راز, ‘Rocky IV’-الهام بازیابی توا Tagovailoa این پیش نویس NFL مهم ترین چشم انداز

اما Galu گفت Dilfer که همه چیز تغییر کرده بود لحظه ای Tagovailoa رانده شد و به زمین آخرین Nov. 16 در بازی برابر می سی سی پی امور خارجه جابجا او ران و خود را به پایان junior فصل است. پس فرض پیش نویس برتر انتخاب Tagovailoa شده بود پرواز به هوستون برای عمل جراحی اورژانس و مواجه دشوار بازیابی. Galu که تا به حال شناخته شده Dilfer پس Tagovailoa یک نوجوان بود و بخشی از نخبگان 11 رقابت که Dilfer مربیان گفت: او نیاز به کسی که او می تواند اعتماد به قطار پسرش — کسی که Dilfer بعدها می گویند “نمی خواهد دست توا لب.”

“ما را به نشویل” Galu گفت Dilfer.

در نهایت Dilfer موافقت کرد اما با یک شرط: Tagovailoa را آموزش خواهد بود محجبه در پنهان کاری. او نمی تواند بگوید هر کسی که در آن او بود و او نمی تواند ارسال عکس در Instagram و یا صدای جیر جیر تمرینات خود را. “بازسازی توا” به عنوان Dilfer به نام آن خواهد بود “مدرسه” با هیچ یک از خود ارتقاء است که چرخش در اطراف ورزشکاران جوان امروز — و این امر می تواند با الهام از جدا رژیم آموزش از فیلم “راکی IV.”

شاید بی پروا بخشی از Dilfer این طرح است که قبلا مفصل عموم بود برای پنهان کردن Tagovailoa — کالج فوتبال megastar که بازیابی پتانسیل تغییر شکل در سال جاری پیش نویس — در چشم ساده در یک دبیرستان دانشگاه با دانشجویان مسلح با دوربین تلفن.

و در عین حال آن را کار کرده است.

“هیچ کس می دانست” Dilfer می گوید.

برای هفته Tagovailoa مشغول به کار در راز در لیپسکام فوتبال تسهیلات عرق کردن برای ساعت ها در مدرسه وزن ماشین آلات. خارج, LSU جو نقب زدن اما ضبط این پیش نویس را در بالای نقطه ای که تا به حال یک بار شده است و در همه جا این سوال منعکس از NFL سراغ جلسات به بحث های رادیویی نشان می دهد: آنچه در مورد توا هیپ? آیا او قادر خواهد بود به بازی ؟ اینترنت buzzed با حدس و گمان. Stashed در لیپسکام خود را تنها پاسخ در آمد گنگ سقوط از وزن اتاق ماشین آلات.

در حال حاضر تقریبا یک ماه پس از پزشکان اعلام Tagovailoa هیپ شفا و پاک او شروع به انجام فوتبال دریل Dilfer است فیلدینگ تماس از پیشاهنگان و مربیان و مدیران همه آنها را سوال در مورد کارفرمایی اما اند قادر به دیدن او با توجه به محدودیت های مسافرتی و در نتیجه از رمان coronavirus بیماری همه گیر. هر بار که او به آنها می گوید همین است.

“توا 100 درصد او می تواند در بازی فردا و به طور کامل امن” Dilfer می گوید.

Tagovailoa وارد لیپسکام در اواسط ژانویه به همراه Galu مادرش دایان و خود مربی شخصی جان Ligsay. در اولین روز Dilfer به نام ملاقات با آنها و لیپسکام مدیر از عملکرد انسان لوقا Richesson سابق تیم NFL مربی قدرت آنها Dilfer استخدام کرده بود سال گذشته است.

“که در اینجا دیده می شود ‘Rocky IV’?” Dilfer می گوید او پرسید.

Tagovailoa که متولد 13 سال پس از “Rocky IV”‘s 1985 آزاد گفت: هیچ چیز. بنابراین Dilfer گفت کارفرمایی در مورد چگونه جنگنده Rocky Balboa بهترین دوست, آپولو, Creed, کشته شده بودند در حلقه توسط یک قوی احساس شوروی جنگنده به نام ایوان Drago و سنگی که تا به حال برای انتقام Creed مرگ مبارزه Drago در مسکو. او توضیح داد که چگونه سنگی رفت و به آموزش از راه دور روسیه کابین که Dilfer اعتقاد بر این بود در اوکراین که سنگی زد به صورت مایل در برف, آیا situps کردن طرف از یک hayloft و قطع بزرگ سیاهههای مربوط با handsaw.

“او به اوکراین رفت و از او دور می شود از همه چیز برای ساخت خود را برای مبارزه با دراگو” Dilfer می گوید: او گفت: Tua. “من فکر نمی کنم شما می دانید آنچه شما در حال درخواست برای در آمدن به اینجا اما ما می رویم به معنای واقعی کلمه بازسازی شما.”

در آن زمان این گروه تا به حال دو گل: راهپیمایی 9 ملاقات با هیپ پزشکان که می تواند روشن او را برای شروع در حال اجرا و شخصی نرم افزار های روز به سبک تمرین Tagovailoa برنامه ریزی برای برگزاری مارس 9 دلیل ناتوانی او را از آلاباما نرم افزار روز. اما به Dilfer آن رفتن به یک مقدار زیادی از کار به آمار کسانی که تاریخ به ویژه به دلیل Tagovailoa است که در ادامه به کلاس در آلاباما و زمان مورد نیاز برای مطالعه.

بنابراین Dilfer تنظیم یک برنامه. Tagovailoa رانندگی خواهد بود از آپارتمان خود را در نزدیکی مرکز شهر در صبح زود قبل از لیپسکام دانشجویان وارد و مطالعه در Dilfer را در داخل میدان, خانه, تنها, خروج دو بار در روز: به کار کردن با Richesson و Ligsay در وزن اتاق واقع در جلوی خانه و به انجام فوتبال کار با Dilfer در این زمینه ، سپس آن را بازگشت به Dilfer را تا آن زمان به بازگشت به خانه به آپارتمان در شب. Dilfer حتی در آورده یک آشپز محلی دیوید Fults به همه Tagovailoa را در وعده های غذایی تبدیل مجاور سازی گنجه به طور موقت ،

“اگر شما یک GPS بر توا شما می بینید آن را مستقیما از آپارتمان خود را به ترنت را به وزن اتاق می گوید:” یک فرد با دانش مستقیم از Tagovailoa آموزش است اما مجاز به صحبت علنی در مورد آن.

این کار خسته کننده. Tagovailoa صرف 2½ ساعت هر روز صبح در اتاق وزن و دیگر 2½ در بعد از ظهر همیشه اجتناب از اطلاع از لیپسکام فوتبال بازیکنان که همچنین با استفاده از وزن ، او تا به حال به اسلاید با گروههای مقاومت پیچیده در اطراف خود تنیس انجام pushups از آرنج خود را کشیده و پاهای خود را در هوا در حالی که آویزان از بالای یک وزن ماشین است. همه از دریل طراحی شده بودند که نه تنها درمان او ران و مچ پا آسیب او پرداخته اما آنها را قوی تر از قبل.

“او رفت و از طریق شکنجه” Dilfer می گوید.

به تکرار عبور کار Dilfer بود Tagovailoa پرتاب در حالی که روی صندلی نشسته. در حالی که او تنها می تواند بازی شیر یا خط توپ 10 متری. بنابراین Dilfer در آورده سابق آریزونا کاردینالز و تنسی تیتان مربی کن Whisenhunt به تمرین او را در تفاوت های ظریف از مدرن NFL جرائم. برای بسیاری از ماه های ژانویه و فوریه این است چگونه Tagovailoa خود را صرف 2½ ساعت از فوتبال تمرینات — تماشای فیلم و diagraming پخش بر روی یک تخته سفید با Whisenhunt آماده شدن او را برای دیدار با تیم.

یک روز Tagovailoa گفت Dilfer او در نهایت به تماشای “Rocky IV.”

“این است که اوکراین” Dilfer به یاد Tagovailoa گفت.

در اواخر ماه فوریه Tagovailoa رفت و به NFL را سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس که در آن وی با اشاره به Dilfer در یک کنفرانس خبری اما اطلاعات خیلی کمی در مورد تمرینات خود را.

“ذهنی آن بوده است خرد” او گفت: آن روز. “روند نوتوانی شده است خرد کردن.”

در شخصی خود را در اوکراین بازسازی توا زمین در. در اوایل ماه مارس Dilfer شروع به نگرانی در مورد بلندی pro روز تنها یک ماه دور. پس Tagovailoa را ملاقات کرده بود پزشکان در عین حال او واقعا نمی توانست فراموش پرتاب تمرینات. خواهد Dilfer به اندازه کافی زمان برای او آماده است ؟

سرانجام در مارس 9, پزشکان پاک او. دو روز بعد Tagovailoa خود را در زمان واقعی می اندازد. به عنوان Dilfer تماشای آن روز نگران ناپدید شد. Tagovailoa را می اندازد نورد کاملا خاموش خود را در نوک انگشتان موشک با دقت. به زودی او scampering در سراسر زمین شلیک می گذرد در حالی که جهش به هوا. با هر جلسه پرت کردم دیگر وظایف بیشتر به چالش کشیدن تا Tagovailoa بود و تکمیل بسیاری از پرتاب او را در یک بازی واقعی است.

روز دیگر Dilfer می گوید که او متوجه شده است که Tagovailoa بود در واقع پرتاب سخت تر در پایان جلسات خود را که نادر است.

“اگر او را بدست هرگز صدمه دیده وجود دارد که هیچ بحث و گفتگو در مورد چه کسی بهترین بازیکن در این پیش نویس این است که” Dilfer می گوید. “او می اندازد فوتبال بهتر از هر کسی می اندازد فوتبال. او می اندازد بهتر از Aaron Rodgers and Dan Marino. کسی که او را برنده این پیش نویس از آنجا که شما در حال گرفتن یک سالن از شهرت بازیکن.”

سپس او اضافه می کند: “برخی از واقعا خوب quarterbacks در این پیش نویس, اما یکی از بهترین توا.”

Dilfer نیست تنها با یک ارزیابی مثبت. چند هفته به عقب ESPN پیش نویس تحلیلگر تاد McShay گفت که اگر Tagovailoa سالم بودند ، McShay خواهد مرتبه او بالاتر از نقب زدن است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای تبدیل شدن به انتخاب اول کلی از Cincinnati Bengals.

که در آن Tagovailoa خواهد شد پیش نویس ناشناخته باقی می ماند, در بخشی به دلیل تیم نمی قادر خواهد بود به پزشک خود را در شخص معاینات سلامت خود را با توجه به همه گیر است که همچنین تغییر Tagovailoa معمول. آوریل 9 pro روز لغو شد و تمرینات خود را در حال حاضر اغلب فقط شامل او Dilfer و کسی برای گرفتن عبور می کند.

“توا به نظر می رسد فوق العاده” Dilfer می گوید. “اما آنچه که در اوکراین است. آن را به ساخت و او را به عقب است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de