مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.). (J. Scott Applewhite/AP)

Ctrl + N

دموکرات ها به نام رسانه های اجتماعی شرکت ها را به پایین یک ویرایش تصویری از مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) که به نظر می رسد شده اند ساخته شده توسط یک گروه از محافظه کاران جوان و سپس منتشر شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بحث این است که به احتمال زیاد فقط آغاز یک سال-بست طولانی بین شرکت های فن آوری و قانونگذاران در مورد انتشار و به اشتراک گذاری تغییر ویدئوها و عکس ها.

تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) که نشان دهنده دره سیلیکون تشکر. دیوید Cicilline (D-R. I.) که هلمز خانه تحقیقات آنتی تراست از فناوری بزرگ و دیرین پلوسی کارمند شد در میان صدای برجسته که به نام for Twitter و Facebook به اقدام علیه پلوسی کلیپ.

این تصویری بود که ویرایش آن را به نگاه مانند مجلس شد پاره تا یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار راست او پس از ادای احترام به مهمانان ویژه — از جمله فولی airman و یک خانواده نظامی بودن پیوست. (پلوسی, آیا پاره کردن سخنرانی اما در پایان از رئیس جمهور این اظهارات را در پاسخ به هر فردی خوش آمدید.)

از Khanna:

و Cicilline:

از درو Hammill, پلوسی, معاون رئیس ستاد:

فن آوری شرکت شده است نیروبخش برای این برخورد: آنها به تازگی شده اند ترسیم بیشتر سیاست های خاص در مورد چگونه آنها را به طرح محدود کردن گسترش خاصی دستکاری ویدئوها و عکس ها به عنوان فصل انتخابات می شود در جریان است اما این خاص تصویری از Pelosi به نظر می رسد به سقوط به یک منطقه خاکستری در جریان بحث در مورد آنچه که مسئولیت آنها را مجبور به محدود کردن گسترش دروغ در سیستم عامل خود را. کارشناسان در حال تقسیم در چگونه آنها باید یک رویکرد ساده لوح جعلی که نشان می دهد حوادث واقعی و فقط از آنها اتفاق افتاده است.

سوزان Nossel رئیس اجرایی از قلم امریکا رایگان-گفتار وکالت گفت:

دیو Karpf رسانه ها و امور عمومی استاد دانشگاه جورج واشنگتن گفت: همکاران من درو Harwell و تونی Romm که این ویدئو به وضوح به معنای گمراه کننده است. “همه ما می دانیم که تفاوت بین ویرایش چیزی به آن را روشن تر و ویرایش چیزی به آن را بیشتر فریبنده” او به آنها گفت. او گفت: در حالی که آن را نمی ممکن است نقض این شرکت سیاست باید آن را هنوز هم باید قرعه کشی خشم عمومی به عنوان “فاحش و نگران کننده است و نشانه ای از چیزی است که احتمالا بیشتر به آمده است.”

شرکت های متفاوت روش برای دست زدن به ویرایش و یا doctored رسانه ها. Facebook گفت: به خود جلب کرد و تونی پلوسی تصویری را نقض نمی کند سیاست های خود و سخنگوی اندی سنگ دفاع از این شرکت تصمیم به اقدام:

توییتر گفت: به خود جلب کرد و تونی که آن قوانین جدید در دستکاری رسانه ها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اثر پس از آن نمی تواند اظهار نظر در مورد این ویدیو. یک سخنگوی شرکت نیویورک تایمز گفت که توییتر خواهد شروع به استفاده از برچسب های مطلب “دستکاری رسانه ها” به شدت ویرایش ویدئوها مانند مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار قوانین جدید اثر را در 5 مارس.

یک چیز برای مطمئن شویم که: رسانه های اجتماعی شرکت باید بریس برای بیشتر مجادلات مثل این یکی انتخابات به عنوان فصل پیشرفت به خصوص اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تکیه به شدت در ویرایش ویدئوها و عکس ها به عنوان مهمات در برابر مخالفان سیاسی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: بار بیش از آخر هفته این ویدئو به وضوح یک تقلید مسخره امیز.

“اگر Nancy Pelosi, ترس, تصاویر از پاره کردن گفتار شاید او نباید پاره پاره کردن سخنرانی” تیم Murtaugh یک مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین گفت: بار.

جمهوری خواهان در ایران جنجال به کمک این ویدئو به دست آوردن کشش. از Rep. پل Gosar (R-Ariz.), که به نام و برای پلوسی به شدت انتقاد برای پاره کردن این سخنرانی:

شما در حال خواندن تکنولوژی 202 راهنمای ما به تقاطع تکنولوژی و سیاست است.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.). (سارا Silbiger/گتی ایماژ)

بیت: سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) قصد دارد به معرفی پیشنهاد امروز تعمیرات اساسی به کمیسیون تجارت فدرال سازمان وظیفه پلیس حفظ حریم خصوصی و آنتی تراست مسائل. هالی را longshot زمین است و آخرین نشانه آن است که قانونگذاران در واشنگتن در حال رشد مربوط به بیش از 100-year-old آژانس ندارد مجهز به تنظیم مدرن با تکنولوژی.

هالی می خواهد به اصل از بین بردن FTC و خانه آن در وزارت دادگستری. اما او در عین حال به معرفی قانون خاص و معلوم نیست که آیا دیگر قانونگذاران حمایت از چنین تهاجمی تعمیرات اساسی. اما دانشجوی سال اول اوباما سناتور ارسال پیام به شرکت های فن آوری است که او می خواهد به رهبری سرکوب در شیوه های خود را.

هالی معتقد ساختار جدید خواهد اطمینان حاصل شود که آژانس بیشتر پاسخگو به کنگره و صرف زمان کمتر درگیر شدن در اختلافات غیر ضروری بیش از حوزه قضایی است. این درگیری را تشدید بیش از سال گذشته به عنوان سازمان باز پروب به چند شرکت های فن آوری به عنوان وال استریت ژورنال که قبلا گزارش شده است.

“FTC کار نمی کند. این ضایعات در زمان جنگ های چمن با DOJ هیچ کس جوابگو نیست برای تصمیم گیری و آن را فاقد ‘دندان’ به پس از بزرگ فناوری شایع نقض” هالی در بیانیه ای گفت. “کنگره نیاز به انجام کاری درباره آن.”

هالی پیشنهاد خواهد قراضه FTC پنج شخص کمیسیون در حمایت از تنها یک مدیر که می خواهد پاسخگو به دستیار دادستان کل. FTC دیگر نمی خواهد قدرت را به نقد و بررسی ادغام; به جای آن پیشنهاد خواهد اعطای آژانس اقتدار برای ایجاد جریمه برای اولین بار مدنی جرائم و همچنین به ایجاد و اجرای قوانین “قوانین برای همکاری حمل داده ها و اطلاعات به حداقل رساندن.”

هالی را طرح می ایستد در تضاد به تلاش در میان دموکرات ها که پیشنهاد ایجاد یک سازمان جدید تنظیم مسائل مربوط به حریم خصوصی. ابتکار عمل خود را می آید به عنوان عضو مجلس نمایندگان در حال انجام خود را دو حزبی بررسی آنتی تراست مسائل. آنها به طرح موضوع یک گزارش در ماه های آینده.

آمریکا معاون دستیار وزیر سایبری و ارتباطات بین المللی و سیاست اطلاعات رابرت Strayer راست و Ajit Pai رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال. (مانو فرناندز/AP)

NIBBLES: سازمان از کنگره جهانی موبایل را صادر کرد محدودیت های جدید در چین شرکت کنندگان دیروز به دلیل نگرانی ها در مورد coronavirus برایان بخاری در TechCrunch گزارش . محدودیت های جدید اضافه کردن به نگرانی های رو به رشد شیوع بیماری می تواند نیروی برگزارکنندگان به انصراف از این رویداد سالانه یکی از بزرگترین تجمعات برای صنعت ارتباطات از راه دور.

GSM در انجمن انجمن بین المللی برای صنعت بی سیم است که سازماندهی MWC گفت: آن را به ممنوعیت تمام مسافران از هوبئی چین استان است که کانون شیوع کروناویروس. همه بازدید کنندگان از چین باید نشان دهد آنها بوده ام در خارج از کشور برای 14 روز قبل از این رویداد و همه شرکت کنندگان را به تصویب متوسط غربالگری.

بازدید کنندگان از چین شامل تنها حدود 5 درصد از شرکت کنندگان برای این رویداد سالانه است. به طور بالقوه بیشتر نگران کننده است این لیست در حال رشد از مشخصات بالا شرکت های دیگر حضور. آمازون, LG اریکسون و ZTE و انویدیا یک اسپانسر از این رویداد باید همه کشیده خواهد شد و یا ارسال کارکنان کمتر. (آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

رومینگ تلفن همراه است که غالبا با حضور مقامات ایالات متحده از جمله کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai که ذکر شده است به عنوان یک سخنران برای این سال کنفرانس MWC سایت.

دیوید Reinert برگزاری “س” نشانه انتظار در خط با دیگران برای ورود به یک کمپین تجمع با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (مت Rourke/AP)

بایت: Q-Anon, a pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری توطئه نشات گرفته بر روی سیستم عامل های آنلاین مانند 4chan و یوتیوب بلد است به آفلاین سیاسی جهان مایک McIntire و کوین Roose در نیویورک تایمز گزارش . راست جنبش که متهم به دولت عمیق بازیگران توطئه برای سرنگونی تهمت و برجسته دموکرات از کشتار کودکان به دست آوردن جدید برجسته در سال 2020 انتخابات است.

“این نشت از توطئه پردازی از دیجیتال تب مرداب به زندگی آفلاین است یکی از تحولات نگران کننده از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر که در آن رئیس جمهور خستگی ناپذیر تحت فشار قرار دادند و اساس توطئه برای تغییر شکل سیاسی روایات به شهوت و میل خود را” مایک و کوین نوشتن.

رئیس جمهور تهمت است نه به صراحت تایید توطئه اما او recirculated پست از QAnon هواداران در توییتر و دعوت برخی از پیروان آن به “Social Media Summit” در تابستان گذشته.

دیگر جمهوری خواهان بیشتر به صراحت تایید توطئه است. حداقل شش جمهوریخواه کنگره نامزدها و همچنین چندین دولت و سیاستمداران محلی را نشانه برخی از سطح از علاقه QAnon پس از 2018 مایک و کوین گزارش.

و پیروان این توطئه احتمالا خواهد بود یک منبع قوی از اطلاعات غلط به عنوان 2020 ریاست جمهوری. اخیرا QAnon طرفداران تحت فشار قرار دادند, اساس نظریه های آنلاین ارتباط لیبرال جورج سوروس میلیاردر به مسائل با نرم افزار در آیووا قفقاز.

— اخبار از بخش دولتی:

— اخبار از بخش خصوصی:

— اخبار فناوری تولید وزوز در سراسر وب:

— آینده:

  • خانه انرژی و تجارت کمیته میزبان یک جلسه “خودروهای: وعده ها و چالش های در حال تکامل فن آوری های خودرو” روز سه شنبه در ساعت 10 صبح

  • وزارت دادگستری برگزار خواهد شد کارگاه عمومی در واشنگتن دی سی در فوریه. 19, 2020 با عنوان “بخش 230 – پرورش نوآوری یا پرورش Unaccountability”

  • کنگره جهانی موبایل می گیرد Feb. 24 تا 27 در بارسلونا.

تامین امنیت انتخابات در نهایت هالیوود درمان این آخر هفته. آیووا قفقاز نخستین اسکار nod برای دموکرات ها’ فاجعه بار اجرای برنامه:

شنبه شب زنده نیز تا به حال با این افتضاح:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im