تصور کنید که در کمال تعجب من زمانی که من بوت کردن “Saints Row” remaster برای دیدن نام تجاری جدید بافت اثرات ذرات پیشرفته فضای صفحه نمایش بازتاب و “خدا ری” اثر است که استحمام شهر Steelport در یک گرم نارنجی و بنفش vaporwave رنگ.

سوم “Saints Row” است عجیب و غریب یکی از چهار بازی. در حالی که دوم رقابت مستقیم با میلیارد دلار به “Grand Theft Auto” حق رای دادن بازی سوم بود توسعه دهنده اراده در نظر گرفتن داستان به سطح مضحک. این به معنای cruder بیشتر خود-ارجاعی طنز و absurdist ماموریت طراحی شده است.

“ما احساس می کنیم که حق رای دادن پیدا صدای خود را و نگاه تشخیص [در این بازی] گفت:” نیکولای Stoyanov رهبری مدیر هنری برای Koch Media و نقره ای عمیق کنونی ناشر برای سری.

واشنگتن پست خواسته Stoyanov اگر هر یک از این گرافیکی ارتقاء ارائه نکات برای “Saints Row 5,”, است که در توسعه بیش از یک سال است. استودیو Sperasoft شناخته شده برای همکاری در پروژه های بزرگ مانند “ندای وظیفه” و “Assassin’s Creed” ایجاد این remaster اما نه درگیر با عاقبت.

“این یک انتخاب واضح به [Sperasoft] چالش ترک اراده به تمرکز بر روی خود را در روز شغل” Stoyanov گفت. “اما البته هر پروژه بازده آموخته است که می تواند کمک با پروژه های دیگر. با این Remaster ما می خواستیم را به طور کامل شیر به مزایای که نسل فعلی از سخت افزار آشنایی ما در جهان از نظر تراکم.”

ما نه فقط صحبت کردن در مورد دست زدن به برخی از تصاویر در اینجا وجود دارد. Sperasoft ممکن است undersold این را به عنوان یک “remaster” را به عنوان آن تقریبا متناسب با تعریف کامل, چاق, بازسازی. وجود شخصیت های بیشتر و اتومبیل در Steelport خیابان از همیشه قبل از. تمام شخصیت و سلاح های مدل شده اند از ابتدا تعمیرشده.

“ما تا به حال به توجه به نگاه از شخصیت های آن و تنظیم از دست دادن ندارد نگاه تشخیص و پرنیان” Stoyanov گفت. “برای رسیدن به این هدف ما آشنا خودمان را در بازاریابی موجود, تصاویر از نسخه اصلی است که هنوز هم در حال حاضر در, بازیکنان,’ خاطرات و دوباره مثلا اصلی ترین شخصیت های داستان به تناسب کسانی که به نظر می رسد.”

Sperasoft رویکرد قابل توجه است که در این بازی تلاش می کند برای مطابقت با آنچه در ذهن ما چشم به یاد در مورد بازی. بهترین remasters مانند “آخرین از ما” اغلب کار سخت را به گرافیک بازی چگونه چشمگیر ذهن ما درک آنها را برای اولین بار در اطراف.

“هر قسمت از این وسایل نقلیه به طور کامل remastered این شامل undercarriages, موتور, داخلی, خسارت, مدل, چراغ کوره و ضربه گیر” Stoyanov گفت. “برخی از رینگ های سفارشی دریافت یک طراحی مجدد کامل به آنها را مدرن تر. مواد رنگ و کن از اتومبیل ها در حال حاضر پاسخ بهتر به شرایط نوری مختلف.”

بازی جدید جهانی نور, روشنایی, سیستم remaster ستاره. همه چیز در این شهر از شخصیت ها به, ویندوز, انعکاس نور در واقع ساخت زمان های مختلف روز نگاه حتی بیشتر قابل توجه است.

جدید remaster به نظر می رسد بهتر از آن اصلی نسخه PC و PlayStation 4 و Xbox One X نسخه های هر دو ویژگی “عملکرد” حالت است که ارائه یک فریم بالاتر تعداد برای بازی نرم و صاف.

این بازی واقعا همان است. همان بازی کلاهبرداری های مشابه هنوز هم کار می کنند. بازی در سال 2020 مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. این بازی است که هنوز هم یک nonstop رژه از مانع minigames که احساس تنبل بازی طراحی حتی زمانی که بازی برای اولین بار منتشر شد. اما پس از اخیر حماسه مانند “Red Dead Redemption 2” این طراوت را به بازی یک بازی باز جهان است که بیشتر علاقه مند به یک بازی ویدیویی از یک شخصی و استرس زا ادیسه.

اراده این کار در آینده “Saints Row” عنوان شد و پس از آن به پایان رسید 2017 را “عوامل ضرب وشتم” Stoyanov گفت. و نقره ای عمیق است که باز به remastering دیگر “Saints Row” عناوین “اگر زمان درست بود و ما احساس وجود دارد اشتها برای آن است.”

باز جهان بازی واقعا نبوده است همان آنجایی که ما در گذشته شاهد پرستاران. آن را در مورد زمان آنها آمدند به ما نشان می دهد آنچه ما گم شده است. در این میان “Saints Row: The Third Remaster” ما را به یاد بازی سرگرم کننده ما استفاده می شود به.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات