تیم رو به بزرگترین QB تصمیم گیری ورود به این سال و در پیش نویس NFL

وجود دارد یکی در نزدیکی یقین: Cincinnati Bengals با اولین انتخاب را جو نقب زدن به Heisman برنده جایزه از LSU. بسیاری بر این باورند دلفین میامی که دارای شماره 5 انتخاب در میان سه نفر اول سرآمد به پایان خواهد رسید تا با آلاباما توا Tagovailoa حتی اگر آنها را به تجارت به آن را انجام دهد. اما این است که یک چیز مطمئن?

لس آنجلس شارژر بعد از فراق با رودخانه ها و بردی کمتر New England Patriots عدم تاسیس استارت. خواهد شد این پلنگ پس از برخورد Foles می شود از مطالب با گاردنر Minshew دوم ؟ را با تیم های پیری ستاره های خود را برای جانشینان احتمالی در محل ؟

در اینجا نگاهی به تیم های با عمده کارفرمایی تصمیم گیری را در این پیش نویس است.

تیم بدون روشن استارت

Bengals: این حدس و گمان که نقب زدن ممکن است مانند جان Elway یا Eli Manning و تلاش برای دستکاری در پیش نویس با امتناع از بازی به صورت سینسیناتی پژمرده پس از او گفت: در NFL ترکیب در ماه فوریه که او در واقع می خواهد بازی برای Bengals اگر انتخاب شده توسط آنها. او قرار داده تا اعداد خیره کننده در فصل گذشته به عنوان LSU برنده کالج, فوتبال, حذفی مسابقات قهرمانی ملی. این تصمیم واقعی به سمت چپ برای Bengals این است که آیا آنها خواهد تجارت سابق استارت اندی دالتون در برخی از نقطه در طول پیش نویس است.

دلفین ها: وجود دارد بحث زیادی در فصل گذشته در میان فهرست خود را از بین بردن است که آنها تانک — احتمالا با قصد فرود Tagovailoa در آن نقطه به عنوان به احتمال زیاد انتخاب بالا در این پیش نویس است. اما پس از آن آمد ران آسیب است که برش های کوتاه Tagovailoa فصل و نقب زدن ستارگی.

دلفین ها در حال حاضر یک انتخاب جالب را. آنها دارای سه دور اول میدارد — Nos. 5 و 18 و 26 به طور کلی — و شش از بالا 70 انتخاب کند. پزشکی جمع آوری اطلاعات محدود شده است و coronavirus مربوط به محدودیت. دلفین ها می تواند تجارت برای Tagovailoa اگر آنها باور دارند که او هیپ صدا و نمی خواهید به خطر دیگر کارفرمایی-نیازمند تیم در مقابل آنها. آنها می توانند اقامت قرار داده اگر آنها می خواهند Tagovailoa و اعتقاد دارم که او می تواند در دسترس در شماره 5. و یا آنها می تواند انتخاب کردن برای اورگان جاستین هربرت اگر آنها با احتیاط از Tagovailoa فیزیکی وضعیت و یا به سادگی ترجیح می دهند هربرت.

شارژر: شارژر جدا با رودخانه پس از 16 فصل و شکست خورده در پیشنهاد خود را برای دریافت بردی. آنها باید به این نکته توجه کنید نشانه آن است که آنها در حال رفتن به ثبت نام نیوتن به جای صحبت کردن در مورد ترویج Tyrod تیلور به استارت. آنها شماره 6 انتخاب کنید و به خوبی می چرخاند به هربرت یا Tagovailoa بسته به اینکه کدام رهگذر میامی را انتخاب می کند اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا شارژر قوی به اندازه کافی در مورد محکومیت یا به تلاش برای تجارت راه خود را در مقابل دلفین ها.

Patriots: بعد از بردی عصر آغاز می شود, در حال حاضر, جارت Stidham و برایان Hoyer به عنوان مربی لایحه Belichick شروع کارفرمایی گزینه های. Belichick است نه معامله برای دالتون و یا ساخته شده یک حرکت به نیوتن و یا وینستون. وطن پرست هستند و در مقابل حقوق و دستمزد کلاه و تا به حال یک دسته از سربازان ترک در آژانس رایگان. با هر تیم دیگری این نگاه خیلی افتضاح بود یک بازسازی پروژه. اما آیا چنین چیزی با یک Belichick-مربی پرستان تیم حتی منهای بردی?

شده است وجود دارد گمانه زنی ها در مورد Belichick ساخت جسورانه تجارت به Tagovailoa. که به نظر می رسد کمی دور از ذهن داده شده تا چه حد پرستان را مجبور به رفتن از شماره 23. آن جالب خواهد بود اگر یوتا دولت اردن عشق در دسترس است برای میهن پرستان’ انتخاب و یا اگر آنها را انتخاب کنید به حرکت می کند تا نقاط چند تا. گرجستان جیک فروم واشنگتن یعقوب Eason و اوکلاهما را Jalen لطمه می زند و می تواند گزینه های در پیش نویس دوم بعد.

اتاق به تعجب

پلنگ: جکسون داد تا در Foles و داد و ستد او تنها یک فصل پس از توزیع او چهار سال $88 میلیون قرارداد در آژانس رایگان. Minshew تا به حال لحظات خود را به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته. اما کافی است به اعتماد که او را قابل اعتماد استارت?

نگاهی به آینده

Buccaneers: آینده در حال حاضر برای Buccaneers پس از همه در حرکت برای شش بار سوپر باول برنده است. اما بردی نوبت 43 در ماه اوت و در برخی از آنها شما باید به فکر می کنم در مورد کسی که می آید بعدی.

پرستاران: Brees تصمیم گرفتند در برابر بازنشستگی و دوباره امضا در دو سال معامله است. Taysom تپه طول می کشد به عنوان پشتیبان با بریج رفته است. آیا مربی شان Payton و مدیر کل میکی Loomis اعتماد که تپه را می توان Brees جانشین خواهد شد و یا آنها را یک حرکت برای قرار دادن یک جوان کارفرمایی در محل ؟

Steelers: بن Roethlisberger بازگشت از فصل گذشته آرنج صدمه; او تبدیل 38 در ماه مارس است. استیلرز از دست رفته پلی آف فصل گذشته با میسون رودلف و Devlin هاجز مصرف بیش از. آنها در حال حاضر Paxton لینچ و J. T. بارت در فهرست بیش از حد. آن را مشکوک است که هر یک از این گزینه ها باعث می شود مربی مایک Tomlin احساس بیش از حد اعتماد به نفس در مورد پست-Roethlisberger آینده.

Colts: رودخانه ها طول می کشد بیش از Jacoby Brissett که به ارث برده این کار زمانی که اندرو شانس ناگهان بازنشسته آخرین پیش فصل اما موفق به دریافت کلت به پلی آف.

شیرها: وجود تجارت حدس و گمان این offseason در مورد متی استافورد. او هنوز هم در دیترویت. شیرها می تواند تجارت را از شماره 3 را در نظر آنها یک کارفرمایی در برخی از نقطه در طول پیش نویس ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات