با این نکته که چنین نقشه ها هستند و برای اکثر مطلق malarkey, دیگری وجود دارد که شبیه نقشه شناور در سراسر اینترنت است که به نظر می رسد برای اولین بار منتشر شده در سال 2018 است. و در حالی که بیشتر کشورهای با توجه به این نقشه ظاهرا علاقه مند با توجه به هویل سوپر باول مواد غذایی مانند فلفل قرمز (نه از آنها) و یا نرخهای مختلف (10) دیگران اصرار بر بودن تکمیل weirdos.

آلاسکا: سس گوجه فرنگی ترشی با گوشت گاو شیب

تا حدود 30 دقیقه پیش من نمی دانم این شد یک چیزی. اما یک جستجوی سریع در گوگل (که احتمالا غرق سی برای سال آینده Google Trends سوپر کاسه غذا نقشه) نشان می دهد که این بسیار چیز. در نتیجه برای اولین بار از یک وبلاگ به نام امر از قلب می پرسد در آن طولانی خوف به دستور العمل واقعی: “شما می دانید آن شوید ترشی پیچد? آنهایی که با گوشت گاو خشک شده کرم پنیر و سس گوجه فرنگی ترشی در این وسط ؟ شما آنها را بسته بندی و آنها را به تکه های کوچک خوشمزه ‘سوشی رول’ به دنبال گزش yumminess. آنها یک ضربه در تمام احزاب!”

عزیز آلاسکا خوان من نمی دانم کسانی که سس گوجه فرنگی ترشی پیچد. رک و پوست کنده, آنها را صدا هولناک حتی اگر سس گوجه فرنگی ترشی بی چون و چرای قهرمان سنگین وزن از ترشی های دنیا (bread-and-butter ترشی زباله ترشی). بسیاری از دستور العمل های برای سس گوجه فرنگی ترشی با گوشت گاو شیب تماس فقط برای سه مواد تشکیل دهنده اصلی: کرم, پنیر, گوشت گاو خشک شده و ترشی وجود اینکه انواع دیگری که اضافه کردن سیر و خامه ترش و/یا پیاز سبز. کسی جایی (آلاسکا ساکنان آن تسلیم شدن به جنون ایجاد شده توسط آن بیحس کننده انزوای جغرافیایی?) فکر کردم به این سه نامتجانس مواد غذایی و ترکیب آنها را به آنچه که من فقط می توانید تصور کنید که sourest, saltiest تثلیث در همه مواد غذایی است. نوچ.

آیداهو و نوادا و سیب زمینی:

بله ما فقط نشستن در اطراف و googling “سیب زمینی.” نه نوع خاصی از سیب زمینی — شما باید خود را russets و جواهر زمینی هندی و هانا شیرین و رز, فنلاندی و روسی خود را موز و قرمز خود را شست و خود را خارج از قرار دادن سیب زمینی بنفش — و یا حتی سیب زمینی-بر اساس دستور غذا برای سالاد و یا غذای مرکب از گوشت وارد. فقط “سیب زمینی.” در حالی که این است که احتمالا استاندارد اینترنت-جستجوی فعالیت در آیداهو من انتظار خیلی بیشتر از نوادا که خشک کازینو-شدید مناظر نشان می دهد نیست که چقدر در این راه از یک سیب زمینی مبتنی بر اقتصاد است.

Wyoming: گوشت چرخ

گاوچران گوشت گاو tartare ، در غیر این صورت وایومینگ می پیوندد آیداهو و نوادا در گوگل نمی سوپر کاسه ی دستور غذاها اما به سادگی پایه مواد تشکیل دهنده برای سوپر باول دستور العمل های.

داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی: سس پیتزا و سس مارینارا

من هرگز به هم داکوتای و در نتیجه غافل بود یا دولت حسرت به یادگیری بیشتر در مورد سس قرمز. اگر بار بعدی مواد غذایی-trend قطعه مورد رو به رشد پیتزا صحنه در پیر یا مینت در حال حاضر ما می دانیم چرا.

کنتاکی: فند

هنگامی که شما تصویر فند شما التماس کردن تصاویر هوشمندانه لباس مردم نشسته در اطراف یک گرم کاسه با تیز میله های چوبی و شاید برخی از نان یا سیب. آنها احتمالا گوش دادن به موسیقی جاز و شاید در سال 1978. شما نمی التماس کردن تصاویر از بوربن پر Kentuckians شدید brandishing کسانی که چوب پس از پاتریک Mahomes نمرات دیر به کشتن خود 49ers moneyline شرط (و اگر ما در حال جدی در اینجا آنها احتمالا تماشای 2012 کنتاکی-کانزاس NCAA tournament عنوان بازی است که آنها هنوز هم در DVR). افسوس که در اینجا ما هستند.

گرجستان: ژامبون بوقلمون و بولونیا زیر

من شما را نجات دهد, کلیک کنید, گرجستان: به ژامبون بوقلمون و (چرا؟) بولونیا زیر شما را برش ژامبون بوقلمون و (دوباره): چرا؟) بولونیا و پشته آنها را در برخی از مرتب کردن بر اساس از رول اضافه کردن پر کردن و انتخاب شما (Google “پر کردن” اگر مطمئن نیستید) بریزید و بخورید.

نبراسکا: پنیر خامه هالاپینیو همبرگر

اضافه کردن ترشی قرار داده و آن را در یک مخلوط کن و تو یک ضربه بزرگ در آلاسکا است.

می سی سی پی: لوبیا سبز با گوشت گاو سوپ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im