داستان کروز نیل که باعث بین المللی coronavirus شیوع

حسن نیت ارائه میدهد از خاویر Parodi

مصر و بهداشت کارگران در نزدیکی MS Asara یک رودخانه نیل کشتی کروز زمانی که مسافران داخل بودند آزمایش رمان coronavirus.

اقصر مصر — در زمان مصر مقامات بهداشتی در مورد آموخته coronavirus مورد در نیل کشتی کروز عفونت در حال گسترش در سراسر جهان است.

مدتها پیش در اواخر ماه ژانویه یک تایوانی آمریکایی مسافر در MS Asara حمل رمان coronavirus مقامات بهداشت گفت. اما این کشتی را حداقل چهار کشتی و حداقل 12 خدمه به نوبه خود به توان و حذف. تمام یا بعضی از آنها تا به حال کار بر روی کشتی در ماه فوریه و اوایل ماه مارس گفت: یک عضو خدمه تحت قرنطینه و ارشد سلامت رسمی در اقصر.

صدها نفر از مسافران خارجی از جمله ده ها تن از آمریکایی ها و مصری ها بودند که به طور بالقوه در معرض این ویروس بین اواسط ماه فوریه و اوایل ماه مارس — دراماتیک تصویر چگونه از یک, نادیده گرفته, عفونت, رمان coronavirus می تواند به سرعت تکثیر می شود و انجام شده در سراسر جهان است.

حداقل شش آمریکایی ها آلوده روی Asara بازگشت به مریلند با توجه به رژیم صهیونیستی است. لری هوگان به طور بالقوه بذر جوامع خود را با virus. دوازده نفر دیگر را گزارش آزمایش مثبت در منطقه هوستون. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در تماس با ده ها تن از دیگر آمریکایی بودند که روی Asara در ماه فوریه به تست آنها و یا از آنها بخواهید برای خود شده است.

حتی پس از مصر مقامات بهداشت اطلاع داده شد مارس 1 که تایوانی-آمریکایی بوده است حامل ویروس در حالی که در Asara و ممکن است آلوده به دیگران در کشتی این کشتی بادبان در 5 مارس در عین حال یکی دیگر از کروز در حالی که مصر مقامات بهداشت در انتظار نتایج آزمایشات بر روی خدمه.

سپس توسط یک آژانس مسافرتی آمریکایی است که کتاب نیل گشت تا به حال گفته شده توسط CDC که آمریکایی ها در اوایل کروز از Asara ممکن است آلوده شده اند. آژانس مسافرتی دروازه 1 تماس قایق اپراتور و سفارت مصر در واشنگتن با توجه به شرکت معاون رئیس جمهور برای بازاریابی مارتی Seslow. دروازه 1 مطلع شد که تمام خدمه حال آزمایش منفی برای این ویروس Seslow گفت.

“ما با توجه به اطلاعاتی که هیچ کس بیمار بود و همه خوب بود” Seslow گفت. “در عرض 24 ساعت به ما گفته شد ده ها بیمار بودند.”

اگر چه دروازه 1 در ابتدا اطلاع داد که خدمه حال آزمایش منفی Seslow گفت: این شرکت تصمیم گرفت که به آن دسته از مشتریان روی عرشه کشتی در مورد سی دی اطلاع رسانی و ارائه شده برای پایان دادن به سفر خود را. اما مسافران تصمیم به باقی می ماند در هیئت مدیره.

“دلیل ما تصمیم به ماندن در این کشتی است زیرا به ما گفته شد در ابتدا که خدمه بوده و تست شده و آنها تا به حال آزمایش منفی و کشتی بوده و ضد عفونی دو بار گفت:” امی Khamissian و 65 یک حقوقی از میامی. “ما که ما می تواند امن تر در این منطقه محدود باشد. ما در آن نقطه اطلاعات غلط.”

کمتر از یک روز بعد هنگامی که کشتی رسیده Cairo مسافران گلو و سوراخهای بینی شد swabbed و خون جمع آوری شد.

سی و سه نفر از آنها آزمایش مثبت از جمله حداقل سه آمریکایی و 16 سایر خارجی ها در علاوه بر این به 12 آلوده خدمه. آلوده مسافران و خدمه گرفته شد به یک بیمارستان در شمال مصر برای جداسازی و درمان است. بقیه از جمله 26 آمریکایی و حداقل 56 دیگر خارجی بودند قرنطینه در رگ.

خاویر Parodi

AP

روی Asara در اقصر مصر, یک منطقه تعیین شده برای آن دسته از نشان دادن علائم بیماری کروناویروس.

وحی

با 64 کابین راحت و دو سوئیت های Asara محبوب است با آمریکا و دیگر مسافران خارجی. آن را پنج عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از جمله عرشه خورشید و استخر شنا می تواند به عنوان بسیاری از 132 مسافر. دروازه 1 به تنهایی قرار داده شده به طور متوسط 35 مشتریان آمریکایی در هر هفته قایقرانی از ابتدای سال, از جمله آخرین سفر.

هر چهارشنبه حرکت کشتی در یک سفر دریایی بین جنوب شهر اسوان و اقصر. آمریکا مسافران در چهار سفر — خروج Feb. 12 فوریه. 19 فوریه. 26 Mar. 4 — در حال حاضر در نظر گرفته افراد مورد علاقه توسط CDC Seslow گفت:, و اضافه کرد که دروازه 1 بود که همکاری با آمریکا و مقامات بهداشت و وزارت امور خارجه ایالات متحده.

بازنشستگان پاملا آلن 69 و هارولد Allen, 72, پنسیلوانیا سوار Asara در فوریه. 26. آنها در مصر برای یک سفر تفکر آنها دور شدن از coronavirus جنجال و هیاهو. مقصد تعطیلات خود به نظر می رسید به رایگان از این موارد ظاهر در جای دیگر در جهان است.

“هیچ کس در مورد ویروس” پاملا آلن گفت. “ما آن را در اخبار, اما ما نیست نگران کرده است. آن را دور.”

اما نسبت به پایان کروز خود کارگران شروع به “پاک کردن مانند دیوانه,” او گفت:. “ما فکر نمی کنم هر چیزی از آن را در این زمان,” او گفت:. “ادراک به ما می گوید که آنها در حال حاضر می دانستند.”

زمانی که زن و شوهر پرواز بازگشت به خانه به پنسیلوانیا در مارس 5, ایالات متحده ماموران گمرک پرسید که آیا آنها تا به حال شده است در چین. زمانی که آنها گفت: آنها تا به حال به مصر سفر آنها دست تکان داد از طریق. تنها زمانی که آنها را دیدم که اخبار خود را در کشتی قرار داده شده است تحت قرنطینه آنها تعجب که آیا آنها هم باید در قرنطینه. نه نشان داد نشانه هایی از بیماری است.

خود شرکت تور دروازه 1 تماس خود را در بخش بهداشت محلی که به نام Allens و گفت: آنها را به ماندن در خانه. مقامات پوشیدن ماسک ، روپوش و دستکش نشان داد تا در درب خود را با کاغذ بازی به عنوان به خوبی به عنوان ماسک برای زن و شوهر را می پوشند.

“این می تواند بدتر” پاملا آلن گفت. “ما می تواند قرنطینه در مصر است.”

در تاریخ 6 مارس همان روز Asara میره به اقصر در آن آخرین کروز هوگان (R) گزارش داد که سه Montgomery County ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و گفت: همه آنها قرارداد آن را بر روی یک Asara کروز.

سه مسافران در حال بازگشت به ایالات متحده در فوریه. 20. در آن زمان آنها مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس در مارس 4, یکی بود با حضور در یک رویداد در نزدیکی فیلادلفیا آینده در تماس با دانش آموزان و معلمان از یک مدرسه محلی هوگان گفت. او اضافه کرد که منطقه مدرسه بعد بسته پنج مدرسه.

یکی دیگر از سه مسافران رفت و به یک رویداد در یک جامعه بازنشستگی در رککویلل و آمد در تماس با بین 70 و 100 نفر است. هوگان خواست هر کسی که با حضور در رککویلل رویداد برای تماس با یک پزشک تماس بگیرید و یا یک مریلند تدریس خصوصی در خانه.

او بعدها گفت: سه نفر دیگر از ساکنان مریلند — دو از Prince george’s County و یکی از مونتگمری — تا به حال آلوده شده است در Asara. حداقل 12 رمان-coronavirus موارد در منطقه هوستون مرتبط به کشتی که با توجه به هوستون کرونیکل.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 110 مورد از خارجی ها گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus اخیر پس از سفر توریستی در مصر از جمله نیل گشت. آنها عبارتند از شهروندان یونان و فرانسه و کانادا و آمریکا از چند کشور از جمله آیووا فلوریدا و کالیفرنیا. در ویرجینیا حداقل چهار coronavirus موارد مرتبط به نیل گشت. از آن شده است برای عموم افشا می شود, آیا کسانی که آلوده شده بود روی Asara.

مت Swider

AP

یک هواپیمای نظامی مصر منتظر به گردشگران که تست مثبت برای رمان coronavirus از اقصر به قرنطینه در مصر ساحل شمالی.

فرصت برای ویروس

این Asara کشتی اعم از دو تا هفت شب به طور معمول توقف در رودخانه نیل معبد شهرهای Edfu Kom Ombo و Esna. وجود دارد Asara مسافران شده اند که در تماس نزدیک با تعداد زیادی از معامله گران در بازار و همچنین صدها نفر از مسافران از قایق دیگر. هنگامی که آنها در اسکله قایق ها اغلب به شدت انتقاد کرد به هر یک از دیگر و Asara مسافران خواهد عبور کشتی های دیگر برای رسیدن به ساحل و مسافران از دیگر عروق خواهد بود و راه رفتن را از طریق Asara. خدمه کشتی های مختلف برخورد می کنند.

“اگر خدمه بوده است آلوده … آنها را مطرح خطری برای همه” یک اقصر سلامت رسمی گفت.

هیچ یک از 12 اعضای آلوده از Asara خدمه نشان داد علائم با توجه به مصر مقامات بهداشتی. آنها همه اعضای خانواده کارکنان که تمیز کابین شسته شسته و انجام توشه گفت: Luxor رسمی بهداشت و قرنطینه اعضای خدمه که هنوز در قایق و صحبت با تلفن.

برخی از آلوده خدمه رفت و در مرخصی به دیدار خانواده های خود گفت: قرنطینه اعضای خدمه که گفت او می داند که از هفت گونه موارد. خانواده او گفته شد آزمایش این ویروس هر چند او نمی دانست که نتایج. خانواده خود را هر چند تست شده است. و نه هر یک از معامله گران در نیل شهر بازدید Asara مسافران گفت: سلامت رسمی.

خاویر Parodi

AP

تجهیزات برای مسافران تحت قرنطینه به دلیل رمان coronavirus روی Asara در اقصر در مارس 10.

“اگر آنها تا به حال نشان داده شده است علائم آنها رفته اند به بیمارستان” او گفت:. “بیمارستان ما در اسوان دریافت نمی کنند تنها یک مورد.”

شیوع بیماری در Asara است torpedoed فصل گردشگری. شده است وجود دارد کاهش شدید در روزهای اخیر در تعدادی از گردشگران خارجی از آمدن به اقصر صفحه اصلی به معروف کرنک معبد و آرامگاه پسر پادشاه Tutankhamen و رها کردن در محلی درآمد.

Farrag یوسف, 49, یک راهنمای تور به تازگی حاضر کار بر روی یک کشتی کروز. “بسیاری از دوستان راهنمای تور می ترسند به عنوان خوب,” او گفت:. “ما از ترس ابتلا به کورونا.”

در Asara خدمه اعضای نگرانی در مورد آینده است. به قرنطینه اعضای خدمه — 30-سال-آشپز — دارای یک همسر و آنها در انتظار اولین فرزند خود. آنها و مادرش بستگی دارد خود را 200 دلار حقوق ماهانه از Asara.

اما در حال حاضر او را نگران او هرگز ممکن است پیدا کردن یک شغل. حتی اگر او را آزمایش کرده است منفی او ترس وجود دارد خواهد بود برای همیشه لطفا برای یک ننگ مرتبط با Asara. در حال حاضر بستگان خدمه بوده است مورد آزار و اذیت. “آنها در حال هدف قرار داده گفت:” آشپز که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او از ترس حمله به خانواده خود را.

‘آن را بسیار ضعیف ویروس’

این هفته در تلاش برای خنثی کردن نگرانی در مورد ویروس ها و جلب گردشگران به بازگشت مصر هیت مقامات در اقصر به طور تصادفی آزمایش بیش از 2400 نفر در هتل ها و در کشتی های کروز گفت: ارشد بهداشت رسمی. همه آنها آزمایش منفی, او گفت:.

“این بسیار ضعیف ویروس” او اعلام کرد.

که به اندازه کافی برای متقاعد کردن مصر مقامات بهداشتی برای پایان دادن به قرنطینه از 82 خارجی که برگزار می شد در هیئت مدیره Asara و ارسال آنها را به خانه حتی اگر پتانسیل جوجه کشی دوره که در طی آن آنها می تواند نشانه توسعه نیست حتی نیمی از بیش. یک روز زودتر به آنها گفته شده بود آنها خواهد بود آزمایش دوباره توسط مقامات بهداشتی با توجه به مسافران است.

همه آنها در سمت چپ مصر در پروازهای تجاری.

اشلی, کولت, یکی از مسافران سفر از اقصر به قاهره به دالاس. “آنها حتی بررسی متوسط در هر یک از فرودگاه” او گفت:.

هنگامی که او به خانه بازگشت او فرستاده تگزاس وزارت بهداشت به درخواست یکی دیگر از coronavirus تست امید به تایید می کنند که او هنوز هم ویروس رایگان اما بخش پاسخ داد که او نمی تواند دریافت یک آزمون از او نبود تجربه علائم کروناویروس بیماری است.

“آن را مانند بسیاری از افراد نیست آن را جدی بگیرید,” او گفت:.

Kornfield گزارش از واشنگتن است. ربکا قهوهای مایل به زرد در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im