افزایش دیوید بووی: میک راک افسانه ای عکس ها از اواخر هنرمند

در سال 1972 دیوید بووی او منتشر شد پیشگامانه آلبوم ظهور و سقوط Ziggy Stardust & عنکبوت از مریخ.

با آن فرود آمد بویی را Stardust alter ego: زرق و برق چادری, ریمل مژه و ابرو چشم بیماریهای مبهم شخصیت که لگد کردن مرزهای بین مرد و زن دگرجنسگرا و همجنسگرا واقعیت و داستان را به یک تغییر و درخشان پدیده از دهه هفتاد خود بیان.

با هم Ziggy آلبوم و Ziggy صحنه دیدنی رو آرام صحبت لندن به یکی از بزرگترین ستاره.

کلید مسافر در این گلم سفر به استراتوسفر بود همکار لندن و عکاس میک سنگ. سنگ پیوند با بویی هنری و شخصا غوطه ور خود را در, خواننده, داخلی, دایره, و, بین 1972 و 1973 به عنوان خواننده عکاس و فیلمساز.

این مجموعه به ارمغان می آورد با هم دیدنی عکس های مرحله نمادین شاخه های عکس و همچنین صمیمی پشت صحنه پرتره. این جشن بویی است بی باک آزمایش و اختراع مجدد در حالی که ارائه ممتاز دسترسی به بسیاری از جنبه های شخصیت او و شهرت.

میک راک متولد شد و در لندن در سال 1948 و شناخته شده به عنوان “مردی که به ضرب گلوله هفتاد”. و همچنین به عنوان David Bowie, او عکس لو رید, ملکه, Iggy Pop, Roxy موسیقی و سفید. وی همچنین تولید و کارگردانی فیلم ها موسیقی کلاسیک بویی آهنگ ها: “جان من فقط رقص”, “ژان جن”, “چیز عجیب و غریب فضایی” و “زندگی در مریخ؟”. او همچنین تا به حال نمایشگاه بزرگ در سراسر جهان است.

شما می توانید خرید ‘میک سنگ. افزایش David Bowie, 1972-1973’ در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>