تکنولوژی 202: مارک زوکربرگ یخی پذیرش در E. U. سیگنال های آینده درگیری بیش tech مقررات

کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور از ارزش و شفافیت ورا Jourova حرکت دست با Facebook مارک زوکربرگ در بروکسل در روز دوشنبه. (Kenzo Tribouillard/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Ctrl + N

بالا مقامات رسمی اتحادیه اروپا به مارک زوکربرگ یخی پذیرایی در طول سفر خود به بروکسل در روز گذشته ، رد از Facebook رئیس اجرایی اقدام به شاخه زیتون تأکید چگونه کثیف این شبکه اجتماعی مشکلات نظارتی می تواند تبدیل به در اروپا است.

تیری برتون E. U. کمیسر بازارهای داخلی و خدمات و ورا Jourova معاون رئیس جمهور برای ارزش ها و شفافیت هر دو ابراز شک و تردید از شبکه های اجتماعی تیتان زمین برای تنظیم بیشتر بزرگ تکنولوژی بعد از جلسات خود با او. زوکربرگ روز گذشته منتشر شد یک op-ed تماس برای اطلاعات بیشتر مقررات صنعت در بار مالی و Facebook نیز پرده برداری جدید کاغذ سفید جزئیات چشم انداز این شرکت برای تنظیم محتوای آنلاین.

زوکربرگ را راهکار این است که به ماندن یک قدم جلوتر از تنظیم کننده های اروپایی آنها به عنوان طرح به پرده پیش نویس هوش مصنوعی مقررات این هفته و همچنین دموکراسی و تغییرات با مسئولیت قوانین برای سیستم عامل آنلاین. اما E. U. مقامات با احتیاط از زوکربرگ تلاش برای تصویب باک به رگولاتور به عنوان شبکه های اجتماعی به طور فزاینده ای می آید به مشکل محتوا در خدمات خود را اعم از کودک و استثمار و تروریسم به تلاش برای گسترش دروغ در مورد انتخابات است.

“Facebook نمی تواند فشار و دور از همه مسئولیت” از آنجا که مقررات هرگز حل هر مشکل Jourova به خبرنگاران گفت: پس از جلسه با زوکربرگ با توجه به آسوشیتد پرس. “آن را نمی خواهد تا به دولت و یا تنظیم کننده برای اطمینان از Facebook می خواهد به یک نیروی خوب و یا بد است.”

برتون در عین حال با انتقاد از محتوای جدید اعتدال پیشنهاد که می گوید: شرکت ها نباید در قبال محتوای آنها میزبان — اما آنها باید مسئول با داشتن استانداردها و سیستم در محل برای مبارزه با محتوای غیر قانونی. برتانیایی سابق مخابرات اجرایی به خبرنگاران گفت: از جمله وال استریت ژورنال که Facebook چشم انداز “است که خیلی کم در نظر مسئولیت. چیزهای جالب توجه وجود دارد اما این کافی نیست.”

درگیری برجسته افزایش تنش میان آمریکا با تکنولوژی تیتان و E. U. آن را به عنوان به طور فزاینده ای مجموعه نوار رو tech مقررات در سطح جهان است. بلوک در حال حاضر نشان داد که چگونه آن را گسترده حریم خصوصی قوانین و مقررات می تواند به شکل یک بحث جهانی
و در حال حاضر شرکت های فن آوری در حال رشد نگران هر گونه تلاش جدید برای تنظیم هوش مصنوعی و یا محتوای اعتدال می تواند گسترده اثرات خود را در راه انجام کسب و کار.

زوکربرگ فقط آخرین tech titan به شرکت در این آهنگ و رقص. در اوایل این ماه, گوگل, مدیر اجرایی سوندار پیچای ساخته شده مشابه سفر به بروکسل و منتشر شده کاملا مشابه تماس بگیرید مقررات در بار مالی را op-ed صفحات. اپل, معاون ارشد رئیس جمهور برای هوش مصنوعی جان Giannandrea نیز در ظاهر با توجه به نیویورک تایمز.

اتحادیه اروپا فشار برای تنظیم هوش مصنوعی است که می تواند تاثیر تشخیص صورت خود رانندگی اتومبیل و سایر محصولات است که به طور فزاینده ای هسته ای به شرکت های فن آوری کسب و کار است که از نگرانی های خاص. مدیران هشدار داد که بیش از حد سختگیرانه نظارتی رژیم می تواند عواقب ناخواسته به خصوص در فناوری جدید upstarts.

Margrethe بازرگانی, اجرایی, معاون رئيس جمهور از کمیسیون اروپا که به عنوان یکی از شرکت با تکنولوژی بالا رقبای نیویورک تایمز گفت وجود دارد نیاز به گارد ریل از جمله حفظ حریم خصوصی حمایت قوانین برای جلوگیری از تبعیض و نیاز است که اطمینان حاصل شود شرکت می تواند توضیح دهد که چگونه A. I. سیستم کار می کنند.

“ما بهترین های ما برای جلوگیری از عواقب ناخواسته” او گفت ، “اما بدیهی است که وجود دارد خواهد بود در نظر گرفته شده عواقب.”

زوکربرگ همچنین بازدید با بازرگانی در طول سفر خود را. این جفت ارز قرار دادن یک بیانیه مشترک که به جزئیات کمی در مورد جلسه خود را فراتر از آن است که این جفت ارز “تا به حال تبادل در مورد مسائل جاری در اقتصاد دیجیتال.”

Facebook سخنگوی اندی سنگ کاهش یافته است به نظر شک و اطراف زوکربرگ را ببینید. زوکربرگ گفت: در op-ed این شرکت در تلاش است برای شانه خالی کردن از مسئولیت با تماس برای اطلاعات بیشتر اقدام نظارتی در سراسر جهان است.

“روشن شود این است که در مورد عبور کردن مسئولیت,” او نوشت. “Facebook است نه در انتظار مقررات; ما در حال ادامه برای پیشرفت در این مسائل خودمان.”

به عنوان زوکربرگ ساخته شده خود را در زمین به اروپا در مقررات آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن این شرکت پیشنهاد می شود طلبه توسط سیاستگذاران در جای دیگر بیش از حد.

شرکت های فن آوری در حال آماده سازی خود برای یک بحث این هفته در مورد محتوای اعتدال در واشنگتن است. وزارت دادگستری خواهد فردا تشکیل جلسه کارشناسان برای یک کارگاه
در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت قانونی ارائه می دهد که تکنولوژی سیستم عامل های ایمنی برای محتوایی که افراد پست و خدمات خود را.

شما در حال خواندن تکنولوژی 202 راهنمای ما به تقاطع تکنولوژی و سیاست است.

کارکنان پوشیدن ماسک صورت آنها ایستادگی در بازگشایی فروشگاه اپل در پکن در فوریه. 14. (علامت Schiefelbein/AP)

بیت: اپل دیروز اعلام کرد که آن را نمی خواهد دیدار خود پیش بینی درآمد برای این سه ماهه به دلیل coronavirus شیوع همکاران من درک هاوکینز و Reed Albergotti گزارش. اپل برای اولین بار عمده ایالات متحده شرکت به تنظیم مجدد پیش بینی های خود را به دلیل شیوع سیگنالینگ رشد تاثیر این ویروس بر روی شرکت های ایالات متحده.

Coronavirus که به کشته شدن بیش از 1700 به طور قابل توجهی مختل زنجیره تامین جهانی برای صنعت فن آوری. Foxconn عمده الکترونیک تولید کننده برای اپل هفته گذشته گفت که بسیاری از امکانات آن را نمی خواهد بود قادر به ادامه عملیات تا پایان ماه. اپل می گوید تعطیلی در چین که در آن بیماری نشات گرفته اند محدود تولید خود را اپل. تسلا همچنین گزارش تاخیر در تولید به دلیل ویروس و شرکت های دیگر رنج می برند ممکن است به شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد.

نگرانی در مورد رشد بهداشت عمومی خطرات مرتبط با این بیماری باید موج به عمده tech کرده است. روز جمعه Facebook لغو بازاریابی نشست برنامه ریزی شده را در سان فرانسیسکو در مه. IBM از جیبش RSA cybersecurity کنفرانس در سان فرانسیسکو هفته آینده آن را نیز روز جمعه اعلام کرد. سازمان برای کنگره جهانی موبایل بزرگترین گردهمایی در صنعت مخابرات لغو بارسلونا رویداد با استناد به نگرانی در مورد ویروس ها دو روز قبل از آن.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس. (مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

NIBBLES: آمازون اجرایی واشنگتن پست و صاحب جف بزوس اعلام تشکیل یک صندوق جدید که ارائه خواهد شد 10 میلیارد دلار در کمک های مالی به دانشمندان و فعالان مبارزه با تغییر آب و هوا همکار من کیمبرلی Kindy گزارش . صندوق علائم بزوس بزرگترین تعهد برای رسیدگی به تغییرات آب و هوایی به تاریخاما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی دور به آدرس فعالان’ نگرانی در مورد e-commerce لوله کربن.

تازه شکل گرفته بزوس زمین صندوق آغاز خواهد شد برای توزیع کمک های مالی به افراد و سازمان ها در سراسر جهان این تابستان بزوس گفت: در یک اطلاعیه در Instagram.

اما بزوس همچنان با انتقاد شدید از گروه های زیست محیطی و بسیاری از کارکنان به صورت قابل توجهی اثرات زیست محیطی از آمازون e-commerce عملیات ابر خدمات وب و کار با صنایع نفت و گاز.

آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت یک گروه از کارکنان که اعتراض این شرکت فعالیتهای زیست محیطی گفت: در یک بیانیه مشترک در توییتر

بزوس امضا “آب و هوا تعهد” در سال گذشته که مرتکب آمازون به کار 100 درصد برق تجدید پذیر تا سال 2030. آمازون همچنین متعهد به افزایش استفاده از برق وسایل حمل و پلاستیک رایگان در هند در ماه ژوئن.

حلقه مفت. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

بایت: آمازون حلقه گوگل لانه و دیگر به اینترنت متصل دوربین های دیجیتال داده اند همه ابزار مورد نیاز برای تبدیل شدن بهامنیت شخصی نیروی” همکار من به خود جلب کرد Harwell می نویسد:
. اما بسیاری از صاحبان دوربین می گویند آن را نیز جذب می کند برای نظارت بر افراد از راه دورو شوخی که دوربین را فعال کرده و آنها را برای تبدیل شدن به voyeurs.

واشنگتن پست نظرسنجی از بیش از 50 متصل به اینترنت کاربران دوربین در بر داشت که بسیاری از پاسخ دهندگان با تمجید از دستگاه های خود را برای تبلیغ استفاده می کند مانند اجازه می دهد آنها را برای بررسی در بسته تحویل و حیوانات خانگی خود را. آنها همچنین گفته بودند خوب با سطح جدیدی از نظارت به عنوان طولانی به عنوان آنها بینندگان.

“تجزیه و تحلیل آنها همسایگان خود” جلب می نویسد. “آنها تحت نظارت خود بچه ها و مهمان خانه. و آنها قضاوت عملکرد خانهدار نگهداری از کودکان و داخلی دیگر کارگران اغلب بدون اجازه آنها را می دانیم و در آنها ثبت شده است.”

این همیشه در خانه نظارت همراه با هزینه. هکرها باید بدقت نظاره گر به کودکان’ اتاق خواب و افسران پلیس خواسته اند مالکان به صورت تصویری از همسایگان خود است.

اکثر کاربران تماس با پست گفت درو آن نگرانی نیست به اندازه کافی برای آنها را به نوبه خود دستگاه خود را به طور کامل. اما سوء ظن و بدگمانی دامن زده توسط دوربین های دیجیتال — و همچنین به عنوان های اخیر نقض حریم خصوصی — را ترک کرده اند برخی از کاربران با احتیاط.

“همه ما در حال گرفتن بیش از حد پارانوئید. همه فکر می کنند در حال رفتن به قربانی بعدی. و این مجموعه به ما این ذهنیت است که ما را به تماشای همه چیز و همه” کاترین 58 ساله پاره وقت ساکن فلوریدا که با استفاده از یک پلک زدن دوربین به تماشای خانه اش در ایالت مینه سوتا گفت: به خود جلب کرد. “آنها فکر می کنم” اگر من قرار دادن تمام این دوربین تا من ایمن خواهد بود.’ امن از چه ؟ … این تنها آنها را بیشتر می ترسم.”

— اخبار از بخش دولتی:

— اخبار از بخش خصوصی:

— اخبار فناوری تولید وزوز در سراسر وب:

— آینده:

  • وزارت دادگستری برگزار خواهد شد کارگاه عمومی در واشنگتن در روز چهارشنبه با عنوان “بخش 230 – پرورش نوآوری یا پرورش Unaccountability”

  • خانه ارتباطات و فناوری کمیته فرعی برگزار خواهد شد زمینه شنوایی در روز پنج شنبه در 2 ساعت در پرنس جرج شهرستان مرکزی و مرکز سلامتی در اهمیت روستایی دسترسی پهن باند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>