طالبان برگزار شد او را به گروگان گرفتند. در حال حاضر از آن او را دعوت به دوحه پیش از امضای قرارداد صلح.

دو مرد را سرنوشت به طور جدایی ناپذیری بودند سال گذشته زمانی که آنها منتشر شد به عنوان بخشی از یک زندانی که مبادله آزاد حقانی و دو دیگر در سطح بالا فرماندهان در ازای هفته و شهروند ایالات متحده Kevin King. هفته و پادشاه هر دو قبلا استادان دانشگاه آمریکایی در افغانستان ربوده شدند و در همان زمان هنگامی که افراد مسلح کمین SUV خود را در مرکز کابل.

سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد توییتی غیر منتظره عکس — یکی که سخت است تصور کنید که حتی چند ماه پیش از هفته و حقانی با هم در فرودگاه قطر در روز پنج شنبه و گفت: هفته وجود دارد برای حضور در انتظار امضای یک معامله میان طالبان و ایالات متحده است. هفته عینک شال و کلاه معمولا فرسوده در افغانستان در ولایت قندهار.

در یک تماس تلفنی با واشنگتن پست هفته گفت: او درخواست دعوت از طالبان برای حضور در این گردهمایی در دوحه و پرداخت برای حمل و نقل و اقامت خود را. مجاهد تایید کرد که هفته ها بود در قطر در دعوت از طالبان.

هفته گفت که او وجود دارد برای حمایت از غیر نظامیان که رنج می برد از طریق دهه جنگ را به عنوان به خوبی به عنوان “طالبان و همه کسانی که مایل به نگاه راه حل صلح آمیز به این طولانی در حال اجرا در جنگ است.”

او گفت: آن را به خصوص معنی دار به دیدار قطر که میزبان چند دور مذاکرات صلح میان امریکا و طالبان مذاکره کنندگان چرا که او اعتبار دولت قطر با پیشبرد روند صلح و کمک به امن خود آزادی است.

“من می خواستم برای نشان دادن حمایت از من برای دولت قطر که انجام چنین کار باور نکردنی و تجلیل برای آنها چون بدون آنها من نمی خواهد آزاد باشد و بدون آنها این روند صلح را ادامه داد و رو به جلو” او گفت:.

هفته تشریح جلسه این مرد برای کسی که با او رد و بدل شد به عنوان یک تجربه سورئال. حقانی ارائه شده او را با یک کلاه و روسری به عنوان هدیه به او گفت:, و هفته قصد دارد به هدیه او یک بومی استرالیا نقاشی و یک عطر ویژه او خریداری شده در عمان است.

“من بسیار فروتن است که او در واقع تبدیل شده تا در فرودگاه خودش شخصا به من خوش آمد می گوید و من صرف دو ساعت با او در صبح,” او گفت:.

این دو صحبت در مورد خود جدا تجارب در زندان با توجه به شباهت ها در مشکلات خود را بازگشت به حالت عادی خواب, برنامه مقابله با جمعیت های بزرگ و مورد استفاده قرار گرفتن به فن آوری های جدید هنگامی که آنها منتشر شد. “در آن بود که نوع اتصال ساخته شده آن را بسیار آسان به صحبت کردن به او” هفته گفت.

طالبان و آمریکا-حمایت نیروهای افغان در حال نزدیک شدن به پایان توافق-پس از هفت روز کاهش خشونت جلوتر از انتظار توافق صلح میان ایالات متحده و طالبان.

رئیس جمهور اشرف غنی اعلام کرد: برنامه ریزی آزادی طالبان زندانی در ازای هفته و پادشاه در ماه نوامبر گفت که او امیدوار است این حرکت خواهد پرش شروع “مذاکرات مستقیم” با طالبان. سه زندانی در افغانستان بازداشت همه متعلق به شبکه حقانی خشونت آمیز گروه مسئول چندین بالا مشخصات ربایی در سال های اخیر است. ایالات متحده فرستاده زلمای خلیل زاد به حال زمانی در پی انتشار این دو استادان او به عنوان مذاکره در مذاکرات صلح با طالبان.

دولت افغانستان آزادی حقانی بود یک امتیاز پس از زودتر اعلامیه که آزادی او را خواهد بود و برای عبور از “خطوط قرمز”است.

“من نفرت نیست آنها را در همه,” او گفت: در یک کنفرانس خبری هنگامی که او بازگشت به استرالیا. “و برخی از آنها را من احترام زیادی برای, و, و عشق بزرگ برای تقریبا.”

هفته روز پنجشنبه گفت که او آموخته است که چگونه به صحبت می کنند و برخی از پشتو در حالی که برگزار شده توسط این گروه و این که او دارای هیچ خشم را در برابر طالبان برای نگه داشتن او در اسارت. او گفت: تجربه خود را در نهایت الهام بخش او را به حمایت از صلح برای تمام مردم افغانستان.

“ما باید به جلو حرکت کند و این چیزی بود که من یاد گرفتم به آرامی در حالی که من زندانی زیرا زمانی که شما هیچ کنترلی بر زندگی خود و هیچ کنترل بیش از این که آیا شما زندگی می کنند و یا می میرند شما فقط باید به یاد بگیرند که اجازه رفتن از همه چیز,” او گفت:. “این تغییر من به طوری که ذاتا … در اوقات آن را دشوار است به یاد داشته باشید آنچه که زندگی مانند قبل از این.”

هفته بود که 50 در زمان آزادی او ساخته شده است که ظاهر عمومی پس از او آزاد شد و در نوامبر اما شاه بود که 63, نگهداری مشخصات پایین. در حالی که در اسارت طالبان هشدار داد که پادشاه بهداشت بود به سرعت رو به وخامت بود و او درد و رنج از جدی کلیه بیماری است. دو مرد ظاهر شد و در فیلم هم شفاعت منتشر خواهد شد و به نظر می رسد ناخوش.

اما روز پنج شنبه هفته و حقانی بودند هر دو همه لبخند ایستاده در کنار یکدیگر با دانش نه خواهد بود اگر نه برای دیگری.

شریف حسن در کابل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de