فرانسوا لنوار ایسنا

فرانسه اتحادیه های کارگری و کارگران در اعتصاب در طول یک تظاهرات در برابر فرانسه دولت اصلاحات در حقوق بازنشستگی قصد دارد در پاریس در ژانویه. 24.

پاریس — پس از خود را تا سال 2017 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, Emmanuel پاکسازی هرگز خود را پنهان می کردند جاه طلبی های بلند به لرزش فرانسه در یک راه بزرگ است.

سابق سرمایه گذاری های بانک پاکسازی منتقل کرده است فرانسه به عنوان “le شروع کردن ملت” و به نفع مخل شور و شوق از یک دره سیلیکون سرمایه داری در یک کشور که همچنین گرامی داشتن آن سن-سنت های قدیمی.

چیزی است که ظاهرا از روی میز. در اوایل ریاست جمهوری خود, پاکسازی موفق به ساخت آن را آسان تر برای فرانسه کسب و کار به استخدام و آتش کارکنان. و در اواخر سال گذشته او تنظیم مناظر خود را در آنچه شناخته شده در فرانسه به عنوان “مادر همه اصلاحات”— تعمیرات اساسی این کشور معروف سخاوتمندانه بازنشستگی سیستم یک جایزه که بازداشته بسیاری از پیشینیان خود.

پس از پاکسازی معرفی خود و اصلاحات پروژه — ساده گیج کننده سیستم از 42 بازنشستگی جداگانه طرح به یک امتیاز بر اساس سیستم — وجود دو ماه از فلج اعتصاب, کلاسیک, فرانسوی, فرم عمومی تئاتر است.

در دستور فرانسه از اتحادیه های کارگری و ملی و محلی خطوط قطار آمد screeching به توقف و حتی برخی از پروازها لغو شد به عنوان کارگران به خیابانها در اعتراض به تغییرات در حقوق بازنشستگی و ملی سن بازنشستگی.

پاکسازی شارژ جلوتر بدون در نظر گرفتن ارائه چند امتیاز اما نه هر که آنهایی که بزرگ و حملات عمدتا بیش از در حال حاضر.

اما همانطور که همه چیز به تدریج به حالت عادی بازگشت 42 ساله رئیس جمهور نمی تواند کاملا دیده می شود به عنوان ویکتور و نه می تواند به اتحادیه توان گفت که شکست خورده اند. در یک محیط سنگین و ضعف برخورد بین به طور فزاینده ای منزوی Élysée قصر و خیابان ها همچنان تنها در اشکال مختلف.

[آنچه رخ داده به زرد “جلیقه” جنبش را تکان داد که فرانسه…]

هر چند حمل و نقل به نظر می رسد حملات به پایان رسید هنوز هم وجود دارد مبارزات خشونت آمیز بین پلیس و تظاهر کنندگان.

چارلز Platiau

ایسنا

یک وکیل اعتصاب در پاریس در ژانویه. 29.

صحنه های ساخته شده است که عناوین هفته گذشته شامل نادر عینک: آتش, اعتراض دولت به تغییرات پیشنهادی به بازنشستگی خود را بسته مربع خاموش در برابر ملی افسران پلیس که با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب در برابر همکاران خود را. آتش نشانان رتبه در میان معتبرترین خدمتگزاران مردم در فرانسه.

این ماه پاکسازی اصلاحات پروژه خواهد شد در نهایت در نظر گرفته شود در مجلس که در آن ملزم به حمله توسط اعضای کوچک اما با صدای بلند مخالفت احزاب است. به احتمال زیاد پیوستن به مخالفان خواهد بود برخی از اعضای پاکسازی خود جناح République en Marche (“جمهوری در حرکت”) که دارای اکثریت مطلق در مجلس.

“هیچ برنده وجود دارد” گفت: Bruno Cautrès یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه پلیتکنیک دانشگاه در پاریس. “واقعا وجود دارد به نظر می رسد سوال که اجرایی نمی خواهید جواب در مورد این اصلاحات است. از جمله راه آن خواهد بود تامین شده و واقعیت های سود برای فرانسه است.”

واقعی مسئله Cautrès گفت: یکی از ارتباطات است.

“تعدادی از کلیشه ها در مورد فرانسه قابل توجه است که ما هرگز, مبارک,” او گفت:. “اما آن را به درک که ما یک کشور که در آن سیاسی و اجتماعی جنگ مهم است. به گوش پرسش از عدالت اجتماعی بسیار مهم است. و برای لحظه ای پاکسازی شود و این توضیح روشن است که اصلاحات خود را خواهد شد در امتداد آن خطوط.”

نیمه اول پاکسازی ریاست جمهوری مشخص شده است تقریبا ثابت ماند. برای اولین بار اصطلاح “جلیقه های زرد” در سال 2018 و 2019 یک آمورف جنبش که بسیج در برابر یک بحث مالیات بر کربن. بعد آن را تبدیل به یک قیام عمومی علیه نابرابری های اجتماعی به طور کلی و پاکسازی خود را هنگامی که Élysée انصراف مالیاتی در سوال.

[چرا خوانندگان اپرا و باله رقصنده در اعتراض پاکسازی]

در ارتفاع زرد جلیقه معترضان شکست فروشگاه ویندوز در سراسر پایتخت فرانسه و حتی تخریب محبوب بناهای تاریخی مانند Arc de Triomphe.

کارولین بلومبرگ

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی صحبت می کند پس از بازدید از SAFT کارخانه در Nersac فرانسه در ژانویه. 30.

پس از آن آمد های اخیر حمل و نقل اعتصاب طولانی ترین مستمر اعتصاب فرانسه دیده می شود در دهه. در اوج فصل کریسمس این حملات قطع سفر برای صدها نفر از هزاران نفر از مردم. برخی از کارگران در خانه مانده و تعدادی از کسب و کارهای کوچک و حتی اعلام کرد که آنها بسته شد.

اخیر حملات خود گرفته اند تلفات و طنز این است که مقدمه ای از پاکسازی نرم افزار-کسب و کار اصلاحات ممکن است را ساخته اند “لو شروع کردن ملت” کمتر-مقصد جذاب برای سرمایه گذاران خارجی نسبت به قبل از آن بود.

روز جمعه فرانسه موسسه ملی آمار و مطالعات اقتصادي (INSEE) منتشر شد چهره ها در رشد اقتصادی این کشور طی سه ماهه چهارم سال 2019. تولید ناخالص داخلی کاهش یافت .1 درصد در سه ماهه آخر سال 2019 در مقایسه با یک .3 افزایش در سه ماهه سوم.

دولت فرانسه اذعان کرد شیب, اما آن را می بیند به عنوان موقت است.

این حملات در ماه دسامبر قرار دادن ترمز در فرانسه رشد در سه ماهه آخر سال 2019 گفت: Bruno Le Maire فرانسه وزیر امور مالی. “برخی از زیرساخت های ما مانند پورت شبکه راه آهن و بنزین انبار نهفته بودند.”

دولت زمین آن پروژه اصلاحات به عنوان لازم Cautrès گفت: اما با توجه به تعداد از جزئیات پیچیده آن شامل آن شکست خورده است برای توضیح به متوسط رای دهندگان چه آن معنی خواهد بود.

“هیچ کس در میان ما در فرانسه است که قادر به می گویند که دقیقا آنچه در آن است در مورد.”

ادامه مطلب

نظر: فرانسه باید روی چیزی حساب کردن با آن سابقه در الجزایر. آن را خیلی دیر است.

فرانسه را پاکسازی می خواهد به آن را سخت تر برای رسیدن به E. U. باشگاه

فرانسه حملات توضیح داده شده

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de