تکنولوژی 202: Coronavirus بحران را متوقف ضد تراست سرکوب در واشنگتن

دره سیلیکون می تواند فرار کند techlash حتی به واشنگتن خواهم برای پاسخ به جهانی همه گیر.

سراسیمگی از فعالیت ضد تراست در روزهای اخیر نشان می دهد که سیاستگذاران و تنظیم کننده هنوز هم در مجموعه نقد و حجم و قدرت گوگل و آمازون و Facebook.

یک مثال نخست: وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه به طور کلی وکیل هستند به احتمال زیاد به پرونده های حقوقی علیه این غول جستجو در ماه های آینده همکار من تونی Romm می نویسد. تگزاس دادستان کل کن پکستون در بیانیه ای گفت که دولت پروب به گوگل بود و نه “آهسته با بیماری همه گیر کوروناویروس.”

این نشانه آن است که بزرگ فناوری هاله اثر آن را به عنوان کمک دولت در طول coronavirus بحران در حال حاضر ممکن است محو شدن.

آن را تغییر نداده شرکت’ تصاویر در واشنگتن: پتانسیل دادخواهی تماس برای جلسات و بررسی دقیق از معاملات بزرگ در حال حرکت رو به جلو حتی اگر بسیاری از تکنولوژی کارشناسان معتقد بودند این بیماری همه گیر می تواند یک نقطه عطف است.

صنعت فن آوری شده است به طور فعال همکاری با دولت فدرال و مقامات دولتی را به شیر خود را وسیع داده های احداث مخازن را بهتر پیگیری گسترش coronavirus – و البته نگه داشتن دولت عملیات در حال اجرا و بسیاری از آمریکایی ها متصل طول گسترده مستندات. بسیاری از برجسته tech مدیران — از جمله بزوس مدیر اجرایی اپل, تیم کوک, الفبای اجرایی سوندار پیچای و Facebook اجرایی مارک زوکربرگ — خدمت در کاخ سفید را دو حزبی اجرایی گروه با تمرکز بر احیای اقتصاد است. (آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای آدرس مخاطبان در طول یک رویداد در هوش مصنوعی در میدان در بروکسل (عکس از آسوشیتدپرس/ویرجینیا مایو)

اما تنش شد بر روی صفحه نمایش کامل در این آخر هفته. در اینجا تحولات اخیر را تماشا کنید:

1. تنظیم کننده مصرف واضح تر هدف در جست-و-تبلیغات titan.

تنظیم کننده فدرال می تواند دادخواهی در برابر گوگل به عنوان به زودی به عنوان این تابستان تونی گزارش. و وال استریت ژورنال می نویسد که Paxton می گوید او می خواهد به بررسی گوگل پیچیده ، هر گونه اتهام خواهد بود قابل برگشت از دولت فدرال و مقامات یافته های هفت سال پیش که تکنولوژی تیتان به حال هر گونه نقض قوانین ضد تراست.

این مجله گزارش داد که دادستان کل William P. بر است ادامه داد: اولویت بندی گوگل پروب حتی به عنوان همه گیر است “پیچیده” کار زیرپا بسیاری از منابع به پروب. وزارت دادگستری شروع به گرفتن نگاه نزدیک در گوگل دوباره در سال گذشته هنگامی که آنها باز و گسترده به بررسی فناوری صنعت برق و مدارک درخواست شده از گوگل در پاییز. آن را هنوز روشن نیست چه اتهام تخلف وزارت دادگستری را مورد ممکن است تمرکز بر روی.

“من امیدوار هستم که ما آن را به ثمر اوایل تابستان” بر گفته این مجله در ماه مارس ، “و با ثمر منظورم زمان تصمیم گیری.”

این شرکت می گوید آن را در ادامه به تعامل با محققان. “تمرکز ما این است که بصورتی پایدار و محکم در ارائه خدمات است که کمک به مصرف کنندگان حمایت هزاران نفر از کسب و کار و فعال کردن افزایش انتخاب و رقابت” سخنگوی گوگل جولی Tarallo McAlister گفت: تونی.

2. آمازون مجموعه صحنه را برای مرحله نهایی مسابقات بیش از اینکه بزوس را شهادت در کاپیتول هیل.

قانونگذاران درخواست برای بزوس به شهادت در خانه تحقیقات ضد تراست به بزرگ شرکت های فن آوری. اما پاسخ این شرکت ساخته شده هیچ وعده در مورد اینکه آیا اجرایی خواهد شهادت, David McCabe گزارش نیویورک تایمز.

آمازون نیست ذکر نام خود را در سه صفحه نامه. به جای آن گفت که “آماده شده را مناسب آمازون اجرایی موجود به این کمیته برای رسیدگی به این مسائل مهم است.”

که می تواند چرخ ضامن دار تا قانونگذاران دموکرات’ فشار بر این شرکت. آنها قبلا تهدید به حکم بزوس اگر او به طور داوطلبانه به نظر می رسد. بزوس — بر خلاف مدیران ارشد در Facebook و Google — هرگز شهادت در کاپیتول هیل.

“ما درک پاسخ” Rep. David N. Cicilline (D-R. I.) رئیس مجلس آنتی تراست کمیته فرعی در بیانیه ای گفت: به بار. “همانطور که در نامه ما انتظار داریم آقای بزوس به شهادت که به نام و به طور کامل همکاری با این بررسی است.”

تنش به دنبال ژورنال گزارش می دهد که آمازون با استفاده از داده های انباشته از آن فروشندگان شخص ثالث در آن پلت فرم خاص خود را به توسعه محصولات با وجود گفتن قانونگذاران آن را بپردازد در چنین شیوه. قانونگذاران باید نگرانی این شرکت متعهد دروغ طول اولیه آن شهادت.

3. Facebook چهره جدید واکنش از قانونگذاران برای ساخت یک کسب طی این بیماری همه گیر.

قانونگذاران از هر دو طرف صدایی زنگ در مورد Facebook را اعلام کرد که این امر به دست آوردن Giphy یک موتور جستجو برای متحرک, تصاویر ویروسی شناخته شده به عنوان فایل های Gif. سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) و دموکرات سنسور. الیزابت وارن (D-جرم.) و ctq (D-Minn.) ابراز شک و تردید در مورد معامله آستانه را Makena کلی می نویسد.

هالی گفت: Facebook نباید خوراکی تا شرکت های بیشتری در حالی که آن را تحت تحقیقات آنتی تراست در هر دو فدرال و در سطح دولت است.

“Facebook نگه می دارد به دنبال راه های بیشتری را به ما داده” هالی در بیانیه ای گفت به آستانه. “فقط مانند گوگل خریداری DoubleClick به دلیل حضور گسترده در اینترنت و توانایی برای جمع آوری اطلاعات Facebook می خواهد Giphy پس از آن می تواند جمع آوری داده و حتی بیشتر بر ما.”

وارن گفت: مقابله خط نیاز برای دموکراتها قانونی که موسسه یک مهلت قانونی برای شرکت های بزرگ’ حصول به عنوان coronavirus افتضاح به بار اقتصادی ویران کردن.

“Facebook را اکتساب است و در عین حال مثال دیگری از یک غول شرکت با استفاده از همه گیر برای تحکیم بیشتر قدرت — این بار یک شرکت با سابقه نقض حریم خصوصی به دست آوردن کنترل بیشتر بر ارتباطات آنلاین” وارن سخنگوی گفت Makena.

Klobuchar به نام برای تنظیم کننده فدرال برای بررسی قرارداد. “بسیاری از شرکت ها از جمله برخی از Facebook را رقبای تکیه بر Giphy کتابخانه اشتراک گذاری محتوا و خدمات دیگر, بنابراین من خیلی نگران این پیشنهاد کسب” او در بیانیه ای گفت.

4. بیشتر کاخ سفید مخالفت می تواند در راه خود را به عنوان رئیس جمهور تهمت خود را ميگيرد توییتر حملات در این صنعت است.

آن را بلافاصله روشن نیست چه عمل ناروا با اشاره به اما آن را نشانه ای از حملات در صنعت فن آوری می تواند همچنان در طول یک گرم انتخابات سال است. رئیس جمهور به مدت طولانی متهم تکنولوژی غول بودن مغرضانه در برابر محافظه کاران و حتی به عنوان تکنولوژی مدیران وعده سیاسی گرایش ندارد بر تصمیم گیری آنها در مورد مطالب. رئیس جمهور خود را یکی از برجسته ترین کاربران توییتر و مبارزات انتخاباتی خود را در حال اجرا است گسترده دیجیتال مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد.

تکنولوژی میلیاردر Peter Thiel ممکن است عقب کشیدن حمایت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او مخالف با خود را coronavirus پاسخ.

معاون رئیس جمهور پنس و پی پال بنیانگذار Peter Thiel گوش دادن به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (Jabin Botsford/واشنگتن پست)

در Facebook عضو هیئت مدیره دخالت در مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مبارزات انتخاباتی شده است عملا وجود ندارد بیش از یک دوجین از مقامات و منابع نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: Lachlan کارترایت Asawain Suebsaeng و ترجمه Markay در روزانه وحش.

Thiel شرکت Palantir است سود کردن قراردادهای فدرال در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله اخیر کمک به مقابله با کروناویروس تجزیه و تحلیل داده ها. اما منابع نزدیک به Thiel گفت: روزانه وحش او را “نا امید” با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ های عمومی به این بیماری همه گیر.

با وجود اینکه یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته ترین اهدا کنندگان در سال 2016 Thiel هنوز برای کمک به گروههای کمپین یا ملی حزب جمهوری خواه کمیته فدرال انتخابات براده.

“او ارواح ما” ارشد سال 2020 تهمت کمپین منبع به آنها گفت. “اگر هر چیزی [جدید] اتفاق افتاده است, من شنیده ام در مورد آن.”

مقامات اروپایی در حال آغاز به آغوش گوگل و اپل تماس ردیابی فن آوری با وجود این شرکت محدودیت.

Meghan پک با این نسخهها کار در تماس با ردیابی هفته گذشته در فلوریدا وزارت بهداشت و درمان در شهرستان میامی-Dade. (Lynne Sladky/AP)

کشورها باید تغییر به نرم افزار غول’ رویکرد پس از ناکامی در ایجاد سیستم های خود را در برخی موارد سام Schechner و جنی عشق در وال استریت ژورنال گزارش. هدف این است که برای ساخت برنامه های بهداشت عمومی که پیگیری که آیا مردم در تماس با کسی که تست مثبت برای covid-19.

آلمان و ایتالیا و ایرلند را روشن به یک سیستم سازگار با اپل و گوگل تکنولوژی در هفته های اخیر. حتی اتحادیه اروپا را بالا فناوری دیده بان, Margrethe بازرگانی است تشویق اعضا به آغوش یک رویکرد غیر متمرکز به طوری که این منطقه می تواند یک رویکرد مشترک است که اجازه خواهد داد که برای برخی از سفر.

در همین حال مقامات در ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و کانادا همچنان به برخورد با اپل و گوگل بیش از تماس خود را ردیابی محدودیت.

مقامات بهداشت عمومی می گویند این شرکت در حال حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات محل است که می تواند کمک به آنها را جلوگیری از گسترش coronavirus Reed Albergotti و جلب Harwell گزارش. شرکت مقامات استدلال می کنند فن آوری خود را هرگز ساخته شده برای الکترونیکی کردن تماس ردیابی و به اشتراک گذاری اطلاعات محل را نقض حریم خصوصی کاربران است.

که سمت چپ است به مقامات بهداشت عمومی در برزخ است. دولت در داکوتای شمالی و, آلبرتا, کانادا تلاش کرده اند که برای ساخت برنامه های مستقل است که جمع آوری داده های بیشتر از اپل و گوگل اجازه اجرا به مسائل قابلیت. استقرار به اندازه کافی انسان تماس ردیابی داوطلبان نیز یک چالش است.

“ما در حال مرتب کردن بر اساس در نقطه که در آن ما فقط نمی تواند انجام دهد سنتی تماس با ردیابی. وجود دارد نه تنها نیروی انسانی گفت:” تایلر, Shelby, دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه ییل پزشکی و بهداشت عمومی در مدارس که در حال کار بر روی تماس با ما-نرم افزار ردیابی.

راست و نئو نازی ها گروه در حال گسترش نژادپرستانه و نادرست رسانه های اجتماعی پست های در مورد تیراندازی منجر به مرگ قربانی Ahmaud Arbery.

مردم واکنش نشان می دهند در طول یک تظاهرات در اعتراض به تیراندازی از Ahmaud Arbery. (جان Bazemore/AP)

این پست شامل الگوهای رفتاری و گرافیک است که به دروغ ادعا می کنند که Arbery سیاه هل دهنده بود که به ضرب گلوله در گرجستان, حمل چکش و یا پوشیدن چکمه به جای در حال اجرا کفش در زمان حادثه Souad Mekhennet گزارش. یک ویدیو از مرگ او به اشتراک گذاشته آنلاین موجب اعتراض و دو دستگیر شدند و متهم در تیراندازی.

سفید گرایان ایجاد کرده است یک جایگزین آنلاین روایت به حمایت از ادعای خود را ضد سفید تعصب در جامعه است. این گروه که همچنین جذب پست از نئو نازی ها همچنین محتوای به اشتراک گذاشته ابراز خشم است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام the killing “وحشتناک است.”

“White-گروه های ملی به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند یک روایت وجود دارد که یک بیماری همه گیر از سیاه و سفید در سفید جرم و جنایت در ایالات متحده آمریکا است که رفته گزارش نشده و این طرفین هستند ذاتا خشن و نشان دهنده یک especial تهدید به سفید گفت:” Cassie میلر تحلیلگر ارشد پژوهش برای مرکز قانون فقر جنوب. “سفید گرایان با استفاده از قتل Ahmaud Arbery بیشتر به سرپا نگه داشتن این روایت است.”

بین المللی تقلب حلقه به نظر می رسد swindling آمریکایی ها از بیکاری پرداخت در طول این بیماری همه گیر.

سهم مردم درخواست کار اطلاعات در نیمه ماه (ایلینوی وزارت امنیت اشتغال). (نم Y. Huh/AP)

این حمله به نظر می رسد کار خوبی شناخته شده نیجریه تقلب حلقه که ممکن است دسترسی به اطلاعات شخصی مورد نیاز به فایل ادعاهای دروغین از قبلی نقض با توجه به محرمانه آژانس خدمات یادداشت به دست آمده توسط نیویورک تایمز. این تلاش می تواند منجر به “ضرر و زیان بالقوه در صدها میلیون دلار” با توجه به این یادداشت.

بیشتر agency, اخبار:

Instagram معرفی ویژگی های جدید برای حمایت از بهداشت روانی و سلامتی در طول بیماری همه گیر.

این شرکت امروز اعلام کرد آن را نورد از راهنماهای که این شرکت می گوید کمک به مردم پیدا کردن دقیق و قابل اعتماد منابع برای موضوعاتی مانند مقابله با تبعیض است که نتایج حاصل از coronavirus راهنمایی در برخورد با اضطراب و یا احساس تنهایی و مقابله با غم و اندوه. اولیه همکاران عبارتند از بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی, آسیایی-آمریکایی کمیته عدالت دختران و پسران, Club of America, Hispanic Heritage Foundation, NAACP ملی اختلالات خوردن و ارتباط یونیسف و ما.

مدیر اجرایی صندوق ماساچوست خواستار ملی نوآوری سیاست در پاسخ به کوروناویروس.

“برای جذب سرمایه گذاری خصوصی سیاستگذاران باید در نظر ایجاد صندوق های سرمایه گذاری که در آن دولت خرس اولین دست دادن به توسعه و عقب استراتژیک فن آوری از جمله هوش مصنوعی و کوانتومی علوم” دیوید مک کورمیک می نویسد: در یک op-ed در بار مالی. “آنها باید افزایش R&D اعتبارات مالیاتی و ادامه تلاشهای دولت برای حذف موانع قانونی از جمله صدور مجوز شغلی مورد نیاز است.”

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk رو فریاد از دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن در این آخر هفته: Ivanka.

مشاور رئیس جمهور و اولین دختر را بازتوییت کرد یک صدای جیر جیر از مشک تشویق پیروان خود را به “قرص قرمز.” روشن نیست که دقیقا چه مشک به معنای اما این عبارت می آید از یک صحنه در “ماتریکس” که قهرمان است که مجبور به انتخاب بین مصرف یک قرص قرمز است که به این حقیقت آشکار و یا یک قرص آبی را ترک خواهد کرد که او را خوشحال جهل.

این ایده از “قرص قرمز” نیز تبدیل به محبوب در انجمن های آنلاین مانند Reddit به سیگنال اتخاذ جنسیتی و گاهی اوقات باورهای محافظه کار.

مشک که پس از آن, توییتی در مورد مصرف Nyquil و Dayquil با یک الگوی رفتاری از این فیلم می توانست شوخی.

اما اکران پیدا کند آن را خنده دار.

  • آسپن دیجیتال موسسه میزبان یک رویداد با Facebook را نظارت هیئت مدیره دوشنبه در 3 p. m.

  • داده ها و موسسه جامعه میزبان دیجیتال بحث در آینده از نیروی کار سازماندهی یکشنبه در 6 p. m.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما به مجازی سخنرانی به کلاس 2020:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>