ظهور و سقوط Jorge Navarro به اتهام دوپینگ پادشاه از مسابقه اسب

هنوز وجود دارد ناوارو, بعد از مسابقه, تاسف خوردن به خبرنگاران گفت که این دستاورد وارد شده بود “در زمان بد.” اسب دچار آسیب مچ پا در طول مسابقه او گفت که “کاهش پیروزی.”

“اسب همیشه اول” ناوارو گفت.

آن چیزی که حق می گویند. ناوارو ورزشی بود تحت بررسی پس از اخلال موجی از اسب مرگ و میر در کالیفرنیا سانتا آنیتا مسیر مسابقه; نظرات خود را تکرار صنعت-تلاش گسترده ای برای پروژه اولویت بندی از حیوانات که خدمات 100 میلیارد دلار جهانی میباشد.

به عنوان ماموران اف بی آی حمله انبارها در فلوریدا دادستان فدرال در منهتن پرده برداری از اتهامات عنوان شده است که رنگ ناوارو و دیگران نه به عنوان احترام مراقبان اما بی رحمانه بازی که gamed سیستم مدیریت عملکرد-داروهای افزایش با نام هایی مانند “میمون” و “قرمز اسید” برای اسب خود را. کسانی که مواد مخدر و دیگران دادستان گفت: مهندسی شد برای جلوگیری از تشخیص توسط رگولاتور و خالص توطئه گران ناگفته میلیون دلار — همه به ضرر حیوانات, ده ها تن از آن درگذشت و در موعد مقرر به عنوان یک نتیجه. ناوارو و دیگران به صورت چند فقره توطئه به تولید و توزیع و اداره misbranded مواد مخدر و جنایت است که حمل تا پنج سال زندان در هر بار.

این کیفرخواست همراه با رشد جنجال بر سر مرگ و میر در مسیر خواسته اند خواستار فدرال تصاحب صنعت و انتقال نظارت از دولت به کمیسیون ایالات متحده در آژانس ضد دوپینگ که تنظیم ورزشکاران المپیک. حامیان این Horseracing صداقت عمل یک لایحه قبل از کنگره شده اند برای دفاع از این تغییرات برای ماه — و در برخی موارد سال است.

“من شده است در این بازی پس از من 12 بود گفت:” تری فینلی 56 ساله بنیانگذار وست پوینت Thoroughbreds. “این بزرگترین چیزی است که اتفاق افتاده است به کسب و کار ما در یک زمان بسیار طولانی است. … اگر ما را نمی, سوء استفاده کرده و خودمان را به تغییر ما مرده است.”

‘این راهی است که ما آن را انجام دهد”

این کیفرخواست توصیف یک شبکه دستیار مربیان دامپزشکان ، داروسازان و بی نام صاحبان که فدرال می گویند توطئه برای دور زدن مقامات و به طور غیر قانونی افزایش عملکرد اسبها. مواد مخدر شد و از طریق پست در سراسر خطوط دولت تحت کاذب, برچسب ها, دادستان ها می گویند و سطح پایین توطئه گران را تشویق شدند به دزدکی حرکت کردن یا بلوف راه خود را از گذشته مقامات توسط هر معنی لازم برای تزریق اسب.

در یک حادثه از مه کالیفرنیا پایدار اپراتور صحبت با ناوارو در مورد یک اسب به نام Nanoosh به مقامات ثبت تلفن تماس بگیرید. اپراتور پرسید که آیا ناوارو بود به اسب “تمام s—.”

“همه چیز” ناوارو پاسخ داد. “او همه چیز را می شود.”

مرکزی به دولت در مورد ناوارو و جیسون Servis دیگر برترین مربی. هر افزایش یافته است از صنعت گمنامی به آستان آن upper echelon از طریق موفقیت ده ها تن از اسب از جمله ناوارو X Y جت و Servis حداکثر امنیت که برنده سال گذشته Kentucky Derby قبل از اینکه صلاحیت برای دخالت. در مصاحبه با واشنگتن پست, مربیان و صاحبان اسب مسابقه مقامات توصیف تحت تعقیب مربیان به عنوان بعید است که جدید ،

Servis است خفیف ادب 62 ساله که نگه داشته در یک دایره تنگ و توصیف خود را در مصاحبه های رسانه ای به عنوان مخالف به “هیاهو.” او تبلیغ غیر متعارف آموزش سبک است که به نفع “آهسته و مداوم گالوپ” به سرعت تمرینات. “من فقط فکر می کنم این واقعا بسیار ساده تر بر اسب” Servis گفت: روزانه در مسابقه فرم است.

هنوز کیفرخواست مدعی Servis شد دوپینگ حداکثر امنیت با ممنوع, مواد مخدر شناخته شده به عنوان SGF-1000 که سرعت ترمیم بافت و افزایش استقامت. حداکثر امنیت منتقل شده به مراقبت از مربی مشهور باب Baffert از کیفرخواست شد unsealed. Servis نیست پاسخ دادن به تماس های تلفنی به دنبال نظر.

اما هیچ کس نام در کیفرخواست خورده با تعصب و غیرت تر از ناوارو با توجه به دادستان. (Navarro بازگشت نیست پیام های تلفن به دنبال نظر; سوابق دادگاه هنوز نمی لیست یک وکیل برای او.) ناوارو خود را آغاز حرفه ای کار خود را برای ناپدری, مربی, Julian Canet به عنوان یک groomer و واکر, حداقل دستمزد کار با ثبات است که شامل راه رفتن اسب بعد از تمرین برای خنک کردن آنها را. ناوارو شروع آموزش اسب خود را در فلوریدا در سال 2010. یک دهه بعد او اسب را به دست آورده بیش از 34 میلیون دلار در کیف پول.

ناوارو است امده و عجول و بی پروا شکل که مسابقه روز طغیان تبدیل به امری عادی به طور منظم در گلف استریم که در آن بسیاری از اسب های اجرای و خانه اش آهنگ منموته پارک در نیوجرسی. او شناخته شده به عنوان نادر مربی که نمی توجه به اسب خود را زمانی که آنها در قطار رقبای خود گفت: پست ترجیح می دهند به برگزاری دادگاه در حالی که دستیاران او نظارت بر اسب در مسیر.

مانند بسیاری از مربیان ناوارو تا به حال مچ دست خود را با سیلی مسابقه مقامات در طول سال. در سال 2013 او به حالت تعلیق در فلوریدا برای ممنوع نژاد-روز تزریق. چهار سال بعد ظاهر نشان ناوارو جشن پیروزی با برنده شدن اسب را صاحب. “این آب!”صاحب فریاد زد.

“این راهی است که ما آن را” ناوارو اعلام کرد. “ما f— هر کس است.”

برخی از مربیان در حال حاضر مشکوک تصویری الهام FBI بررسی است.

“ناوارو افتتاح می توانید از کرم ها که با فیلم” گفت: Gregory D. Sacco دیگر منموته پارک مربی. “من فکر می کنم آنها حریص و درهم و برهم است. آن را مخالف منطق برای بهبود هر اسب می کنید. شما می توانید تغییر shoeing تجهیزات, سطح, ویتامین ها, اما شما نمی توانید بهبود هر اسب.”

توفنده X Y جت

در حالی که هیچ یک از ناوارو را اسب های زمانی حداکثر امنیت را در سطح از شهرت یکی بود درآمد قابل توجهی به رسمیت شناختن در سال 2015 تازد به یک رشته از اول محل پس از اتمام در منموته و گلف استریم. که اسب X, Y, جت باقی مانده بالا سازگار-سه دان به صورت سه بعدی به علاوه.

گوش دادن در سال گذشته مقامات فدرال بودند کلود به یک توضیح ممکن است که برای موفقیت است. فقط دو هفته بعد از ناوارو را 1000 هفتم win — او گفت: ساخته شده بود تلخ و شیرین توسط آزتک ها حس آسیب — عوامل قطع تماس ها و متون با ناوارو به عنوان او درهم به دست آوردن مواد مخدر به صورت X, Y جت در پیش از یک مسابقه در Gulfstream.

او به دنبال “مشترک مسدود کننده های” غیر قانونی در مسابقه اسب که ماسک حیوانات توانایی احساس درد قرار داده و اسب بیشتر در معرض خطر آسیب به گفته دادستان. ناوارو خواست یکی از منابع خود را به رابجای دیگری جا زدن اسب مالک برای دور زدن مسابقه مقامات و اطمینان از امن تحویل مواد مخدر.

“از طریق درایو” ناوارو گفت: اردن فیشمن که او نیز به اتهام در این مورد. “اگر آنها شما را متوقف شما مالک و شما به ناوارو را در انبار.”

بعد دادستان ادعا, ناوارو گفت Servis چگونه نزدیک او به گرفتار شدن دوپینگ X Y جت.

“[این آهنگ رسمی] را گرفتار کرده ایم سنجش ما f—ing پمپ و پمپاژ و کالایی هر f—horse ing [که] اجرا می شود امروز” ناوارو گفت: با توجه به دادستان.

X Y جت برنده شبکههای خود را صاحبان بیش از $31,000 در پول جایزه. یک ماه بعد اسب برنده های معتبر در دبی طلایی شاهین نژاد در امارات متحده عربی. که یکی به ارزش 2.5 میلیون دلار به اسب صاحبان.

سپس دو ماه پیش X, Y جت از حمله قلبی درگذشت. “او همیشه مبارزه در برابر سختی ها و با وجود آسیب های که تحت تاثیر او در طول زندگی حرفه ای” ناوارو در بیانیه ای گفت. “او همیشه بیرون آورده که در نوع خود از قهرمان او بود.”

ترین اسب که در درگذشت ناوارو مراقبت نمی کنید اخبار منتشر شده. دولت مدعی بودند برخی معدوم در راز توسط ناوارو و شرکت خود توطئه گران تلاش برای محافظت از نمایش عمومی این اثر آلايش بود در اسب خود را. در یکی ره مکالمه مایکل Tannuzzo, ناوارو, دستیار مربی, می گوید کسی که: “شما می دانید که چگونه بسیاری از f—ing اسب [ناوارو] f—ing کشته و خراب است که من ساخته شده ناپدید می شوند ؟ … شما می دانید که چقدر مشکل او می تواند در … اگر آنها پیدا کردن … شش اسب های ما کشته شدن?”

این یک راز است که ناوارو, بود, بازی, سیستم, همکار خود مربیان گفت. هنوز هیچ کس نمی دانست دقیقا چگونه است.

“ما همه گفت: همان چیزی که آن را به خون سازندگان” مربی جین Cibelli گفت.

خون-سازندگان مواد مخدر است که افزایش یک اسب گلبول قرمز خون, افزایش عملکرد عضلات. آنها ممنوع توسط هر مسابقه اسب کمیسیون در این کشور برای آسیب و خطر آنها در برخواهد داشت.

“آنها فریب خورده همه ما از کیف پول و آنها مجروح صنعت, و من نمی دانم چه مدت آن را به جبران,” Cibelli گفت. “صاحبان از دست دادن اعتماد به نفس; bettors از دست دادن اعتماد به نفس.”

در عین حال سککو را باور نمی کند 27 بازجویی از افراد هستند که تنها مردم بازی سیستم. “بیشتر وجود دارد خارج وجود دارد,” او گفت:.

یک بیدارباش

فینلی غرب نقطه Thoroughbreds صاحب نیز در خدمت در هیئت مدیره از نیویورک با تجربه سواران انجمن. او و دیگر حامیان Horseracing صداقت عمل در حال کار برای تبدیل شوک از کیفرخواست به حمایت از این لایحه که او معتقد است ریشه کن کردن متقلب و بازگرداندن اعتماد به نفس در ورزش.

“جزر و مد تبدیل شده است بسیار به سرعت به خصوص در مالکیت صفوف و سواران گروه آن را مدیون صاحبان به توجه است که جنبش” فینلی گفت. “آن را خوب به تکامل است.”

“در نهایت همه ما می خواهیم همین: تمیز, ورزش,” او اضافه شده است. “فقط به ما یک سطح میدان بازی است.”

این لایحه را مخالفان با احتیاط از نظارت متمرکز در یک صنعت تعریف شده توسط مجموعه تاریخی روابط میان تجارت و سازمان و گروه های مورد علاقه و تنظیم کننده دولت. آلن مباشر, که شهادت در برابر این لایحه در کاپیتول هیل در ماه ژانویه گفت: “مشخص نیست این USADA را گرفتار اتهام سنگین ناوارو و Servis.

“شما می توانید بهترین تست در جهان, اما شما همیشه رفتن را به مردم سعی کنید به ضرب و شتم سیستم,” او گفت:.

فینلی گفت: این لایحه نوش دارو نیست فقط یک شروع است. خطر عبور نمی, آن, او گفت:, یک جهان که در آن اف بی آی و دیگر مراقبت در مورد دوپینگ در اسب مسابقه به دلیل bettors طرفداران و برخی از سواران را تا حد زیادی راه می رفت دور.

“ما می توانیم فکر می کنم آنها ما پلیس” فینلی گفت: از اف بی آی است. “اگر ما نمی را قطعی و تغییرات را USADA به ما برابر مردم را فراموش کرده ام در مورد ما. ما بزرگترین خطر این است که مقامات و ضرب و شتم نیست ما دیگر چون هیچ کس اهمیت می دهد و هر کس می داند که آن را کثیف.”

اما او گفت: اگر اتهامات علیه ناوارو و Servis خار اقدام “ما مدیون این دو بدهی قدردانی در یک منحرف نوع راه است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>