دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد کرد در دموکرات ها در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که در آن او مارک مخالفان را “دروغگو” — استارک در مقایسه با دیدگاه رئیس جمهور سابق بیل کلینتون به هنگامی که او تبرئه توسط سنا.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که تبرئه شده توسط سنا در روز چهارشنبه صحبت کرد در شرق کاخ سفید در یک آدرس است که از آن ساخته شده خود را پاک کردن دیرینه نظرات خود را استیضاح بدون تغییر بودند.

“ما را از طریق جهنم ناعادلانه. من هیچ کار اشتباهی انجام داد او گفت:” توضیح یک بار دیگر او معتقد است که تماس تلفنی با اوکراین است که موجب نگرانی منجر به استیضاح استعلام شد “کامل”.

“آنها در زمان یک تماس تلفنی بود که کاملا مناسب تماس بگیرید. من اسمش را کامل تماس به دلیل آن بود. و آنها مرا به مراحل نهایی استیضاح. اما در حال حاضر ما که زرق و برق دار, کلمه, من هرگز فکر نمی کردم یک کلمه را صدا خیلی خوب است. آن را به نام کل تبرئه. مجموع تبرئه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نگه داشتن یک کپی از واشنگتن پست شامل یک تیتر اعلام شده بود “تبرئه” رئیس جمهور پیشنهاد را به همسر خود Melania Trump “ما می توانیم که در خانه عسل و شاید ما در این قاب” و به شوخی آن را “تنها خوب تیتر من تا به حال در واشنگتن پست“.

بحث در مورد پرس و جو تهمت و گفت: “این بد فاسد, آن, کثیف, پلیس وجود دارد leakers دروغگو. باید آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

رئيس جمهور در جشن نگرش در پی سنا تبرئه خودنمایی میکند متفاوت از رفتار رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سخنرانی که زیر خود را تبرئه توسط سنا در 199 زده حزن انگیز وتر.

“من می خواهم بگویم دوباره به مردم آمریکا چگونه عمیقا متاسفم من برای آنچه که من گفتم و اصلا به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا” آقای کلینتون گفت او در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید پس از تبرئه توسط سنا در سال 1999 پس استیضاح به اتهام شهادت دروغ و انسداد عدالت است.

“من نیز با فروتنی و بسیار سپاسگزار برای حمایت و نماز من دریافت کرده اند از میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیش از سال گذشته. در حال حاضر من از همه آمریکایی ها و من امیدوارم که همه آمریکایی ها در اینجا در واشنگتن و در سراسر سرزمین ما دوباره خودمان را اختصاص به این کار خدمت به ملت ما و ساختمان های آینده ما با هم.

“این می تواند و باید در یک زمان آشتی و تجدید برای امریکا” او به این نتیجه رسیدند.

“به اعتقاد من هر کسی که می پرسد برای بخشش, برای, آماده به آن را آقای کلینتون سپس افزود: در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا او می تواند “ببخشید و فراموش نکنید”.

بیل کلینتون در واکنش به تبرئه

آقای کلینتون مختصر آدرس بالغ کمتر از دو دقیقه از جمله پاسخ به سوال خبرنگار.

در مقايسه با آقای ترامپ که توانایی به نوبه خود یک مختصر فشار جمعیت به مقاصدشان کنفرانس باعث خنده از همکار رهبران جهان در ناتو در سال گذشته سخن گفت در جلسه کاخ سفید برای بیش از یک ساعت.

در طول سخنرانی خود او نه تنها خطاب به استیضاح تحقیق — که او را حفظ کرده است از زمان آغاز به کار خود به عنوان یک “جادوگر هانت” — اما مشکلات او معتقد شده اند بی ارزش foisted بر او توسط دموکرات ها از جمله “sleazebag James Comey” و روسیه شد.

در بیش از یک ساعته سخنرانی رئیس جمهور همچنین با لمس بر روی بیس بال استعاره تشکر طیف وسیعی از مردم و به یاد می آورد 2016 ایمیل پروب مربوط به قدیمی خود را رقیب سابق وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de