مردانی که مشغول به کار در مردسالار مشاغل و بیکار شد به احتمال زیاد برای گرفتن شغل در زن تحت سلطه صنایع از مردانی که تغییر شغل بدون فاصله در اشتغال محققان دریافتند.

“یکی از بزرگترین takeaways است که شرایط اقتصادی واقعا مهم برای اینکه مردان به زن تحت سلطه مشاغل گفت:” جیل Yavorsky یک جامعه شناس در دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت که همکاری و نوشت: مطالعه است. بیکاری او گفت: “ممکن است به عنوان یک ماشه رویداد که آنها را تشویق به در نظر گرفتن جایگزین های جدید.”

آخرین شغل گزارش نشان داد که زنان بیشتر از مردان در میان حقوق و دستمزد مشاغل برای بار دوم تقویت شده توسط شغلی بالاتر رشد به طور سنتی زن در زمینه هایی مانند بهداشت و آموزش و پرورش. (این ارقام را شامل نمی شود کارگران خود اشتغال یا farmworkers — مردان هنوز هم بیشتر از زنان و در کل نیروی کار است.) این صنایع در حال رشد سریع تر از رشته های تحت سلطه مردان نظیر تولید و محصولات تولید.

کریستین ویلیامز, یک جامعه شناس در دانشگاه تگزاس در آستین است که تحقیق چه اتفاقی می افتد هنگامی که مردان وارد مشاغل توسط زنان گفت: او دوست داشت نویسنده شرح بیکاری به عنوان یک “شوک است.” “شما باید به نحوی خارج از روال خود را. اگر شما فقط نشسته وجود دارد صحبت کردن با یک مشاور ممکن است پرش در شما است که شما می خواهید به کار در مراقبت های بهداشتی اما ما در یک اقتصاد در حال حاضر که در آن [هر کس] تا به بسیاری از گزینه های.”

مطالعه منتشر شده در شماره ژانویه مجله پژوهش های علوم اجتماعی مورد بررسی قرار هشت سال از داده ها از اداره آمار ایالات متحده را بررسی درآمد و برنامه مشارکت. آن را یافت که در میان مردانی که مشغول به کار در مردسالار صنایع و یا کسانی که با مخلوط جنسیتی حقوقی واجد شرایط و پس از آن بیکار شد — 19 درصد تصمیم به رفتن به زن تحت سلطه مشاغل. در میان مردان که تجربه از دست دادن شغل فقط 12 درصد ساخته شده مشابه حرکت می کند.

این مطالعه همچنین نشان داد که مردانی که رفت به زن تحت سلطه شغل نه تنها شد به کار دوباره آنها همچنین با تجربه به طور متوسط 4 درصد افزایش دستمزد و افزایش در “پرستیژ” امتیاز از شغل خود را در مقایسه با یکی از آنها قبل از آنها شغل خود را از دست.

Yavorsky ذکر شده یک زن و شوهر ممکن است توضیحات. یکی ممکن است که مردان در حال حاضر به موقعیت انگ عنوان “یقه” شغل تنها اگر آنها جبران می شود بسیار بیشتر از طریق پرداخت و یا وضعیت. دیگر می تواند باشد که برخی از مردان در نمونه شد که بیکار بودند در مشاغل است که پرداخت می شود حتی کمتر از آن ،

رشد در زن تحت سلطه مشاغل تا حد زیادی شده است در پایین و بالای دستمزد مقیاس با مشاغل مانند خانه بهداشت دستیاران در پایان کم و پرستار شاغل در پایان بالا Yavorsky گفت. در ضمن کارهایی که باید مدت طولانی ارائه یک مسیر به طبقه متوسط در حال گرفتن گود با بیش از 2.1 میلیون اداری پشتیبانی و حمایت از مشاغل ریخته و پس از سال 2000 است.

مایک بخش که به تازگی به پایان رسید برنامه کارشناسی ارشد برای تبدیل شدن به یک پرستار پزشک پس از 11 سال به عنوان یک اورژانس و بخش مراقبت های ويژه, پرستار, تصمیم به رفتن به پرستاری پس از گذاشته شدن به عنوان یک میدان نفتی roughneck در سال 2000 مشغول به کار برای یک شرکت حفاری در خلیج مکزیک است. او در اطراف برای چند سال سوخت رسانی هواپیما مشغول به کار در یک کارخانه کاغذ سازی و انجام شغل برای یک شرکت برق در نهایت قبل از واجد شرایط برای کمک های مالی و وارد شدن به مدرسه در سال 2003.

او تا به حال علاقه به پزشکی — اما او گفت که او تا به حال به نگاه گذشته کلاله در ارتباط با مردان رفتن به پرستاری. “من که قرار بود از شغلی به شغل [که در آن] وجود دارد یک سقف درآمد من نمی تواند از طریق شکستن” گفت Ward, 43, که مستقر در فورت ورث و در حال حاضر با شش چهره و به عنوان معاون رئيس جمهور از انجمن آمریکایی برای مردان در پرستاری. “نزدیک ترین دوستان — آنها برخوردی خشن روبرو به من کمی, اما آنها نه خنده دیگر.”

Yavorsky است مراقب باشید به یاد داشته باشید که “بیکاری است نه یک استراتژی مناسب برای گرفتن بیشتر از مردان به زن تحت سلطه شغل است.” اما او گفت: کارفرمایان ممکن است بخواهید به تجدید نظر در چگونه آنها پرداخت شغل به طور سنتی در نظر گرفته زنانه یا مردانه از قبیل منابع انسانی و امور مالی.

در واقع یک رکود اقتصادی با بیکاری گسترده اتفاق افتاده است که مدتها پیش نمی — اما تا به حال نسبتا جزئی در اثر جنسيت بر اساس تفکیک یادداشت Betsey استیونسون استاد سیاست عمومی و اقتصاد در دانشگاه میشیگان که او نیز یک مشاور اقتصادی در دولت اوباما.

“فکر می کنم در مورد چگونه بیکاری شوک بود در سال 2008 و ما نمی, کنید واقعیت,” استیونسون گفت. تغییر تعادل جنسیتی از مشاغل مختلف را بیشتر از یک اجتماعی تغییر, او گفت:.

“من فکر می کنم یکی از چالش ها برای مردان است و ما باید برای دیدن بیشتر فرهنگی تصاویر که تغییر شکل ما مفاهیم سنتی زنان به عنوان شغل در واقع در حال مشاغل که بیشتر جنسیتی خنثی و بیشتر سازگار با مردانگی,” او گفت:.

دفعات بازدید:همچنین:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im