مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بی بی سی شما را دعوت به بازیگران ذهن خود را به عقب به halcyon days از اوایل سال 2018 طولانی قبل از همه این که بیشتر عمومی بود نگران بود و طولانی مدت deep freeze, جاری شدن سیل و یک حمله شیمیایی توسط یک قدرت خارجی در خاک بریتانیا. سالیسبوری مسمومیت (BBC One) است که در سه بخش dramatisation از حوادث اطراف حمله سرگئی Skripal و دختر یولیا در ماه مارس آن سال که سهوا منجر به مرگ یک زن انگلیسی, سحر Sturgess (MyAnna Buring). هنگامی که آن را راه اندازی شده بود سالیسبوری مسمومیت باید به نظر می رسید مانند یک پنجره را به یک زمان تاریک است. این روزها آن را واجد شرایط به عنوان شادی بخش فرار از واقعیات است.

برای کسانی از ما که به تماشای همه چیز آشکار در فاصله این چیزهای بی اهمیت در اطراف Salisbury مورد که همچنان در حافظه است. سرنوشت ساز سفر به Zizzi رستوران و “اعترافی” مصاحبه است که در آن متهمان گفت: آنها صرفا می خواستم به بازدید از شهر با آن معروف 123m کلیسای جامع منار مخروطی. درام یک یادآوری است که آن را وحشتناک در آن زمان به خصوص برای ساکنان محلی را دیدم که شهر خود را در اخبار هر شب با عوامل در hazmat مناسب پاشش مرکز شهر.

راه ما در DS نیک بیلی (Rafe Spall) کارآگاه احضار به صحنه هنگامی که یک مرد و دختر خود را به سقوط بر روی یک نیمکت در Maltings و آن را به نظر نمی آید مانند مصرف بیش از حد نرمال. Anne-Marie Duff نقش تریسی Daszkiewicz مدیر بهداشت عمومی برای Wiltshire که تا به حال برای هماهنگ کردن پاسخ های عمومی. مدتها قبل از “پیگیری” یک خانواده دوره او آغاز یک سیستم برای شناسایی کسانی که ممکن است در تماس با سم.

داف و اسپال هر دو به شخصیت خود لازم بشریت Daszkiewicz افزایش به حوادث بسیار فراتر از هر چیزی که او انتظار می رود به برخورد بیلی شجاعانه تن به سم خود را پس از اینکه برای اولین بار به Skripals ، اسپال به حک کردن یک تو رفتگی در دیوار به عنوان کمی بیش از حد خوش تیپ Everyman و دوباره انجام این نقش به یک استاندارد بالا است. شاید دلسوز ترین شخصیت Sturgess الکلی که پسر چارلی رولی (جانی هریس) می یابد یک بطری عطر می دهد و آن را به او متوجه نیست آن را تحویل مکانیزم برای سم. کمتر خال Mark Addy حتی بالا میآید به عنوان سرگئی اچ راس کسیدی.

این سریال بخشی از ملی پروتکل برای مدیریت چنین رویدادی است. هیچ اصلی اخبار داستان با پرداخته شده تا ما شاهد یک گروه از شخصیت آشنا بازیگران بازی پلیس تماشاگران و دیگر “قهرمانان” با آرام صلاحیت. این برنامه ها باید عمیق ریتم. اولین قهرمانان تاسیس خود, خانواده, زندگی, عجله از طریق صبحانه, اما نه قبل از نشان دادن عشق خود را به همسر/شوهر/بچه ها. یک بوسه بر پیشانی یک قطعه از طنز است. این رویداد اتفاق می افتد. به تدریج شرکت کنندگان به رسیدگی است. شکست دستیابی به موفقیت نتیجه گیری. هیچ کس تا کنون نشان داده شده است به هر چیزی غیر از آرامش و اعتماد به نفس و دلسوز. بی کفایت دیوانگان و workshy کودن ها باید کار در بریتانیا در واکنش به این فاجعه واحد, اما آنها به نظر می رسد هرگز به آن را به زمان نخست.

سالیسبوری مسمومیت است که به خوبی نوشته شده و عمل کرده و آموزنده اما شما هرگز کاملا فرار این معنا است که شما در حال تماشای یک ویژه کامل Crimewatch بازسازی. آرام شایستگی فوق العاده با کیفیت در یک بنده; کمتر از آن در یک یکشنبه شب درام.

طولانی “که در آن آنها در حال حاضر” بخش به شرح زیر قسمت پایانی نشان دادن زندگی واقعی شخصیت ها و آنچه به آنها اتفاق افتاده است در دو سال گذشته. این محکم ترین جنبه از کل امر به این معنا است که روس ها رو دور با آن بدون جدی پیامدهای بافندگی در پس زمینه. تنها چند ماه پس از قتل انگلستان تشویق های خود تیم را به نیمه نهایی جام جهانی, فراموشی, همه چیز در مورد آنچه اتفاق افتاده بود. چه خوب است هر روز heroics که کسانی که در قدرت هستند به طوری دندان و عمومی خیلی سریع فراموش کنی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات