تکنولوژی 202: برنی ساندرز است که هیچ دوست بزرگ با تکنولوژی. و او را نگه می برد.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) صحبت می کند به هزاران نفر از حامیان در طول یک تظاهرات در دورهام N. H. روز دوشنبه. (Salwan ژرژ/واشنگتن پست)

Ctrl + N

سان فرانسیسکوایالت و سناتور ” برنی ساندرز باریک پیروزی در نیوهمپشایر به معنی وجود خواهد داشت حتی بیشتر از توجه به تماس های خود برای مهار قدرت شرکت های بزرگ و میلیاردر مزایا در آنچه که او شین هوا به عنوان یک تقلب سیستم.

و پیام خود را باید به نگرانی در دره سیلیکون نخبگان.

این سناتور از ایالت ورمونت را هدف بالا در صنعت است که در حال حاضر در رفتن دفاعی: آمازون جی کارنی سخنگوی نوشت: یک op-ed در نیویورک تایمز در اوایل این هفته با عنوان “چرا برنی ساندرز ستایش آمازون است.” E-commerce غول تصمیم به پاسخ به ساندرز طولانی در حال اجرا انتقادات نشان می دهد که آنها در حال گرفتن سناتور تهدیدات جدی تر به عنوان ساندرز می شود احتمالي فرمانداران دموکرات اولیه.

کارنی بازگو تماس او با خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی در مدت کوتاهی پس از این شرکت پیاده آن حداقل دستمزد برای کارگران به 15 دلار در هر ساعت زیر شدید فشار افکار عمومی. کارنی خواست منتقدان به اذعان کرد: “وقتی که می آید به ایجاد شغل و افزایش دستمزد ارائه منافع و آموزش کارکنان برای بالاتر شغل پرداخت, آمازون انجام بسیاری از چیزهای خوب — برای اقتصاد و برای کارگران آمریکایی.” (آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

برخی از تکنولوژی سرمایه گذاران بیش از حد نگران هستند ساندرز اقتصادی پیام, هر چند آنها تا حد زیادی آرام شده است برای عموم و حتی به عنوان او به چارچوب سیاست های چنین مالیات بر ثروت. شکارچی راه رفتن یک شریک در Homebrew حمایت کرده است سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg هر مالی مبارزات انتخاباتی پرونده گفت: او شک و تردید خود را در مورد Sanders.

“از نقطه نظر اقتصادی من یک مؤمن در نمایشگاه بازار با یک شهروند خالص ایمنی صحافی زیر از جمله مراقبت های بهداشتی, آموزش های شغلی و مانند. ساندرز به نظر می رسید نشان می دهد که او را به شک و تردید از بازار مبتنی بر اقتصاد به طور کلی به طوری که نگرانی من است.”

در اینجا برخی از ساندرز
تکنولوژی-سیاست خاص موقعیت است که می تواند طلسم مشکل برای صنعت:

سناتور راکاملاسعی کنید به شکستن بزرگ با تکنولوژی.

ساندرز گفت: در سی و زنده رویداد در اوایل سال جاری که در Facebook به “قدرت باور نکردنی بیش از اقتصاد بیش از زندگی سیاسی این کشور بسیار خطرناک حس.” او همچنین گفت آمازون “در حال حرکت بسیار سریع به یک انحصار است.”

“من فکر می کنم ما نیاز شدید ضد تراست قانون در این کشور از آنجا که شما در حال دیدن — شما نام این منطقه که آیا این دارو آن است که آیا وال استریت آن است که آیا با تکنولوژی بالا — کمتر و کمتر عظیم شرکت داشتن آن بخش است.”

او همچنین گفت که تعیین یک دادستان که “آیا شکستن این شرکت های بزرگ.”

ساندرز است homing در این صنعت باارزش حقوقی سپر.

ساندرز دارای نشانه های او را یک نگاهی از نزدیک در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که کمک های مالی شرکت های با تکنولوژی مصونیت قانونی برای مردم مطالب پست در سیستم عامل خود را. او گفت: Vox.com شرکت “نباید محافظت از مسئولیت زمانی که آنها آگاهانه اجازه می دهد تا محتوای خود را در سیستم عامل است که به ترویج و تسهیل خشونت است.” او نشان داد از آن زمان به تجدید ارائه به نشانی گسترش نفرت سخنرانی آنلاین.

“بخش 230 نوشته شده بود و قبل از زمان عصر حاضر جوامع بیان و توسعه فن آوری پس از [من] را با کارشناسان و طرفداران به اطمینان حاصل شود که این بزرگ و شرکت های سود آور هستند مسئول برگزار می شود که فعالیت های خطرناک رخ می دهد در سازمان دیده بان خود را در حالی که حفاظت از حق اساسی آزادی بیان در این کشور و مطمئن شوید که گروه های جناح راست نمی سوء استفاده از قوانین و مقررات برای پیشبرد دستور کار خود.”

 او را مورد نقد و شرایط کار در عمده e-شرکت تجارت الکترونیک مانند آمازون است.

ساندرز به مدت طولانی حمایت برای درمان بهتر از کارگران در این شرکت بود و او در میان گروهی از سناتورها که به تازگی در نامه ای به بزوس انتقاد از تجارت الکترونیکی غول ایمنی به عنوان “ملال انگیز.” در این نامه ذکر شده در گزارش های رسانه ای اخیر chronicling جراحات در محل کار.

“ما مصرانه از شما برای تعمیرات اساسی این سود-در-تمام-هزینه های فرهنگ و فوری مراحل مشخص شده در این نامه را برای اطمینان از آمازون مدیران درمان کارگران خود را نسبتا و نیازی نیست آنها را به خطر سلامتی و ایمنی آنها در این دوره انجام شغل خود را” سناتور نوشت.

ساندرز به ارمغان می آورد یک چشم بحرانی به شرکت های فن آوری’ پرداخت مالیات.

سناتور انتقاد کرده است آمازون و Netflix برای پرداخت $0 مالیات در سال 2018 تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن قانون مالیات. اما بیشتر در حد متوسط دموکرات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را در آغوش این انتقاد در کمپین بلیزرز.

آمازون به عقب رانده و اشاره کرد که آن را پرداخت هر پنی آن مدیون است و مشکل این است که با قانون و نه خود شرکت.

سناتور چالش برانگیز است فرفره اقتصاد, حمایت از قانون است که می تواند شرکت را مجبور به reclassify پیمانکاران خود را.

ساندرز پشتیبانی AB5 یک قانون کالیفرنیا که به دنبال وادار کردن شرکت های مانند Uber Lyft و Postmates به درمان کارگران که الزامات خاص به کارکنان. این سناتور گفت: اجرای اقتصاد کارگران “را تکذیب کرد اساسی در محل کار حمایت و شانس مبارزه برای به دست آوردن دستمزد بالاتر است.” او را متهم کارفرمایان عمدا misclassifying کارگران به عنوان پیمانکاران به طوری که آنها نمی باید مطابق با اصول کار حفاظت.

“نرم و صاف کردن برنامه ممکن است غنی سازی شرکت های فن آوری و مدیران اجرائی خود را, اما این بدان معنی نیست که کسانی که مدیران باید یک راست به rip کردن کارکنان خود را” ساندرز نوشت: در سان فرانسیسکو کرونیکل op-ed در سال گذشته است.

ساندرز در ادامه به لذت بردن از برخی از حمایت های مالی میان رتبه و فایل دره سیلیکون کارکنان. Vox.com گزارش های او را جمع آوری پول بیشتری از کارکنان در شرکت های فن آوری از هر 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری. در ضمن بسیاری از سطح بالای اجرایی اهدا کنندگان پرتاب حمایت خود را پشت Buttigieg.

حتی اگر برخی از دره سیلیکون مردم نگران ساندرز سیاست های اقتصادی آنها مشاهده او را به عنوان یک جایگزین بهتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “من قصد دارم به سقوط در خط و با شور و شوق حمایت هر کس ظهور به عنوان نامزد دموکرات” پیاده روی گفت.

ساندرز “نگرانی واقعی برای شهروندان حتی اگر آن را شامل روش سیاست ممکن است من همیشه موافق با آن است که هنوز هم بدون شک بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن متعصب دزد سالاری” پیاده روی اضافه شده است.

شما در حال خواندن تکنولوژی 202 راهنمای ما به تقاطع تکنولوژی و سیاست است.

بیت: Tech کارآفرین اندرو یانگ کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری پس از نمایش ناامید کننده در نیوهمپشایر شب گذشته همکاران من دیوید Weigel و امی ب وانگ گزارش . یانگ کمپین تاکید کرد تهدید اتوماسیون به آمریکا شغل و او همواره کانون توجه در فن آوری های نوظهور از جمله هوش مصنوعی در بحث مرحله.

یانگ امضا سیاست یک فرم ماهانه $1,000 “آزادی سود سهام” یک پیشنهاد بر اساس مفهوم اساسی جهانی درآمد که برخی از دره سیلیکون آمار و ارقام را در آغوش گرفت. یانگ دست آورد حمایت از صنعت فناوری تیتان مانند تسلا اجرایی Elon Musk و توییتر اجرایی جک دورسی.

ق موسس و سرمایه گذار الکسیس Ohanian طرفدار UBI توییتی که یانگ بود “یک اجرای خوب.”

کارآفرین را بعید اجرا توسط آمار قوی آنلاین پس از حامیان که در زمان روی نام مورد #YangGang. یانگ هنوز به حمایت از نامزد دیگری.

کمیسیون تجارت فدرال رئیس جوزف سیمونز. (سوزان والش/AP)

NIBBLES: کمیسیون تجارت فدرال اعلام کرد که بررسی گذشته خریداری شده توسط Alphabet, Apple, آمازون, Facebook و مایکروسافت برای بررسی اینکه آیا آنها ممکن است نقض قوانین ضد تراست, همکار من تونی Romm گزارش . جدید تلاش خواهد نیروی این شرکت ها به دست بیش از یک گنجینه ای از اطلاعات در مورد چگونه آنها gobbled رقبای دهه گذشته و چه داده های به دست آمده از معاملات.

سوابق مورد ادغام بسیاری که در زیر آستانه که محاسن دولت بازرسی می تواند راهنمای FTC فکر آن را به عنوان ارزیابی نگرانی در مورد رویه ضد رقابتی در صنعت فن آوری.

“همه گزینه های ما روی میز” FTC رئیس Joseph J. سیمونز گفت: دیروز. که می تواند شامل “انهدام” ضد رقابتی ترکیب و ادغام. آن را نیز می تواند جرقه تحقیقات شکل شدیدتر مجازات و یا بی درنگ این کمیسیون به دنبال بیشتر اجرای قدرت از کنگره تونی گزارش.

وزارت دادگستری مقامات همچنین راه اندازی گسترده از پروب به غالب شرکت های فن آوری. مقامات خواهد بود در پالو آلتو کالیفرنیا امروز برای یک آنتی تراست کارگاه با سرمایه گذاران. خانه آنتی تراست کمیته فرعی نیز کاوش رقابتی شیوه از شرکت های فن آوری.

یک Huawei در نمایشگاه. (علامت Schiefelbein/AP)

بایت: چینی شرکت مخابراتی Huawei مخفیانه نگهداری می شود دسترسی به شبکه های تلفن همراه از طریقدرب پشتیبه معنای به طور انحصاری برای اجرای قانون مقامات ایالات متحده می گویند با توجه به Bojan Pancevski در وال استریت ژورنال . که جدی ترین و خاص اتهام مقامات ایالات متحده باید وارد علیه شرکت چینی که آنها در حال تلاش برای محدود کردن از نسل بعدی فوق سریع شبکه های بی سیم شناخته شده به عنوان 5G.

مقامات کاهش یافته است می گویند که آیا ایالات متحده مشاهده Huawei با استفاده از این دسترسی به, اما آنها گفت: طبقه بندی هوش را نشان می دهد آن را تا به حال توانایی برای انجام این کار از حداقل 2009. این شرکت همچنین موفق به فاش که دسترسی به مشتریان و یا به سرویس های اطلاعاتی در سازمان ملل که در آن این عمل مقامات گفت: Bojan.

“ما شواهدی وجود دارد که هواوی قابلیت مخفیانه برای دسترسی به اطلاعات حساس و شخصی در سیستم های نگهداری آن را به فروش می رساند و در سراسر جهان” مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت.

Huawei رد داستان گفت که آن “هرگز و هرگز به انجام هر کاری است که سازش و یا خطر انداختن امنیت شبکه و داده ها از مشتریان خود است.”

واشنگتن خصوصی خرید طبقه بندی شده هوش به متحدان برای ماه آن را به عنوان ramped تا تلاش برای متقاعد کردن کشورهای دیگر به ممنوعیت Huawei از خود 5G شبکه.

برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی و در عین حال با اشاره به داستان به عنوان شواهدی وجود دارد که اجرای قانون پشتی به تکنولوژی می تواند بهره برداری بیش از حد به راحتی با مجرمان و یا کشورهای دیگر — حفاری در وزارت دادگستری است که فشار برای شبیه دسترسی ویژه به ارتباطات رمز شده.

اوا Galperin مدیر امنیت سایبر در بنیاد مرز الکترونیک:

— رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال گرفتن بیشتر تهاجمی در نظر گرفتن ایران-حمایت اطلاعات عملیات با هدف swaying افکار عمومی در ایالات متحده و خارج از کشور. در حال حاضر از آن دولت ایالات متحده به نوبه خود گام می گوید: یک گزارش جدید از امروز .

“در ژانویه 2017 رسمی از مدیر ملی از هوش نسبت داده شده قابل نفوذ خارجی عملیات به روسیه است. در نزدیک به سه سال پس از ده ها بیشتر دروغ مبارزات انتخاباتی شده اند و علنا شناسایی شده و نسبت داده شده — اما تنها توسط شرکت های بزرگ مانند Facebook, Google و توییتر” نویسندگان این گزارش بنویسید. “آمریکا و سرویس های اطلاعاتی باید با کار رسانه های اجتماعی شرکت ها برای ویژگی های آینده نفوذ خارجی عملیات.”

این گزارش می آید به عنوان Facebook و توییتر امروز اعلام کرد که آنها در زمان پایین تعدادی از حساب های مرتبط به ایران همکار من تونی Romm گزارش.

این گزارش خواستار وزارت امنیت داخلی برای ایجاد یک آژانس بین دولتی است که ویژگی انتشار و نفوذ خارجی ، این نوع نامگذاری و شرمندگی است که سازمان های اطلاعاتی آمریکا خودداری از وقتی که می آید به حملات سایبری. اما شفافیت می تواند کمک به رفع ابهام ایران در جریان جنگ اطلاعات علیه ایالات متحده که در معنای جدید گرفته شده در یک زمان از تنش های سیاسی بین ایالات متحده و ایران.

“این دولت ایالات متحده تلاش کرده است عمیقا به آمده تا با یک پاسخ هماهنگ به این تهدیدات” امرسون T. Brooking, ساکن همکار در پزشکی قانونی دیجیتال آزمایشگاه تحقیقاتی اقیانوس اطلس و شورای همکاری نویسنده این گزارش گفت: ما محقق تونیا رایلی. “ریسک بیش از حد بالا برای این نوع از اسناد به سمت چپ به بخش خصوصی به تنهایی.”

— اخبار بیشتر از بخش دولتی:

توییتر آرم. (AP Photo/مت Rourke فایل)

— توییتر منتشر شده طرح خود را برای مقابله با اطلاعات غلط در مورد 2020 آمار امروز ماه پس از نمایندگان مجلس در نامه ای به رسانه های اجتماعی غول درخواست آن را به استادانه درست شده در چگونه آن را به رسیدگی به موضوع است. توییتر در حال حاضر ممنوعیت اطلاعات گمراه کننده در مورد مدنی حوادث از جمله سرشماری و انتخابات است. آن را در حال حاضر مصرف آن تلاش یک گام بیشتر با یک ابزار جدید است که باعث به کاربران برای جستجوی اطلاعات در سرشماری با لینک رسمی آمار سایت.

کاربران همچنین می توانید استفاده از ویژگی های گزارش این شرکت معرفی شده در ماه گذشته برای ساده کردن گزارش از انتخابات اطلاعات غلط به پرچم سرشماری اطلاعات غلط.

— اخبار بیشتر از بخش خصوصی:

— اخبار فناوری تولید وزوز در سراسر وب:

— آینده:

  • وزارت دادگستری برگزار خواهد شد کارگاه عمومی در واشنگتن دی سی در فوریه. 19, 2020 با عنوان “بخش 230 – پرورش نوآوری یا پرورش Unaccountability”

  • کنگره جهانی موبایل می گیرد Feb. 24 تا 27 در بارسلونا.

واشنگتن پست جفری A. فاولر رو دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از جدیدترین (و بسیار گران قیمت) سامسونگ گل سرسبد گوشی های هوشمند Galaxy S20, Galaxy S20 Plus و Galaxy S20 فوق العاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>