مارک های اصلی به طور موقت تحریم تبلیغات در Facebook به اعتراض این شرکت را از دست داده و بیان نفرت و دروغ.

حداقل پنج شرکت از جمله خرده فروشان مانند شمال و مستقل سایت Upwork را امضا بر روی #StopHateForProfit تحریم. آنها در پاسخ به یک تماس از حقوق مدنی گروه از جمله NAACP به جلو و هزینه های برای ماه جولای در اعتراض به عدم پیشرفت Facebook ساخته شده است در پرداختن به فعالیت های خصمانه بر روی پلت فرم آن است.

تا کنون Facebook را اشتباه و رسوایی را به حال تاثیر کمی در خط پایین خود را.

حقوق مدنی فعالان فکر نمی کنم این شرکت تغییر خواهد کرد سیاست های خود را مگر اینکه آن شروع به احساس فشار مالی به انجام این کار. درآمد این شرکت تنها رشد در سال های اخیر – حتی به عنوان آن را فرا گرفته شده است در یک سری از رسوایی پس از آیات روسیه گسترده کمپین 2016 به تقسیم رای دهندگان آمریکایی بر روی پلت فرم آن است.

Facebook تولید شده نزدیک به 70 میلیارد دلار در درآمد حاصل از تبلیغات در سال 2019 به عنوان شرکت مواجه شده جهانی انتقاد اجازه می دهد سیاستمداران به دروغ در آن پلت فرم و به صورت نادرست حریم خصوصی کاربر. که تا 27 درصد از 2018 زمانی که این شرکت تا به حال $55 میلیارد دلار در آگهی خرید و فروش.

فشار نصب برای اطلاعات بیشتر برندها برای پیوستن به.

مدت کوتاهی پس از شمالی اعلام Patagonia و اری همچنین گفتند که تحریم تبلیغات در Facebook, تاکید, چگونه یک شرکت حرکت می تواند یک اثر دومینو بر رقبا.

“از امن انتخابات به جهانی همه گیر به نژادی عدالت ریسک بیش از حد بالا به نظاره نشست و اجازه شرکت در ادامه به همدستی در گسترش دروغ و دامن زدن به ترس و نفرت,” پاتاگونیا در بیانیه ای گفت به تکنولوژی 202. “به عنوان شرکت در سراسر کشور کار سخت برای اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها برای دسترسی به انتخابات آزاد و عادلانه این سقوط ما نمی تواند ایستاده و کمک منابع به شرکت هایی که به این مشکل کمک.”

حداقل یکی از عمده تبلیغات آژانس 360i, به مشتریان توصیه به حمایت از تحریم های وال استریت ژورنال برای اولین بار, گزارش . مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) همچنین گفت: تبلیغ در هفته گذشته آنها را “فوق العاده ای اهرم” به زور شبکه های اجتماعی برای سرکوب دروغ.

“تبلیغ در یک موقعیت آنها قدرت برای تضعیف سیستم عامل از تقویت خطرناک و حتی تهدید کننده زندگی دروغ” او گفت: در یک کنفرانس .

اما کمپین محدودیت های آن است.

بسیاری از تبلیغ کنندگان باید تنها متعهد به محدود کردن تبلیغات برای یک ماه. بسیاری از مارک های اصلی هنوز برای گفتن اینکه آیا آنها شرکت خواهد کرد و تحریم شرکت ها تا کنون فقط یک خرده از بسیاری از تبلیغات بر روی پلت فرم.

Facebook ساخته شده است که عمده سرمایه گذاری های خود را برای بهبود سیستم ها و تیم های ریشه کن کردن نژادپرستی سلامت دروغ و دیگر محتوای مضر پس خرید اینترنتی از انتخابات 2016.

اما این شرکت تصمیم گیری های اخیر را کمی اقدام علیه پست از رئیس جمهور تهمت که به نظر می رسد به نقض سیاست های خود را تشدید تنش با رهبران حقوق مدني و دموکرات. این شرکت نه عمل بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” که توییتر پرچم برای نقض سیاست های خود در ستایش خشونت است.

“ما عمیقا احترام هر نام تجاری را به تصمیم گیری باقی می ماند و با تمرکز بر کارهای مهم و از بین بردن نفرت سخنرانی و ارائه بحرانی رای گیری اطلاعات” کارولین Everson, معاون رئيس جمهور از کسب و کار جهانی گروه در Facebook در بیانیه ای گفت:. “گفتگوهای ما با بازاریابان و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در مورد چگونه ما می تواند یک نیروی خوب است.”

یک شمالی, Inc. فروشگاه می ایستد در نیویورک, ایالات متحده در روز سه شنبه, ژوئن 9 سال 2020 است.

شمال صورت عمده بود نام تجاری برای آن اعلام شد توقف همه تبلیغات در Facebook و شرکت تابعه آن Instagram موثر ژوئن 19. استیو Lesnard شرکت جهانی معاون رئیس جمهور از بازاریابی به من صحبت کرد در مورد این تصمیم. در اینجا ما مکالمه برای طول و وضوح ویرایش:

تکنولوژی 202: آنچه رهبری شمالی به این تصمیم به جلو و تبلیغات ؟

Lesnard: ما در حال زندگی در لحظه ای فرهنگی از درد و ما اعتقاد داریم در صورت شمال که طبیعی است به اندازه کافی خوب نیست. همه ما نیاز به درایو تغییر مثبت بلافاصله. بنابراین در طول چند ماه گذشته ما تمام شده متزلزل کردن یک بیت و ما احساس می کنیم مثل عمل همیشه صحبت بلندتر از کلمات است.

هنگامی که ما دیدم که تماس به ما احساس شمالی واقعا می تواند کمک کند و سوخت و سرب است که جنبش توقف همه تبلیغات پرداخت در Facebook در امید برای الهام بخشیدن به آنها را به تجدید نظر در سیاست های خود را برای قوانین سختگیرانه تر در بیان نفرت و شعارهای نژادپرستانه. این واقعا یک گسترش طبیعی این موضع است که ما شده ایم. و ما احساس می کنیم نیاز به درایو تغییر مثبت بلافاصله.

تکنولوژی 202: وجود خاص Facebook تصمیم گیری است که شما نام بردید ،

Lesnard: تصمیم نمی شد با تمرکز به طور خاص در یک حادثه بلکه در اطراف سیاست کلی. ما دیده ایم بیش از حد بیان نفرت و یا شعارهای نژادپرستانه بود که بر روی پلت فرم. و ما واقعا امیدواریم که Facebook را اتخاذ قوانین سختگیرانه تر و سیاست های در حال حرکت رو به جلو است.

تکنولوژی 202: اگر شرکت نمی کند اتخاذ قوانین سختگیرانه تر خواهد شد و شما رزومه تبلیغات در اوت ؟

Lesnard: ما را به تجدید نظر در 30 روز آینده. ما در حال پیوستن به این جنبش به عنوان یک نام تجاری جهانی و ما با دعوت از مارک های دیگر برای پیوستن به و فشار Facebook به تجدید نظر. ما از نزدیک خواهد شد نظارت و ارزیابی مجدد ظرف مدت 30 روز.

تکنولوژی 202: شما ذکر کرده ایم که شما امیدوار مارک های دیگر عضویت در این جنبش نیز هست. آیا شما فکر می کنم این خواهد بود که یک نقطه عطف در صنعت تبلیغات?

Lesnard: ما قطعا امیدواریم تا. همه ما نیاز به درایو تغییر مثبت بلافاصله. ما امیدواریم که این اقدامات است که ما گرفته ایم در حال رفتن برای کمک به درایو سالم گفتگو و اقدام فوری را به عنوان به خوبی.

تکنولوژی 202: چقدر شمالی به طور معمول صرف در Facebook و Instagram تبلیغات در یک ماه ؟

Lesnard: ما قادر به به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق اما آنچه من می توانم به شما بگویم این است که Facebook یکی از دو تا از بزرگترین شرکای رسانه ای برای شمالی. آنها واقعا مهم رسانه ها شریک ما برای همه ما ارتباطی است.

تکنولوژی 202: چگونه شما خود را در حال تغییر استراتژی تبلیغات? آیا شما با تغییر مقداری از آن صرف به گوگل یا دیگر تکنولوژی سیستم عامل?

Lesnard: کاملا. ما واقعا یک جامعه قوی و شبکه ای از مصرف کنندگان در سیستم عامل های دیگر نیز هست که ما در حال رفتن به اهرم.

TikTokers در حال در نظر گرفتن اعتبار برای کم مشارکت در مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. اما واقعیت این است که احتمالا بسیار پیچیده تر است.

حامیان گوش دادن به عنوان رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در BOK مرکز در تولسا. (AP Photo/اوان Vucci)

کمتر از 6,500 شرکت کنندگان نشان داد تا برای یک رئیس جمهور تجمع در روز شنبه با وجود این کمپین را ادعا می کند آن را دریافت کرده بود بیش از یک میلیون درخواست برای بلیط. رسانه های خبری شد سریع به ویژگی فلاپ به ویروسی مردمی مبارزات انتخاباتی در Infinite و توییتر تشویق به ثبت نام به هیچ وجه قصد رفتن به رالی

اما بعید است که این کمپین تنها دلیل برای پایین نشان دادنتراویس M. Andrews می نویسد. در واقع برای ورود به رویداد نیست بنابراین طرفداران K-pop نمی گرفتن بلیط از هر شرکت کنندگان بالقوه. آن را به احتمال زیاد ویروسی فعالیت را منجر به اختلاف در پیش بینی شرکت کنندگان و کوچک نشان دادن, اما آن را غیر ممکن است برای گفتن چقدر.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی را انکار می کند TikToker درخواست نهفته حضور و غیاب.

“ثبت نام برای یک رالی بدان معنی است که شما RSVPed با یک شماره تلفن همراه و ما به طور مداوم علف هرز جعلی اعداد به عنوان ما با ده ها هزار نفر در تولسا تجمع در محاسبه ما ممکن است شرکت کنندگان, استخر,” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت. “این ساختگی بلیط درخواست هرگز عامل به فکر ما است.”

برخی از no-را نشان می دهد به احتمال زیاد از برگ برنده خود در, لیست ایمیل, سابق دولت اوباما رسمی تیم فولرتون گفت واشنگتن پست. “مردم را با کلیک بر دکمه” او گفت:.

هنوز هم آنلاین مبارزات انتخاباتی نشان می دهد پتانسیل سازماندهی قدرت Infinite یک برنامه کج به سمت ژنرال Z.

“من فکر می کنم که ما در حال رفتن به بسیاری از که در سرب تا نوامبر است. که دشوار مخاطبان برای رسیدن به, پس از آن می تواند یک ابزار قدرتمند” فولرتون گفت.

ضربه محکم و ناگهانی بالا تنوع اجرایی عذرخواهی کرد برای بحث برده داری با مضمون فیلتر شده Juneteenth.

Evan Spiegel, مدیر اجرایی, ضربه محکم و ناگهانی طول می کشد مرحله در مجازی ضربه محکم و ناگهانی شریک اجلاس سال 2020 است. (عکس از گتی ایماژ/گتی ایماژ برای ضربه محکم و ناگهانی, Inc.)

فیلتر که خواسته کاربران به لبخند به منظور شکستن زنجیر به تصویر می کشد برده داری به سرعت برانگیخت ، شرکت فعال فیلتر و صادر عذرخواهی. اما ضربه محکم و ناگهانی را رد کرد انتقاد محصول ناشی از عدم تنوع در این شرکت است.

“این mischaracterization در رسانه های اجتماعی — که مدیران در یک شرکت با تکنولوژی شکست خورده, دوباره, شامل, سیاه, چشم انداز — کاملا خلاف واقع است” اونا پادشاه ضربه محکم و ناگهانی معاون رئیس جمهور از تنوع و شمول گفت: کارکنان داخلی, یادداشت های به دست آمده توسط آستانه.

او گفت که فیلتر بود یک همکاری بین سفید و سیاه و کارکنان اما اذعان کرد این تیم ساخته شده است یک اشتباه است.

“سخن گفتن به نمایندگی از تیم من به وضوح ما موفق به تشخیص گرانش ‘لبخند’ ماشه” شاه نوشت: در نامه ای به شرکت. او گفت که اعضای تیم تا به حال بررسی این “لبخند” ماشه و این تیم را در نظر بگیرید که چگونه این کار را درک زمانی که استفاده می شود توسط سیاه و سفید غیر کاربران است.

فیلتر نیست از طریق شرکت های معمول بررسی روند ضربه محکم و ناگهانی گفت: در آستانه.

این یادداشت تجدید انتقاد از ضربه محکم و ناگهانی داخلی تنوع.

Tiffani Ashley Bell, بنیانگذار و مدیر اجرایی سازمان غیر انتفاعی انسان سودمند:

Rafranz دیویس یک مربی گفت: دخالت سیاه کارکنان نمی بهانه قدم اشتباه:

کریستی Tillman سر از تجربه جهانی طراحی در شل:

Google co-founder شده است بودجه یک راز امداد رسانی موسسه خیریه است که با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و ex-پرسنل نظامی است.

Google co-founder سرگئی برین. (Lee Jin-مرد/AP)

سرگئی برین تنها حامی مالی از موسسه خیریه دوبله جهانی پشتیبانی و توسعه است. سازمان “شده است بی سر و صدا با استفاده از سیستم های با فناوری بالا به سرعت در حال ارائه کمک های بشر دوستانه در بالا مشخصات بلایای طبیعی از جمله COVID-19 pandemic” مارک هریس در دیلی بیست می نویسد. “این طیف از هواپیماهای بدون سرنشین و superyachts به یک غول جدید بالون که ساز و برگ ظاهرا امیدوار است آن را آسان تر به لوازم کمک های اولیه به مناطق فاجعه.”

برین تاسیس موسسه خیریه پنج سال پیش در خواست از قایق بادبانی خود را کاپیتان پس از یک گردباد آمار بندر وانواتو در نزدیکی که در آن قایق قایقرانی شد. بر خلاف دیگر میلیاردر خیر برین نگه داشته است مشخصات پایین برای این گروه است که به آرامی گسترش یافت و به 20 کارمند تمام وقت و 100 پیمانکاران پس برین به طور رسمی ثبت نام این گروه به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی در سال 2018 است.

GSD مطرح شده است و مشخصات آن از این بیماری همه گیر کوروناویروس پدید آمده است. گروه کمک کرد راه اندازی دو درایو-از طریق آزمون مراکز در کالیفرنیا آن را می گوید. آن را نیز می گوید آن را ارائه کرده است روانی-مشاوره بهداشت و درمان و دیگر خدمات به اولین پاسخ دهندگان در هشت ایالت آمریکا.

اما مشخصات بالاتر می تواند جرقه بیشتر موشکافی که بر خلاف بسیاری از موسسات خیریه با استفاده از ex-پرسنل نظامی ،

“باید وجود داشته باشد یک انتظار شفافیت به درک چگونه خیریه در تعامل با تلاش های موجود در امداد رسانی و بنابراین ما شهروندان می تواند بررسی کند که آیا آن را مطابق با آنچه نهادهای دموکراتیک می خواهید برای به انجام رساندن” گفت: Rob رایش co-مدیر دانشگاه استنفورد مرکز در انسان دوستی و جامعه مدنی.

بریتانیا در حال حاضر با استفاده از تماس با ردیابی فن آوری های اپل و گوگل به جای برنامه خود را.

مت, Hancock, بریتانیا وزارت کار و امور اجتماعی و بهداشتی و مراقبت از برگ 10 خیابان داونینگ لندن. (AP Photo/فرانک Augstein)

دولت اوراق قصد دارد برای خود برنامه بعد از توسعه دهندگان یافت تکنولوژی ضعیف انجام شده با گوشی های اپل, کلوین چان در آسوشیتد پرس گزارش.

“اپل نرم افزار جلوگیری از اپل از استفاده موثر برای تماس با ردیابی مگر اینکه شما با استفاده از اپل خود تکنولوژی” وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در یک جلسه. انگلستان در ابتدا رد اپل و گوگل نرم افزار به دلیل آن اجازه نمی دهد که دولت به مرکز جمع آوری داده های مکان.

بیشتر coronavirus اخبار:

همسایه قطع یکی از ویژگی های آن را متهم به تشویق دهها.

الکس Muray, 13, از Bethesda, Md., به نظر می رسد در پایین عبور ماشین پلیس از بالای نور ترافیک در خیابان 16 غربی در منطقه تغییر نام Black Lives Matter پلازا شمالی از کاخ سفید است. (کارولین Kaster/AP)

این ویژگی اجازه به کاربران برای ارسال پست های خود را در شبکه های اجتماعی برنامه به طور مستقیم به پلیس سارا دارنده در CityLab گزارش. این شرکت تصمیم به قطع این ویژگی در بررسی ارتباط آن با اجرای قانون است.

“به عنوان بخشی از ما ضد نژاد پرستی کار و تلاش ما را به همسایه یک محل که در آن همه همسایگان احساس خوش آمدید ما شده اند با بررسی تمامی جنبه های محصول ما” یک پست از این شرکت اعلام کرد. “پس از صحبت با اعضای و همکاران سازمان است که از جلو به پلیس ویژگی می کند نیازهای اعضای ما و تنها درصد کمی از سازمان های اجرای قانون تصمیم به استفاده از ابزار است.”

بیشتر اخبار صنعت:

  • کمیته بازرگانی مجلس سنا برگزار خواهد شد نظارت جلسه به بررسی کمیسیون ارتباطات فدرال در روز چهارشنبه در ساعت 10 صبح

  • انرژی و تجارت کمیته میزبان یک جلسه آنلاین دروغ در روز چهارشنبه در ساعت 11:30 صبح جلسه را پوشش دروغ مرتبط با covid-19 اخیر ناآرامی های نژادی.

  • کارنگی همکاری برای مقابله با نفوذ عملیات و توییتر میزبان یک رویداد در تاثیر عملیات در توییتر در جولای 9 در 1 p. m.

سی ان ان در مصاحبه Mary Jo Laupp 51 ساله مادر بزرگ زندگی در آیووا خواست که دیگر Infinite کاربران را به ثبت نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات