برای چند هفته من باید اعتراف, من فکر کردم آن ممکن است — اگر نه همه از آن پرهيزگاران بخش است. اما اجازه دهید فقط شیر ترمز کامل-بویژه بازگشت از ورزش در میان یک بیماری همه گیر. ما فقط ممکن است به شدت بهم زدن آنها را به طبقه.

به خاطر داشته باشید: گسترش این ویروس به راحتی این ویروس را می کشد — نزدیک به 118,000 آمریکایی پس از پایان ماه فوریه. آن نیاز به کشتن یک حرفه ای و یا دانشگاهی ورزشکار یا مربی و یا عضو هیات — به مقامات حلقه پشت این برنامه ؟

بیایید امیدواریم که نیست. اما طی هفته گذشته در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته: دو MLB تیم خود را بسته بهار امکانات آموزشی در فلوریدا پس از هر دو بازیکنان و کادر فنی هر دو آزمایش مثبت نشان داد و یا علائم covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که تعطیل ورزشی بیش از سه ماه پیش. خلیج تمپا رعد و برق گزارش شده است که سه/ بازیکنان علاوه بر برخی از اعضای هیات آزمایش مثبت و آنها توقیف خود را در میدان یخ بازی. نیک Watney ارائه PGA Tour با اولین تست مثبت پس از فقط پنج رقابتی دور تکمیل شده پس گلف بازگشت.

و فوتبال. عزیز فوتبال.

در NFL, اعضای, از چند تیم از جمله ستاره دالاس کابوی ها در حال اجرا پشت حزقیال Elliott — آزمایش مثبت است. و این فقط چیزی است که برای عموم شناخته شده است. در سال گذشته عنوان ملی بازی شرکت کنندگان کلمسون و LSU, اند, بنا به گزارش های ترکیبی برای بیش از 50 تست مثبت — و کامل در عمل حتی آغاز شده است.

این است که محیطی که در آن ورزش می رویم به بازگشت ؟ که در حال حاضر به نظر می رسد جایی در میان بعید و غیر مسئولانه است.

بیایید نگاهی به این زن و شوهر از راه های. شروع با سیاست. نرم افزار لیگ های دیگر از بیس بال — که نمی توانید آن صاحبان و بازیکنان به توافق برسند که راه خورشید افزایش می یابد و اجازه دهید به تنهایی بهداشت و پروتکل های ایمنی — یا برنامه ریزی برای پیاده سازی و یا در حال حاضر اجرا سیاست با هدف ایجاد یک حباب امن که در آن بازیکنان خود و کارکنان می تواند انجام دهد شغل خود را بدون اینکه در معرض ویروس.

و در عین حال NHL که تنها مجاز بازیکنان برای بازگشت در گروه های کوچک در تاریخ 8 ژوئن اعلام کرد اواخر جمعه که 11 از 200 بازیکن باید آزمایش مثبت است. بعد چه ؟ بقیه فقط اسکیت رو به جلو نسبت به افتتاح اردوگاه های آموزشی, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 10?

یا بیس بال. کنار گذاشته خسته مذاکرات برای MLB حتی انجام یک فصل مجادله در مورد اقتصاد قبل از نگرانی های سلامت بوده است allayed. Toronto Blue Jays و فیلادلفیا فیلیز در میان تیم به بازگشایی بهار خود را آموزش سایت. فیلیز تا به حال پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان تست مثبت است. آبی جیز بازیکن نشان داد علائم.

توسط شنبه, همه MLB امکانات در فلوریدا و آریزونا تعطیل. که نمی تواند هر چیزی را به تعجب آور به هر کسی که به دنبال اطلاعات. (که علم تا به نوعی تبدیل به یک بحث برانگیز قطعه از این همه شواهد دیگری است که ما یک ملت اما برای اهداف این ستون من فقط قرار دادن ماسک و چوب به ورزش است.)

تاپیک جغرافیایی عنصر به این و فلوریدا و آریزونا مرکزی به آن است. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط واشنگتن پست در مارس 1, تاریخ آریزونا مقامات آرام ماندن در خانه و محدودیت های و آغاز شد, بازگشایی دولت را دیدم 314 جدید کروناویروس موارد است. در روز شنبه که تعداد 3,109. نمودار نمودار آن هفت روز به طور متوسط — یک کلید متریک است که قرار است به راهنمای کارشناسان و به نوبه خود مقامات دولتی در حدود قوانین و مقررات — به نظر می رسد مانند یک ثابت بالا رفتن از یک تپه شیب دار. آن شده است هرگز بالاتر است.

فلوریدا است که به سختی متفاوت است. در مه 4, زمانی که دولت شروع به بازگشایی وجود دارد 819 مورد جدید گزارش شده است. شنبه که تعداد 4,049. یک مسطح منحنی است ؟ آن را به عنوان اگر مقامات و ساکنان به شدت در تلاش برای ایجاد آن در سنبله و موفقیت. و این دولت است که در آن NBA در تلاش است تا به مرحله بقیه آن فصل به طور منظم و همه از آن برگشتی در یک حباب در اورلاندو است.

بله چند فرد متحده — New York, ماساچوست, Pennsylvania در میان آنها — در حال انجام یک کار عالی به طور پیوسته کاهش تعداد آنها اما حتی متحده که به شدت مستقر مستندات در اوایل طرف در حال مبارزه. نگاهی به کالیفرنیا. آن هفت روز به طور متوسط در تمام زمان بالا بیش از 3500 نفر در روز است. و آن خانه را به سه MLB تیم سه تیم NFL سه NBA تیم سه تیم NHL و چهار عمده کالج فوتبال برنامه.

می توانید حباب — با چه صادقانه باید روزانه تست از همه درگیر — در واقع ساخته شده است ؟ با توجه به تست مثبت از آنچه که باید به میزان حباب در حال حاضر که به نظر می رسد مشکوک.

در حال حاضر به فوتبال است. فوتبال, که در لیگ حرفه ای است که هنوز هم جعل به جلو با این ایده در مرحله یک فصل در زمان و در کامل است. فوتبال که در یک کالج سیستم حاکم است که پرت و دور افتاده و ناسازگار است که باعث می شود نظارت بر سلامت و ایمنی پروتکل تقریبا غیر ممکن است به عنوان همکار من را روی ناچاری با اشاره به در یک داستان منتشر شده جمعه.

از هر دو در داخل و خارج از فوتبال به نظر می رسد ، تماس هر دو را تشویق و مورد نیاز و اگر شما را دیده اند, بازیکنان فوتبال و تاب در پایان یک بازی — bottom-of-the-ریه ها تنفس, اخراج تمام کسانی که قطرات دوباره فقط به صورت ایستاده — شما نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد آنچه آنها انجام می دهند به هر یک از دیگر در طول یک بازی و یا یک درایو و یا یک عمل و یا یک بازی.

“منظورم این است که ما در حال رفتن به فاصله اجتماعی اما ما فوتبال بازی کند؟” لس آنجلس قوچ مربی شان McVay خواسته در طول یک رسانه ظاهر این هفته است. “این واقعا سخت است برای من به درک این همه. من آن را دریافت نمی. من واقعا نمی.”

که این دیدگاه از داخل است. خارج ممکن است حتی بیشتر وخیم.

“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در پاییز امسال” دکتر Anthony S. Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری متخصص با سی ان ان گفت. “اگر موج دوم است که قطعا امکان پذیر خواهد بود و پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

تا زمانی که توده بخش از کشور جمعیت — از جمله برخی از دولت فدرال و مقامات و اوه, بله, رییس جمهور — شروع به نادیده گرفتن دانشمندان که باید پشت هر سیاست که در نوع خود از بیانیه ممکن است متوقف ورزشی قبل از آنها آغاز شده است. در عین حال پس از Fauci نظر رئیس جمهور تهمت توییتی “تونی Fauci هیچ ربطی به فوتبال NFL. آنها در حال برنامه ریزی بسیار امن و کنترل شده باز.”

و بنابراین در اینجا ما هزینه بسیار ترسناک ناشناخته است. بسیاری از آمریکایی ها به وضوح امیدوار بدترین ویروس است و بازگشت از ورزش کمک خواهد کرد که نه تنها سیگنال که اما تقویت آن است. اما علم و اطلاعات لازم را به ما بگویید که در مورد — و نه در حال حاضر و قطعا نه به پاییز و زمستان.

اگر بازیکنان و کارکنان در حال آزمایش مثبت برای یک بیماری که به کشته شدن هزاران نفر از آمریکایی ها حتی قبل از ورزش واقعا شروع دوباره, آن را به ارزش پرسیدن: وقتی که موارد مثبت و نگرانی برای ورزشکاران و کارکنان سنگین تر بودن از مزایای بازی بازی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات