مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو, left; آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس ، (Jabin Botsford/واشنگتن پست; Jonathan نیوتن/واشنگتن پست)

Ctrl + N

جف بزوس است crowdsourcing Instagram مورد مرافعه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی: او ارائه “Seinfeld”سبک “آرامش در حال حاضر” به Instagrammer می دهد که او بهترین مشاوره.

گونه های برامده پست نشان می دهد که چگونه تنش ها را تشدید بین آمازون اجرایی و کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو تنها چند روز پس از ناوارو متهم بزوس از backpedaling در یک وعده ملاقات در مورد محصولات تقلبی در آمازون همکاران من جف استین و ابها Bhattarai نوشتن.

میلیاردر واشنگتن پست و صاحب متهم ناوارو از وقفه او در حالی که او صحبت کردن پدر و دختر در يونجه باشگاه شام در ماه گذشته درخواست برای جلسه:

دشمنی را تشدید به Instagram الگوهای رفتاری تأکید چگونه بزوس شاید بیشتر تیره و تار رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از هر گونه تکنولوژی اجرایی در این لحظه. دیگر تکنولوژی روسای شده است به دنبال روابط بهتر با دولت در ماه های اخیر با برگزاری جلسات و ظواهر مشترک عمومی.

هنوز آمازون رئیس رابطه به نظر می رسد به تنها نوظهور. ناوارو که در زمان شکایت خود در مورد بزوس جلسه گیری عمومی در واشنگتن پست مصاحبه در اوایل این هفته در توصیف آن به تپه با عنوان: “زیبا و پیش پا افتاده انفعالی تهاجمی پست از می شود نویسنده کتاب” ذن و هنر تقلبی قاچاق.'” تهمت و دولت شده است به طور فزاینده سرکوب تقلبی و گفت: در ماه گذشته آن را شروع به اعمال جریمه در آمازون و دیگر سایتهای تجارت الکترونیک است که تسهیل فروش خود را.

در یک ایمیل به جف و ابها, ناوارو افزود: “چگونه در مورد انتخاب جف بزوس در واقع زمانی که من صحبت می کرد با او در ژانویه 28: F) ‘پیتر تماس دوم من-در-فرمان جی کارنی و باید او را راه اندازی نشست.’ که دقیقا آنچه که من انجام داد و در حال حاضر بزوس در آن پنهان شده است که به سادگی trivializing یکی از مهم ترین مسائل پیش روی مصرف کنندگان آمریکایی.” ناوارو اتحاد برافراشته در برابر شیوه های تجارت است که می تواند به شرکت های چینی یک مزیت ناعادلانه بیش از شرکت های ایالات متحده.

قبل از جدال این هفته وجود دارد نشانه هایی وجود دارد کاهش تنش بین بزوس و حداقل برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت: چند ساعت پس از همان شام او میزبانی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka شوهرش جارد کوشنر و تهمت مشاور کلیان کانوی برای یک حزب در خانه خود در واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و فناوری صنعت باید یک رابطه پیچیده است که پس از تمدید حتی قبل از رئیس جمهور صورت گرفت ، بزوس را دشمنی است که شاید بیشتر شخصی به دلیل اضافه تنش ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از واشنگتن پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب مورد حمله قرار بزوس در توییتر و بزوس دارای کف بازگشت. پس از آن ریاست جمهوری نامزد ضربه تند وشدید زدن در 2015 بزوس شوخی که او شروع یک کمپین برای ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن به فضا را با فضای شرکت راکت.

در عین حال دیگر tech مدیران — حتی دیگران که با آن مواجه مغلوب ساختن پیشی جستن را از خشم و حمله شخصی — گرفته اند بسیار کمتر خصمانه به روش برخورد با این, کاخ سفید و رئیس جمهور. مارک زوکربرگ به عنوان مثال ملاقات خصوصی با مغلوب ساختن پیشی جستن در حداقل دو نوبت جداگانه در پاییز. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیشتر آشتی جویانه به شبکه اجتماعی رئیس حتی گفت: در مصاحبه اخیر خود که زوکربرگ در حال اجرا برای رئیس جمهور “نمی خواهد بیش از حد ترسناک است.”

تهمت نیز به تازگی شکست نان با مدیران چند در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در داووس. او تا به حال صبحانه با مدیر اجرایی اپل, تیم کوک, Salesforce اجرایی Marc Benioff و مایکروسافت اجرایی rahmani هر یک سیاسی گزارش. کوک انجام شده است بیشتر رویدادهای عمومی با کاخ سفید در ماه های اخیر و Benioff امضا به کاخ سفید تعهد به کارگران آمریکا, ابتکار رهبری Ivanka Trump به ایجاد مشاغل بیشتر و نگه داشتن نرخ بیکاری پایین است. تهمت نیز یک انیمیشن در گفتگو با الفبای اجرایی سوندار پیچای در این مراسم با توجه به نیویورک تایمز.

در ضمن بزوس است که به دنبال یک راه برای خنک کردن. “آرامش در حال حاضر” چه “Seinfeld” شخصیت می گویند زمانی که او شروع به عصبانی شدن و می خواست برای آرام کردن خود و نگه داشتن فشار خون خود را پایین.

هنگامی که همکاران من پرسید اگر بزوس خواهد ملاقات با ناوارو, آمازون تصریح کرد زودتر بیانیه ای گفت: مدیران ارشد باید ملاقات با مقامات دولت از جمله ناوارو در “چند نوبت” به بحث در مورد تقلبی. آمازون “مشتاق به ادامه این همکاری و ما را مدیران در دسترس برای پاسخگویی به عنوان اغلب به عنوان لازم برای مقابله موثر با این موضوع
.”

شما در حال خواندن تکنولوژی 202 راهنمای ما به تقاطع تکنولوژی و سیاست است.

U. s. Department of Homeland Security, لوگو دیده می شود در داخل کنفرانس مطبوعاتی اتاق (عکس Salwan ژرژ/واشنگتن پست)

بیت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با استفاده از یک پایگاه داده است که نقشه حرکات میلیون ها نفر از تلفن های همراه در ایالات متحده برای مهاجرت و اجرای مرزی
وال استریت ژورنال بایرون تاو و میشل Hackman گزارش. محل داده ها می آید از برنامه های گوشی های هوشمند از جمله بازی ها, آب و هوا و e-commerce.

وزارت امنیت داخلی با استفاده از داده های مکان برای تشخیص مهاجران مستند نشده و دیگران که ممکن است از ورود به کشور به طور غیر قانونی. ایالات متحده مهاجرت و گمرک نیز با استفاده از این داده ها برای کمک به شناسایی مهاجران بودند که پس از آن دستگیر شد. ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها استفاده شده است داده ها به دنبال فعالیت های تلفن همراه در underpopulated مکان هایی مانند کنترل از راه دور می رسد از این کویر در نزدیکی مرز مکزیک.

این یکی از بزرگترین و شناخته شده احداث مخازن از انبوه داده های استفاده شده توسط ایالات متحده در اجرای قانون و کارشناسان بگویید این مجله که به نظر می رسد دولت به شرکت جایگاه حقوقی به دلیل آن که از یک تجاری فروشنده.

“این یک وضعیت کلاسیک که در آن خزنده تجاری نظارت در بخش خصوصی است که در حال حاضر خونریزی به طور مستقیم به دولت” آلن ساقی مشاور عمومی از حریم خصوصی الکترونیکی مرکز اطلاعات یک مخزن فکر می کنم که هل قوی تر قوانین حفظ حریم خصوصی گفت: بایرون و میشل.

Ajit Pai رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال. (اندرو Harrer/مهر نیوز)

NIBBLES: ایالات متحده دادگاه تجدید نظر اعلام کرد شب گذشته که آن را نمی خواهد تجدید اکتبر حاکم است که تا حد زیادی تایید لغو بی طرفی خالص قوانین دیوید Shepardson در گزارش رویترز . تصمیم معاملات یک ضربه بزرگ به بیش از یک دوجین آمریکا گروه تجارت و تکنولوژی گروه های حمایت تحت فشار قرار دادند که دادگاه به دوباره تصمیم.

آن را یک پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai که در سال 2017 به رهبری این سازمان برای معکوس اوباما-دوران قوانین نیاز به ارائه دهندگان خدمات اینترنت به درمان همه ترافیک وب سایت به همان اندازه.

دادگاه تجدید نظر حکم در ماه اکتبر که FCC ندارد اختیارات قانونی برای جلوگیری متحده از عبور از خود بی طرفی خالص قوانین به عنوان همکار من تونی Romm گزارش در زمان.

تلاش برای بازگرداندن بی طرفی خالص به تصویب مجلس در مارس شد اما نه توسط مجلس سنا.

“در حالی که امروز نتیجه مایه تاسف است این است که تعجب آور” مت چوب, معاون رئیس جمهور از سیاست و مشاور عمومی در مطبوعات آزاد یکی از گروه های حمایت به پرونده دادخواست در بیانیه ای گفت:. “اما ما نگه داشتن وزن ما گزینه های قانونی. و ما این مورد در کنگره در statehouses و در آینده FCC اقدامات مورد نیاز برای بازگرداندن حیاتی nondiscrimination قوانین است که رئیس Pai پاره پاره به دور است.”

دادستان کل William P. Barr. (صخره اوون/AP)

بایت: دادستان کل William P. بار گفت که ایالات متحده باید در نظر گرفتن سهام مالکیت در فنلاند نوکیا و سوئد اریکسون برای مقابله با چین در حال رشد تسلط در بی سیم 5G بازار همکاران من الن Nakashima و جین واندن گزارش .

این طرح های غیر معمول نشان می دهد که برگ برنده دولت خانههای گلی خالی اقدامات شدید در مبارزات خود برای متقاعد کردن متحدان خارجی به ممنوعیت چینی متعلق به شرکت مخابراتی Huawei از خود 5G شبکه.

“قرار دادن ما بازار بزرگ و مالی عضله پشت یک یا هر دو از این شرکت خواهد آن را به یک رقیب نیرومند تر و از بین بردن نگرانی ها بیش از آن در قدرت ماندن” Barr سابق Verizon وکیل گفت. “ما و ما نزدیک ترین متحدان قطعا باید به طور فعال با توجه به این رویکرد است.”

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی استدلال کرد که Huawei به شمار امنیت ملی خطر و پکن backdoor را برای جاسوسی را. کلید متحدان از جمله بریتانیا تا حد زیادی نادیده گرفته, هشدارها, فشار کاخ سفید به در نظر گرفتن تاکتیک های جدید است. مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته “apoplectic” خشم و بوریس جانسون در یک تماس تلفنی بعد از بریتانیا نخست وزیر اعلام کرد که تصمیم به اجازه می دهد Huawei محدود نقش در ساختمان خود ملت را به نسل آینده شبکه های مخابراتی 5G, سباستین پین و کاترینا منسون در فایننشال تایمز گزارش.

یک Sonos بلندگو. (جان Brecher برای واشنگتن پست)

ایالات متحده تجارت تنظیم کننده تحقیقات به گوگل بعد از بلندگو ساز Sonos شکایت غول جستجو در محصولات وارداتی است که تجاوز در آن ثبت اختراعات لورن Feiner در CNBC گزارش . این تحقیقات می افزاید: به یک لیست در حال رشد از تحقیقات به گوگل شیوه های کسب و کار در دولت فدرال و در سطح دولت است.

ایالات متحده در تجارت بین المللی کمیسیون 45 روز برای تکمیل آن پروب خواهد شد که شامل یک جلسه با یک قاضی اداری. Sonos درخواست که این کمیسیون موضوع محدود بس-و-دست برداشتن از سفارش در واردات است.

Sonos واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر گوگل به اتهام نقض آن اختراع ثبت شده در ماه گذشته. این شرکت اجرایی پاتریک اسپنس همچنین شهادت در مقابل خانه آنتی تراست کمیته فرعی در مورد نگرانی های خود را.

گوگل را انکار اتهامات. “Sonos ساخته شده است اظهارات گمراه کننده در مورد سابقه کار هم” گوگل در بیانیه ای گفت به CNBC. “ما تکنولوژی و دستگاه های طراحی شده بودند به طور مستقل. ما انکار ادعای خود را با شور و نشاط خواهد شد و دفاع در برابر آنها.”

— اخبار بیشتر از بخش خصوصی:

خانه امنیت رئیس کمیته Bennie تامپسون (D-Miss.). (کارولین Kaster/AP)

نماینده دموکرات مجلس کمیته امنیت داخلی هشدار داد در برابر دولت فدرال متوقف کردن آن استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی دیروز کریس میلز رودریگو در تپه گزارش . مخالفت تشکر. Bennie تامپسون (D-Miss.) می تواند مانع تلاش های دو حزبی در مجلس برای تنظیم استفاده از سیستم های.

“ما نه کنجکاو در مردمی’ اتاق خواب. این صرفا یک روش شناسایی است که کمک می کند تا ما را امن نگه دارید,” تامپسون به خبرنگاران گفت: پس از یک جلسه در DHS استفاده از فن آوری است. “و من فکر می کنم که قرار نیست من در یک مهلت قانونی مسیر, اما آن را به من در این مسیر به ما به 100 درصد [دقت].”

دولت تحقیقات نشان می دهد که اکثریت تشخیص چهره سیستم کمتر دقیق استفاده می شود که در nonwhite افراد است.

تامپسون موضع قرار می دهد و او را در تقابل با خانه نظارت صندلی کارولین Maloney (D-n. y.) که اعلام کرد در جلسه ماه گذشته که او و Rep. جیم اردن (R-اوهایو) طرح به زودی معرفی قانونی که توقف دولت در استفاده از تکنولوژی.

— اخبار از بخش دولتی:

— اخبار فناوری تولید وزوز در سراسر وب:

— امروز:

  • جورج تاون قانون موسسه فن آوری و سیاست با همکاری جورج تاون قانون, تکنولوژی, نقد و بررسی خواهد شد شرکت میزبان daylong کنفرانس “انتخابات یکپارچگی در شبکه اطلاعات عصر روز جمعه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

— آینده:

  • خانه انرژی و تجارت کمیته میزبان یک جلسه “خودروهای: وعده ها و چالش های در حال تکامل فن آوری های خودرو” روز سه شنبه در ساعت 10 صبح

  • وزارت دادگستری برگزار خواهد شد کارگاه عمومی در واشنگتن دی سی در فوریه. 19, 2020 با عنوان “بخش 230 – پرورش نوآوری یا پرورش Unaccountability”

  • سیلیکون Flatirons میزبان خود “فن آوری, خوش بینی و بدبینی” کنفرانس Feb. 9 و 10 در دانشگاه کلرادو در دانشکده حقوق در بولدر. سخنرانان شامل ارتباطات فدرال کمیسر Michael O’Rielly و فدرال تجارت کمیسیون Rohit چوپرا.

  • کنگره جهانی موبایل می گیرد Feb. 24 تا 27 در بارسلونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im