پرستاران باید تا به حال آن را آسان در QB. این offseason, همه چیز می تواند بسیار پیچیده است.

Brees سن و متنوع درخواست تجدید نظر از دو پشتیبان گیری — عروسکی بریج و Taysom تپه — که به عهده دارد به شکل رایگان آژانس را Saints’ کارفرمایی یک چشم انداز کلی عمده بهار NFL subplot.

استقبال Brees است ساده ترین likeliest نتیجه و روشن ترین راه برای پرستاران به رقابت برای گریزان دوم سوپر باول در فصل آینده. هنوز پیچیده برای پرستاران. فصل گذشته آنها تا به حال سه quarterbacks با پتانسیل برای رهبری یک تیم NFL — یکی واضح افسانه یکی صعودی رهبر و یکی از جذاب پروژه.

اگر Brees می خواهد به بازگشت پرستاران واقعا لازم نیست یک انتخاب است. او حق امتیاز در New Orleans داشتن کمک به صرفه جویی در حق رای دادن در پی توفان کاترینا و او باقی مانده است بسیار خوب به خصوص در فصل به طور منظم. اما اگر Brees بازده پرستاران می تواند از برگزاری سه quarterbacks به صفر در دو یا سه سال است.

آن را ممکن است پرستاران می تواند حول دور شانس خود را امن در نسخه های بعدی از Brees با استقبال از او را به عقب. Brees سپس یک کوچکتر از رهگذر با آسیب نگرانی های شناخته شده برای دقت و رهبری بود 27 هنگامی که او به عضویت پرستاران در سال 2006. ماساچوست که متناسب با همان شرح است 27 در حال حاضر.

Bridgewater, بدون محدودیت و رایگان, عامل ثابت شده از طریق هر دو محسوس و نامحسوس به این معناست که او یک NFL شروع کارفرمایی شاید حتی در سطح نخبگان. او رفت 5-0 در Brees غیاب در سال گذشته بهبود در هر بازی. در سن 23 قبل از او دچار ویرانگر آسیب زانو در اواخر تابستان عمل ماساچوست به رهبری یک 11-5 وایکینگها مینه سوتا تیم به پلی آف 2015. هم تیمی صحبت در مورد او در محترمانه نظر.

مقدسین quarterbacking آینده حباب تا سه شنبه بعد از تپه گفت: آسوشیتد پرس در یک پادکست که او می بیند خود را به عنوان یک حق رای دادن کارفرمایی و او ترجیح می دهند به بازی در جاهای دیگر اگر پرستاران نیست به اشتراک گذاری چشم انداز خود را. احساسات بود نه جدید و نه ستیز. هیل همیشه گفت که او می خواهد به بازی کارفرمایی از جمله در مصاحبه با واشنگتن پست در فصل گذشته. مربی شان Payton به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن هیل باور است. او را ستایش هیل quarterbacking در هر فرصتی; در این فصل او در مقایسه با تپه به استیو جوان است.

حتی زمانی که پرستاران برای اولین بار به بررسی راه هایی برای استفاده از تپه به ویژه teamer مربیان “ساخته شده آن را بسیار روشن است که به هیچ وجه این دیکته آنچه که آینده من در حال رفتن به می خواهم در اینجا” هیل گفت: در فصل گذشته. “آنها هنوز هم احساس من تا به حال از این پتانسیل به عنوان یک نویسنده در این لیگ است. آنها خطاب که در اوایل بنابراین من هرگز تا به حال.”

تپه نظرات این هفته شد هنوز هم قابل توجه به دلیل خرابی در NFL تقویم باعث می شود لیگ, اخبار ماشین, از جان گذشته برای سوخت و به دلیل هیل قراردادی وضعیت تغییر کرده است. تپه محدود رایگان, عامل, که بدان معنی است که پرستاران می توانید مناقصه او یک قرارداد که نیروی تیم دیگری به آنها بدهد اول و یا دور دوم انتخاب کنید اگر آنها نشانه او را دور. Payton ممکن است به خوبی به او بدهد و در دور اول مناقصه به جلوگیری از از دست دادن او را.

دیدنی ترین Saints نتیجه حتی اگر آن است که یک شوت برای خنثی طرفداران خواهد بود قدیسین تبدیل جرم به بیش از تپه. Payton طراحی نوعی از سیستم ترکیبی در اطراف تپه است که ترکیبی از کالج مفاهیم Baltimore Ravens’ طرح در اطراف Lamar جکسون و لوایح بوفالو’ جرم در اطراف جاش آلن خواهد بود یکی از خوشمزه ترین, فوتبال, آزمایش قابل تصور است.

اما که احتمالا باقی خواهد ماند و در تخیل. به عنوان هیجان تپه فرض او این است که حق رای دادن کارفرمایی مشکوک است. او نباید از شمارش خارج او ورزشکاری است که غیر معمول خود را بازوی قدرت روشن است و از طریق نزدیکی ثابت مصدومیت او led عمده کالج برنامه به مدت چهار سال در بریگهام یانگ. یک مورد وجود دارد ساخته شود که هیل یک پرت و Payton ایده آل مربی به او منجر شود. به شدت هوشمند شرط است که 29 ساله که هرگز تمام وقت NFL quarterback با شکست مواجه خواهد شد در آن و اگر فرصت داده شود.

Brees اخیر postseason عملکرد ماوس بیش از مقدسین تصمیم گیری است. خبر از بازی حذفی آن را وسوسه انگیز به عنوان خوانده شده بیش از حد به یک بازی نمونه است. اما Brees ملال انگیز بود در واپسین’ 26-20 از دست دادن خانه به وایکینگ ها در ماه های ژانویه — پرستاران عمل بهترین زمانی که هیل بازی کارفرمایی حتی اگر خود را با استفاده از پس از آن بود gimmickry. Brees نیز بد در نیمه دوم و وقت اضافه در نیواورلئان را بازی NFC قهرمانی از دست دادن سال گذشته است. خود حذفی تاریخچه آشغال با ضرر و زیان به عنوان یک مورد علاقه. شاید بی معنی nitpick — او بعد از همه, Drew Brees. اما آن را به ارزش بدانم که آیا او رسیده است و سن که در آن بدن خود را به خصوص خود را جراحی تعمیر شانه می پوشد در اواخر فصل.

پرستاران احتمالا نمی توانید اجازه دهید Brees پیاده روی با توجه به سیاست درگیر اما که می تواند یک تصمیم آنها ممکن است به پشیمانی اگر بریج شکوفا در جای دیگر. پرستاران ممکن است اجازه بریج پیاده روی کنید و سعی کنید به پیش نویس Brees احتمالی جایگزینی با 24 انتخاب کنید; شاید با استعداد چشم انداز مانند اردن عشق یا جاستین هربرت در دسترس خواهد بود.

مشکل این است که پرستاران باید مرتهن در آینده دارایی برای سال حفظ Brees قهرمانی پنجره های زنده و طرح خود را متکی بر تبدیل میدارد که با ارزش را به فوری همکاران. برنامه ریزی برای آینده را بدون او ذاتا لطمه می زند و نقطه نگه داشتن Brees در اطراف.

برای پرستاران آن, آینده, به زودی, بدون توجه به آنچه وحى در ماه های آینده. Brees ممکن است به خوبی خود را کارفرمایی در پاییز, اما هیچ چیز در مورد آن را ساده به نظر می رسد دیگر هیچ.

بیشتر NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>