب بیشتر در مورد که در آن به حضور در مدرسه.

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن استقبال Sgt. تاونسند ویلیامز از خانه کارولینای شمالی از افغانستان است. حتی دموکرات ها ایستاده بود و تحسین او به عنوان راه می رفت به اتاق به پیوست با همسر و او را در آغوش کشید دو فرزند جوان است.

تهمت نیز به رسمیت شناخته شده Iain Lanphier یک دانش آموز از آریزونا با آرمان پیوستن به فضا نیروی. به عنوان جمعیت تحسین تهمت نشان داد که او نوه بزرگ از چارلز مک گی یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی, اولین, سیاه, خلبانان جنگنده که نشسته بود درست در کنار او.

مقداردهی اولیه سرمایه شریک مدیریت و ق بنیانگذار الکسیس Ohanian گفت: استراتژی جسورانه به نظر می رسد پرداخت می شود:

غیر متعارف سخنرانی از مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود در تضاد کامل با دموکراتها پاسخ های ارائه شده توسط میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و تشکر. ورونیکا اسکوبار (D-تگزاس) در اسپانیایی. M. G. Siegler یک شریک در شرکت سرمایه گذاری GV گفت که دموکرات ها’ پاسخ نیست با نگه داشتن در حال تحول بازی:

دموکرات ها شد و سریع به اشاره برخی از رئیس جمهور بیشتر تفرقه و ادعاهای اغراق آمیز — و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) به حال خود استعداد دراماتیک. پاره کردن کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا, یک حرکت است که برجسته تفرقه سال در واشنگتن سیاست او به ثمر رساند خود را ویروسی لحظه:

کاخ سفید کف پشت در توییتر

شما در حال خواندن تکنولوژی 202 راهنمای ما به تقاطع تکنولوژی و سیاست است.

بیت: لیبرال tech شرکت سایه ادعا کرد که آن را انقلابی دموکرات دیجیتال مبارزه راهکار. به جای متناوب شکست آن رای-برنامه شمارش در طول آیووا قفقاز دوشنبه شب تضعیف اعتماد به نفس در حزب tech جاه طلبی و وادار اشاره کرد و به پرسش در مورد اینکه چرا آیووا حزب دموکرات مقامات را انتخاب کرد و آن را در وهله اول همکاران من تونی Romm, Neena Satija و جلب Harwell گزارش .

سایه دیروز عذرخواهی برای تاخیر در گزارش نتایج انتخابات اشاره کرد که رای گیری در معرض خطر:

کمیته ملی حزب دموکرات به نام برای شرکت به ارائه یک حساب کامل از آنچه رفت را اشتباه اضافه کردن آن را دیگر نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نوادا قفقاز و یا هر گونه دیگر مقدماتی.

اعضای کنگره و کارشناسان کامپیوتر است که نگرانی در مورد برنامه برای هفته منتهی به قفقاز نیز در تاریکی نگه داشته توسط رهبران حزب در مورد جزئیات آن را من و همکاران گزارش.

DNC بالا cybersecurity رسمی نیز هشدار داد آیووا دموکرات وال استریت ژورنال داستین Volz گزارش داد:

سوال باقی می ماند در مورد رابطه بین سایه و حزب دموکرات است. سایه سرچشمه به عنوان Groundbase یک پیام کوتاه ابزار مورد استفاده توسط دموکرات ها در طول سال 2018 midterms. گروه لیبرال مخفف به دست آورد Groundbase در ژانویه 2019.

در عین حال پس از برنامه خرابی مخفف به دنبال فاصله خود را از سایه کرد و گفت: این تیم برای دو سازمان بودند به طور کامل جدا شود. مسئولان کمیته ملی حزب دموکرات نیست پاسخ به سوالات از همکاران من در مورد نقش خود در آیووا دموکرات تصمیم به استفاده از سایه. دولت رهبران حزب نیز نیست توضیح ارتباط است.

توییتر Inc. آرم (مایکل ناگل/بلومبرگ)

NIBBLES: توییتر سرکوب doctored تصاویر و ویدئوها اعلام دیروز که این امر شروع به برچسب یا حذف فریب آمیزی ویرایش رسانه ای است که می تواند باعث آسیب شود. جهانی سیاست را حتی به درخواست دستکاری رسانه های به اشتراک گذاشته شده توسط سیاستمداران حتی اگر توییتر به طور سنتی گرفته یک دست بیشتر رویکرد پلیس پست های خود را به دلیل نگرانی در مورد اخبار خود را ارزش.

توییتر انتظار به رول کردن سیاست در ماه آینده, آخرین نشانه آن است که شرکت های فن آوری در حال سرکوب بالقوه گمراه کننده محتوا در طول گرم 2020 انتخابات فصل است. به منظور رسم یک خط بین مطالب در نظر گرفته شده برای فریب و طنز این شرکت می گوید قصد دارد به نظر این زمینه است که در آن doctored عکس و یا ویدئو به نظر می رسد مانند متن همراه آن است.

“مصنوعی و دستکاری رسانه ها سیاست است که ما اعلام امروز یک بخشی از ما رویکرد جامع به فعالانه حفاظت از گفتگو در توییتر گفت:” یوئل راث توییتر سر از تمامیت سایت در تماس با خبرنگاران.

تحت سیاست جدید توییتر را به اقدام علیه doctored فیلم که به تازگی رفته ویروسی. برای مثال شرکت خواهد label اخیر تصویری از Pelosi بود که آهسته به مجلس سخنرانی نامفهوم به نظر می رسد. این شرکت ممکن است فردی توییتهایی با تصویری بسته به زمینه.

این شرکت را دستکاری عکس ها و فیلم ها هستند که به احتمال زیاد به علت آسیب از جمله تهدیدات فیزیکی و ایمنی و خطر ناآرامی های مدنی و تهدید به حریم خصوصی. توییتر در حال حاضر اقدام در برابر دستکاری رسانه ها در آن پلت فرم تحت سیاست. به عنوان مثال شایع ترین doctored رسانه ها در توییتر است nonconsensual برهنگی که این شرکت در حال حاضر طول می کشد پایین تحت سیاست های موجود است.

این شرکت کار کرده است در سیاست برای ماه درخواست بازخورد از
کاربران گروه عمران و دانشگاهیان شرکت در انتخابات گفت: در یک تماس دیروز.

یک کارمند با این نسخهها کار در مرکز خدمات مشتریان در داخل Huawei Technologies Co. فروشگاه عکاس: Geert Vanden Wijngaert/ایسنا

بایت: کاخ سفید در حال همکاری با شرکت ها از جمله مایکروسافت و دل و AT&T برای ایجاد پیشرفته 5G نرم افزار-و حد تسلط چین,Huawei, the Wall Street Journal باب دیویس و جلب فیتزجرالد نوشتن.

ابتکار عمل را در گسترش تلاش های برخی از ایالات متحده مخابرات و شرکت های فن آوری “به توافق مشترک استانداردهای مهندسی است که اجازه می دهد 5G توسعه دهندگان نرم افزار برای اجرای کد در ماشین آلات است که از تقریبا هر سخت افزار تولید کننده” باب کشید و نوشتن. که می تواند در ایالات متحده کمتر متکی Huawei تجهیزات.

“این تصویر مفهوم این است که همه از ایالات متحده 5G معماری و زیرساخت های انجام شده توسط شرکت های آمریکایی اصولا” کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: این مجله در مصاحبه. “که همچنین می تواند شامل نوکیا و اریکسون زیرا آنها بزرگ ایالات متحده حضور.”

فشار می آید که دولت ایالات متحده به طور فزاینده ای هشدار در مورد Huawei لینک کلیک کنید برای چینی نظامی نگرانی که محصولات خود را در برخواهد داشت امنیت ملی در خطر است. Huawei را رد کرده است چنین لینک کلیک کنید و ادعا می کند آن را با این نسخهها کار به طور مستقل از دولت چین.

دل دل بود یک حامی قوی از این طرح به خصوص در پی نشانه هایی که نرم افزار خود را به بازی در یک نقش بیشتری در 5G اجرای Kudlow گفت: مجله.

“”Dell و مایکروسافت در حال حاضر در حال حرکت بسیار سریع به منظور توسعه نرم افزار و ابر قابلیت های است که در واقع جایگزین بسیاری از تجهیزات” Kudlow گفت. “به قول مایکل دل, ‘نرم افزار در حال خوردن سخت افزار در 5G.'”

— اخبار فن آوری از بخش دولتی:

— اخبار فن آوری از بخش خصوصی:

— اخبار فناوری تولید وزوز در سراسر وب:

— امروز:

  • فدرال تجارت کمیسیون نوح جاشوا فیلیپس و ربکا کلی کشتار آدرس فعلی تکنولوژی مسائل مربوط به سیاست در طول یک پنل گفتگو میزبانی فناوری موسسه سیاست روز شنبه در ساعت 10 صبح

  • جدید آمریکا میزبان یک رویداد در “Kickstarting دیجیتال Heartland” از 12 p. m. به ساعت 2 بعد از ظهر

  • خانه انرژی و تجارت نظارت و تحقیقات فرعی خواهد شد برگزاری یک جلسه “Vaping در امریکا: E-سیگار تولید کنندگان تاثیر در بهداشت عمومی است.” با شنیدن برگزار خواهد شد 10:30 صبح

— آینده:

  • خانه امنیت داخلی کمیته را برگزاری یک جلسه در DHS استفاده از تشخیص چهره و دیگر فن آوری بیومتریک در روز پنج شنبه.

  • آینده حریم خصوصی فروم میزبان آن 10 سالانه حریم خصوصی مقالات برای سیاستگذاران این برنامه شامل سخنرانی توسط FTC کمیسیون کریستین S. Wilson روز پنج شنبه در 5:30 p. m.

  • جورج تاون قانون موسسه فن آوری و سیاست با همکاری جورج تاون قانون, تکنولوژی, نقد و بررسی خواهد شد شرکت میزبان daylong کنفرانس “انتخابات یکپارچگی در شبکه اطلاعات عصر روز جمعه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

  • خانه انرژی و تجارت کمیته میزبان یک جلسه “خودروهای: وعده ها و چالش های در حال تکامل فن آوری های خودرو” روز سه شنبه در 10am

  • وزارت دادگستری برگزار خواهد شد کارگاه عمومی در واشنگتن دی سی در فوریه. 19, 2020 با عنوان “بخش 230 – پرورش نوآوری یا پرورش Unaccountability”

  • سیلیکون Flatirons میزبان خود “فن آوری, خوش بینی و بدبینی” کنفرانس Feb. 9 و 10 در دانشگاه کلرادو در دانشکده حقوق در بولدر. سخنرانان شامل ارتباطات فدرال کمیسر Michael O’Rielly و فدرال تجارت کمیسیون Rohit چوپرا.

  • کنگره جهانی موبایل می گیرد Feb. 24 تا 27 در بارسلونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im