گسترش coronavirus است که سازندگان فیلم مجموعه و بسته شدن تئاتر در خارج از کشور

“از فراوانی از احتیاط برای ایمنی و رفاه ما بازیگران و خدمه و تلاش های محلی ونیزی دولت برای توقف تجمعات عمومی در پاسخ به تهدید coronavirus ما در حال تغییر طرح توجیهی تولید” یک نماینده از پارامونت پیکچرز در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت کار در کنار سلامت و مقامات دولتی به عنوان آن را تکامل می یابد.”

Coronavirus در حال حاضر تعطیل بسیاری از چین و آن صنعت فیلم و مقامات با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت و دیگر سازمان های این هفته گفت: آن را “اجتناب ناپذیر” است که این ویروس را در اینجا.

چین بزرگترین بازار فیلم در خارج از ایالات متحده و داخلی صنعت فیلم می تواند به شدت تحت تاثیر قرار اگر گسترش ویروس در داخل کشور.

برخی از فیلم های مدیران در حال حاضر واکنش. در علاوه بر این به توقف تولید در “ماموریت: غیر ممکن هفتم” پارامونت است به طور نامحدود به حالت تعلیق در چین انتشار “سونیک خارپشت” است که مسلط داخلی دفتر جعبه. انتشار “Dolittle,” “سال 1917” “جوجو خرگوش” و “زنان کوچک” وجود دارد نیز معلق شده است. تبلیغاتی تور و برتر به جای برنامه ریزی شده در ماه آوریل برای آخرین فیلم جیمز باند “هیچ زمانی برای مردن” در حال حاضر لغو شده است.

در اخیر درآمد تماس Imax اجرایی ریچارد Gelfond گفت: شرکت “مواجه سر بادها در چین در اوایل سال جاری با توجه به coronavirus” ساخته شده است که برای یک “سخت شروع” برای سال 2020 است. “در حالی که coronavirus جدی در کوتاه مدت چالش ما آن را به عنوان نادر, out-of-the-رویداد عادی که در نهایت تصویب,” او اضافه شده است.

یک تحلیلگر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به کاندید به نام وضعیت یک “بزرگ” و گفت: پست وجود دارد این است که بهت و حیرت در صنعت فیلم تا حدی به دلیل چگونه بی سابقه ای از این وضعیت است. “ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این و ما نمی دانیم که طول خواهد کشید,” او گفت:. “چین در حال حاضر یک بخش بسیار بزرگتر از کلی باکس آفیس از زمانی که سارس رخ داده است.”

قبل از وقوع چین بود و انتظار می رود به پیش افتادن از ایالات متحده آمریکا به عنوان بزرگترین بازار فیلم در جهان در این سال با توجه به Riley B. FBR تحلیلگر اریک خطابه.

مشكل این است که چین شروع سازندگان: سینما فقط قبل از سال جدید قمری زمانی که آنها در طول تاریخ ببینید بیشترین ترافیک پا. همانطور که اشاره شد در هالیوود خبرنگار “بلیط درآمد در چین در سه هفته پس از خاموش شدن بالغ بر فقط $3.9 میلیون, در مقایسه با $1.52 میلیارد دلار در همان کشش سال گذشته است.”

Studios ارائه شده با چند انتخاب های دشوار است. آنها می توانند با انتشار یک فیلم به یک کشور نیست که رفتن به سینما (و در اکثر موارد قادر نیست). آنها به تاخیر می توانید یک فیلم در امیدوار است که آنها قادر خواهید بود به بعد از انتشار آن در چین ساخت آن موضوع را به این کشور محدود کننده سیاست های وارداتی فیلم. (به عنوان پیتر Schloss, مدیر عامل شرکت در CastleHill شرکای پکن مبتنی بر بانک متمرکز بر صنعت سرگرمی گفت: هالیوود خبرنگار “وارد کردن فیلم به احتمال زیاد به رنج می برند در این تغییر زمان به عنوان ما به انتظار چینی فیلم برای دریافت اولویت است.” به علاوه به عنوان خطابه اشاره کرد حتی اگر هر فیلم در نهایت در چین منتشر شد علاقمندان به سینما ممکن است بلافاصله احساس راحتی عجله به بازگشایی تئاتر.) و یا آنها می توانند با ارسال یک فیلم مستقیما به تصویری و یا جریان, خدمات, معنی آنها احتمالا هرگز جبران هزینه های تولید بسیار کمتر نوبه خود سود. (این است که بعید خطابه گفت: آن را به عنوان “خواهد تنظیم یک سابقه بد است.”)

تحلیلگران به نظر می رسد اعتماد به نفس است که وضعیت فعلی یک weatherable طوفان برای این استودیو است. آنچه می تواند به طور بالقوه ویرانگر داخلی استودیو گسترده شیوع در ایالات متحده آمریکا یکی نگه می دارد که افراد منزوی در خانه های خود.

“خطر واقعی با بازار داخلی است که اگر ما دیدن تئاتر تعطیل بود ما دیده ایم در بازارهای بین المللی است. آیا ما به نقطه ای که در تئاتر هستند در واقع بسته شدن و یا جایی که مصرف کنندگان احساس نمی راحت با رفتن به مکان های که در آن مردم تجمع?” خطابه خواسته اشاره به این که “که در آن قیمت سهام هستند آمار در روز گذشته آن را تئاتر سهام پارک سهام و مکان های که در آن مردم جمع.”

او تاکید کرد: “در این نقطه آن را درک خطر بیشتر از خطر واقعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im