این کارگران جنسی کار از خانه

Wآنکه کار به عنوان یک دوست در اورگان Kelpie قلب مدتها فکر کردن در مورد گرفتن کار خود را آنلاین. سپس coronavirus همه گیر رهبری به نوار تعطیلی و او در بر داشت خودش را از کار.

پس برای آخرین ماه های قلبی را آغاز کرده است در جریان اجرای برنامه از خانه انجام یک نمایش زنده از یک هفته.

به 16 میلیون نفر در ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری در سه هفته گذشته یک عجله از مردم مانند قلب به دنبال کار جدید انجام صریح پخش زنده. و به عنوان نزدیک به نیمی از جهان تحت نوعی از اقامت در خانه سفارشات افرادی که در انجام این کار نیز شاهد یک رشد بزرگ در مشتریان است.

قلب جریان در CamSoda یکی از بسیاری از وب کم و یا “سکس” سایت هایی که جریان زنده و آنلاین پخش می شود. به طور کلی به نام “دوربین” این افراد ممکن است نوار و یا رقص در دوربین در حالی که بینندگان پیام آنها. نوازندگان کار برای راهنمایی به جای قوانین تنظیم شده بودند.

Daryn پارکر معاون رئیس جمهور از CamSoda می گوید: وجود 37 درصد افزایش در مدل جدید sign-ups این در ماه مارس در مقایسه با ماه مارس گذشته. برای همان دوره بلا فرانسوی و از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ManyVids دیگر جق زدن سایت می گوید که 69 درصد افزایش در مدل جدید علامت یو پی اس.

این رشد روبرو اخیر هجوم بینندگان جدید. در CamSoda تعداد بینندگان جدید به سایت دو برابر شده است در این سال که در مقایسه با اوایل سال 2019 با توجه به شرکت.

اما این رشد نیست همیشه ترجمه به پول بیشتر برای مدل های. Mileena کین 24 محبوب مدل طب مکمل و جایگزین برای CamSoda می گوید: مردم فکر می کنم او ساخت آسان پول در حال حاضر. در حالی که او متوجه بینندگان جدید او درآمد ایستا. در کین را تجربه بینندگان جدید نیست اوج به همان اندازه به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود. هر سایت باعث می شود پول با در نظر گرفتن برخی از درصد از راهنمایی.

“من از ملاقات یک کل دسته از افراد بیشتر از من به طور معمول اما نه خیلی بیشتر پول” کین می گوید.

قبل از coronavirus همه گیر برخی از مدل ها نیز به اونها در اشکال دیگر کار جنسی مانند سلب پورنوگرافی و خدمات اسکورت. دیگران مشغول به کار در کافه در شب و cammed زمانی که آنها تا به حال زمان بعضی برگزار شد شغل.

در حال حاضر بسیاری از یک شغل. و برای مدل های که مخفی تمام وقت کار می تواند همه گیر. کین کم برای 12 ساعت در روز و تقریبا هر روز از سال, او می گوید و تنها در زمان دو روز آخر سال. هر چند این برنامه است که از لحاظ جسمی خسته او می گوید آن را به ارزش آن است.

“این تنها چیزی است که می آید با یک کارآفرین” کین می گوید. “من در تلاش برای کار به عنوان سخت به عنوان من می توانم در حالی که من جوان, بنابراین من لازم نیست برای بعد.”

برای کین که میخواهد خودش را یک “camholic” سقوط در عشق با این کار بستگی ساخت آن را خود. در طول جریان او prioritises راحتی او را: او می پوشد لباس خواب می خورد تنقلات و رقص.

Allie عالی, اماتور, عمومی, مدل, آثار حدود 60 ساعت در هفته ، کار خود را روز آغاز می شود بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب وقتی که او به نظر می رسد از طریق رسانه های اجتماعی اطلاعیه ها و چک در مشتریان خود. (او کاهش یافته و به سن او به عنوان انجام بسیاری از افراد در این مقاله به دلیل انجام این کار, آنها می گویند, می تواند خود را پایین تر راهنمایی یا خطر انداختن ایمنی خود را. بسیاری از این افراد با استفاده از حرفه ای خود را به نام.)

و به عنوان اجتماعی فاصله برگ های خود را از داخل او در بر داشت خودش کار بیشتر از همیشه. اگر او تمایل به کار به طور مستقیم با مشتریان فردی از طریق اختلاف یک برنامه چت مورد علاقه بازیکنان بازی های ویدئویی, او در حال حاضر با استفاده از سیستم عامل های دیگر بیشتر از جمله Chaturbate OnlyFans و اسکایپ.

هر چند او را برای کار به خصوص سخت و اذعان دارد که کار جنسی و ننگ متصل به آن می تواند مشکل او می گوید: او احساس می کند ممتاز است که او را قادر به کار از خانه. “شده است وجود دارد تغییر” او می گوید: “اما آن را مانند من به طور ناگهانی به فرش کشیده از دست من و من بیکار می دانید؟”

فیلم آنلاین, به طور کلی به نظر می رسد از طریق سقف. OnlyFans یک وب سایت که در آن اشتراک مردم برای دیدن این نوع تصاویر و ویدئوها است که نمی تواند نمایش داده می شود در Instagram به گزارش 75 درصد افزایش به طور کلی نشانه های جدید-یو پی اس – 3.7 میلیون ثبت نام های جدید-یو پی اس های این ماه گذشته با 60,000 از آنها را به عنوان جدید سازندگان.

اشتراک کسب و کار است بسیار متفاوت از پاداش مبتنی بر درآمد است. در سایت های مانند CamSoda اوج است که معمولا به “پاداش” برای بینندگان. برای مثال اگر کسی راهنمایی یک تعداد معینی از نشانه ها – وب سایت ها اغلب ایجاد پول خود را دارند و در این مورد هر یک نشانه است به ارزش 5 سنت – مدل ممکن است یک آیتم از لباس و یا انجام یک عمل جنسی.

بسیاری از مدل های بادامک نیز تکمیل درآمد خود را از طریق اشتراک سایت های مانند OnlyFans یا Patreon جایی که آنها به فروش عکس ها و ویدئوها.

فرانسه استفاده می شود که به یک مدل طب مکمل و جایگزین خودش ایجاد ManyVids اجازه می دهد تا به صورت های مختلف جریان درآمد برای مدل های. برای مثال وجود یک جداگانه بخش فروشگاه که در آن مدل را می فروشند از لباس آنها را پوشیده ام. رمی فردیناند 30 که با این نسخهها کار به عنوان یک دوست و یک مدل طب مکمل و جایگزین, می گوید این یکی از مورد علاقه خود سیستم عامل که برای دلیل بسیار است.

بسیاری از تاسیس دوربین ما مصاحبه رنگ یک تصویر منسجم: در طول زمان در آنها ساخته شده است تا ارتباطات پایدار با خود را به طور منظم بینندگان آن چیزی است که حمل آنها را از طریق شرایط دشوار مالی.

اما برخی مانند بتسی, 32 و Raie, 33, زن و شوهر انگلیسی که کم هم در Chaturbate می گویند که حتی اگر آنها دیده می شود تعداد زیادی از مخاطبان جدید به تازگی اعضای آنها نبوده است گرفتن مخفیگاه آنان بیشتر است.

“من فکر می کنم مردم نه تنها احتکار کاغذ توالت آنها در حال جمع اوری پول از آنجا که هیچ کس نمی داند زمانی که چک خود را در حال آمدن است” Raie می گوید.

زن و شوهر بوده و با هم برای نزدیک به 10 سال است که ازدواج کرده و شش بوده است جق زدن برای سه. هر چند Raie معمولا مستقل کار خارج از جنس کار به عنوان یک آشپز و یک هنرمند را هر دو شغل را به توقف آمده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. این زوج در حال حاضر متکی به سکس به عنوان تنها منبع درآمد خود را. بدون در نظر گرفتن آنها احساس نسبتا امن چرا که آنها ایستادگی کردن از دیگر مدل های بادامک با توجه به این که بتسی است ترانس و Raie است cisgender.

فردیناند که هم جنس انجام کار در زمان رکود اقتصادی سال 2008 احساس پایدار و خوشحال است که او با این نسخهها کار از خانه. هنوز هم او مطمئن نیستید در مورد آینده است. “در هر زمان وجود دارد یک مسئله مالی, هر چیزی که در نظر گرفته لوکس نوع خدمات است که همیشه یکی از اولین آمار,” او می گوید.

سیسیلیا مورل یک مدل طب مکمل و جایگزین در تورنتو می گوید که این یک افزایش ناگهانی در مدل های جدید باعث می شود آن را دشوار است برای پیش موجود را به ایستادگی کردن.

“وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که به دنبال به پرش به این صنعت برای اولین بار است که اشباع بازار کمی” مورل 21 می گوید.

ولنتاین یک کارگر جنسی در پورتلند اورگان نگران است که افرادی که هرگز درگیر در کار و شروع به جق زدن ممکن است از نظر سیاسی و اجتماعی زمینه که کار می کنند.

“مطمئن شوید که آن را ایجاد یک OnlyFans شروع سکس – اما این بدان معناست که شما باید برای حمایت از کارگران جنسی در تمام طول سال در حال حاضر می گوید:” ولنتاین که کاهش یافته است به سن او. “شما نمی توانید فقط شیب در داخل و خارج از آن را دلیل این که شما فکر می کنم آن را آسان و سپس در سطل زباله ما در پایان.”

ولنتاین می گوید که مردم از پیوستن این زمینه باید انتظار حریم خصوصی نقض بالقوه خطرناک تعاملات با مشتریان و قوانین است که طراحی شده برای محافظت از آنها. او می گوید او امیدوار است که کسانی که در حال پیوستن به این رشته در حال حاضر خواهد شد و آموزش خود را در مورد آنچه آنها در حال گرفتن به.

حتی در حال حاضر به عنوان سیستم در محل قرار داده برای کمک به آمریکایی ها که کار این است که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس و مربوط به رکود هر کسی که بدست آورده پول از “اجرای زنده از یک prurient طبیعت جنسی” است که به صراحت ممنوع برای درخواست امداد رسانی از انجمن کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه برنامه.

به عنوان بسیاری از شوخی که گرفتن غوطه به یک مدل طب مکمل و جایگزین است که خود را بهترین گزینه در حال حاضر مدل های مانند ولنتاین امیدوارم که حداقل بیشتر مکالمات را خار درک متفاوت و احترام به کار می کنند.

“این ایده که همه کارگران جنسی مقدار زیادی از پول درست نیست و یا اینکه ما فقط به سادگی به نشان دادن بدن ما و ما هیچ صداقت و ما هیچ مغز پشت سر ما,” او می گوید. “این واقعا بسیار بیشتر از آن است. ما همه مردم است.”

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات