به یاد داشته باشید Aibo های کامپیوتری سگ Sony Corp از آغاز فروش در سال 1999 به عنوان اولین شخصی ربات ؟ هیرو Mizuno ارشد سرمایه گذاری افسر از دولت ژاپن صندوق سرمایه گذاری بازنشستگی کند. پس از او پرسید: Sony computer science lab واحد برای ساخت او cyberhound با استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به نظارت خارجی, صندوق مدیرانی که مدیریت GPIF را $1.6 تریلیون دلار دارایی دارند.

اگر برنامه های آموزشی موفق, نرم افزار watchdog گرفتن می تواند سرمایه گذاران که ضلالت از محدوده آسایش خود کمک صفحه نمایش پتانسیل مدیران نمونه کارها خود را بر اساس قبلی سوابق و حتی تمایز بین شانس و مهارت در تولید می گرداند. اما گرفتن وجود دارد — و آن را یکی از بزرگ است که منحصر به فرد به این خاص استفاده از هوش مصنوعی.

این پروژه که Mizuno می گوید بخشی از آزمایش های خود را در بهبود راه پول موفق اجرا خواهد شد از طریق مارس اما Sony تیم به تازگی با صدور یک گزارش موقت.

این سیستم با استفاده از چه سونی تماس یادگیری عمیق و سیستم های. آن را در ابتدا آموزش دیده در 1000 سهام با استفاده از هفت کامپیوتر-تولید و سرمایه گذاری سبک از جمله استراتژی است که به نفع جریان های نقدی سود سهام بازده و هر دو مثبت و شتاب منفی به تولید و فروش ، پس از آن داده های واقعی اطلاعات نمونه کارها از GPIF موجود خارجی مدیران به تجزیه و تحلیل. اینجا جایی است که آن را جالب می شود.

یکی از راه های سیستم آهنگ اوراق بهادار است که با تجزیه و تحلیل خود شباهت بیش از زمان در نظریه که یک مدیر به دنبال یک استراتژی خاص باید به ماندن درست به هر سرمایه گذاری پارامترهای صندوق تلقی شده است به احتمال زیاد برای تولید بازده حتی به عنوان شرایط بازار تغییر کند.

در یکی از مطالعات موردی سونی نرم افزار شناسایی یک شیرجه رفتن در یک صندوق مدیر خود شباهت اندازه گیری است که همچنان برای برخی از زمان. پس از آن تجزیه و تحلیل نشان داد تغییر در خرید و فروش الگوهای دور از هنجارهای قبلا مشاهده شده منعکس تلاش برای تعقیب عملکرد — در خلاف این صندوق اهداف اعلام شده.

در یک مثال دیگر یک صندوق متوقف شبیه آن رفتار قبلی آغاز شده و به جای آن برای مطابقت با یک, پس از آن یکی دیگر از وجوه دیگر در حال مطالعه. محققان نتیجه گیری کرد که این صندوق باید یک سیاست “فرصت طلبانه سوئیچینگ بین های مختلف استراتژی های سرمایه گذاری بر اساس شرایط بازار است.” در حالی که ممکن است مناسب طرح بازار حمله آن را تنها مشروع اگر صندوق است, صف مقابل با مشتریان در مورد قصد خود را برای zig zag و در رویکرد خود را. در غیر این صورت چنین اتفاقی باید به افزایش یک پرچم قرمز است.

ابتلا به نمونه هایی از رانش سبک بستگی به مقایسه زمان انتخاب پرتفوی با تاریخی معاملاتی بیش طولانی مدت زمان مربوط به مرتب کردن بر اساس داده های خرد است که رایانه ها بسیار بهتر از انسان ناظران.

سونی همچنین می گوید: این سیستم می تواند برای جبران بسیار انسان تمایل به تمرکز بر روی آنچه که اشتباه به جای چیزهایی که به نظر می رسد به کار خوب. “اجتناب ناپذیر واقعیت این است که نسبتا بدتر-اجراي بودجه دریافت بیشترین توجه” این گزارش می گوید. یک صندوق ارائه ستارگان گرداند اما تنها با معامله در خارج از آن قبل از توافق منطقه از تجربه و تخصص ممکن است ذخیره سازی تا مشکل برای آینده یک انحراف است که ممکن است خسته شده اید توسط انسان ناظران تا زمانی که تبدیل به سود و زیان, اما که هوش مصنوعی برنامه می توانید تشخیص به عنوان سبک رانش.

ژاپن GPIF خود را از جمله خصوصیات یک شهرت برای بودن تا حدودی اداری. سونی محققان تماس مطالبات خود در آن انتخاب مدیران صندوق به عنوان “طاقت فرسا.” آنها نشان می دهد که خودکار تجزیه و تحلیل اجازه می دهد سیستم را به مورد مداقه قرار دادن موجود رفتار سرمایه گذاری می تواند راه را برای شرکت های کوچکتر برای تبدیل شدن به در دسترس به عنوان نامزدهای بالقوه برای گنجاندن در صندوق فهرستی از خارجی مدیران.

چه در مورد عشق مجازی سگ نگهبان نوشته شده در کد است که می تواند مورد مداقه قرار دادن چگونه میلیاردها دلار از دارایی های در حال سرمایه گذاری بهتر از یک انسان می تواند ؟ موضوع این است که زمانی که آن را woofs آن گرداننده نمی تواند تعیین مراحل است که باعث شده پوست — یک مشکل شناخته شده در هوش مصنوعی پژوهش به عنوان جعبه سیاه مشکل است.

همانطور که سونی می گوید کاربران بالقوه از سیستم خود را به “قبول برداری از شبکه های عصبی خود را به عنوان یک جعبه سیاه است.” به عبارت دیگر در حالی که ورودی و خروجی از سیستم ها ممکن است پاک کردن آنچه اتفاق می افتد در میان باقی می ماند مات. که نه مطلوب برای موسسات مانند GPIF که fiduciaries از منافع عمومی و تعهد به شفاف است.

به دلیل اندازه آن به عنوان بزرگترین صندوق بازنشستگی GPIF شناخته شده است در داخل کشور به عنوان “نهنگ.” سونی امید بیان شده در این مقاله پژوهشی است که در آن کامپیوتر-رانده تقویت خواهد شد و به معنای “سایبرنتیک نهنگ قادر خواهد بود برای دیدن آنچه که انسان ممکن است قادر به دیدن بدون کمک از هوش مصنوعی است.”

Mizuno از GPIF رفت یک گام بیشتر در یک سمینار در اوایل این ماه در آکسفورد گفت: مدرسه کسب و کار گفت: او می خواهم برنامه نویسی برای توسعه و تقلید سبک از فعال مدیران سرمایه گذاری آن را تجزیه و اساسا computerizing روند سرمایه گذاری. ما هنوز وجود ندارد اما روبات ها هستند که برای شغل در انواع زمینه های اشتغال.

برای تماس با نویسنده این داستان: علامت گیلبرت در magilbert@bloomberg.net

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ملیسا Pozsgay در mpozsgay@bloomberg.net

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

علامت گیلبرت یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش مدیریت دارایی ها. او قبلا در لندن دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران ، او همچنین نویسنده از “همدست: چگونه حرص و آز و تبانی ساخته شده بحران وام و اعتبار غیر قابل توقف است.”

©2020 بلومبرگ L. P.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im